Dodaj do ulubionych

Mięśnie z proszku

• Gość: WuTanG IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.07.09, 11:47
    Trzeba sporego oddania żeby zostać kulturystą, ale moim zdaniem to dla pasjonatów tylko - konkurencja ogromna, więc już tylko satysfakcja, bo się nie wyróżni raczej niczym. Ja tez trochę "wyciskam i rzezbie" ;) , ale az takiego wsparcia chemicznego nie stosuje - jednak starch co to może z człwoiekiem zrobić. Pilnuję tylko diety i biorę suplement Bodymax Sport w tabletkach (głównie witaminy) i takie wzmocnienie na mnie działa i nie boję się o zdrowie. Sam sobie wypracuje efekty.
  • Gość: link IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.09, 16:03
    eee ja nie mam zapalu do kulturystyki ale cwiczenia dla kondycji to super :) fajna sprawa, ja mam suplement jak ty i spoko, fajnie pobudza do aktywnosci :)
  • 16.09.09, 21:46
    czy 60-latek może jeszcze ćwiczyć kulturystykę,bez szkody dla zdrowia.Zauważyłem po 4miesiącach takich średnich ćwiczeń w domu b.dobre samopoczucie.I czy w tym wieku rośnie jeszcze tkanka mięśniowa
  • Gość: rudy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.10, 19:46
    a jakie najlepiej brac tabletki zeby były tanie i dobrze by dawały miesnie wiem ze trzeba cwiczyc przy braniu
  • 01.03.17, 11:58
    Dobre i skutecznie suplementy odnajdziesz w tej hurtowni www.i-nc.pl/pl.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.