Dodaj do ulubionych

Nimfomania

IP: *.cdma.centertel.pl 03.04.10, 00:34
po tym artykule stwierdzam ze jestem nimfomanka i to jest przykre ;[
Edytor zaawansowany
  • Gość: monia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.04.10, 22:33
    a jeżeli ktoś jest w wieku dojrzewania i również czuje potrzebę zaspokojenia się seksualnie, to czy to też jest nimfomania?
  • Gość: mf7 IP: *.centertel.pl 11.10.14, 21:08
    Zdaje mi sie ze nie
  • Gość: gosc IP: *.ip.primehome.com 11.09.10, 06:01
    jestem zdrowa kobieta, nie jestem chora psychicznie ale dosc czesto zdarza sie ze , odczuwam ogromna chęc na stosunek i ulegam ledwo poznanemu mezczyznie , na ohgol bez zabezpieczenia. Mam ogromna satysfakcje z takiego wydarzenia , bardziej niz z normalnego ,przewidywalnego codziennegho niemal zblizenia., gdzie trzeba zakladac prezerwatywe , i caly urok i napiecie spada -jestem wtedy tylko obektem do rozladowania przez mezczyzne
  • Gość: gość IP: 109.243.184.* 15.10.10, 13:30
    a ja się zgadzam z tym artykułem. bardzo często tak mam,nawet 10 razy na dzień. moja fizyczna strona jest wówczas niemal przymuszana do stosunków przez stronę psychiczną. poprostu muszę mieć sex tak bardzo że nic się nie liczy a po wszystkim czuję się nie zadowolony i mechaniczny
  • 24.06.16, 22:42
    to nie problem to po prostu wolny wybór

--
    http://wszystkoopielegnacji.blogspot.com/2014/12/kuracja-przeciw-wypadaniu-wosow-dla.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.