Dodaj do ulubionych

Najlepsze / najgorsze firmy w Warszawie

IP: *.dynamic.chello.pl 25.04.12, 21:34
Witam
Możecie się podzielić waszymi opiniami na temat najgorszych i najlepszych firm dla programistów w Warszawie pod względem zarobków, możliwości rozwoju, atmosfery, możliwości awansu itd. Na pewno w nie jednej pracowaliście i o niejednej słyszeliście.
Dziękuję za odpowiedzi
Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • Gość: gosc IP: 217.153.60.* 16.05.12, 08:19
    Osobiscie slyszalem duzo dobrego o firmie OSI Polska. www.osi-polska.pl
  • karlos44 28.06.12, 22:52
    witam, możesz coś więcej o tej firmie napisać ? znalazłem na ich stronie ofertę która mi odpowiada. To jest Polska firma ?? Jakie projekty realizują ? jest możliwość wyjazdów za granicę? pozdro
  • smega 30.11.14, 23:53
    to jest firma, która głównie zbiera dane osobowe, nikogo nie zatrudniają, dlatego prawie nic nie ma o niej na necie
  • miastowy-mateusz 18.11.14, 11:14
    SMT software to duża a zarazem barwna firma IT z wieloma ciekawymi ofertami pracy dla osob o roznym doswiadczeniu i w roznymwieku. Szukają programistów,analitykow i menagerow. Warto zapoznac się z ich ofertą.
  • smega 30.11.14, 23:53
    SMT swego czasu prowadziła bardzo dziwne rekrutacje, nie wiem czy nie śmierdzą jeszcze jakimiś kpinami
  • Gość: jarek IP: *.neting.pl 19.11.14, 22:53
    Jeśli chodzi o najgorsze firmy pod względem zarobków to mój głos dostaje Samsung RD Center
  • ramza_84 21.11.14, 18:55
    właściwi ludzie zarabiają tam właściwe pieniądze, jakiś helpdesk czy na stanowiskach juniorskich nic dziwnego, że marnie płacą, ale mam tam paru znajomych, którzy są developerami i nie narzekają
  • mike2014 24.11.14, 17:10
    Na jakim stanowisku pracowałeś i ile tam zarabiałeś?
  • Gość: zainteresowany IP: *.centertel.pl 17.12.14, 16:52
    Control-Expert, tajemnicza firma niemiecka z Domaniewskiej, choć chyba cebulą i czosnkiem tam zajeżdża. Szukają ekspertów w branży motoryzacyjnej a proponują 1750 zł brutto miesięcznie (najniższa krajowa od stycznia 2015) a wymagania kosmiczne i norma nie możliwa do wyrobienia w 8 godzin (wiem co mówię, bo jestem ekspertem w tej branży).
    Omijać z daleka, strata czasu, szukają jeleni. Bezczelnie, proponują1750 brutto polskim inżynierom z doświadczeniem, gdy statystyki mówią, że średnia płaca w Warszawie to 6 tysięcy zł. Niemiec taką propozycją by wyśmiał, bo tam zasiłek dla bezrobotnych jest 3 razy wyższy.
    W odpowiedzi na moje zażenowanie rekrutujący pracownik machnął tylko plikiem CV "s i pewnie szuka idioty albo desperata.
  • mike2014 19.12.14, 00:13
    nieźle... 1750 brutto, to już nawet na helpdeskach i innych słuchawach płacą więcej.
  • h0st 16.01.18, 13:38
    Jest ich sporo, zwłaszcza w Warszawie - nie będę może wygłaszał złych opinii, choć miałem różne, w tym niemiłe doświadczenia. Znajomy polecił mi jakiś czas temu WBT-IT i ich usługi informatyczne w Warszawie. Generalnie byłem trochę zrażony ale finalnie jestem bardzo zadowolony. Opiekują się moim sprzętem firmowym, wdrażają właśnie nowy CRM a pod koniec roku zajęli się zmianami w związku z RODO.

Zero problemów, ciśnień - wszystko realizowane zgodnie z założeniami, a nawet więcej - ostatnio zaproponowali mi darmową usługę monitoringu - sami z siebie. Mają dobrych fachowców, indywidualne podejście - z resztą mają taki system, że na początku zapraszają na darmowe konsultacje gdzie można dowiedzieć się wszystkiego o ich usługach IT ale też dowiedzieć się czego brakuje i co można poprawić.

Polecam sprawdzić ich jeśli szukasz sprawdzonego namiaru: www.wbt-it.pl
  • Gość: Robo IP: *.centertel.pl 18.01.19, 10:59
    Z najlepszych w Warszawie to polecam ngsolutions.com.pl/
  • bugalska 06.02.19, 08:50
    www.seargin.com/en/it-job-offers/ - tutaj dość bogata oferta

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.