Forum Sport Tenis
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Jakie buty do gry w tenisa?

IP: *.uni.opole.pl 29.03.10, 19:03
    Witam
    Mam może i troszeczkę głupie pytanie, lecz nie wiem w jakich butach gra się w
    tenisa. Czy muszą to być jakieś specjalne, żeby nie wytrzeć sobie nogi? Ja
    posiadam takie:
    link
    Są to buty biegowe i nie wiem czy nadadzą się na kort.
    Edytor zaawansowany
    • Gość: tntpl IP: *.aster.pl 01.04.10, 15:03
      nie widzialem butow na linku. ale skoro sa to buty biegowe, to raczej sie nie nadaja do tenisa. Musza byc buty tenisowe.
    • 28.04.10, 21:53
      Też się się zastanawiam na butami do tenisa znalazłem fajną stronę tanisport.pl
      mają dobry wybór butów do każdego sportu teraz to już mam dylemat jaki model
      wybrać.
    • 30.06.10, 13:03
      Właściwie można grać w każdych butach. Byleby były wygodne. Ale tak samo jak do
      piłki nożnej czy do biegania są specjalne dedykowane buty tak samo jest z butami
      do tenisa. Na stronie newbalance.pl są takie buty. Możesz sobie wejść i zobaczyć.
    • Gość: NTRP 2,5 IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 09.09.14, 13:10
      Nie można grać w "każdych butach" tu troche wiecej www.tenis.net.pl/czym-sie-kierowac-kupujac-buty-tenisowe/
    • Gość: gość IP: *.chello.pl 12.08.10, 00:13
      Hm, buty do tenisa ziemnego są specjalne.
      Najlepiej poszukać coś na stronie www.sportclub.com.pl/ duży
      wybór, przystępne ceny oraz bardzo dobra obsługa ;D
    • Gość: Rozelka IP: *.adsl.inetia.pl 19.02.15, 16:11
      Ja gram co prawda amatorsko bardzo, ale te póki co się spisują sklep-air-max.pl/nike-inne-meskie/nike-air-max-tailwind-4-453976-003 :)
    • Gość: kris_wise IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.10, 12:06
      te buty www.newbalancesklep.pl/obuwie/kolekcja-
      damska/wc547wg.html wyglądają na wytrzymałe, do tego cena jest
      atrakcyjna.. i tak, buty do tenisa muszą być "specjalne", żeby nie
      nabawić się kontuzji ;)
    • 04.08.11, 10:09
      No ja też potrzebuje butów do tenisa i wiem, że powinny być jednak nieco inne niż takie zwykłe buty sportowe. Jest w czym wybierać także na początek można zapytać trenera albo sprzedawcę w sklepie o poradę w doborze obuwia.
    • Gość: MACIEJ IP: *.nycmny.east.verizon.net 04.08.11, 15:49
      Ja uzywam new balance:

taniebuty.pl/newbalance/CT802W/Product.aspx
      www.newbalance.com/products/MX6082/
    • Gość: Marcin IP: *.lublin.pl 15.07.14, 09:51
      ja z czystym sumieniem Buty Nike Air Courtballistec 4.1. Kupione w dobrej cenie przez internet erakiety.com/pol_m_BUTY_Tenis-1164.html ale wcześniej mierzyłem w sklepie sportowym, żeby sprawdzić czy na pewno pasują. Zaoszczędziłem kilkadziesiąt złotych już po doliczeniu kiosztów dostawy
    • Gość: gość IP: *.151.wifinet.szczecin.pl 27.04.12, 09:54
      www.obozy-tenisowe.com
    • 27.07.14, 18:23
      Ja w tenisa gram w butaach do biegania, świetnie się sprawdzają na takiej nawierzchni.
      --
      Ukończyłem studia licencjackie katowice bo takie studia katowice podpowiedział mi brat.
    • 28.07.14, 11:42
      buty do tenisa nie muszą być jakieś 'specjalne' najważniejsze, żeby były stabilne i dobrze trzymały nogę :)
    • Gość: Antek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.14, 18:48
      ja gram w tych newbalance, kupiłem ostatnio przez internet bo w sklepach stacjonarnych nie mogłem znaleźć :) Bardzo dobre do tenisa, wygodne i stabilne :)
    • 29.07.14, 19:13
      Buty do biegania nie nadaja sie. Maja zbyt gleboko wyprofilowane gumowy spod gumowy i mozesz sie posliznac. Buty tenisowe maja bardziej gesty i mniej gleboki profil.

PF
      --
      Zapraszam na forum Trojkat Weimarski: forum.gazeta.pl/forum/s,183212.html
    • Gość: Julek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.14, 19:22
      a ja wybrałem Stan Smithy bo to przecież klasyka tenisa
    • 01.09.17, 16:00
      No muszą być specjalne buty, ale nie mozna znaleźć dobrej jakości i w przystępnej cenie. Ja polecam takie kajasport.pl/pol_m_Obuwie_Buty-do-tenisa-2193.html?filter_availability=&filter_traits%5B56%5D=415&filter_sizes=&filter_traits%5B274%5D=&filter_price=0-170
    • Gość: Prestiżowy Ekspert IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 15.09.17, 00:09

tenisówka?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.