Dodaj do ulubionych

Fartszuki, odzież medyczna, inne...

19.06.06, 11:54
Fartuszki, odzież dla służb medycznych, gastronomii, gospodyń domowych, do
sklepu, dla kosmetyczek i fryzjerstwa. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
fartuszki-danusia.pl/sklep
Edytor zaawansowany
  • Gość: medics IP: *.dynamic-ww-11.vectranet.pl 07.02.17, 18:53
    www.facebook.com/specovochkaa/?ref=aymt_homepage_panel
    Zapraszam na zakupy!!!!
  • Gość: grazyna dudek IP: *.centertel.pl 08.06.17, 20:07
    ja tam polecam ubrania firmy exp, zamawiam tam już od lat i zawszę super wynik, wysyłka na następny dzień dociera.
    odzież jest bardzo miła w dotyku i wygodna w noszeniu, 65% bawełna 35% poliester, jedyne co bardzo szkoda to że nie sprzedają obuwia medycznego, ale może się to jeszcze kiedyś zmieni, dla osób które chcą się zamawiać jakieś rzeczy przez internet zostawiam linka expodziezmedyczna.pl
  • bialystol 11.04.18, 13:12
    ja polecam odzież medyczną ze sklepu dr Cichobieg - www.drcichobieg.pl
    Ostatnio w ofercie poza obuwiem medycznym, bluzami i spodniami medycznymi pojawiły się także fartuchy medyczne damskie i męskie - www.drcichobieg.pl/kategoria/fartuchy-medyczne
    Ich produkty można także znaleźć na fb ;)
  • magii89 14.08.18, 13:54
    jeśli szukasz odzieży medycznej to ja polecam Ci zajrzeć tutaj venauniformy.pl/ ogromny wybór znajdziesz z pewnością tam to czego potrzebujesz. Co do jakości to jestem bardzo zadowolona , maja także fajne kolorki - jest w czym wybierać . Zawsze zaopatrujemy się u nich w uniformy .

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.