Dodaj do ulubionych

Auto detailing - o co w tym chodzi?

IP: 217.153.26.* 19.05.09, 09:31
przecież to jest zwykłe picowanie a nie jakiś tam auto-srajninig!
Edytor zaawansowany
  • Gość: Joe IP: *.bms-corp.ru 03.06.09, 17:13
    Dokladnie, bzdury jakich malo - wszyscy dealerzy to robia
  • Gość: bleeeeeee IP: *.ssp.dialog.net.pl 03.06.09, 18:02
    ciekawe ile M.S. dostał za tą kryptoreklame...
  • Gość: can IP: 194.74.217.* 03.06.09, 18:04
    drogi panie Marku Sokolowski, co to ma wspolnego z car detailing?
  • 03.06.09, 18:36
    moze jakis przykład auta przed tym auto-cośtam i "po"....
  • Gość: Gość IP: *.ssp.dialog.net.pl 16.03.10, 09:45
    Przykłady, proszę: www.fleshcar.pl
  • Gość: gość IP: *.ssp.dialog.net.pl 17.06.10, 19:36
    witam. kiedys widziałem efekt pracy w salonie s-plus w Poznaniu.Szybko i profesjonalne robiona była zaprawka na rancie i barwienie skóry. ciekawi mnie czy taki salon jest juz we Wrocławiu
  • Gość: gosc IP: *.ssp.dialog.net.pl 17.06.10, 19:39
    Polecam strone s-plus.pl bardzo fajne rzeczy robią i maja siec w kilku miastach
  • Gość: Paweł IP: *.adsl.inetia.pl 09.09.10, 12:22
    Polecam firmę z Krakowa www.autosparepair.pl robią podobne rzeczy, a z tego co porównywałem ceny -znacznie taniej od konkurencji. Czyściłem u nich wnętrze i robiłem polerkę - efekt zdumiewający! Pozdrawiam ekipę
  • Gość: Gość IP: *.zax.pl 05.10.10, 02:35
    efekt pracy z salonów Carnauba Auto Detailing, nieprawdopodobne efekty, mocniejsze bicie serca murowane!
    www.youtube.com/watch?v=2CQ4YO5Oyug
  • Gość: Marcin IP: *.acn.waw.pl 09.10.10, 23:03
    jak chcecie zobaczyc konkretny detailing to pojedzcie do nowego studia CAR SPA ... to jest salon !
  • Gość: Gość IP: *.zax.pl 16.10.10, 17:21
    Zgadzam się, auto detailing na najwyższym poziomie to CARNAUBA.PL w Krakowie i Bielsku oraz CAR SPA w Warszawie. Oni właśnie nie robią zwykłej polerki tylko AUTO DETAILING. Masz pewność jakości. Zresztą oni są również importerem wielu marek profesjonalnych kosmetyków.
  • Gość: hahaha IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.12.10, 23:33
    co to za bzdura
  • Gość: Konrad IP: *.szczecin.mm.pl 24.02.11, 10:02
    Polecam Dr.Auto
    Polerowanie matowego w s-Plus 350 pln w Dr.Auto 150pln
    Polerowanie porysowanego s- plus ponad 800PLN, Carnauba i car spa kolo 1000 PLN Dr.Auto tylko 450 PLN
    Lakierowanie skór w Dr.Auto - juz od 100 PLN ( czrny kolor ) splus PLN
    itd ...
    po co przeplacać ?
  • 18.07.16, 14:54
    Ale zajmują się tym profesjonaliści. Osobiście w tej kwestii miałem styczność z tą firmą www.sutim.gorlice.pl/ . Oferują w atrakcyjnych cenach całe pakiety dla samochodu. Sam nie mam czasu " picować " auta ;)
  • 07.08.17, 12:17
    Autodetailing właściwie nie jest jednym zabiegiem, a bardziej jakby zestawem zabiegów, w którym mieszczą się takie poszczególne usługi jak czyszczenie, glinkowanie, polerowanie, konserwacja lakieru, odkurzanie. W tym artykule kochamczytac.pl/auto-detailing-co-to-jest-co-obejmuje-auto-detailing/ możecie zresztą bliżej zapoznać się z tym, co wchodzi w skład auto detailingu.
  • 03.10.17, 09:58
    Nie ma porównania w detailingu w domu a detailingu w salonie zajmującym się tym profesjonalnie. Jak najbardziej podstawowe "pucowanie" można zrobić samemu ale uważam, że polerkę i tego typu zabiegi warto zostawić firmom, które się tym zajmują na codzień bo można narobić więcej szkód niż pożytku. Jeżeli chodzi o Wrocław mogę polecić grupę chmiel. grupachmiel.pl/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.