Forum Sport Tenis
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

WTA Stuttgart. Radwańska - Woźniacka [NA ŻYWO]

IP: *.dynamic.chello.pl 23.04.11, 18:40
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    Edytor zaawansowany
    • Gość: magic IP: *.internetia.net.pl 23.04.11, 18:41
      Ta pani nazywa się Caroline Wozniacki. Czemu spolszczacie? Michał Dżordan też będzie ok?
    • Gość: Nauczyciel IP: *.dip.t-dialin.net 23.04.11, 18:51
      Ta tenisistka sie nazywa Carolina Wozniacki a nie Wozniacka, a juz na pewno nie Karolina.

Tak ciezko wam to zrozumiec?

Ona nic nie ma z Polska i jej obywatelami wspólnego!
    • smooch 23.04.11, 20:54
      Jej własny ojciec do niej na korcie: "Karolina", po polsku. Każdy to słyszy kiedy pokazują jego w roli trenera na korcie między gemami.
    • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.11, 23:38
      > Jej własny ojciec do niej na korcie: "Karolina", po polsku. Każdy to słyszy ki
      > edy pokazują jego w roli trenera na korcie między gemami.

A Radwańskiej ojciec mówi do córki Isia i co to zmienia? Dalej nazywa się Agnieszka.
    • Gość: Mirwisz IP: 70.51.25.* 24.04.11, 00:53
      Ojciec Karolajn używa dwóch paszportów na dwa różne nazwiska - ciekawe dlaczego?
    • krzych.korab 24.04.11, 06:17
    • Gość: ha..ha..ha... IP: *.177.185-80.rev.gaoland.net 25.04.11, 07:08
      na korcie wola karolina to dlaczego pozwolili lub sami zmienili w DOKUMEENTACH NA CAROLINE WOZNIACKI co bali sie ze POLSKIE CZYSTE IMIE I NAZWISKO BEDZIE PRZESZKADZALO W "karierze" KASIE...
      WSTRENT MAM DO TAKICH 3MISTRZOW3 ze za kase sa wstanie wszystko zrobic....
      nie lubie Radwanskich alme ci chociaz zachowali POLSKIE NAZWISKOI IMIONA...
    • Gość: rychusa IP: *.hsd1.il.comcast.net 23.04.11, 20:55
      A Ty w jakim kontekscie?Nazywa sie jak sie nazywa...gra przedewszystkim dla siebie-w nastepnej kolejnosci dla Danii(swietna riposta w wywiadzie bezposrednio po meczu:"Dania to maly kraj")- w domysle tez im sie cos nalezy...brawo Karolina a,ze w walce bratobojczej?trudno-zje Iska kolacje za darmo co w przypadku krakusow jest szczegolne .
    • Gość: wojewoda duński;) IP: 31.63.228.* 23.04.11, 21:35
      wództwo;)

• Gość: Malenti IP: *.wroclaw.hypnet.pl 23.04.11, 23:41
      Bez przesady, jej ojciec jest polakiem,a ona świetnie mówi po polsku, więc nie można powiedzieć, że nie ma nic wspólnego z nami. Jak sobie sprowadzamy różnych murzynów do grania w piłkę, to jakoś dalecy jesteśmy od nazywania ich polakami.

Jak ja oglądałem tą transmisję, to było 7:5 w pierwszym secie, nie ma to jak zajebista rzetelność gazety.
    • Gość: maxx IP: *.hsd1.ms.comcast.net 24.04.11, 06:26
      Czy pani Karolina vel. "Caroline" kiedykolwiek zrzekla sie polskiego obywatelstwa?
    • Gość: TheTruth IP: *.starogard.dialup.inetia.pl 25.04.11, 15:15
      Smiac Ci sie chce, gdy czytam ograniczone posty, w ktorych autorzy wyzywaja sie na "tepych Polaczkach". A przeciez prawda jest taka, moi kochani, ze w dzisiejszych czasach, jak i wczesniej, czlowiek nie musi definiowac sie za pomoca jedynej tylko, plemiennej tozsamosci. W przypadku Karoliny - nie zdziwilabym sie, gdyby uwaza sie ona rownie silnie za Dunke, jak i za Polke. W koncu urodzila sie i wychowala w Danii, od malego bawila sie z dunskimi dzecmi, chodzila tam do szkoly, ogladala tamtejsza TV itp. Z drugiej strony w domu mowilo sie po polsku, jadlo polskie jedzenie, obchodzilo polskie swieta, odwiedzalo sie rodzine w Polsce, od ktorej dzieli tylko morze. W takiej sytuacji, chyba oczywiste jest, ze nie moze byc sytuacji, -albo -albo; czlowiek ma wtedy dwie tozsamosci kulturowe i czuje sie przywiazany do dwoch narodow!

• aeris 23.04.11, 18:51
      ile jeszcze bedziecie sie pluc o ta pisownie? i ile jeszcze razy inni maja wam odpowiadac ze Karolina Wozniacka SAMA CHCE by tak ja nazywac w Polsce?
    • Gość: deco IP: *.dynamic.chello.pl 23.04.11, 18:55
      to czemu sama nie chce sie tak nazywac> a kiedy ty zrozumiesz , ze mowi tak aby sprawic radosc zakomplksionym upolsledzonym polaczkom, ktorzy z braku wlasnych chca sie podszywac pod cudze sukcesy
    • Gość: rychusa IP: *.hsd1.il.comcast.net 23.04.11, 21:13
      jestes z pisu czy innego nsdap...radosc sprawia sobie wygrywajac-bez znaczenia z kim!a kto jest uposledzony i zakompleksiony to bede sie musial zastanowic gleboko.
    • Gość: magic IP: *.internetia.net.pl 23.04.11, 19:02
      taaa, w każdym kraju będzie mieć inne nazwisko? Jeśli podczas turnieju na tablicy wyników widnieje jej prawdziwe nazwisko, nie widzę powodów, żeby używać innego.
    • Gość: takie kompleksy IP: *.pools.arcor-ip.net 23.04.11, 19:03
      ile jeszcze bedziecie sie pluc o ta pisownie? i ile jeszcze razy inni maja wam odpowiadac ze Karolina Wozniacka SAMA CHCE by tak ja nazywac w Polsce?

I tobie osobiscie to powiedziala.
    • Gość: Nauczyciel IP: *.dip.t-dialin.net 23.04.11, 19:08
      To co?

W kazdym kraju inne imie i nazwisko?

Tak jak obywatelstwo narodowosc ma sie jednom!

Ona jest Dunka i zbyt dumna z tego, wiec zostawcie ja wreszcie w spokoju i respektujcie jej imie Caroline Wozniacki! Karolina Wozniacka w tenisie swiatowym nigdy nie istniala.
    • Gość: ? IP: *.dynamic.chello.pl 23.04.11, 20:49
      Gość portalu: Nauczyciel napisał(a):

> Ona jest Dunka i zbyt dumna z tego,

Dlaczego więc sama przedstawia się w angielskojęzycznych mediach jako "Łozniaki"? To chyba nie jest duńska wymowa jej nazwiska?
    • mr_gm 24.04.11, 01:23
      tak jak ty nigdy nie zaistniejesz wśród osób rozumiejących zasady polskiej pisowni.
    • Gość: k4rol IP: *.acn.waw.pl 23.04.11, 18:49
      szanse niewielkie, ale z całego erca życze Agnieszce sukcesu i finału - bardzo zasluzonego po perfekcyjnym wyeliminowaniu Schiavone :D

Go ISIA!
    • Gość: XD IP: *.dynamic.chello.pl 23.04.11, 18:52
      wyjebac komentatora ( Sylwester Sikora, tak ta meda sie nazywa) na zbity zakazy pysk, ktory publicznie smie Dunke nazywac....
    • Gość: k IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.11, 19:03
      gdzie to można oglądnąć w necie??
    • Gość: gość portalu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.11, 19:27
      www.fromsportcom.com/v-2/4/56/v-245689.html
    • hubert6798 23.04.11, 19:41
      ja sie tam nie znam ale pisało że Radwańska wygrywała 40:0
    • Gość: Tak malo potrzeba IP: *.pools.arcor-ip.net 23.04.11, 19:09
      Ach juz wiem. Podchodzi redaktorek do Klose a klose po niemiecku, nie rozmawiam po polsku. Podchodzi redaktorek do C. Wozniacki i wydukuje po dunsku. Usmiech na twarzy dziewczyny i skinienie glowa ozanacza; jak wam tak zalezy to napiszcie Karolina Wozniacka i szczesliwy redaktor uszczesliwia sfrutrowanych rodakow.
    • Gość: magic IP: *.internetia.net.pl 23.04.11, 19:15
      A relację śledzimy na monitorach el-dżi, komentarze stukamy na klawiaturach lodżitecha, a na kompach hjuleta pakarda mamy łindołsy.
      Brawo szanowna redakcjo! Oby tak dalej!
    • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.11, 19:32
      Karolina zamęczy Isię. Ale w sumie wszystko jedno. Najważniejsze, że Polka w finale.
    • Gość: gość portalu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.11, 19:37
      No jeszcze nie w finale. Ale niezniszczana jest ta Wozniacki!
    • Gość: gość portalu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.11, 19:44
      Zgłosiłam twój post do usunięcia.
    • Gość: Nauczyciel IP: *.dip.t-dialin.net 23.04.11, 19:44
      A Karolina Wozniacka to w swiecie tenisa nigdy nie istniala. Caroline jest 100% Dunka a nie jakas brzydka polska baba!
    • Gość: Nauczyciel IP: *.dip.t-dialin.net 23.04.11, 19:59
      Tu Polaczki widza.

Polka przegrala pierwszego seta z Dunka i praktycznie juz caly mecz. Z Dunka, trzebra podkreslic, bo Wozniacki reprezentuje flage Danii i jest z tego dumna. Kto wlasciwie chcial by byc zalosnym Polaczkiem?
    • Gość: Czesław IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.11, 20:02
      Karolina Woźniacka godnie reprezentuje obie swoje Ojczyzny. Karolinie wszyscy rodacy życzą powodzenia!
    • Gość: Ja IP: *.range109-158.btcentralplus.com 23.04.11, 20:08
      Dajcie jakąś linę do jakiejś on line tv, bo ten gość od Radwańskiej "na żywo" jest chyba martwy, a ja chciałbym być w miarę na bieżąco.
    • Gość: a IP: 82.160.111.* 23.04.11, 20:11
      www.livemecz.pl/612526-c_wozniacki-aradwanska.html
      niby nie ma relacji online tv, ale jest chociaż uaktualniana na bieżąco.
    • Gość: stanislaw IP: *.dynamic.chello.pl 23.04.11, 21:00
      czeslaw - debilu nie mozna miec dwoch Ojczyzn bo tylko jednej mozna sluzyc , tylko jedna reprezentowac, ty nie jests polakiem, nawet nie znasz polskiej flagi, wypie...j do Danii. ale juz..., wypie...j
    • Gość: xaime IP: *.sta.asta-net.com.pl 23.04.11, 20:17
      Wiźniacki to polka grająca w barwach duńskich a nie dunka :)
    • Gość: Ja IP: *.range109-158.btcentralplus.com 23.04.11, 20:32
      Dzięki "A", ja znalazłem jeszcze coś takiego:
      www.oleoletv.com/watch/live/stream/online/free/tv/video/channel/feed/link/broadcast/vivo/gratis/p2p/4/april/23/2011/4/56/v-245689/wta-stuttgart-wozniacki-radwanska.html
      Sprawozdawca angielski mówi, że gdyby Radwańska była bardziej agresywna to wygrałaby bez problemu z wozniacki.
    • Gość: gość portalu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.11, 20:40
      > Sprawozdawca angielski mówi, że gdyby Radwańska była bardziej agresywna to wygr
      > ałaby bez problemu z wozniacki.

Rację ma chłopina!!!
      Jeszcze nie tym razem, ale w końcu się uda! Mam na myśli "realizację strategii" :-)
    • Gość: ali IP: *.dynamic.chello.pl 23.04.11, 20:57
      xaime - ty psi pomiocie zaden polak nigdy nie gral w obcych barwach, a kto gra w obcych juz nie jest polakiem, w sporcie kazdy jest tym kogo reprezentuje, polska jest niepodlegla i wszyscy polacy graja dla polski niezaleznie od swoich korzeni
    • maxymus1 23.04.11, 20:44
      Woźniacki, czy Woźniacka? Jakie to ma znaczenie?
      Nie dziwię się, że spie... się z polski! Przez qrevski świat urzędniczy!
    • Gość: taddy IP: *.dhcp.embarqhsd.net 23.04.11, 21:51
      po prostu sa pannstwa gdzie nazwiska nie odmienia sie czyli Wozniacki to nie Wozniacka i nie waznae jakiego jest rodzaju osoba noszaca nazwisko,wazna jest poprawna pisownia
    • Gość: warczysław IP: *.web-proxy.us 24.04.11, 07:21
      Idź już stąd, idź. Wyborcza jest wydawana w państwie zwanym Polska,
      jeśli nie zauważyłeś.
    • adrem63 23.04.11, 20:46
      Jestem pod wrażeniem. Radwańska pokazałą klasę mimo porażki. Od czasu jak ją ostatnio oglądałem na korcie zrobiła duży postęp. Świetnie !
    • czarnooki-kot 23.04.11, 20:46
      prawda jest taka, że agnieszka nie przekroczy nigdy pewnego poziomu - dla Niej nieosiągalnego.
    • Gość: Czesław IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.11, 20:48
      I oby teraz Polka rozniosła Niemkę w finale. Held og lykke, Karolina!
    • Gość: stanislaw IP: *.dynamic.chello.pl 23.04.11, 20:54
      czeslaw skoro nie znasz polskiej flagi i podajesz sie za Dunczyka to wypie...j do Danii, wypie...j
    • Gość: Borucki IP: *.dynamic.chello.pl 23.04.11, 21:06
      Czeslaw ty jedabny pie...ny Dunczyku, Niemka rozniesie Dunke, wszyscy Polacy beda za Niemka
    • Gość: Borucki IP: *.dynamic.chello.pl 23.04.11, 21:10
      wszystkie polskie serca beda za Niemka, co do jednego!!!
    • Gość: mc IP: *.hsd1.wa.comcast.net 23.04.11, 20:53
      Na początek chciałem pozdrowić wszystkich trolli plujących się pod każdym artykułem o nazwisko Karoliny. Gdybyście pisali z duńskich IP, to byłoby to jakoś zrozumiałe a tak stanowi dla mnie zagadkę.

A obejrzawszy mecz stwierdzam, że Isia bardzo fajnie gra w tym roku (szczególnie pierwszy serwis bardzo poprawiła i te loby w obronie - palce lizać), ale Karolina zrobiła z nią to, co robi ze wszystkimi tenisistkami - zniszczyła fizycznie. Jestem wielkim fanem Karoliny, przypomina mi ona trochę Justynę Kowalczyk - laska bez wielkiego talentu od Boga, a jednak jest liderką swojej dyscypliny dzięki dobrej motoryce i przede wszystkim godzinom zapier... Wielki szacunek.

Oglądałem kilka jej meczów w ostatnim miesiącu i wszystkie wyglądały tak samo - na początku wyglądało, że przeciwniczka jest dużo lepsza i wszystkie tak samo się kończyły - tak jak dzisiaj Isia powłócząc nogami robiły proste błędy oddając piłkę meczową ze zmęczenia.

Agnieszka na razie nie ma argumentów przeciwko tak grającym zawodniczkom. Przynajmniej nie na mączce (napalam się za to na Wimbledon, tam może błysnąć).
    • cd1010 23.04.11, 21:20
      Niewatpliwie Isia zrobila bardzo duze postepy, jednakze z tym buldozerem nie ma szans. Widzialem te Dunke na zywo w Stuttgarcie. Noge ma 2 ryzy wieksza niz ja a ja nie jestem skromnej budowy. Straszny tylek, w telewizji jakos tego za bardzo nie widac. Musze przyznac, ze nie lubie tego beztalecia. Zyzyna wszystkie przeciwniczki swoimi warunkami fizycznymi.
    • Gość: p IP: *.cmts.powersurf.li 23.04.11, 20:57
      Ona się nazywa Caroline Wozniacki a nie Karolina Woźniacka!!
    • Gość: gawno pismacze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.11, 20:58
      "Koniówka należała..." Odbijcie sobie konia pismacy gazeciani.
    • Gość: Jaga Fan IP: *.cdma.centertel.pl 23.04.11, 21:05
      "Swietny mecz ale Radwanska nie dala rady Wozniacki"?

Chyba ogladalismy inne mecze. Nudny mecz jak diabli, Radwanska czy wygrywa czy przegrywa gra ciagle to samo, Wozniacki tez robila duzo bledow.

Radwanska mogla pierwszego seta spokojnie wygrac jakby byla troche agresywniejsza, ale caly czas klepala pilki w srodek kortu, gry katowej bylo tyle co naplakal.

Slaby mecz, Radwanskiej miejsce jest w drugiej dziesiatce, over and out.

• Gość: maciej IP: *.rev.stofanet.dk 23.04.11, 21:38
      Jak to jest z tym polskim. Prezydent USA nazywa sie Barak Obama ale ja rozmawialem z Barakiem Obama, bylem u Baraka Obamy, oddam cos Barakowi Obamie. Ile wiec nazwisk ma ten facet ?
      Caroline nazywa sie Wozniacki bo ma nazwisko po ojcu i nazwisk w Danii sie nie odmienia. Uzywajac polskiej pisowni Caroline bedzie miala tez rozne nazwiska jak ten facio z USA.
      A wiec Radwanska grala z Wozniacka, bedzie u Wozniackiej itd.
      Nie bardzo rozumiem waszego nadymania nad jej nazwiskiem.
      Co do jej Polskosci to jest ona dokladnie taka sama Polka jak Radwanska a obywatelstwo, czy miejsce urodzenia nie ma NIC wspolnego z narodowoscia a poniewaz Caroline ma dunskie a nie polskie obywatelstwo, reprezentuje Danie a nie Polske. Wiem, to dla was zbyt skomplikowane i za trudne, szczegolnie przy tak ciasnych umyslach ale to nie szkodzi, i tak madrzejsi nigdy nie bedziecie. Siano w glowach.

Co do samego meczu. Gra byla bardzo wyrownana. W przekroju meczu wygrala deczko stabilniejsza. Nie zauwazylem aby Radwanska byla bardziej zmeczona od Wozniackiej. Moze za bardzo chciala wygrac przez co byla za bardzo spieta a to czasami paralizuje. Jej gra podobala mi sie ale czy to starczy na inne, dobre tenisistki ? Poczekamy, zobaczymy. Pokonanie slabej Schiavone o niczym nie swiadczy, bowiem jej pozycja w rankingu i zwyciestwo na RG bylo wybrykiem natury. Od prawie roku nie ugrala absolutnie nic podobnie jak Stosur. W tym roku obie odpadna w pierwszej, co najwyzej w drugiej rundzie.
    • Gość: Szanowny Pan IP: *.dip.t-dialin.net 23.04.11, 23:31
      Dla ciebie Polacy z zaglebia Ruhr którzy w Drugiej Wojnie Swiatowej zabijali polskich rodaków w mundurach niemieckich tez sa Polakami?

Narodowosc jest oparta na obywatelstwie - i to juz od kiedy feudalizm sie skonczyl! Zadna krew nikogo nie obchodzi, liszy sie flaga która nosisz!
    • Gość: warczysław IP: *.web-proxy.us 24.04.11, 07:27
      Ci z Poznańskiego, ktorzy zabijali tych z Kongresówki w I wojnie i vice versa to też nie byli Polakami, ani jedni ani drudzy. Byli tylko Rosjanie i Niemcy.
      W Iraku i Turcji nie ma Kurdów tylko górscy Turcy i Arabowie.
      A przepisy unijne o mniejszościach narodowych to biorą się stąd, że Łużyczanie chcą
      pokazać jakimi niemieckimi Niemcami są.

Upieranie się przy zaprzeczaniu faktom, przy pomocy papierów, nie ma wiele sensu.
    • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.11, 23:35
      Trolujesz, tak? Bo trudno sobie wyobrazić, żeby ktoś nie wiedział ile nazwisk ma Obama - jedno - i nie słuszał o odmianie rzeczowników przez przypadki.
      Woźniacki - mężczyzna - odmienia się, Wozniacki - kobieta nie odmienia się.

> Wiem, to dla was zbyt skomplikowane i za trudne, szczegolnie przy tak ciasnych
      > umyslach ale to nie szkodzi, i tak madrzejsi nigdy nie bedziecie. Siano w glow
      > ach.

Mierzysz innych swoją miarą, ale niestety twój umysł nie rozszerzył się przez fakt wyjazdu do Danii, cz gdzie tam jesteś.
    • Gość: Czesław IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.11, 21:07
      Karolina jest najlepsza :) A wszystkim zakompleksionym pseudopatriotom polecam
      wywiad z Karoliną w ojczystym języku.
    • cd1010 23.04.11, 21:13
      Widzalem na zywo Wozniacki na tym turnieju. To jest buldozer, ojciec z niej zrobil masywna babe, odrazajace.
    • Gość: ja IP: *.range109-158.btcentralplus.com 23.04.11, 21:20
      Myślę, że polscy sportowcy mają jakiś defekt, który nie pozwala im na utrzymanie dobrej formy przez dłuższy okres. Nasi są cholernie chimeryczni. A jeśli to nie defekt, to jakieś magiczne sprawy.
    • Gość: ! IP: *.dynamic.chello.pl 23.04.11, 21:21
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: ps IP: *.play-internet.pl 23.04.11, 21:31
      A ja uważam, że Agnieszka spisała się całkiem dobrze. Niby pasywna gra, ale miała dziewczyna 25 kończących uderzeń, choć błędy też się pojawiały. Zresztą Wozniacki też nie paliła się do ataku. Agnieszka walczyła, nie poddawała się, do końca stawiała opór. Forma na pewno jest znacznie lepsza niż w tamtym roku. Jeśli dziewczyna będzie dalej tak grała, niedługo znowu zobaczymy ją w dziesiątce, bo Serena nie gra (podobno ma wrócić na Wimbledon, ake zobaczymy), a Peer ma do obrony półfinał z Madrytu i IV rundę w Paryżu. Tymczasem Radwańska broni ledwie 360 punktów na cegle, większość już obroniła dochodząc do 1/2 w Niemczech. W rankingu na poniedziałek Polce zabraknie ledwie 35 punktów do 10, tyle, co nic. Myślę, że jest realna szansa na przynajmniej jeden ćwierćfinał w nadchodzących turniejach, może trzeci raz IV runda w Paryżu? Myślę, że możemy być optymistami, bo Agnieszce motywacji nie brakuje, to zupełnie inna osoba niż rok temu.
    • Gość: !!! IP: *.dynamic.chello.pl 23.04.11, 21:51
      "Karolina jest najlepsza :) A wszystkim zakompleksionym pseudopatriotom polecam wywiad z Karoliną w ojczystym języku."

Dunka powie skomlacym zakompleksionym polaczkom wszystko co chca uslyszec, bo nie potrafia nic osiagnac u siebie i musza siegac po cudze, po jalmuzne i odpadkami leczyc swoje narodowe kompleksy, a powie bo "Dunczykow jest tylko 5 milionow", a skomlace zakompleksione polaczki nie tylko zadowola sie jalmuzna, ale jeszcze z zapalem beda calowac reke dunskiego pana

Dunka jest numer jeden 1, to fakt, i zaraz okazalo sie ilu mamy uposledzoncyh kompleksami polaczkow, zebrzacych o jalmuzne i leczacych nia narodwe kompleksy, ze Polska to kraj niewolnikow, a jej niepodleglosc jest tylko fikcja, sluz dunskiemu panu, bo na nic lepszego nie zaslugujesz.
    • Gość: kibic z usa IP: *.dsl.emhril.sbcglobal.net 23.04.11, 21:12
      Co za niedouczony redaktorek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      ale w bidopolandzie wszuscy pseudo-redaktorzy to sa polanalfabeci i niedouki ,w pseudo redakcjach.
      Ona sie nazywa: W O Z N I A C K I !!!!!!!!!
    • Gość: wojewoda duński IP: 31.63.228.* 24.04.11, 08:21
      przestańcie kaleczyć język polski a Woźniacka jest czystej rasy polskiej;)
    • Gość: wojewodzki IP: *.dynamic.chello.pl 24.04.11, 12:28
      "przestańcie kaleczyć język polski a Woźniacka jest czystej rasy polskiej;) " ty pie...ny rasisto, kazdy czlowiek jest tym kim sam chce byc, za kogo sam sie uwaza i jakich dokonuje wyborow, jesli ktos jest Polakiem to gra tylko dla Polki, jesli ktos jest Chinczykiem to dla Chin itd nie ma innej opcji, i tak jest to traktowane przez wszystkich na calym cywilizowanym swiecie, narodowosc = panstwowosc, ludzie sa wolni i sami decyduja kim chca byc.
    • Gość: lol IP: *.adsl.inetia.pl 24.04.11, 13:50
      ochłoń
    • Gość: wojewoda duński IP: 31.63.217.* 25.04.11, 10:36
      Gość portalu: wojewodzki napisał(a):

> "przestańcie kaleczyć język polski a Woźniacka jest czystej rasy polskiej;) " t
      > y pie...ny rasisto, kazdy czlowiek jest tym kim sam chce byc, za kogo sam sie u
      > waza i jakich dokonuje wyborow, jesli ktos jest Polakiem to gra tylko dla Polki
      > , jesli ktos jest Chinczykiem to dla Chin itd nie ma innej opcji, i tak jest to
      > traktowane przez wszystkich na calym cywilizowanym swiecie, narodowosc = panst
      > wowosc, ludzie sa wolni i sami decyduja kim chca byc.

Nie bredź Olisbebe czy Guererio czy jak to się tam pisze, nigdy nie będą Polakami najwyżej obywatelami Polski, a Karolina zawsze będzie Polką spieprzaj z tą twoją cywilizacją, Polska była państwem kiedy Rzym był małą wioską, a tacy mieszańcy jak Niemcy nie byli nawet w trakcie etnogenezy;)

Biblia o nas:
      "Naród to niezwyciężony,
      Naród to odwieczny,
      naród, którego języka nie znasz,
      i nie rozumiesz co mówi"
    • Gość: Czesław IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.11, 21:36
      Karolina Woźniacka - najjaśniejsza gwiazda na firmamencie polskiego tenisa :)
      Pozdrowienia dla wszystkich patriotów (szczególnie tego jednego z UPC), którym żyłka pierdząca pęka na dźwięk nazwiska naszej rodaczki ;P
    • Gość: ! IP: *.dynamic.chello.pl 23.04.11, 21:58
      marna ta twoja prowokacja

o patriotyzmie to nie ma co mowic, bo Polska to kraj zebrakow, ktory zasluguje tylko na to aby go rozpedzic, nie jest godzien istniec wsrod niepodleglych szanujacych sie krajow
    • Gość: gość01 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.11, 21:57
      Całkiem dobry mecz Radwańskiej. Widać że poprawiła swoją gre. Jak będzie dalej nad soba pracować to może w przyszłym roku wygra z Wozniacką.
    • Gość: garmonbozia IP: *.radom.vectranet.pl 23.04.11, 22:06
      No fajny meczyk. Agniecha dobrze grała, tylko mało skutecznie i w decydującym momencie psuła. Po pierwsze: za slabe przygotowanie fizyczne, po drugie "slabe nerwy" w decydujących momentach w ataku. Gdy już miała piłkę na rakiecie i trzeba było tylko postawic "kropkę nad i" to zagrywała w aut albo w siatę. Natomiast broniła się pięknie...
    • Gość: szechteriada.org IP: *.adsl.inetia.pl 23.04.11, 23:21
      szkoda, ale aga jeszcze pokaze na co ja stac.
    • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.11, 23:40
      > szkoda, ale aga jeszcze pokaze na co ja stac.

Na pewno, czas działa na jej korzyść!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka