Dodaj do ulubionych

Design dziś: Black+Blum

IP: *.chello.pl 07.03.09, 21:55
Genialnie proste pomysły. Extremalny minimalizm :)
Edytor zaawansowany
  • Gość: Gzentoperg IP: *.ists.pl 07.03.09, 23:42
    Ani nie genialne, ani nie proste, ani nie minimalistyczne. Lekki kicz, jak na bazarze, tylko lepiej wykonane.
  • Gość: Dziobak IP: *.oracle.com 08.03.09, 00:39
    @Gzentoperg
    Na którym bazarze sprzedajesz tak zaprojektowane rzeczy? Chętnie kupię.
  • Gość: Gzentoperg IP: *.ists.pl 08.03.09, 01:10
    Na każdym znajdzie sie coś "bajecznego". Postmodernistyczne bajeczki dla dzieci, popłuczyny po Alessi i grupie Memphis. Ludek pchający książki?, Ludki do wieszania ścierek w kuchni? Ludek lampka z drutu? Tłuczek do ziemniaków w kształcie kija narciarskiego? A może szczotka do toalety w kształcie Dziobaka?
  • Gość: k IP: *.gdynia.mm.pl 08.03.09, 12:33
    @Gzentoperg
    Wrzuty personalne zachowaj dla siebie, czemu rzucasz się do ludzi którzy dobrze kontrują Twoje wypowiedzi ? Ale nie chodzi mi o Twoje rozbuchane , internetowe ego. Chodzi mi o fajne pomysły w myśl greckiej maksymy: "wszystko pod słońcem zostało już odkryte" - ludziki były, są i będą ale takie fajne ich zastosowanie jest , nie tyle oryginalne i niepowtarzalne, co po prostu dobre. Stary pomysł ale odświeżony i co dobre, udanie odświeżony.
  • Gość: xerox IP: *.chello.pl 08.03.09, 14:26
    Fantastyczne lampki !!
  • Gość: Gzentoperg IP: *.ists.pl 08.03.09, 16:12
    @k
    Czy pytanie: "Na którym bazarze sprzedajesz tak zaprojektowane rzeczy?" jest merytorycznym komentarzem i, w dodatku, pewnie nieosobistym? Jakiż wspaniały przykład nieumiejętności czytania ze zrozumieniem lub subiektywizmu św. oburzenia! Takie zastosowanie ludzików itp. nie jest ani odkrywcze, ani oryginalne ani tym bardziej nie jest NIEPOWTARZALNE. Np. łyżki są zerżnięte ze szczoteczki do zębów proj. Starcka z lat 90.
    Projekty te są kiczowatym pomysłem - przynajmniej ja tak to odbieram. Dobrze sie takie wyroby sprzedaje w dobie zinfantylizowanych gustów egzaltowanej publiczki uwielbaijącej wszystko co DIZAJNERSKIE! Och! DIZAJNERSKIE!
  • Gość: pepsicola IP: *.autocom.pl 09.03.09, 18:32
    @Gzentoperg
    przyznaję Ci rację
  • Gość: ee IP: *.cust.tele2.pl 09.03.09, 18:51
    eee tam, przesada.
    choćby dlatego że świadomość designu u nas jest raczej słaba. a słowo 'design' nie działa na ludzi aż tak magicznie jak 'dużo,tanio' albo 'obniżki' albo 'promocja'...
  • Gość: muniesia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.09, 19:31
    podobają mi się łyżki do sałaty i pojemnik na drobne
  • Gość: m-ika IP: *.gprs.plus.pl 12.03.09, 11:21
    @ee, właśnie dlatego, że ta świadomość jest tak słaba, słowo DIZAJN działa równie magicznie, co "obniżka, promocja", etc.
    A ludki? W latach 80-tych, mój wujek przywiózł coś podobnego do pokoju swoich synów, więc bez "ACH".
  • Gość: ee IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.03.09, 15:16
    jakoś nie mogę się zgodzić. wg mnie słowo 'design' nie działa magicznie. design jest dla bogatych, nie dla każdego - takie wydaje się być powszechne przekonanie.
    no, ale może się mylę.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka