Dodaj do ulubionych

mieszkaniowe metamorfozy

IP: *.dynamic.chello.pl 10.03.17, 23:11
Polecam ciekawy link
www.facebook.com/profile.php?id=100013650365872
-fajną stronkę
www.sprzedajmieszkanie.com.pl-video
www.youtube.com/watch?v=tz9arLck-Lg
Można tam zobaczyć bardzo interesujące metamorfozy -:)

Edytor zaawansowany
 • 1234karolina 12.10.17, 17:10
  a tu produkty do metamorfoz: www.e-carla.com :D
 • domistyl 25.11.17, 12:58
  Jest wiele takich miejsc ale najwygodniejszą drogą do pięknego i funkcjonalnego wnętrza jest zatrudnienie projektanta, którego praca zapewni Ci piękną i oryginalną przestrzeń o wysokiej funkcjonalności. np tu remonty-wnetrza.warszawa.pl/wnetrza-galeria-zdjec/
  Najtrudniej jest zaprojektować małe mieszkanie w stylu minimalistycznym czyli z umiarkowaną ilością mebli, wręcz niezauważalną detali, a także prostotą ich formy. Chcąc zmienić wizerunek własnego „M3” wystarczy kierować się głównymi zasadami stylu minimalistycznego.
  Mniej znaczy więcej
  To bez wątpienia pierwsza zasada minimalizmu. Wykończenie w stylu minimalistycznym zakłada ograniczenie wszelkich form, barw i środków. Proste nieskomplikowane pod względem kształtów (kwadrat, prostokąt, trójkąt) meble są punktami wyjściowymi w aranżacji. Położenie mebli w małym mieszkaniu również odgrywa zasadniczą rolę.
  Im więcej przestrzeni w centralnych punktach mieszkania zostanie zachowane, tym metraż będzie wyglądał na większy. Co więcej mieszkanie stanie się bardziej przestronne. Kolorystyka minimalizmu Podstawowym kolorem minimalizmu w małych mieszkaniach jest biel. Projektanci wnętrz odbiegając od utartego przez lata poglądu o „sterylności stylu minimalistycznego”, odnoszącego się głównie do wspomnianej bieli, proponują doświadczenia z kontrastem, łącząc biel z czerwienią czy granatem.
  Kolorowe akcenty przełamujące surowość minimalizmu, choć dodają energii pomieszczeniom, nie zmieniają jego cech charakterystycznych, jakimi są ład i harmonia.
  Projekt oświetlenia
  Mimo, iż minimalizm w małym mieszkaniu skłania użytkowników do redukowania wszelkich dekoracji i detali, to ilość oświetlenia winna być zmaksymalizowana. Im więcej wnętrze zostanie nasłonecznione bądź oświetlone tym aranżacja wnętrza zyska bardziej wyrazisty charakter.
  Nieco surowy styl w połączeniu z ciepłym oświetleniem nada przytulnej atmosfery wnętrzu.
  Zalety minimalizmu w małym mieszkaniu?
  O wyborze odpowiedniego stylu wnętrzarskiego decyduje przede wszystkim sposób bycia samych mieszkańców czy użytkowników lokalu. Osoby preferujące ład i harmonię, lubiące spokój i wyrazistość zapewne zdecydują się na krok w stronę oszczędności, jaką daje minimalizm. Problemy z nieporządkiem nie muszą dalej spędzać snu z powiek.
  Minimalizm likwiduje niepotrzebne drobiazgi, odświeżając przestrzeń i sprawiając, że jest prostsza w sprzątaniu i utrzymaniu. Odpowiednia kolorystyka oraz oświetlenie nadają wnętrzom lekkości, w dużej mierze działając uspokajająco. Minimalizm w mieszkaniach o niewielkim metrażu nie musi być nudny. Odpowiedni dobór kolorów, światła oraz form mogą zamienić małe mieszkanie w relaksacyjne, bardzo kreatywne miejsce.
  remonty-wnetrza.warszawa.pl/minimalizm-w-aranzacji-malego-mieszkania/
  --

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka