Dodaj do ulubionych

Posiłki w pracy - jak sobie radzicie?

07.12.16, 16:07
Ostatnio często spotykam się z problemem jedzenia w pracy - często nie ma na to czasu, przygotowywanie posiłków w domu (tzw. lunch boxów) jest czasochłonne zwłaszcza z myślą o całym dniu, a jedzenie w restauracjach/na dowóz niestety kosztowne (i często niezdrowe).

Jak ten temat wygląda u Was i jak sobie z tym radzicie?
Ja na przykład często nie mam czasu na śniadanie, potem pół dnia nic nie jem, rzucam się na szybki lunch (niestety zazwyczaj mocno kaloryczny) a na koniec dnia wyjadam pół lodówki.

Chodzi mi po głowie pomysł na produkt żywieniowy, który mógłby większość powyższych problemów rozwiązać. Na ten moment chciałabym dowiedzieć się z jakimi problemami związanymi z jedzeniem spotykacie się na codzień - jeśli macie chwilę to będę wdzięczna za udział w krótkiej ankiecie (3 minuty) - profitest.pl/s/7109/kvtu7XVgg3938Mgh#
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.