Dodaj do ulubionych

Tanie loty

05.04.05, 14:50
Gdzie znajde informacje o tanich lotach z Brukseli do Polski? Ktorymi liniami
njlepiej latac?? Chodzi mi o dostanie sie do Szczecina, czyli najlepiej, zeby
samolot gdzies w miare blisko ladawal (nie np. w Krakowie). Moze byc Berlin,
Poznan, Warszawa, ale najwazniejsza jest cena, z tego co patrzylam to
straszne pieniadze za przelot do Berlina bym zaplacila :(( moj znajomy lecial
za bardzo male pieniadze czarterem gdzies niedaleko Gdanska, gdzie moge
znalezc jakies informacje o polaczeniach???
Obserwuj wątek
    • piemeltje Re: Tanie loty 05.04.05, 15:04
      mary_an napisała:

> Gdzie znajde informacje o tanich lotach z Brukseli do Polski? Ktorymi liniami
      > njlepiej latac?? Chodzi mi o dostanie sie do Szczecina

He, he, mam ten sam problem i wychodzi mi ze najtaniej i najszybciej to wsiasc w
      samochod. 7 godzin i jestes. Zadnym samolotem cywilnym nie wyrobisz takiego
      czasu podrozy, niestety.
      Jesli juz MUSISZ leciec, to SN-em do Berlina, stamtad sa mikrobusy z lotniska do
      Szczecina, mozna zreszta umowic sie z taksowkarzem, a w najgorszym razie jest
      jeszcze pociag. Nie jest to tanio, jesli jedzie wiecej niz jedna osoba, to
      samochod zawsze bedzie tanszy. I zwykle szybszy.

Czarterem... to trzeba miec fart, zeby akurat byl czarter. Do Gdanska nic
      rejsowego z Brukseli nie lata.

PS: zawsze mozesz mnie zapytac czy jade do Szczecina, bo robie to regularnie. Np
      na swieto Wniebowstapienia najpewniej pojade i mam 1 miejsce wolne. :-)
      --
      Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a
      pretty and well-preserved body. But rather to skid in broadside, thoroughly used
      up, totally worn out, and loudly proclaiming, "WOW! What a Ride!"
      • mary_an Re: Tanie loty 05.04.05, 15:10
        Serio jezdzisz do szczecina???? Bo ja wlasnie teraz mam bilet na autokar
        kupiony na poniedzialek, ale potem juz wiecej nie chce mi sie autokarem
        jezdzic. A ile placisz za benzyne?? Moj problem jest taki, ze moj samochod to
        najgorszy grat i nie dojade nim dalej niz do granicy, ale planuje kupic cos
        lepszego - 7 godzin mowisz???? A jak czesto jezdzisz? Z Brukseli?? A kiedy
        dokladnie bedziesz jechala i na ile????? Napisz pliz pliz pliz!!!!! Kiedy jest
        Swieto Wniebowstapienia???
        • piemeltje Re: Tanie loty 05.04.05, 15:33
          > Serio jezdzisz do szczecina????

Jak najbardziej.

> A ile placisz za benzyne??

Chyba tak gdzies € 100-120 w jedna strone.

> A jak czesto jezdzisz?

Co 2-3 miesiace. Roznie, jak jest potrzeba, to i czesciej.

> Z Brukseli??

Nie, z Antwerpii.

> A kiedy
          > dokladnie bedziesz jechala i na ile????? Napisz pliz pliz pliz!!!!! Kiedy jest
          > Swieto Wniebowstapienia???

Swieto Wniebowstapienia przypada w tym roku 5 maja i planuje skoczyc na dlugi
          weekend, czyli w niedziele 8 wracam.
          --
          pretty and well-preserved body. But rather to skid in broadside, thoroughly used
            • aga6000 Re: Tanie loty 05.04.05, 20:42
              Ja rowniez oswiadczam ze jezdze, i rowniez do Szczecina:/
              i tez mam miejsca ;))
              acha, jezdze jak sie trafi, albo z Brukseli po pracy albo z Charleroi, jezdze
              przez Namur i Liège wiec moge pozbierac po drodze
              niedlugo pojade na 1go maja, taki mam sentyment ;)
              • mary_an Re: Tanie loty 05.04.05, 21:35
                no dobra, a ile wczesniej trzeba by bylo wam powiedziec - tzn. na ile przed
                podroza trzeba by bylo zaklepac miejsce?? bo na razie to ja bym chciala mojego
                mezczyzne (Belg z Brukseli) jakos skutecznie przetransportowac na kilka dni do
                siebie, i to by bylo akuat idealne, tak na dlugi weekend jakby mogl
                przyjechac :))) tzn. albo on do mnie albo ja do niego - ale jak ja do niego to
                wtedy bym mogla jechac tylko w jedna strona a z powrotem musialabym szukac
                jakiegos innego polaczenia (bo to by tez bylo na kilka dni).
                • aga6000 Re: Tanie loty 05.04.05, 21:51
                  zasadnicze pytanie, czy ten Belg z Brukseli jest przystojny ?
                  no i co to za Belg bez samochodu ?
                  jade w piatek po pracy, tak kolo 15stej wyjazd i wracam w poniedzialek, czyli
                  na prawde jade wlasciwie na pochod
                  moglabys na przyklad przyjechac ze mna do Belgii a wrocic z Pimem jak bedzie
                  jechal do Polski to bedzie prawie zaraz po ale to chyba bedzie w koncu dla
                  ciebie za krotko...
                  u mnie miejscowek nie ma, wiec jak napiszesz maila w rozsadnym terminie tak ze
                  3 dni na przod jest wporzo
                  • mary_an Re: Tanie loty 05.04.05, 22:04
                    heheh a co jak przystojny to zabierzesz, jak nie to nie?? :))) ja wlasnie na
                    tydzien bym nie mogla przyjechac bo studiuje, raczej na weekend. no ale moze
                    bym go sciagnela i zostawila na dluzej, jakos inaczej by sobie wrocil.
                    belg jest przystojny, samochodu nie ma, ani pracy, ani kasy (dlatego te tanie
                    loty) nie wiem czemu z nim jestem wlasciwie :)))) mam do niego wielka
                    slabosc :))
                    pogadam z nim o tym, to by bylo super, tylko jeszcze mi powiedz ile mniej
                    wiecej to by kosztowalo (na koniec miesiaca ma zawsze debet na koncie, ale za
                    to w polsce jest tanio :))))) moze by wrocil z Pimeltje jakby jeszcze byly
                    miejsca (chociaz nie wiem czy az tyle bym z nim wytrzymala...) wow pomysl jest
                    swietny bo wlasnie na ten dokladnie weekend mial do mnie przyjechac - a jak
                    wyjezdzasz o 15 to o ktorej mniej wiecej jestes na miejscu??
                    • aga6000 Re: Tanie loty 05.04.05, 22:25
                      przyslij zdjecie, sama ocenie czy sie do mojego auta nadaje
                      jak wyjezdzam o 15 to jest ciezko, jak sie uda to jestem najwczesniej o polnocy
                      albo kolo trzeciej nad ranem
                      • piemeltje Re: Tanie loty 06.04.05, 09:23
                        Mnie to pasuje. Mam z reguly jedno wolne miejsce. Miejscowek nie sprzedaje, a co
                        do udzialu w kosztach, to zadowole sie jak zwykle skromnymi 4 centami za km (o
                        tyle prosze tez w Taxistopie), czyli na w/w trasie to bedzie jakies € 35.

A wlasnie! Zagladalas na strone www.taxistop.be ? To chyba najtansza
                        forma podrozowania.
                        --
                      • mary_an Re: Tanie loty 06.04.05, 10:21
                        zdjecia nie przesle musisz mi zaufac, dla mnie jest po prostu debest, chociaz
                        nie spodziewaj sie Brada Pitta w garniturze heheh to nie ja :) to ja w takim
                        razie z nim pogadam, chyba ze ciagle bedzie sie upieral przy samolocie, ale
                        autkiem byloby rzeczywiscie o wiele latwiej. a na ile procent bedziesz jechala?
                        jest to juz w miare pewne, ze moglabys go zabrac??
                        • aga6000 Re: Tanie loty 06.04.05, 14:49
                          Mary An, wierze ci na slowo ale niestety w miedzyczasie miejsce sie
                          zarezerwowalo i w tej chwili jestesmy full, wiec moze po prostu innym razem.
                          • mary_an Re: Tanie loty 06.04.05, 19:15
                            ehhh no szkoda, trudno jakos inaczej sobie poradzi :))) jeszcze postaram sie o
                            te tanie loty dowiedziec, mozemy sie zawsze po prostu spotkac np. w warszawie -
                            jakie linie tam lataja???
                    • paw_dady Re: Tanie loty 06.04.05, 01:54
                      mary_an napisała:

> bym go sciagnela i zostawila na dluzej, jakos inaczej by sobie wrocil.
                      > belg jest przystojny, samochodu nie ma, ani pracy, ani kasy (dlatego te tanie
                      > loty) nie wiem czemu z nim jestem wlasciwie :)))) mam do niego wielka
                      > slabosc :))

moze jest czarny i ma duzego?

• piemeltje Re: Tanie loty 06.04.05, 23:18
            echohce napisał:

> ja jadę 16 kwietnia i mam jak narazie 3 miejsca wolne , ale jest o tym
            > oddzielny post :P

Ale do Bialegostoku, wiec raczej nie przez Szczecin. No chyba ze czegos nie
            rozumiem.
            --
    • mala_obludnica Re: Tanie loty 06.04.05, 23:30
      My jezdzimy samochodem do Dortmundu, samochod mozna tam zostawic za grosze na
      szczescie na parkingu przy lotnisku... i wizzairkiem do Gdanska.
      troche zachodu z dojazdem wczesnie rano , ale warto - stymze ja mieszkam w
      gdansku i tak sie sklada ze rzut beretem od lotniska, w przypadku szczecina
      dajmy na to ,to sie juz taka wyprawa srednio kalkuluje...
      Z Dortmundu sa tez loty do Katowic
      Niestety, z tego co mi wiadomo, nie ma jakiegos fanego dojazdu z Brussels,
      pociagu ani niczego w ten desen.
      • piemeltje Re: Tanie loty 09.04.05, 17:55
        mala_obludnica napisała:

> My jezdzimy samochodem do Dortmundu, samochod mozna tam zostawic za grosze na
        > szczescie na parkingu przy lotnisku... i wizzairkiem do Gdanska.
        > troche zachodu z dojazdem wczesnie rano , ale warto

Ostatnio ogladalem te opcje. Dla dwoch osob Gda-Dortmund-Gda 1060 zl, co IMHO
        nie jest tanio, za tyle to mozna kupic paliwa na tej trasie. Doliczyc do tego
        dojazd do Dortmundu (256 km w jedna strone). A godziny odlotow barbarzynskie (z
        Gdanska o 10, z Dortmundu o 8 rano). Wszystko to sprawia, ze to nie wydaje mi
        sie zbyt uzyteczna opcja.
        --
        • mala_obludnica Re: Tanie loty 09.04.05, 20:35
          piemeltje, zalezy jak trafisz. Najtaniej jak nam sie udalo ,to 75 euro w obie
          strony za osobe. Jeszcze nie placilismy wiecej niz 110 Euro/os bo zawsze
          rezerwujemy wczesniej i wypatrujemy promocji :)
          Ale uwazam ze albo nalezy mieszkac w Dortmundzie, albo - tak jak ja - w
          Trojmiescie,zeby sie oplacilo. dojezdzac i przed wylotem i po przylocie to
          przesada :)
          Owszem, wstajemy o trzeciej rano zeby moc z Dortmundu wyleciec o 8, ale za to o
          9.30 tata odbiera nas z lotniska a kwadrans pozniej jestem w domu ,sniadanko
          czeka, te sprawy.. :)))
          • piemeltje Re: Tanie loty 09.04.05, 21:09
            Nie no, ja nikomu nie wymawiam.

Najtaniej jak nam sie udalo ,to 75 euro w obie
            > strony za osobe. Jeszcze nie placilismy wiecej niz 110 Euro/os bo zawsze
            > rezerwujemy wczesniej i wypatrujemy promocji :)

€ 75/osobe to bedzie 600 zl za dwie. € 110/osobe to bedzie 880 zl za dwie, czyli
            prawie tyle, ile podalem. A przeciez sa dodatkowe koszta, bo nie mam na miejscu
            transportu i nie moge zabrac wystarczajacej ilosci bagazu. Powiedzmy, ze we dwie
            osoby to sie ledwo oplaca, powyzej dwoch osob taniej samochodem. I wygodniej,
            odwaze sie twierdzic.
            --
      • naufragio 3 city moze polobbujemy w tanich liniach?? 14.04.05, 12:37
        ...o polaczenie z Gdanska do Bruxa?
        Wwitam wszystkich
        Niedlugo sam bede jezdzil przynajmniej raz na 1,5 miesiaca do Bruxa do mojej
        Milosci i poki co nastawiam sie na autobus(20h) albo pociag (nocka.
        Szkoda, ze np Wizzair lub inne linnie dostrzegaja ze mogly by zrobic biznes na
        polaczeniach do bruxa z tak duzej aglomeracji i regionu jak Trojmiasto i woj
        Pomorskie ( oraz pewnie czesc Warm-Mazurskiego i Kujawskiego)?
        Jak czytam to forum to sadze, ze pewnie znalazlo by sie kilka osob chetnych na
        takie polaczenie. Nawet jezeli mailo by byc tylko 1-2 razy w tygodniu
        Wyslalem juz do WIzza kilkas emaili z pytaniem o ich palny, poki co dostalem
        tylko automatyczna odpowiedzze dziekuja i takei tam ble ble.
        Wiec mam propozycje moze polobbujemy w tanich liniach? Moze dzialy startegii
        zauwaza duza ilosc emaili i Potencjalnych klientow?

Pozdrawiam
        Naufrag

PS: jak by ktos byl/a chetny/a to tu mozna wysylac pytania do WIZAra
        customerrelations@wizzair.com
        tu do SkyEurope info@skyeurope.com lub www.skyeurope.com/start.php?lang=pl

Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka