Dodaj do ulubionych

Opiekunka do dziecka (Poznań - Grunwald)

20.06.05, 15:38
Szukamy doswiadczonej opiekunki dla poltorarocznego,pogodnego chlopca. Praca
od zaraz na caly etat (8h). Osoby zainteresowane prosze o kontakt na adres
dytula@interia.pl.
Edytor zaawansowany
  • bobasek38 11.07.05, 18:13
    Witam!!! jestem wesołą, ciepłą i odpowiedzialną osóbką ;) chetnię zajmę sie
    państwa dzieckiem,, obecnie skonczyłam naukę w Zawodowym Studium Medycznym a od
    września planuje pójść do szkoły zaocznej dlatego też chciałabym podjąć jakąś
    pracę, a zarabianie na szkołe opiekujac się dzieckiem będzie dlamnie naprawde
    moją wymażona praca gdyż bardzo lubię dzieci, opiekować się i spędzać czas z
    nimi... Czesto opiekuje sie (obecnie już) 8 mies córeczkąkuzyna i 9 mies
    chlopcem sąsiadki,, rodzice maluchow są bardzo zadowoleni ztego jak zajmuję sie
    ich pociechami;) jednak oni nie szukaja opiekunki boprzewaznie malymi zajmują
    sie dziadkowie.... Mam tylko pytanie jaka jestmniej wiecej stawka za godzine
    czy na miesiąc za opieke nad maluszkiem;)??pozdrawiam!!! Magda prosze o kontakt
    na poczte : Bobasek38@wp.pl badz pod nr 601967323
  • joanna.urbaniak 25.07.05, 21:48
    Witam,czy znalazła już Pani opiekunkę do swojego synka? Jeśli nie to chętnie
    zajełabym sie nim. Jestem mamą 3 mies chłopczyka, który jest bardzo grzecznym i
    spokojnym dzieckiem. Mam doświadczenie w opiece nad maluchami, gdzyż
    wychowywałam dzieci mojego rodzeństwa, a teraz sama jestem mamą. Jeśli byłaby
    Pani zainteresowana moją ofertą prosze o kontakt: joanna.urbaniak@gazeta.pl
    Pozdrawiam
  • daglezja1 03.08.05, 16:51
    Witam. Jestem mamusia 5 miesiecznej, grzecznej coreczki i dlatego pragnelabym
    zaopiekowac sie dziewczynka lub chlopcem od 12 miesiaca. Mieszkamy na os.
    Kopernika gdzie jest mnostwo placow zabaw i miejsc do spacerkow. Osoby
    zainteresowane moja oferta bardzo prosze kierowac pytania na mail
    daglezja@eranet.pl. Pozdrawiam goraco.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.