• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Ford Mondeo 2.2 TDCi i 2.0 EcoBoost | Pierwsza ...

• IP: *.derby24.pl 11.09.10, 10:27
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    Edytor zaawansowany
    • Gość: Tylko Japońskie@ IP: *.derby24.pl 11.09.10, 11:09
    • Gość: max IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.10, 11:09
    • Gość: tak tak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.10, 11:14
      tak tak moi mili ! to lipa dobrze znana z s-maxa !
      wykończenie jak w autach z przed 10 lat - poziom spasowania i materiałow...
      za taką cene ? FUCK YOU !
      wole już 10 letnie polo pana ''m'' :P
    • Gość: mis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.10, 12:26

Te podwójne światła w zderzaku wygladają jak domowy tuning - przed liftingiem
      było lepiej. Na pierwszy rzut oka widac, że wstawiono na siłe i że nie jest to
      wyjściowy harmonijny projekt.
      Desperackie dodawnie ozdóbek: felgi, chrom, błyskotki --- to tak jak dodawanie brzyduli kolczyków i perścionków - efekt odwrotny do zamierzonego.
      No cóż auto wielkie-krowiaste, sredniej jakości i stylu - idelane dla przedstwiciela handlowego albo grubasa z chmarą dzieci i psem.
    • Gość: Powstrzymajmy to ! IP: *.torun.mm.pl 11.09.10, 13:29
      Od 2011: przegląd rejestracyjny 500zł (x5 !), tablice 160zł (x2 !), dowód rejestracyjny: 100zł (1.5x !).

Czy musimy się na to zgadzać ? Jest na 20mln !!!
    • Gość: Ass IP: *.static.tkt-net.pl 11.09.10, 13:31
      Śliczne wnętrze, czemu tylko ta kierownica jak z autobusu.. w smaxie jeszcze taka uchodzi, ale nie uznaję w autkach ponizej vana kierownicy innej niz trojramienna.
    • Gość: Były właściciel IP: *.torun.mm.pl 11.09.10, 14:14
      Honda ze swoją 13-to letnią konstrukcją 2.0 SOHC może się schować - to auto jedzie dopiero od 4500 obr., pali jak cholera. Fakt, że się nie psuła, ale kultura pracy pozostawia do życzenia WIELE na tle konkurencji.
    • Gość: toco IP: *.chello.pl 11.09.10, 17:14
      niestety, ale mondeo wiele traci na uroku gdy się do niego wsiądzie. Z zewnątrz auto budziło wrażenie przed liftingiem. Teraz stało się nudne
    • Gość: ghi IP: *.chello.pl 11.09.10, 17:30
      może i 13 letnia konstrkujcja i może nie najbardziej ekonomiczna, ale za to trwała. czego nie można powiedzieć o wszystkich silnikach forda.... w szczególności strach kupować u nich diesla
    • Gość: ~ IP: *.adsl.inetia.pl 11.09.10, 17:30
      Brawo FORD ! To są współczesne trendy ! V 4 i 200 KM ! a nie jakieś audiowskie i bmwowskie 3 litrowe v6
    • Gość: Były właściciel IP: *.torun.mm.pl 11.09.10, 17:47
      Przecież jak kogoś stać na auto za 120 000 to nie będzie nim jeździł 5 lat ... Co mnie obchodzi, że silnik nie wytrzyma 300 000km ??? Mnie interesuje 100, może 120 000km. Honda ma beznadziejne zawieszenie, niski komfort i baaardzo słaba trwałość - po co się męczyć ???
    • Gość: SEAT@ IP: *.derby24.pl 11.09.10, 19:45
    • Gość: pracownik BP IP: *.derby24.pl 11.09.10, 19:58
    • Gość: Celnik<> IP: *.derby24.pl 11.09.10, 20:07
    • Gość: Audi rlz! IP: *.derby24.pl 11.09.10, 20:39
    • Gość: ghi IP: *.chello.pl 11.09.10, 20:54
      @były właściciel: chyba nie mówimy o tych samych autach. widocznie źle trafiłeś.tj. powinieneś był sobie kupic renault czy pełgeota. a poza tym co mnie interesuje co masz do powiedzenia...nie znasz sie na samochodach ani nie wiesz czego chcesz i potem narzekasz...
    • Gość: dd IP: 90.156.118.* 11.09.10, 20:58
      No cóż auto wielkie-krowiaste, sredniej jakości i stylu - idelane dla przedstwiciela handlowego albo grubasa z chmarą dzieci i psem.

Nie mam dzieci ani psa i... uwielbiam moje wielkie mondeo. ;)
      Jakosc i styl bez zastrzezen, auto ma 1,5 roku.Troche teraz przypomina stara omege.
      Lifting do bani, ciesz sie , ze bede mial strasza wersje.
    • 11.09.10, 22:35
      dzisiaj nie ma dekla od polo? cud!
    • Gość: admin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.10, 22:58
    • Gość: ercu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.10, 23:17
      Sprzedaz od października, ale widze tutaj juz kilkoro z was siedziało w nim, nawet. hehehe

Pieprzycie az miło, jak bedzie z mondasem dopiero sie okaze
    • Gość: m fan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.10, 23:20
      @conrad2005
      jestes poprostu zwyklym bucem ktory nie potrafi docenic fachu i kunsztu @m
      on ma wiedze i doswiadczenie wieloletnie bo jeździł już swoją rajdową lux polówką nie raz i nie dwa
      TROCHE SZACUNKU !
    • Gość: Pracownik salonu A IP: *.derby24.pl 11.09.10, 23:30
    • Gość: były właściciel IP: *.torun.mm.pl 11.09.10, 23:44
      @ghi: po prostu zmieniam auto co 2-2.5 roku, miałem 11 aut od nowości. Akurat mam niezłe porównanie bo prowadzę warsztat i nie mam zboczenia na punkcie Hond :)
    • Gość: piko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.10, 23:45

Do admina - jak można się zastanawiać nad A4 .... to przecież szkoda superb dla rozrzutnych.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.