Dodaj do ulubionych

opinia serwisprzekladni.com regeneracja maglownic

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.12, 19:27
Witam. Skorzystaem w usług serwisprzekladni.com Zgierz/Dąbrówka Wielka ul.Dąbrowska 7 w zakresie regeneracji przekładni kierowniczej. Dzień przed wykonaniem usługi zadzwoniłem ustaliłem cenę i na pytanie czy to cena ostateczna z FV uzsykałem odpowiedz twierdzącą.
Po "regeneracji" sympatyczny kierownik tego bałaganu oznajmił mi iz iż serwisprzekladni.com nie jest płatnikiem VAT i faktury mi nie wystawią. Na pytanie dlaczego dowiaduję się dopiero teraz usłyszałem że przecież się o to nie pytałem a wogóle to z kim wczoraj rozmawiałem dzwoniąc na ich firmowy telefon.
W sumie nie było by jeszcze źle gdyby nie to że po odebraniu samochodu po przejechaniu około 50 km problem który kwalifikował mają przekładnię do regeneracji czyli stuki powrócił.
Pozwoliłem sobie na tel do ww firmy i zgłosiłem problem. Otrzymałem informację że zgodnie z postanowieniami gwarancji muszę zjawić się na ponowne oględziny aby stwierdzić czy problem faktycznie ma miejsce.
Więc wracam z powrotem 100km, panowie w gotowości oglądaą zawieszenie i dostaję pisemnie informacje iż uszkodzone są końcówki drążków kierowniczych.
Ok zamawiam nowiutkie lemfordery jadę do serwisu ale juz podczas wymiany mechnik kręci głową że wymieniamy w pełni sprawne końcówki. Faktycznie po wymianie jest identycznie.
Zgłaszam problem w serwisprzkladni.com i mówię że delikatnie mówiąc wpuszczają mnie w maliny pisząc takie bzdury i narażając mnie na bezsensowne koszty.
Moje zgłoszenie zostaje przyjęte i ...... koniec. Firma całkowicie niegodna polecenia, amatorskie podejście do klienta i wykonywanej pracy. Wydane bezsensownie pieniądze cały czas uszkodzona maglownica problem z gwarancją ewentualnym zwrotem pieniędzy.
Do tego momentu nie mam żadnej odpowiedzi. Zgłosiłem sprawę do tygonika autoświat, zamieszczam ostrzeżenie przed tą firmą tutaj, skontaktuje sie także z federacją konsumentów aby skorzystać z rękojmi na wykonaną pseudo usługę.
Edytor zaawansowany
  • Gość: Karolina IP: *.net-partner.pl 08.06.13, 00:27
    Witam, chciałabym się spytać jaki był koszt regeneracji tej przekładni?
    O ile to oczywiście nieproblemowa informacja.

Pozdrawiam serdecznie
  • 09.09.15, 08:07
    witam!
    odradzam firmę w Dąbrówce Wielkiej koło Zgierza !!!
    Po przybyciu na miejsce cena usługi wzrosła 2-krotnie !!! od ustalonej wcześniej,poza tym z naprawy na poczekaniu zrobił się okres oczekiwania
    Facet powie wszystko żeby ściągnąć klienta do Siebie a potem jest mega rozczarowanie .
    NACIĄGACZ i OSZUST - przestrzegam , omijajcie z daleka tą firmę
    p.s.
    co do fachowości wielu mechaników wybuchało śmiechem !!!
  • 19.02.16, 10:44
    Ja akurat regenerowałem w Autoukładzie koło Lublina i co jak co, ale danego słowa panowie nie złamali i skasowali mnie dokładnie tyle na ile się umówiliśmy. No i do tego maglownica działa jak nowa.
  • 25.02.16, 11:52
    Ja moją oddałem do Auto Rege i tam też wmontowali mi nową. Pełna profeska i uczciwość. Tak już pisał kieszkowix - ta ostatnia cecha jest bardzo ważna.
  • 29.03.16, 18:03
    Ja trafiłam do Auto Rege na bazie różnych opinii pozytywnych, które poczytałam na temat tej firmy. I na szczęście się nie rozczarowałam. Zostałam bardzo profesjonalnie obsłużona. Nikt mnie nie oszukał w rozliczeniu, czyli nie było jakiś "ukrytych kosztów".
  • 29.04.16, 13:41
    Na przyszłość polecam Tobie firmę Auto Rege. Mają cztery filie w Polsce ale działają też w systemie wysyłkowym. Najpierw oni wysyłają Tobie zregenerowaną maglownicę, a potem dopiero Ty wysyłasz swoją. Dzięki temu zaoszczędzasz bardzo dużo czasu.
  • 20.05.16, 08:36
    Ja dołączam się do poleceń firmy Auto-Rege, która również zajmuje się regeneracją przekładni. Wszystko odbywa się szybko i sprawnie, nie musisz unieruchamiać auta na kilka dni. No i możesz z ich usług korzystać na terenie całej Polski. Poczytaj sobie trochę więcej o ich działalności, na przyszłość może się przydać.
  • 15.07.17, 13:44
    Witam , Osobiście byłem w tym zakładzie na montaż/demontaż oraz regeneracji , Jeżdżę na tej przekładni 2/3 lata , z fakturą na firmę nie było problemu , za ponadplanową robotę ( wymiana oleju oraz sworzni) dałem mechanikowi napiwek bo szef nawet nic nie chciał doliczyć . jedyny minus jest taki że nie mogłem być przy regeneracji ( niby ze względów bezpieczeństwa )

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.