Dodaj do ulubionych

PCDOC-kto miał u nich franczyzę lub korzystał z ic

IP: *.ennet.pl 26.07.12, 17:17
Witam,
pytanie jak powyżej.
Czy warto wchodzić z nimi we franczyzę?

Czy ktoś może korzystał z ich usług informatycznych?

Jakie macie opinie i spostrzeżenia? Internet jest idealnie wyczyszczony z opinii, co jest dla mnie trochę niepokojące. Opinie na ich temat są tylko na ich stronie głównej...Pomocy!

Edytor zaawansowany
  • Gość: Gosc IP: *.cable.net-inotel.pl 01.12.12, 08:09
    Witam

Jeśli posiadasz duużo wolnych środków, albo będziesz jedynym punktem w swoim mieście to możesz spróbować. Ja podpisałem z nimi umowę, mieszkając w dużym mieście jako 2 taki punkt.
    Wpłaciłem kasę za licencję oraz tzw. opłatę marketingową. Czekałem na materiały 1,5 miesiąca i się nie doczekałem. Usłyszałem tylko przepraszam...Przez dwa miesiące od podpisania umowy ani jedno zlecenie nie wpłynęło, a ZUS płacić trzeba czy się zarobi czy też nie 1000zł/m-c. Tak więc zainwestowałem kasę, którą pożyczyłem (nadmieniam, że podpisując umowę byłem bezrobotny) i kompletnie nic nie uzyskałem, sam musiałem biegać z ulotkami, które sam wydrukowałem - a przecież płaciłem za to... kiedy poprosiłem o zwrot choć części pieniędzy - stwierdzili, że nie uprawiają takich praktyk. Szczęście, że nie wziąłem żadnej dotacji....Ogólnie NIE POLECAM...Mam złe doświadczenia z firma PCDOC.
  • Gość: Jacek IP: *.wroclaw.vectranet.pl 19.12.12, 20:37
    Na początku było mało zleceń, ale się nie zniechęciłem. Każdy biznes potrzebuje czasu na rozruch. Teraz jest spoko - nie żałuję.
  • Gość: Ja IP: *.cable.net-inotel.pl 03.04.13, 10:05
    Gratuluję...

Szkoda, że przedstawiciel czytać nie umie...:-)
    Pisane było, że żadnych zleceń nie było, a nie trochę...
    I do tego oskubali bezrobotnego - tak się robi interesy w
    Polsce...Nie polecam tej firmy do współpracy.
  • Gość: zawiedziony IP: *.alcatel.fr 11.04.13, 10:18
    Mam oddzial 1,5 roku. Zlecen moze z 10. Na materialy ktore obiecywali czekam do dzis!!! po pol roku i braku zlecen udalo sie wynegocjowac brak oplat miesiecznych, w sumie nie wiem po co dalej tkwie w tym g... patrze na oddzialy w Polsce ktorych jest masa tylko nikt nie mowi o tym ze jeden pcdoc obsluguje kilka oddzialow-i to wystarczy skoro zlecen nie ma to jeden czlowiek obluzy nawet 100 miast ! Jak ktos chce zyc tylko z pcdoc to nie ma na to szan, pcdoc to marka o ktorej nikt jeszcze nie wie.Nikt jej nie kojarzy. Znudzilo mi sie juz pisac maile w zwiazku w stylu "co z moimi materialami" , "dlaczego nie ma zlecen?" itp itd... NIEPOLECAM
  • Gość: mm IP: 83.218.99.* 05.09.13, 19:13
    Nie jesteście sami. Również miałem wątpliwą przyjemność współpracować z tymi Panami... głównie z Tomaszem i Szymonem. Na materiały czekałem wieki, więć zacząłem dzwonić niemal codziennie i mailować to dostałem część. Reszta nie dotarła nigdy. Zlecenia od nich ? hah... śmiech na sali - były może dwa w ciągu całego roku! Że już nie wspomną o tym całym know-how itd których również nie było. Po jakimś czasie udało się częściowo wymixować z płacenia raz w miesiącu, a ostatecznie doszło do rozwiązania umowy z baaardzo długim okresem wypowiedzenia.
    Tak jak napisali poprzednicy oddziały na mapie to bajka mydlana... Udało mi się skontaktować z wielkim bólem z innymi osobami - były już w trakcie wypowiedzenia umowy z pcdoc.. :-)
    Jak ktoś nie ma co robić z kasą to jak najbardziej może się w to pchać.

Najgorsze jest to, że byli opisywani w kilku dobrej klasy portalach branżowych i polecani (!).
  • Gość: Łukasz ze Szczecin IP: *.dynamic.mm.pl 30.09.15, 11:29
    z mojego doświadczenia wynika, iż nie płacą faktur.
    Na szczęście nie opieram swojego biznesu na współpracy z jedną firmą typu PCDOC, więc mam to w poważaniu. Po prostu przestałem wykonywać dla nich usługi po każdorazowej akcji wielokrotnego przypominania się o pieniądze. Zrezygnowałem z współpracy, ostatniej faktury nie zapłacili do dziś i chyba nie mają zamiaru- dlatego tu jestem i ostrzegam pozostałych.
  • Gość: Lu IP: *.jmdi.pl 13.09.13, 11:07
    haaha dobre sobie! ludzie gdzie wy mieliście głowę wcześniej? wątpię, żeby to był kark :) franczyza serwisu komp. - jeszcze jak to by była jakaś solidna marka, to może by miało sens, ale jakiś pcdoc? pierwszy raz o nich słyszę, w sieci też malutko, 214 lajków na fb... sami sobie dopowiedzcie resztę... już chyba lepiej samemu wykreować markę od podstaw i w to inwestować (też nie będzie zleceń i materiałów), niż nabijać kabzę jakimś cwanym amatorom
  • Gość: serws IP: *.adsl.inetia.pl 15.09.13, 22:31
    Zleceń raczej jak kot napłakał, jak ktoś ma swoj serwis to można wejść, wyżyć z tego na pewno się nie da.
  • Gość: franczyzobiorca IP: 93.154.182.* 22.10.13, 14:51
    nie polecam, od kilku miesiecy zalegaja z wyplata faktur za moje uslugi
  • Gość: serwisant IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 18.11.13, 11:56
    nie polecam i omijajcie ich szerokim łukiem, "współpracuję z nimi od 1,5 roku, dostałem pierwsze zlecenie dopiero po pół roku, ostatnio coś się ruszyło bo były aż 2 w przeciągu miesiąca jednak zalegają z uregulowaniem faktur, po czym nikt nie odbiera telefonów i nie odpisuje na e-maile. Warto by zebrać grupę niezadowolonych i podać ich do sądu o wyłudzenie opłaty licencyjnej na pseudo-materiały reklamowe.
  • Gość: po czasie IP: *.swietojanska.net 19.12.13, 17:40
    Jestem chętny do wspólnego pozwu. Od początku współpracy nie dostałem żadnego przelewu.
  • Gość: Oszukany IP: *.icpnet.pl 06.05.14, 12:24
    Dokładnie jestem tego samego zdania...Trzeba by zebrać grupę i walczyć odszkodowanie. Oni oficjalnie okradają ludzi i nie ma co owijać. Jestem chętny na pozew zbiorowy.
  • Gość: serwisant_pcdoc IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 06.05.14, 20:37
    w takim razie przydało by się zrobić listę osób oszukanych przez pc doc. i coś tym zrobić. seba4848@gmial.com
  • Gość: oszukany IP: *.icpnet.pl 13.05.14, 10:05
    Ok, jak będzie około 10 osób proszę wpis tutaj,wtedy i ja się dopiszę. dziękuje
  • Gość: stolarzz IP: 83.238.125.* 17.05.14, 16:57
    Nasza firma wykonała dwa zlecenia dla PC Doc w wałbrzyskim Zusie. Za pierwsze płatność bez problemu w terminie, za drugie już od dwóch miesięcy nie możemy się doprosić przelewu. Suma adekwatnie niewielka ale chodzi o sam fakt, ta firma to smiech na sali.
    Żadnej umowy franczyzowej jak tu inni piszą na szczęście z nimi nie podpisywaliśmy :)
    W razie jakiegoś pozwu z chęcią się dopiszę.

Pozdrawiam
  • Gość: Kamil IP: *.finemedia.pl 09.09.14, 03:53
    Witam, potwierdzam co piszą koledzy na górze, problemy z płatnościami i zlewanie kontrahenta, odbijanie piłeczki, od 3 miesięcy nie możemy się doprosić o pieniądze, nie polecam!
  • Gość: Jas IP: *.anonymox.net 25.09.14, 11:15
    Nie do wiary, że w kraju prawa i sprawiedliwości takie rzeczy się dzieją....
  • Gość: kris IP: *.play-internet.pl 29.09.14, 12:47
    To ich stała "strategia biznesowa" - zamówić usługi - nie zapłacić - znaleźć kolejnego jelenia. Na szczęście ostrzegłem wszystkich znajomych. Publicznie nie wolno mi tego zrobić bo w tym kraju działający legalnie ma takiej swobody jak oszust.
  • Gość: pcdoctor IP: *.maverick.com.pl 17.11.14, 03:13
    Mi tez wisza kase za 2 zusy!
  • Gość: Na szczęście nie f IP: *.play-internet.pl 23.02.18, 12:40
    Uwaga na tę firmę!!!
    Próbuję zadzwonić na numer telefonu podany na stronie internetowej i telefon mi zwraca komunikat "Nie ma takiego numeru". Strona internetowa istnieje,
    Próbuję zadzwonić od kilku dni na infolinię. Telefon zwraca mi komunikat "Nie ma takiego numeru".

Wysłałem na ich stronę internetową komentarz:
    Poinformowałem o ciągłej niedostępności telefonu, konsultantów off-line oraz o jednym telefonie podanym dla każdego punktu.
    Mój komentarz czeka na akceptację przez operatora.

Wygląda mi to na oszustwo i wyłudzanie pieniędzy. Ostrzegam przed tą firmą w 2018 roku.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka