Dodaj do ulubionych

Trzeci wymiar tapety

IP: *.rev.stofanet.dk 11.03.09, 15:36
Ta w krzyze to wypisz wymaluj dla lojca derektora - nada sie do swiatyni opatrznosci....
Edytor zaawansowany
  • basia172 11.03.09, 16:11
    Myślę, ze ten projektant nigdy nie sprzątał sam swojego mieszkania - po paru tygodiach na każym samolociku i krzyzu byłaby pokaźna warstwa kurzu. Design ma byc nie tylko ładny ale przede wszystkim ma nie utrudniac życia.
  • Gość: kóópsko IP: *.adsl.inetia.pl 11.03.09, 16:52
    A ja przyklejam do ściany puste paczki po papierosach, ale tylko tych lepszych.
  • golass 11.03.09, 17:24
    bez sensu ten design. gipsowe bryly/skulptury czesciowo "wpisane" w powierzchnie sciany sa o wiele atrakcyjniejsze i do tego praktyczne (basia 172 ma calkowita racje), choc pomysl wcale nie nowy (porownaj drzwi z brazu w bazylice matki bozej anielskiej w rzymie projektu igora mitoraja). ten kolor granatowy udal sie niemniej pierwszorzednie, choc nie wiadomo, czy to nie kwestia zdjecia...
  • Gość: jan IP: *.zdnet.com.pl 11.03.09, 18:21
    kropelki udane
  • sselrats 11.03.09, 19:59
    Pierwszy raz jestem na tej stronie. "Rzeczowo o designie" Kalectwo jezykowe. Dlaczego nie Rzeczowo o wzornictwie?
  • Gość: Tata-Dyrektor IP: *.aster.pl 11.03.09, 21:30
    Lecz, już nie wadząc się z klerem,
    Mam jeszcze cichą nadzieję,
    Że przyjdzie dzień mego spokoju,
    Kiedy go krew... zaleje.
  • ekumeniczny 12.03.09, 00:07
    Tapeta w krzyze? Cenzorze, jak myslisz czy export takiej tapety do Izraela bylby oplacalny?
  • Gość: m-ika IP: *.gprs.plus.pl 12.03.09, 11:24
    Ta biblioteczka w tle to też tapeta??? He, he!
  • Gość: omi IP: *.jarsat.pl 12.03.09, 11:25
    pfffffff... chyba nikt krzyza nie widzial... glupi prowokacyjny tytul...
  • dominicani 20.03.09, 17:44
    samolociki są git
    --
    <a target="_blank" href="http://sweetmemoriesfotografia.blogspot.com">stereolit
    blog</a>
    <a target="_blank" href="http://www.stereolit.pl">urodzaj sztuki</a>

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.