Forum Sport Tenis
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Zrzutki na typy bukmacherskie z tenisa

27.03.18, 13:40
    Jeżeli jesteś zainteresowany ogrywaniem bukmacherów napisz do mnie:

zrzutkinatypy@o2.pl - Nie spamujcie tylko

Składając się na płatne typy zawsze wychodzi o wiele taniej, poszukuje nowych ludzi bo wiele osób w 2017 roku odeszło po zmianach przepisów prawa przez rząd PiS.

Ja mieszkam w Irlandii - tam bardzo dużo osób obstawia. Idzie dorobić do pensji, przede wszystkim dzięki bonusom bukmacherów. Ja gram aktualnie w v-bet.pl ,a Ty? Napisz do mnie, tylko proszę bez SPAMU.

--
    Zrzucam się na typy bukmacherskie (zakłady sportowe):
    zrzutkinatypy@o2.pl
    Napisz śmiało, z chęcią porozmawiam o sporcie, dla mnie to pasja, a nie sposób na łatwy pieniądz.
    Edytor zaawansowany
    • Gość: Prestiżowy Ekspert IP: 95.41.127.* 27.03.18, 16:43

mieszkasz w Irlandii i grasz w v-bet?

to jesteś wyjątkiem i należy Ci się rekordowy Guinness!

kolego, mówiłem że v-bet spie... do PiSu bo bez niego by nie istniał i nie spamował ten bukmacher.

uświadom sobie, że na każdym forum są ludzie którzy albo nie lubią nachalnej promocji bukmacherów, albo mają świadomość co to jest Pinnacle, Bet365, BetFair, czy bezlimity azjatyckie.

typowanie w tenisie nie ma sensu, jednego już tu kiedyś poinstruowałem. przedmeczowo w dzisiejszym tenisie nic nie wytypujesz, biorąc pod uwagę kursy możesz równie dobrze rzucać monetą, to nie lata 90te, czy okres 2004-2010. płaską stawką będziesz się kręcił w kółko z lepszym bądź gorszym skutkiem. obstawiając na żywo, jak mam Ci to wytypować, pisać smsa na liveenda?

zasada bukmachera jest prosta, i jako osoba z v-bet to na pewno wiesz, faworyt jest niedoszacowany co zwłaszcza ma zastosowanie jeśli weźmiemy pod uwagę na żywo obstawianie. w ten sposób osoby najlepiej się znające nie są w stanie wyjść na plus, bądź wychodzą na promile ewentualnie, przynajmniej w dzisiejszym tenisie, i to w Pinnacle, Bet Fair, a nie z polskim podatkiem. każdemu kto próbuje bukmacherkę proponuję najpierw przepracowanie płaskich stawek. żadnego odbijania. jeśli po miesiącu przez pół roku będziecie mieli kilka razy stawkę regularnie, wtedy bierzcie się za bukmacherkę. kiedy było Bet365, Bet Fair, Pinnacle, teraz z tymi dwoma pierwszymi jest w Polsce obstawianie praktycznie niemożliwe, przynajmniej legalnie formalnie, wtedy można było na każdym znaleźć jakiś kurs i złożyć zakład na każde zdarzenie, w każdym momencie. teraz co możesz zrobić z v-bet? pozostaje broker ale to już jest w Polsce bukmacherki koniec. broker zakłada limity, pisanie że nie to bzdury, manipuluje kontem, nie działają dobrze platformy brokerskie. możliwości są niewielkie co dla live graczy jest zupełnie nieopłacalne. jedyna metoda w tenisie żeby wyjść na sensowny plus to oglądanie na żywo meczu i dobre typowanie co się stanie w trakcie konkretnych setów, bądź całego meczu w pierwszym momencie. później zabezpieczenie odwrotnym kursem. jeśli typujemy dobrze, mamy tam te kilka dziesiątych, potem dajemy ułamek z wygranej na przeciwnika żeby nie przerżnąć tego co zainwestowaliśmy w poważną stawkę na naszym typie. wyczucie tego momentu jest bardzo trudne, i żadne znawstwo tutaj nie istnieje. pozostaje Ci Nadal na mączce, Thiem i takie tam pojedyncze na początku meczu żeby zobaczyć czy nie działają jakieś kontuzje. cała reszta to tradowanie, i tego nie robi się na v-bet.

• zrzutkinatypy 01.05.18, 11:08
      Kontakt:

zrzutkinatypy@o2.pl

Grupa wygląda coraz lepiej!

Darmowe typy jak ktoś chce z tenisa to znajdzie tutaj:
      www.c-o-w.eu/
      Z piłki:
      znam-wynik.pl/
      Azjatyckie handicapy tylko u bukmachera: v-Bet.pl

--
      Zrzucam się na typy bukmacherskie (zakłady sportowe):
      zrzutkinatypy@o2.pl
      Napisz śmiało, z chęcią porozmawiam o sporcie, dla mnie to pasja, a nie sposób na łatwy pieniądz.
    • gamebooker 29.01.19, 18:47
      www.bettingclub.pl - oprócz typu można przeczytać krótką analizę, bukmacherskie typy dnia.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.