Dodaj do ulubionych

Motoprezent opinia

13.04.12, 10:39
Uważajcie na firmę Motoprezent ! Kupiłam szkolenie i jazdę jako prezent dla kogoś. Do vouchera dołączone były życzenia urodzinowe i list, że trzeba dokonać rezerwacji w ciągu 12 miesięcy od dnia zakupu. Jednak na 9 dni przed upływem ważności vouchera Motoprezent odmówił realizacji usługi powołując się na jakiś zapis w regulaminie (że za późno)!!! Za voucher na szkolenie i jazdę zapłaciłam 800 zł! Pieniędzy nie zwrócą, bo jest taki zapis w regulaminie. Napisałam oficjalne odwołanie i czekam na pisemną odpowiedź. Dotychczasowe kontakty z Motoprezentem to konfrontacja z AROGANCJĄ i kompletne olewanie klienta. OSTRZEGAM!!! Niestety Motoprezent firmowany jest przez Pana Krzysztofa Hołowczyca, co mnie bardzo zasmuca ... Pozdrowienia od ... nabitych w butelkę przez Motoprezent/Supercar Club Poland S.A . Aga
Edytor zaawansowany
  • Gość: ścigacz IP: *.adsl.inetia.pl 13.04.12, 13:21
    Szok! Czy dobrze rozumiem, że odmówili realizacji vouchera przed upływem jego ważności i na dodatek nie biorą pod uwagę zwrotu kasy? Równie dobrze mogliby na takich zasadach sprzedawać bilety na lot na marsa. Przymierzałem się do skorzystania z ich oferty bo brzmi kusząco, a tu okazuje się, że można wylądować bez jazdy i bez sporej kasy.
  • Gość: Aga IP: *.adsl.inetia.pl 13.04.12, 15:11
    Mało tego, że sprzedali za 800 zł voucher ważny do 13 kwietnia, a 5 kwietnia odmówili jego realizacji! Oni jeszcze twierdzą, że prawo jest po ich stronie bo tak zapisali w regulaminie. Wierzyć się nie chce, ale mam to na piśmie. Korespondowaliśmy z panią Agnieszką G., która napisała, że "straszenie" sądem nic nie pomoże i gdybyśmy chcieli ich pozywać, to żeby kierować korespondencję na adres wskazany w KRS, czyli na Hotel Hilton!
  • Gość: Kuba IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.12, 19:49
    Z tego co piszesz wygląda na to że firma posługująca się wizerunkiem Hołka naciąga ludzi na pieniądze, a sama urzędoli sobie w ekskluzywnym hotelu. A może ten adres to taka sama ściema jak i cała firma?
  • 25.08.17, 15:40
    niestey nie wyszukałam wczesniej tez dałam się nabrać. wykupiłam pojedynek w Warszawie (w momencie zakupu było 2 tory w wawie i kilkanascie w polsce) a jak chciałam zrealizować okazalo się ze się zmienił własciciel i z torów jest chyba 3 w polsce i żadnego w wawie! nie bede jechała z chłopem 70km poza stolicę na 15minut ..no ze szkoleniem moze z pół godziny.. jazdy ... nie polecam.. :(

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.