Dodaj do ulubionych

opinie o komisach samochodowych

02.02.16, 16:00
Polecam Komis AUTO -GLANC w Rudzie Śląskiej .Rzetelna i wiarygodna firma kupiliśmy tam już nie jeden Samochód i do tej pory jesteśmy zadowoleni Samochód można sprawdzić w wybranym przez siebie serwisie Właściciele informują o historii samochodu jeżeli jest jakaś usterka pomagają rozwiązać problem
Miałem już do czynienia z różnymi komisariatu ale tam natrafiłem na uczciwych sprzedawców
Edytor zaawansowany
  • 31.07.17, 21:39
    Witam. Moje skromne spostrzeżenia i opinia o komisie Autohaus w Żywocicach:
    Pierwsze wrażenie - kiepskie, brak parkingu, miejsca zaledwie na kilka samochodów. Plac ekspozycyjny wielki, mnóstwo aut. Obsługa nie nachalna, wręcz obojętna wobec klienta. Oglądamy samochód. Wyczyszczony na maxa.... prawie. Po wyciągnięciu koła zapasowego dowiadujemy się że poprzedni właściciel miał psa.
    Pracownik komisu nie potrafił nic powiedzieć na temat sprzedawanego samochodu (co było robione, wymieniane, naprawiane czy malowane). Mało tego nie wie podstawowych rzeczy technicznych o danym pojeździe ,na pytanie o filtr DPF odpowiada "nie ma" co nie było prawdą. Oglądany samochód nie posiadał żadnych zawieszek czy naklejek serwisowych, są tylko ślady na lakierze po naklejkach i druciki po kartkach z wymiany oleju. Cena samochodu to jakieś nieporozumienie z którym nie spotkałem się w żadnym innym komisie, do ceny na kartce za szybą należy doliczyć kwotę 1300zł ("opłaty które już zostały zrobione przez nasz komis" tłumaczy sprzedawca). Czyli po uwzględnieniu zniżek które dostajemy od sprzedawcy i tak zapłacimy więcej niż cena wywoławcza auta (!!!). Opis auta w serwisie Otomoto to kpina i żart wstawiany przy każdym opisie samochodu metodą "kopiuj-wklej". Wiele niezgodności w opisie ze stanem rzeczywistym. Brak tylko stwierdzenia: „Niemiec płakał jak sprzedawał”. A promocja przy zakupie auta? Zestaw kosmetyków samochodowych lub nawigacja - możemy o tym zapomnieć, tak jak zapomniał o tym sprzedawca. Po zakupie problemy...... problem z
    tłumaczeniem dokumentów, problem z akcyzą co skutkuje również problemami w wydziale komunikacji i wreszcie problem z dokumentami wozu (książka serwisowa, instrukcje itp) a raczej ich dziwnym zniknięciem po zakupie, miały być w samochodzie a nie były. Dzwonimy w sprawie brakujących dokumentów, pracownicy nie odbierają telefonów, a nawet odrzucają połączenia, nie spotkałem się z taką praktyką w innych komisach. Nie odpisują również na emaile. Trzeba dzwonić z innych numerów, żeby ktoś odebrał. Tłumaczą się nadmiarem klientów - dziwne. Pracownicy nie są słowni, nie potrafią wywiązać się ze swoich obowiązków i słowa danego klientowi (niedostarczona do dnia dzisiejszego dokumentacja serwisowa auta). Być może jest to tylko mój odosobniony przypadek. Nie ukrywam, że radzono mi uważać na ten komis, któremu daleko do miana "auto haus’u" z Niemiec. Nie polecam i przestrzegam.
  • 31.08.17, 15:14
    ja kupowałam dwa samochody w autotrend w grudziądzu. ceny akurat, bardzo życzliwy i pomocny sprzedawca, samochody chodzą jak złoto :) nic dodać, nic ująć:)
  • 11.09.17, 10:16
    Green Light Sp. z o.o. ul. Płochocińska 25 (300m od giełdy Żerań)
    W żadnym wypadku nie polecam na przykładzie Volvo V70: w ogłoszeniu retuszowane zdjęcia w opisie stan BDB i inne:
    "jeżdżące, w ciągłym użytkowaniu" -> stoi miesiącami na placu
    "z zewnątrz jak widać na zdjęciach ja stan oceniam na bardzo dobry" -> poobijany jakieś dziury w drzwiach do lakierowania
    "bardzo zadbany pod względem technicznym jak i wizualnym" -> jeśli ten jest zadbany to nie radzę oglądać innych, w bagażniku syf tylna klapa do renowacji lub wymiany spoiler klejony na taśmę ...
    tyle o samochodzie teraz sprzedawca:
    w jakiejś kanciapie siedzi gbur: idź pan sobie obejrzeć, chamstwo wyłazi w co drugim słowie: a co se myślałeś że za taką cenę to nowy będzie? po opisaniu informacji na FB jeszcze do mnie oddzwonił i groził że się jeszcze zobaczymy...
    Jak taki wieśniak cokolwiek może sprzedać.
    Kończąc, przy odwiedzinach szykujcie się na rozczarowanie i pamiętajcie żeby samemu nie jechać.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.