Komentarze do artykułu

Ford Mondeo 2.2 TDCi i 2.0 EcoBoost - test | Pierwsza jazda

Zielonkawe banany są twarde i świeże, ale w smaku bywają cierpkie. To zupełnie jak niektóre samochody. Ford Mondeo po face-liftingu wreszcie nabrał właściwego aromatu. I to nie tylko z powodu 200-konnego turbodiesla oraz 240-konnej turbobenzyny

Ford Mondeo 2.2 TDCi i 2.0 EcoBoost | Pierwsza ... Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: Tylko Japońskie@ IP: *.derby24.pl 11.09.10, 11:09
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: max IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.10, 11:09
    • Gość: tak tak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.10, 11:14
      tak tak moi mili ! to lipa dobrze znana z s-maxa !
      wykończenie jak w autach z przed 10 lat - poziom spasowania i materiałow...
      za taką cene ? FUCK YOU !
      wole już 10 letnie polo pana ''m'' :P
    • Gość: mis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.10, 12:26

Te podwójne światła w zderzaku wygladają jak domowy tuning - przed liftingiem
      było lepiej. Na pierwszy rzut oka widac, że wstawiono na siłe i że nie jest to
      wyjściowy harmonijny projekt.
      Desperackie dodawnie ozdóbek: felgi, chrom, błyskotki --- to tak jak dodawanie brzyduli kolczyków i perścionków - efekt odwrotny do zamierzonego.
      No cóż auto wielkie-krowiaste, sredniej jakości i stylu - idelane dla przedstwiciela handlowego albo grubasa z chmarą dzieci i psem.
    • Gość: Powstrzymajmy to ! IP: *.torun.mm.pl 11.09.10, 13:29
      Od 2011: przegląd rejestracyjny 500zł (x5 !), tablice 160zł (x2 !), dowód rejestracyjny: 100zł (1.5x !).

Czy musimy się na to zgadzać ? Jest na 20mln !!!
    • Gość: Ass IP: *.static.tkt-net.pl 11.09.10, 13:31
      Śliczne wnętrze, czemu tylko ta kierownica jak z autobusu.. w smaxie jeszcze taka uchodzi, ale nie uznaję w autkach ponizej vana kierownicy innej niz trojramienna.
    • Gość: Były właściciel IP: *.torun.mm.pl 11.09.10, 14:14
      Honda ze swoją 13-to letnią konstrukcją 2.0 SOHC może się schować - to auto jedzie dopiero od 4500 obr., pali jak cholera. Fakt, że się nie psuła, ale kultura pracy pozostawia do życzenia WIELE na tle konkurencji.
    • Gość: toco IP: *.chello.pl 11.09.10, 17:14
      niestety, ale mondeo wiele traci na uroku gdy się do niego wsiądzie. Z zewnątrz auto budziło wrażenie przed liftingiem. Teraz stało się nudne
    • Gość: ghi IP: *.chello.pl 11.09.10, 17:30
      może i 13 letnia konstrkujcja i może nie najbardziej ekonomiczna, ale za to trwała. czego nie można powiedzieć o wszystkich silnikach forda.... w szczególności strach kupować u nich diesla
    • Gość: ~ IP: *.adsl.inetia.pl 11.09.10, 17:30
      Brawo FORD ! To są współczesne trendy ! V 4 i 200 KM ! a nie jakieś audiowskie i bmwowskie 3 litrowe v6
    • Gość: Były właściciel IP: *.torun.mm.pl 11.09.10, 17:47
      Przecież jak kogoś stać na auto za 120 000 to nie będzie nim jeździł 5 lat ... Co mnie obchodzi, że silnik nie wytrzyma 300 000km ??? Mnie interesuje 100, może 120 000km. Honda ma beznadziejne zawieszenie, niski komfort i baaardzo słaba trwałość - po co się męczyć ???
    • Gość: SEAT@ IP: *.derby24.pl 11.09.10, 19:45
    • Gość: pracownik BP IP: *.derby24.pl 11.09.10, 19:58
    • Gość: Celnik<> IP: *.derby24.pl 11.09.10, 20:07
    • Gość: Audi rlz! IP: *.derby24.pl 11.09.10, 20:39
    • Gość: ghi IP: *.chello.pl 11.09.10, 20:54
      @były właściciel: chyba nie mówimy o tych samych autach. widocznie źle trafiłeś.tj. powinieneś był sobie kupic renault czy pełgeota. a poza tym co mnie interesuje co masz do powiedzenia...nie znasz sie na samochodach ani nie wiesz czego chcesz i potem narzekasz...
    • Gość: dd IP: 90.156.118.* 11.09.10, 20:58
      No cóż auto wielkie-krowiaste, sredniej jakości i stylu - idelane dla przedstwiciela handlowego albo grubasa z chmarą dzieci i psem.

Nie mam dzieci ani psa i... uwielbiam moje wielkie mondeo. ;)
      Jakosc i styl bez zastrzezen, auto ma 1,5 roku.Troche teraz przypomina stara omege.
      Lifting do bani, ciesz sie , ze bede mial strasza wersje.
    • dzisiaj nie ma dekla od polo? cud!
    • Gość: admin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.10, 22:58
    • Gość: ercu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.10, 23:17
      Sprzedaz od października, ale widze tutaj juz kilkoro z was siedziało w nim, nawet. hehehe

Pieprzycie az miło, jak bedzie z mondasem dopiero sie okaze
    • Gość: m fan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.10, 23:20
      @conrad2005
      jestes poprostu zwyklym bucem ktory nie potrafi docenic fachu i kunsztu @m
      on ma wiedze i doswiadczenie wieloletnie bo jeździł już swoją rajdową lux polówką nie raz i nie dwa
      TROCHE SZACUNKU !
    • Gość: Pracownik salonu A IP: *.derby24.pl 11.09.10, 23:30
    • Gość: były właściciel IP: *.torun.mm.pl 11.09.10, 23:44
      @ghi: po prostu zmieniam auto co 2-2.5 roku, miałem 11 aut od nowości. Akurat mam niezłe porównanie bo prowadzę warsztat i nie mam zboczenia na punkcie Hond :)
    • Gość: piko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.10, 23:45

Do admina - jak można się zastanawiać nad A4 .... to przecież szkoda superb dla rozrzutnych.
    • Gość: admin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.10, 00:48
      raczej częściej spotykaną opinią jest to, że Passat dla rozrzutnych... sam nie wiem.. bmw 3 za drogie, mercedes też... najbardziej mi to a4 pasuje... a na superb, passata, itd.. wydać ponad 100 tys. to też trochę przesada...
    • Gość: kierowca7 IP: *.globalconnect.pl 12.09.10, 01:16
      czytam te komentarze i widać, że większość to teoretycy. Przejeździłem Mondeo 150 tys. a obecnie Hondą Accord 120 tys. - oba diesle. Rożnica jest między tymi autami niewielka, mi nieco bardziej pasuje Accord. Ale silnik benzynowy 2 litry to w hondzie totalna porażka, jeździłem jak mi dali zastępcze auto i ten silnik jest po prostu za słaby. Jeździłem tez wczesniej innymi samochodami z tego segmentu i wszystkie one są w sumie na podobnym poziomie. Nie ma więc sie co napinać, że tylko honda, czy citroen.
    • Gość: Michał z LU. IP: *.derby24.pl 12.09.10, 10:16
    • Najwiecej negatywow maja do powiedzenia Ci ktorych nie stac na nowego Forda i jezdza 10 letnimi zabytkami :P
    • Gość: Krzysztof z Zamośc IP: *.derby24.pl 12.09.10, 10:28
    • denerwuja mnie takie "testy" w których w tabelce na końcu zużycie paliwa jest przepisane z katalogu producenta, ja sobie moge sam to znaleźć w 5sek., jeżeli jeździliście to moglibyście napisać ile wam samochód spalił w trakcie testu, zdania w stylu "spalanie mocno odbiega od danych producenta" nic tu nie wnosza. Testowaliście te samochody czy tylko oglądaliście na parkingu u importera?
    • Gość: Francuskie.pl@ IP: *.derby24.pl 12.09.10, 10:51
    • Gość: Nomad72 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.10, 11:35
      Ciekawe komentarze... Piszecie co jest lepsze... Oczywiście, że Wasz wózek jest najlepszy... bo jest WASZ! Każdy swoje chwali! A jeździliście takim Mondeo... przy każdej pogodzie? Mam już drugi egzemplarz tej generacji (kombi) - wersja Titanium X, 2.0 TDCi, 140 km, automat . Pierwszym przejechałem 120 tys., a obecnym już 60 tys. - i muszę przyznać, że jest świetne! Nigdy nie miałem żadnych problemów, prowadzi się rewelacyjnie i jest piekielnie dynamiczny. No i bardzo pakowny. Accord, A4, Exeo, C5, Insignia, Avensis czy Laguna chowają się jeżeli chodzi o obszerność wnętrza i pakowność bagażnika. Wiem bo przy kupnie drugiego oglądałem wszystkie - wybrałem ponownie Mondeo. Jest wielki, wygodny, funkcjonalny i pięknie się prowadzi. Jedyny lepszy wybór to Volvo V70 lub A6, ale to już inna kasa.
    • @nomad
      jak potrzebujesz ładowności to sobie żuka kup.
      Mondeo ma niezłe zawieszenie i silniki, ale jest bardzo hałaśliwe i wykończenie trabanta - plastik, plastik, plastik. A ta srebrna konsola pośrodku - do wyrzygania
    • Gość: hop IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.10, 12:37

Jest XXI w i każde takie auto musi mieć automat. Auto bez automatu to obecnie obciach. Kto w towarzystwie laski będzie siał wioche zmieniając biegi.
      Jak widac ford ma automat tylko z super-paliwożerną turbobenzyną - co skraca zasieg. Ubrany w forda wysyla sygnał - jestem dzieciorobem i potrzebuje krowiastej fury aby i z wozeczek się zmeścił ,,, brrrry. Co do A4 ---- to nieudana szkoda, bo wzgłużnie wstawiony silnik (ze szkody) doprowadził do problemów z montażem porządnego DSG, a zamiast niego jest marny multitronic. Dodajmy do tego twarde zawieszenie (które ma kompensowac tani napęd na przód), akumulator w bagazniku i czeszcący plastik pomalowny sreberkiem przy zegarach,
      bezwstydne pokrewieństwo ze szkodą aby zadac pytani kto to kupuje ?

• "oraz elektryczną blokadę zamków tylnych drzwi, uruchamianą wraz z odłączeniem sterowania szyb przez pasażerów. Mała rzecz, a ucieszy każdego rodzica."
      I porywacza :-)
    • Gość: m IP: *.centertel.pl 12.09.10, 16:17
      "70% sprzedaży trafia do flot"

a pozostałe 30% do biznesmenów;-) ....żaden przecietny Kowalski nie kupi auta za tyle kasy...utrata wartości jest ogromna...50% po 3 latach...

Moje 11-letnie Polo jest lepsze...kosztuje 10 tys.zł a jeździ tak samo a nawet lepiej bo łatwiej nim zaparkować ;-)
    • Gość: adi IP: *.raciborz.vectranet.pl 12.09.10, 17:27
      I tutaj właśnie Passat jest o dwa kroki przed Mondeo, jeżeli Mondeo wprowadza tylną kamerę i czujnik zmiany pasa ruchu, to Passat już obok tych wymienionych wprowadził system SatAssist ktory przy wypadku czy kolizji powiadamia nazwijmy to "dyspozytora" który próbuje skontaktować się z kierowcą i zależnie od sytuacji wzywa na miejsce odpowiednie służby
    • Gość: alfonso IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.10, 20:51
      I tutaj właśnie Passat jest o dwa kroki przed Mondeo, jeżeli Mondeo wprowadza tylną kamerę i czujnik zmiany pasa ruchu, to Passat już obok tych wymienionych wprowadził system SatAssist ktory przy wypadku czy kolizji powiadamia nazwijmy to "dyspozytora" który próbuje skontaktować się z kierowcą i zależnie od sytuacji wzywa na miejsce odpowiednie służby

A loda passat też już potrafi zrobić?
    • Gość: ada IP: *.chello.pl 12.09.10, 22:21
      @alfonso: a mondeo potrafi? ani jedno ani drugie w darmowym lodzie nie pomoże
    • Gość: abc IP: *.xdsl.centertel.pl 12.09.10, 23:33
      #herrkumut zobacz sobie wnętrze Passata i wtedy zobaczysz co to znaczy badziewny plastik :)
    • Gość: qwe IP: 85.222.55.* 12.09.10, 23:34
      jezus, co to za nalot pajaców porównujących przyrodzenia? chlopaczyny, tu sie dyskutuje o motoryzacji, siurki mozecie porownywac na balandzie w remizie.
    • Gość: Maciej z Płocka* IP: *.derby24.pl 12.09.10, 23:58
    • Gość: ada IP: *.chello.pl 13.09.10, 00:12
    • Gość: Samar IP: *.chello.pl 13.09.10, 06:38
      Tak czy siak ludzie wybiorą nowego Passata którego debiut już za miesiąc ;-) a diesel Forda 2,2 to będzie margines sprzedaży ze względu na wysoką akcyzę (powyżej 2,0)
    • Gość: Alhambra IP: *.gemini.net.pl 13.09.10, 09:23
      Widzę, że ford emocje wzbudza jak mało co :) No i chyba dobrze, przypuszczalnie o to im chodziło w tym fordzie. co do wykończenia - to bez przesady, nie jest to skóra z penisa wieloryba, ale to jest ford mondeo, a nie maybach czy porsche, którym warszawka podjeżdża szpanować pod tzw. "modne kluby" xrl.us/ClubPlatinum
    • Gość: leszek IP: 195.149.64.* 13.09.10, 09:27
      A4 3.0 TDI z lipca 2010 i po chipie - masakrator ;]
    • Gość: ... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.09.10, 12:45
      @ "m" pajacu, to żeś przepłacił, 11 letnie Polo, granatowe, silnik 1,6 elektryka itd. 100% bezwypadkowe, stoi na oto moto za 6.999, podobne są to 8.000 zł. I kto jest frajerem?
    • Gość: santiago IP: 188.33.138.* 13.09.10, 14:36
      Pamiętacie niemiecki Auto Test z ub.r.? Na 27 aut klasy średniej wygrało Mondeo,deklasując Audi A4,BMW 3,Mercedesa C,Passata Insignię. Niemcy chyba wiedzą co robią?
    • Gość: bobek IP: 94.75.121.* 13.09.10, 15:00
      mnie też dzisiaj jajka swędzą i natychmiast was o tym informuję :)
    • Gość: m IP: *.centertel.pl 13.09.10, 17:38
      ...

Sam jesteś frajer :) Na oto moto są pordzewiałe złomy po 500 tys.km na liczniku a moje Polo jest zadbane, zero rdzy i ma prawdziwy przebieg 130 tys.km ;-) Nie psuje sie wcale...Jest wart nawet 10 tys.zł :)
    • Gość: Żona Pana m IP: *.adsl.inetia.pl 13.09.10, 21:08
      Ty głupi chopie zaś tutaj piszesz o swoim złomiastym Polo. Już mi wsiadać na traktor i orać pole, bo jak nie to przed domem będziesz spał.
    • Gość: m IP: *.centertel.pl 13.09.10, 22:03
      spadaj na drzewo wieśniaku ! Orać pole to se możesz swoją żoną...zaciągnij ją do pługa i czadu :) a moje Polo jest zadbane a złomiastego to masz ptaka w majtkach haha
    • Gość: FR@ IP: *.derby24.pl 14.09.10, 00:29
    • Gość: Edwin z Lubelskieg IP: *.derby24.pl 14.09.10, 00:48
    • Gość: Brygida z Podlasia IP: *.derby24.pl 14.09.10, 01:07
    • Gość: ... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.09.10, 07:55
      @m pajacu! Coś jest warte tyle ile ktoś za to zapłaci. Nie wiem czy ktoś zapłaci tyle z 11 letnie Polo. Choćby nie wiem jak zachwalane- procesy starzenia są nieubłagane. Za nowe samochody ktoś płaci. To po pierwsze. Po drugie m zaczniesz onanizować się na forum to zacznij samochodem jeździć. Wtedy będziesz wiedział czy jest on aż tak bezawaryjny.
    • Gość: bruuum IP: 89.231.187.* 16.09.10, 12:46
      Strasznie dużo pisze tutaj ludzi z małymi fiutkami, licytujący się na konie mechaniczne i pojemności, a w praktyce sytuacja wygląda tak, że cała ta moc, uwzględniając nasze drogi i przepisy jest zbędna, a jedynie rajcuje takiego posiadacza małego fiutka, który sobie to rekompensuje cyferkami w samochodzie.
      Trochę żałosne.
    • Gość: zorba IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.10, 16:18
      santagio@ Mondeo to całkiem fajne auto. Był w pewnym momencie mały bum. W tej chwili to w Polsce więcej sprzedaje się Passatów, nowych Passatów. Kilkuletnia konstrukcja lepiej sprzedaje się niż nowsza z Forda. Tym bardziej po nowym roku, a może jeszcze w tym jak wejdzie nowsza wersja Passata. Ilością nowoczesnych systemów pobije Mondeo bez problemu. Myślałem, że od zeszłego roku nieco poprawią skrzynię, ale widać, że ciągle brakuje jej do DSG.
    • Gość: R1 IP: *.chello.pl 21.09.10, 07:03
      "Śladem Volkswagena, Ford stawia na technologiczne fajerwerki. Mondeo co prawda nie kręci kierownicą podczas parkowania, ale w wersji z nawigacją dysponuje teraz kamerą cofania, znacznie ułatwiającej manewrowanie 4,8-metrowym nadwoziem. Podczas jazdy światła drogowe mogą uruchamiać się automatycznie na podstawie obserwacji kamery wbudowanej w przednią szybę. System wykrywa nie tylko nadjeżdżających z naprzeciwka, ale reaguje również na czerwone lampy poprzedzających aut i wyłącza "długie" na skrzyżowaniach." - oto cała innowacyjność Forda = ŚLADEM VOLKSWAGENA ...
    • Gość: hl IP: 158.52.254.* 21.09.10, 13:53
      Panowie, podniecacnie się gadżetami, które Ford wprowadza, a VW już ma. To ja się pytam:
      1. Sprawdzcie ile kosztuje podstawowa/goła wersja Mondeo, a ile Paska.
      2. Dodajcie sobie te wszystkie wyliczanki z cennika i zobaczcie ile oba auta wtedy stoją.
      3. Wsiądźcie do obu do środka
      4. Zróbcie jazdę testową
      ..
      Jak nie macie 120tys, swoim nowym autem (za 80tys) wyjedziecie z salonu Forda .
    • Gość: abc IP: *.wat.edu.pl 16.10.10, 15:33
    • Ciekawe jakie jest realne spalanie, bo w 7,5 litra nie wierzę.
      --------------------------------------------------------------------------------------
      motorized.pl/ - blog dla zmotoryzowanych
      historia polskiej motoryzacji, felietony, zgryźliwe komentarze
    • Gość: Ambitny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.10, 23:47
    • Gość: ina IP: 77.245.247.* 19.10.10, 11:10
      no dobrze... to ja właśnie zakupiłam nowego mondeo, więc napiszę, jak go dostanę... czyli na koniec października... co tam, raz się żyje:)
    • Gość: ącki IP: *.strefa.com 19.10.10, 11:39
      jestem grubasem dzieciorobem i kupie takiego krowiastego mondzia, który po zderzeniu z małym zgrabnym szybkim zajefajnym w automacie będzie stał na czterech kołach a nie koziołkował jak pudełko po sardynkach
    • Gość: Benek IP: 193.164.157.* 19.10.10, 12:03
      Ford g... wort. Tak było i będzie po wsze czasy. Fani gadżetów i wszelkiej maści handlowcy oraz kierownictwo średniego szczebla będzie zachwycone. Jakiż wybór! Mondziak? Pasek? A może Avensis? Co kupi mi pracodawca? Co by nie było będzie super! (zakładam, że nikt przy zdrowych zmysłach nie kupi sobie tej kupy prywatnie)
    • Gość: Gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.10, 20:51
      Tak, tak panowie kiepskie plastiki, jakby były najważniejszą częścią samochodu ?
      Ja do nowego Mondeo odnoszę się ze sporym szacunkiem, jest to całkiem fajny samochód za naprawdę rozsądne pieniądze.
      A ten kto myśli, że jeżeli kupi Audi to będzie to już cud na kołach, jest naprawdę naiwny. Moja żona też tak myślała i kupiła kiepski samochód z 2 litrowym silnikiem i ze skrzynią biegów od skutera :P za ponad 200 tys. Bądźcie pewni, że bardzo żałuje tej decyzji.
      Tak samo naiwny byłem ja gdy kupiłem Touarega V10 za ponad 400tys. Miał być taki wygodny i luksusowy, a okazało się że:
      - plastiki trzeszczą bardziej niż w VW T4
      - ceny części są niebotyczne
      - samochód bez problemu potrafi spalić nawet 20 na 100
      - co najlepsze, od pół roku nie mogę sprzedać go za marne 70 tys.
      Obecnie za wszelką cene prubuje uciec od niemieckich samochodów, które są dobre tylko wtedy gdy właściciel chce, powiem kolokwialnie "polansować się high-tech furą"
      A w rzeczywistości są to marne produkty mające zaspokajać ego ludzi z zach. europy, ludzi dla których samochód za 50tys euro to średniak. Nasuwa się pytanie: PO CO NAM TO?
      Spójrzmy np. na markę KIA, jeszcze kilka lat temu produkowała co najwyżej kiepskiej jakości substytuty samochodów. Natomiast dzisiaj jej produkty konkurują z europejskimi. Kto wie? czy za kilka lat to Europa nie będzie produkowała motoryzacyjnych substytutów ?
      Osobiście z niecierpliwością czekam na europejską premierę pojazdu KIA CADENZA, a gdy to nastąpi z chęcią zamienie nań mojego (zajeżdżonego już po 6 latach eksploatacji) Touarega.

• Gość: ina IP: 77.245.247.* 21.10.10, 12:23
      Nie mogę... Benek... snob z ciebie wychodzi... bardzo mnie ciekawi, jakie auto TY uznasz za odpowiednie... bo dla mnie pakowny, niebrzydki wóz z oszczędnym silnikiem i za rozsądną cenę jest dobrym rozwiązaniem. Kupa? Może dla ciebie... panie wysoki szczebelku.
    • Gość: Benek IP: 193.164.157.* 22.10.10, 10:30
      Jeżdżę pięcioletnim subaru, który pali (jak jeżdżę spokojnie) 12,5 na setkę. Jeśli mam do wyboru rzecz, która jest tylko (lub głównie) praktyczna rezygnuję z niej na rzecz rzeczy interesującej i intrygującej. I tyle. Zestawienie: pakowny + niebrzydki + oszczędny + rozsądna cena to wybór rozumu nie serca.
      Nie jestem wyższym szczebelkiem - nie wiem skąd ten pomysł. W swoim poprzednim poście nie kpiłem z konkretnych zawodów lecz dałem wyraz swojej dezaprobaty dla pewnej filozofii działania, którą można zamknąć z stwierdzeniu "najlepsze auto to auto służbowe".
    • Gość: ina IP: 77.245.247.* 22.10.10, 10:38
      No to już zdecydowanie lepiej zabrzmiało. Ja jestem rozsądną dziewczynką. Prowadzę działalność, stąd czasem jeżdżę wypakowana po brzegi... no i jestem dzieciorobem (sztuk: 1). Jasne, że wolalam Audi TT, tylko, że nie wiem po co? Chyba, żeby mi ładnie w garażu wyglądało. No i moja kilometrówka... 6,5 litra ropy a 12,5 benzyny... zabiłoby moje finanse... po prostu:)
    • Gość: tarbooo IP: *.dag.pl 23.10.10, 02:05
      mi się to podoba...

---
      najlepsze-auto.blogspot.com
    • Gość: tyśkaa IP: *.dag.pl 23.10.10, 02:06
      trochę brzydkawy ten fordzik...

---
      najlepsze-auto.blogspot.com
    • Gość: :/ IP: *.multimo.pl 24.10.10, 21:39
      jechałem (co prawda jako pasażer) w fordzie galaxy w wersji wyposażenia titanum wnętrze było za***biste czego chcecie od wnętrza fordów miałem nawet lepsze wrażenie od niektórych nowych wytworów niemieckiej trójcy premium...

a co do wyglądu mogli się bardziej postarać z tym liftingiem...
    • Gość: ina IP: 77.245.247.* 29.10.10, 11:59
      wpadłam jak śliwka w kompot... cudny jest:)))))))
    • Gość: Toudi IP: *.ghnet.pl 23.11.10, 09:33
      Patrząc na wersję przed liftem jakość materiałów fatalna, podłokietnik się obluzował, plastiki trzeszczaly. Wolę VW chociaż bezawayjne passaty nie są:)
    • Gość: mo IP: *.146.127.220.nat.umts.dynamic.eranet.pl 10.01.11, 10:38
      wolę wersję sprzed liftu te ledy dodane od tak, wcale nie wkomponowane, nie podoba mi się ten lift :( w Octavii RS ledy są w podobnym miejscu ale tam jakoś to wygląda a tu porażka!!!
    • Gość: OWOC IP: *.in.net.pl 12.01.11, 11:52
      Ale i tak wolal bym mazde 6...

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.