Komentarze do artykułu

BMW 335i xDrive - test | Za kierownicą

Stylowe nadwozie coupe, rewelacyjny silnik, wyśmienite osiągi i coś nietypowego w usportowionych BMW: napęd na cztery koła xDrive. Czy to recepta na najbardziej ekscytującą trójkę nie licząc "emki"? A może kolejny gadżet na liście wyposażenia dodatkowego, którym będzie się można pochwalić przed znajomymi?

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

BMW 335i xDrive | Za kierownicą Dodaj do ulubionych

• IP: *.ikb.de 17.09.10, 14:11
    hohohoho :) ale cena :) choc skoro najprostsza jedynka kosztuje ponad 100tys pln...
    Zaawansowany formularz
    • Gość: FIESTKA IP: *.lubin.dialog.net.pl 17.09.10, 14:27
      tysiak za konia jak w morde strzelił.
    • Gość: brava IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.10, 14:31
      musze przyznac, ze nigdy nie podobaly mi sie 3-drzwiowe bmw, cos jest nie tak z proporcjami.. a druga sprawa, to ze trudno mi uwierzyc w brak roznicy miedzy awd i rwd w sprincie do 100km/h - przy DKG jeszcze jakos jestem to w stanie sobie wyobrazic, ale z reczna skrzynia? hm..
    • Gość: Gość IP: *.zone3.bethere.co.uk 17.09.10, 14:34
      Racja, za 300k spokojnie mozna dostac nowa 5ke z tym samym silnikiem i lepszym wyposazeniem, nie wspominam ze wyglada o niebo lepiej (moim zdaniem stylistycznie nawiazuje do wspanialego e39) a w srodku to nie ma nawet czego porownywac.
    • Gość: logo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.10, 15:04
      Poprzednie bi-turbo było podobno smokiem.W niejednym teście pisali, że wciaga i 25 w miescie jak się pogania.Tutaj nagle BMW wycofuje się z dwóch turbin, moc ta sama, osiagi też a spalanie dwa razy mniejsze.

Po pierwsze nie swiadczy to dobrze o dziennikarzach a o BMW przede wszystkim...po ch..a więc były te dwie turbiny?
    • Gość: Gosc IP: *.ikb.de 17.09.10, 15:34
      @logo:

Racja, ale dalej nie wierze w spalanie rzedu 10litrow przy 3litrowym motorze. Sam mam 116i i nie pali mniej niz 9litrow (niezaleznie czy to trasa czy miasto), moze przestaniemy sie wzajemnie oszukiwac z tym spalaniem!

a swoja droga majac 300koni 'pod butem' nikt nie bedzie bawil sie w mistrza ekonomicznej jazdy... raczej w mistrza predkosci niemieckiej autobahny.
    • Gość: Kuba IP: 87.204.33.* 17.09.10, 15:42
      BMW dalej ma w ofercie silnik z dwiema turbinami (335is), ale o zwiększonej mocy. Jedną turbinę wprowadzono pewnie, żeby ograniczyć koszty produkcji.
    • Gość: Gość IP: *.chello.pl 17.09.10, 16:12
      A jakie są osiągi tych nowych 2 turbin? swoja drogą nie lepsze 4drzowiowe? w końco można jeszcze na parze drzwi zbić masę pozatym funkcjonalność będzie lepsza.
    • Gość: Marian IP: *.tktelekom.pl 17.09.10, 17:14
      Audi S5 i tak przebija wyglądem Bmw 335i coupe.
    • Gość: Murzyn IP: 62.87.215.* 17.09.10, 17:49
      Marian pamiętaj że jadąc autem nie widzisz jego wyglądu. Zresztą jeśli postawisz obok siebie s5 i 335i zmienisz zdanie co do wyglądu... Audi jest baaaaaaaaardzo proste...
    • Gość: Marian IP: *.static.gprs.plus.pl 17.09.10, 18:02
      Murzyn musisz z kolei wiedzieć że jak prowadzisz auto to oglądasz je też od wewnątrz i moim zdaniem wnętrze audi przebija równierz wnętrze bmw. Widziałem audi S5 na żywo i BMW 3 coupe i powiem Ci szczerze że ta prostota Audi podoba mi się bardziej od bmw.
    • Gość: trn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.10, 18:05
      Nie ma się co spierać. Zarówno S5 i bawarka robią bardzo dobre wrażenie
    • Gość: Marian IP: *.static.gprs.plus.pl 17.09.10, 18:11
      trn zgadzam się
    • Gość: Marian IP: *.static.gprs.plus.pl 17.09.10, 18:18
      mercedes E coupe to też kolejne piękne 2 drzwiowe coupe.
    • Gość: logo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.10, 18:33
      ok, nawet pomijajac to rozmienianie na drobne z turbinkami jakie stosuje BMW... ide o każdy zakład że nawet ekonomicznie w mieście (ecodrive) 3.0 litrowa turbina w aucie ważącym 1,7 tony żłopie 14-15 litrów i niema bata.Miałem w życiu 2.5, 2.0 teraz mam 1.8 wszystkie po 170 koni i paliły odpowiednio: 14-11,5-9,5 przy nadzwyczaj łagodnym traktowaniu. Silniki szczelne, w doskonałym stanie na lekkobieznym oleju i niskich obrotach. Więc "średnie spalanie" rzędu 9,1 to jest średnie z trasy przy 90 km/h na szóstym biegu i z górki :) Nie ma bata cylindry trzeba czymś napełnić a jak jest ich sześć a pojemnośc 3.0 to zapomnijmy o 7 litrach bo to żarty są

Co Audi -S5 - nie rozmśmieszajcie z tynm porównaniem do 335 i. Audi tak - ale paradoksalnie z tym samym silnikiem ale poprzednie A4 S4 lub RS4 więc buda... jakona się nazywa B7 chyba - to jest rasowa maszynka i jeśli już to zastanawiałbym sie nad takim wyborem. S5 jest gejowskie i cukierkowe takie jak dla Dodeńki
    • Gość: ratio IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.10, 18:38
      to auto ma złe proporcje budy. Jak na kupeję z silnikiem z przodu i napędem na tył (czy tez iX wszystko jedno) kabina powinna być bardziej do tylnej osi przesunięta albo linia maski jest za wysoko.Dziwnie wygląda z boku, tak nie rasowo a koreańsko
    • Gość: Wojtek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.10, 20:30
      "opony Run Flat w Polskich realiach"
      Przymiotniki w języku polskim piszemy małą literą.
      Kiedy w końcu dziennikarze nauczą się zasad ortografii na poziomie szkoły podstawowej? Kiedyś, jeszcze przed serią kolejnych nieszczęsnych reform systemu edukacji, nie można było zdać matury bez znajomości języka ojczystego oraz matematyki. Jak widać obecnie ważniejsze jest, aby móc szerzyć propagandę o rosnącym udziale studentów wśród młodzieży, bez względu na rzeczywisty poziom (o de facto na potęgę kupowanych za pieniądze dyplomach magistra np. jakiejś politologii w "Prywatnej Wyższej Szkole Zarządzania i Marketingu" w Koziej Wólce aż żal wspominać).
    • Gość: Ambitny IP: *.static.ptr.magnet.ie 17.09.10, 21:30
      Musze przyznac, ze silnik w tej 335 jest rewelacyjny, super sie tym jezdzi. Zawias tez niekulawy. Tylko cena troszke zbija z nog :)

--------------------
      Zobacz profil F1 2010 - Gra na Facebooku. Najświeższe informacje o F1 2010 - symulacji Formuły 1 firmy Codemasters.
      www.facebook.com/pages/F1-2010-Gra/149181418444071?ref=sgm
    • Gość: Martex IP: *.acn.waw.pl 17.09.10, 21:43
      Nie rozumiem, czemu autor (nie tylko ten) porównuje 3ke coupe z o klase wiekszym E coupe? Przeciez E to odpowiednik 5ki.
    • Gość: Estera z Wawy@ IP: *.derby24.pl 17.09.10, 23:07
      Moje Infiniti G Coupe G37S Premium Coupe 3.7 Ben 320 KM - pokonuje to BMW z palcem w nosie!buahahahahahaha...Taka prawda... ;)...
    • Gość: sdvijo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.10, 23:21
      www.teslamotors.com
    • Gość: Luiza z McDonald?s IP: *.derby24.pl 17.09.10, 23:24
      Mój Opel Insignia OPC 2.8 Ben 325 KM V6 T wymiata to pudełko... ! i ten piękny kolor nadwozia Ardenblau. :)))
    • Gość: Norbert z LZ* IP: *.derby24.pl 17.09.10, 23:34
      Volkswagen Passat CC 3.6 Ben 300 KM V6 - 4Motion Automatyczna-6 DSG - moje nowe cudo$...BMW - SYF,KIŁA , MOGIŁA^^^ :p ; PS. Passat CC to bardzo stylowa i niepowtarzalna mieszanka wybuchowa.
    • Gość: motofan IP: *.derby24.pl 17.09.10, 23:42
      Audi A5 3.2 Ben 265 KM TFSI Hatchback-5d Sportback quattro Automatyczna-7 S tronic.
    • Gość: gosc IP: *.nycmny.fios.verizon.net 18.09.10, 00:09
      www.bmwusa.com/default.aspx?enc=Qjn+Ilq+tRrHwBUWJm3DOg==
      307K zlotych? toz to 100K U$D
      ladnie tam was wala po glowie
      w USA ten sam samochod kosztuje mniej wiecej 40K U$D

mowiac szczerze to G37 jest lepsze... w tej samej cenie, no ale to kwestia gustu
      za to przeplacanie za BMW to juz jest idiotyzm
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.