Dodaj do ulubionych

Auto detailing - jak to działa?

IP: 217.153.26.* 19.05.09, 09:21
Ludzie, to się po polsku od zawsze nazywa " P I C O W A N I E". nie zaśmiecajcie języka
Edytor zaawansowany
  • Gość: Gosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.09, 21:27
    masz racje :)
  • Gość: Gość IP: *.sta.asta-net.com.pl 09.01.10, 19:00
    Nie koniecznie picowanie :) Chyba lepiej jeździć czystym autem, prawda?

forum.cardetail.pl
  • Gość: Erol IP: *.warszawa.mm.pl 19.05.09, 23:03
    Szkoda, że nie pokazano wyraźniej tego błotnika po "naprawie" tylko takie ciemne zdjęcie, żeby przypadkiem za wiele nie można było się dopatrzeć :/
  • Gość: @normalny i inne b IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.09, 20:22
    to nie jest picowanie,jakbys kiedys to robil,lacznie z czyszczeniem i polerowaniem karoserii nie pisalbys takich glupot.Ale ty mieszkasz w Polsce,tu kazdy kto robi cos fajnego jest z miejsca czarownica...
  • Gość: Gość IP: *.ssp.dialog.net.pl 09.06.09, 10:05
    To nie żadna bajka, to bardzo fajne usługi. Doświadczyłem tego na własnej skórze! Miałem lekko przerysowany zderzak, a lakiernik chciał mi zabrać auto na 2 dni, rozbierać je i skasować za to 600zł!! Znalazłem we Wrocławiu firmę FLESHCAR, która działa na licencji niemieckiej firmy PAINT FIX PRO. Zrobili mi to za 250zł w ciągu 3godz, a efekt był zachwycający!!
  • Gość: klient paint fix p IP: *.cela.pl 09.11.11, 21:09
    Witam
    Niestety miałem okazję skorzystać z usług przedstawicielstwa paint fix pro w Krakowie.
    Efekt ich pracy jest na poziomie niedostatecznym. Widać, że nie posiadają żadnego doświadczenia jeśli chodzi o lakiernictwo. Zresztą wystarczy poczytać forum cyber-sport.us, na którym sam prowadzący przyznaje się, że nigdy nie miał nic wspólnego z lakiernictwem.
    Ostrzegam przed tą firmą wszystkich potencjalnych klientów. Ta firma i metody ich pracy to jest dno. Nie wierzcie w te cuda-wyrzucone pieniądze.
  • Gość: piotr IP: *.dip.t-dialin.net 12.11.09, 23:38
    ja robilem zaprawke w firmie s-plus w warszawie, wszlo super
  • Gość: Auto Spa Repair IP: *.adsl.inetia.pl 04.03.10, 12:07
    Zapraszam do salonu Auto Spa Repair w Krakowie na ul. Rakowickiej, tanio, szybko, profesjonalnie www.autosparepair.pl
  • Gość: auto detailing fan IP: *.zax.pl 31.05.10, 01:42
    Moi drodzy, od picowania to prawdziwy auto detailing czy smart repair różni się znacznie. Zresztą spójrzcie na jedną z realizacji ekspertów z Krakowa z Carnauba Auto Detailing.

forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?p=38233&highlight=#38233
    Taki w pełni profesjonalny proces korekty i zabezpieczenia lakieru trwał 20 godzin ciężkiej pracy. To chyba jednak coś więcej niż picowanie....
  • 03.06.10, 22:06
    Witam. Korzystałem z auto detailingu we Wrocławiu w salonie s-plus na Rakowej. odwalili kawał dobrej roboty a moje autko wyglądało jak z salonu. Zwykłej myjni nie ma co porównywać z ich sposobem mycia i pielęgnacji auta. Robiłem też zaprawkę i wyszło super i szybko. j
  • Gość: dawid IP: *.wroclaw.mm.pl 09.06.10, 06:22
    Witam.
    Opowiedz mi coś więcej na temat tej firmy.Ile cię skasowali,jak długo to
    trwało,co miałeś uszkodzone i jak wyglądało po naprawie?
    Jestem ciekawy i czekam na odpis.Pozdrawiam
  • Gość: Marek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.10, 10:02
    Tylko nie na rakowicką 65 do auto spa.Tam dopiero się uczą!!!
  • Gość: Rafał IP: *.adsl.inetia.pl 09.09.10, 12:48
    Byłem niedawno na rakowickiej 65, chyba się Panowie tam już nauczyli bo ja jestem super zadowolony z tego jak wygląda teraz mój samochód. Kawał dobrej roboty
  • Gość: dbam o auto IP: *.zax.pl 05.10.10, 02:31
    nieprawdopodobne jak to działa!
    www.youtube.com/watch?v=2CQ4YO5Oyug
  • Gość: m IP: 77.236.26.* 12.11.10, 22:15
    No zdecydowanie się nauczyli panowie z Rakowickiej, drzwi mi zrobili dać buzi. Jestem tak zadowolona, że wszędzie o nich piszę, bo nie chcę nawet myśleć, że się zwiną z interesem....jakbym tak jeszcze coś miała do roboty, to dobrze mieć sprawdzonego lakiernika. Nie wiem jak z pozostałymi usługami, ale lakierować u nich zdecydowanie można ze spokojem.
  • Gość: Lewympasem IP: 213.156.122.* 02.09.11, 19:27
    Ale się prześcigacie w reklamowych komentarzach przedstawiciele wymienionych firm... hehe
  • Gość: Gość IP: *.dynamic.chello.pl 14.05.12, 23:14
    Polecam Klinikę Połysku w Warszawie przy ul. Czardasza 8. Moja Almera po detailingu wygląda jak z salonu :)
  • Gość: Krzych IP: 78.133.167.* 31.07.12, 09:10
    Polecam bardzo fajną strone o detailingu: detailing forum, może komuś się przyda.
  • Gość: Krzych IP: 78.133.167.* 14.08.12, 09:53
    A tutaj adres do klikania: detailing
  • Gość: Jurek IP: *.xdsl.centertel.pl 15.10.12, 15:25
    ja polecam firme z Krakowa bronowic - danonCarDetailing,pl
  • 18.07.16, 15:06
    Cześć, ja moją madzię oddałem w ręce www.sutim.gorlice.pl/ i czy to jest picowanie czy auto detailing to było warto. Auto wygląda dużo lepiej
  • 03.09.16, 14:26
    Cześć, nigdy nie fascynowałem się takowymi nowinkami, ale powłoka ceramiczno-kwarcowa zdecydowanie mnie przekonała do oddania auta w ręce "fanatyków" w Gold Detailing! Zdecydowanie polecam, auto "pielęgnuję" już tylko u nich - takie podejście do klienta to jakiś kosmos. Dzięki chłopaki!
  • 07.08.17, 15:11
    Trochę o tym poczytałem tutaj kochamczytac.pl/auto-detailing-co-to-jest-co-obejmuje-auto-detailing/ i w sumie to chyba rzeczywiście rzecz warta rozważenia. Bez względu czy nazwiemy to po polsku, czy angielsku :)
    Naprawdę liczy się przecież tylko efekt, a jak wóz lśni i błyszczy, to już wszystko jedno, czy został odpicowany czy "odautodetailingowany".
  • 16.08.17, 16:25
    This website can help you learn to detail your car - www.maintainyourride.com/best-car-wax
  • 03.10.17, 10:22
    Do "odpicowania" samochodu polecam grupachmiel.pl/. Tak naprawdę również uważam, że deatiling to nie tylko "picowanie", oprócz czyszczenia do detailingu można zaliczyć renowacje i konserwacje samochodu. Pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.