Dodaj do ulubionych

Koszula szyta na miarę

IP: *.013-281-67626721.cust.bredbandsbolaget.se 29.03.09, 12:39
Fenomenalny tekst
Edytor zaawansowany
  • Gość: Gość W-wa IP: *.tczew.net.pl 29.07.09, 21:44
    super teks, szkoda tylko że miałem niestety przyjemność noszenia koszul od DV- czysta porażka. Jeśli moge to polecam Pani Anna www.bonadea.pl
  • Gość: PJ IP: *.elblag.dialog.net.pl 10.01.10, 22:23
    Polecam jeszcze jedną stronę z koszulami na miarę: www.koszulanawymiar.pl
  • Gość: Mikołaj P. IP: *.torun.mm.pl 14.04.10, 15:14
    Ja kupuję koszule szytę na miarę na www.e-koszule.pl
  • 12.06.10, 17:25
    Jeśli chcesz dopasować koszulę odwiedź firmę RATES-KRAWIECTWO
    WWW. rates.szablon.pl tel.513737979
  • 12.06.10, 17:41
    Takie drogie solidnie koszule.A zgadnij skąd są krawcowe co w Wielkiej Brytanii szyją te koszule? Odpowiedź:"MADE IN POLAND"
  • Gość: Angie IP: *.torun.mm.pl 17.11.10, 11:15
    Mój mąż też zamawia na www.e-koszule.pl/admin/ . Jest bardzo zadowolony
  • Gość: bart.no IP: 5.174.8.* 01.01.17, 20:00
    Odświeżam. Zamawiał sobie ktoś koszule ale online? Podając swoje wymiary?
  • 10.01.17, 20:22
    Ja mam już dwie koszule tak zamówione - polecam. Tylko musisz mieć kogoś do pomocy kto Cię dobrze zmierzy. W takich sklepach są instrukcje graficzne albo filmy, nie jest to trudne.
  • Gość: bart.no IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 29.01.17, 18:28
    I nie musiałeś zwracać, bez poprawek? Jak jakoś materiału? Jaki koszt w przybliżeniu?
  • 05.02.17, 13:55
    Sam byłem zaskoczony ale bez poprawek - kwestia dobrego zmierzenia. Jakoś bardzo dobra, możesz sobie zamówić próbki materiału żeby zobaczyć. Koszt nie jest mały ale za świetnie dopasowaną koszule warto tyle zapłacić. Tu masz link, przejdź do konfiguratora to Ci wyliczy ile zapłacisz za to co tam sobie powybierasz collarcode.pl/
  • Gość: vero_men IP: *.pawluk.org 28.02.17, 13:00
    ja zamówiłem sobie koszule MTM ze strony: www.sklep.marlonkoszule.pl
    Powiem szczerze, że na początku trochę się obawiałem, czy po wymierzeniu się (z pomocą drugiej osoby) wymiary które mi wyszły okażą się prawidłowe oraz czy odszyta tak koszula będzie leżała na mnie ładnie.
    I tu przyznam bez bicia zostałem miło zaskoczony- zanim przystapiono do realizacji otrzymałem e-mail od firmy że wymiary które podałem po przeanalizowaniu przez Panią zajmującą się miarami zostaną dopasowane tak by było mi w koszuli najwygodniej. Pani poprosiła mnie bym raz jeszcze zmierzył sobie długość rękawa (najwidoczniej zrobiłem to źle) oraz długość koszuli i biodra. Plus za przejrzysty i prosty w obsłudze konfigurator - porównywalny do innych dostępnych na polskim rynku, ciekawy wybór materiałów oraz przystępne ceny - mam wrażenie, że każdy może sobie pozwolić na taka koszule, bo wcześniej kupując w tzw. sieciówkach płaciłem średnio ok. 180-300 zł za wcale nie leżąco super koszulę.
    Ogólnie- dla mnie duży plus za obsługę, wybrałem egipska bawełnę- świetny materiał, trochę się gniecie - ale wygląda przepięknie.
    czy polecicie mi jeszcze jakąś inną firmę szyjącą koszule mtm albo sami byliście juz klientami ww.. firmy i macie z nią jakieś doświadczenia.
    Po kupnie jednej koszuli mtm nie mam ochoty kupować już w żadnej vistuli, paco lorente, etc.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.