Komentarze do artykułu

Frankfurt 2009 | BMW X1 - zdjęcia bez kamuflażu

BMW przez prawie pół roku próbowało wzbudzać naszą ciekawość, pokazując zamaskowany model X1. Teraz możemy obejrzeć samochód w całości. Okazuje się, że kamuflaże były zupełnie zbędne - BMW X1 Wygląda dokładnie tak samo, jak wersja koncepcyjna pokazana w zeszłym roku w Paryżu

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

BMW X1 - zdjęcia bez kamuflażu Dodaj do ulubionych

• Gość: !!!! IP: *.hsd1.ca.comcast.net 06.07.09, 12:48
      BMW w USA ma powazny spadek sprzedaży. Koszmarna stylistyka. Jedynie zupelnie zielone panienki beda to kupowały bo nazywa sie "BMW". Koszmar.
      Audi Q5- piekno, GLK- mniej ładny. X1 KOSZMAR NA KOŁACH!
    • Gość: michael IP: *.dhcp-ripwave.irishbroadband.ie 06.07.09, 15:16
      Tragedia, niestety. Kocham tę markę ale to co oni tam w ostatnich kilku latach odpie.....to zbrodnia. I nie wazne ze to sie bedzie sprzedawac, bo nie o sprzedaży tu dyskutujemy.
      Juz mam dosc wmawiania sobie, ze przekonam sie do tego, ze mi sie z czasem spodoba...Tak było z 3ką (która z pakietem M wygląda znosnie) tak było z 5 i 7, które sa wizualnie za cieżkie. Nie wspominam już o deskach rozdzielczych, bo to osobny temat (choc ta decha w X1 jak rowniez ta w serii 1 w porównaniu do reszty daje rade) Samochod wizualnie ma sie podobac od pierwszego spojrzenia a tu: pierwsze skojarzenie z karocą na kołach, zero dynamiki, ogólnie bardzo pokracznie, wyj...ne wloty powietrza do chłodnicy... i ta zaokrąglona boczna linia okien. Masakra, Audi Q5 czy nawet GLK graja w innej lidze.
    • Gość: elo?!? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.09, 15:43
      "Ciekawe czy jest podobnie jak moje E61 535d zaprojektowane tak by sie ciagle psulo?
      Mechanicy z doswiadczeniem mowia tak:
      co okolo 100 tys. km urywaja sie klapki w dolocie sterujace iloscia dostarczanego powietrza - naprawa kosztuje kilkanascie tysiecy euro (wymiana dwoch turbin)
      elektronika - co pare tysiecy km siada jakis czujnik (przeplywomiez, modul haka, naped CD, itp. itd.)
      systematycznie peka chlodnica spalin powodujac wyciek plynu chlodzacego,
      co 100 k pada pompa powietrza odpowiedzialna za pneumatyke tylnego zawieszenia,
      rozpada sie kolo pasowe napedzajace paski osprzetu,
      przycina sie tylna wycieraczka
      To tylko moje 'doswiadczenia' ale opinie o 'powtarzalnosci' pochodza od mechanikow ktorzy spotykaja sie z tymi usterkami regularnie.

Moje BMW to bardzo ladny, wygodny i doskonale sie prowadzacy samochod - ale niedopracowany jesli chodzi o usterkowosc... Moze byc iz jest to celowe - czesci sa monstrualnie drogie."

To jeśli nie jeździsz tym autem to daruj sobie komentarze.. Fakt, że właściciele tych aut nie serwisują sie w ASO i w przypadku jakiejś usterki jadą do pierwszego lepszego mechanika świadczy o tym, że nie powinni jeździć tą marką. Jeśli stać cie na BMW 535 to stać cie tez na serwis. Poza tym w tej chwili gwarancja obejmuje 2 lata bez limitu km i łapie dosłownie wszystko od żarówki po każdy inny detal. Auta które mają taką moc i tak wyżyłowany silnik (287 KM z 3l to bardzo dużo). Mam to auto od 1,5 roku, ma przejechane ~ 80 tys km i nie działo sie z nim zupełnie nic.

Następnym razem zanim zaczniesz krytykować sam to sprawdź!
    • Gość: elo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.07.09, 02:08
      do elo?!?! - matole - pogadamy jak przejedziesz kolejne 80 tysiecy i skonczy ci sie gwarancja.

U zlodzieja FUSa serwisuje BMW tylko idiota - cena za 'jednostke robocza' jak w BRD a mechanik zarabia 25% tego co w Niemczech - idz do serwisu i przeczytaj jakie sa cele firmy - ten glupiec wywiesil to na drzwiach przy wejsciu do warsztatu. Pierwszym i najwazniejszym celem jest wg. tego zlodzieja zysk... W momencie gdy to przeczytalem znudzony czekaniem na odbior samochodu stwierdzilem ze nigdy wiecej moja noga tam nie postanie.

No i jeszcze jedno - jesli myslisz matole ze w ASO pracuja dobrzy mechanicy to puknij sie w czolko i wsluchaj sie w dzwiek jaki przy tym sie rozlegnie - powinien przypominac ten wydawany przez dzwon Zygmunta.

Zastanawiam sie w jaki sposob tak glupi matol jak ty byl w stanie zarobic na tak drogi samochod - ukradles? Zajmowales sie developerka (czyli okradaniem naiwnych)?
    • 08.07.09, 15:35
      a
    • 08.07.09, 15:50
      Ja powiem tak - użytkowałem 530d (kod fabryczny bodajże E60), kupionego nowego w salonie w Polsce. Samochód był piekielnie awaryjny (dwa razy wymiana skrzyni biegów, wymiana układu klimatyzacji, mnóstwo problemów z elektryką, wymiana szyny common rail, wymiana dwóch lamp przednich xenonowych itd.). To auto przejechało u mnie w firmie 180 tys km, i nadal coś tam się od czasu do czasu się w nim psuje. Następnie kupiłem 530d w sedanie. Do dzisiaj przejechałem nim 80 tys km i nie dzieje się absolutnie nic. Ktoś powie, że jestem wariatem skoro po przygodach z pierwszym znów zdecydowałem się na taki sam drugi ale odpowiedź jest jedna - nic w tej klasie nie jeździ tak jak BMW (może z wyjątkiem Porsche - ale oni nie mieli limuzyny w tym czasie). BMW to po prostu absolutnie bezkonkurencyjne zawieszenie, prowadzenie i silniki. Miałem Audi A6 - badziewie, też awaryjne a do tego z zawieszeniem gdzie plomby wypadają na naszych drogach, przy czym wcale nie prowadzi się lepiej od piątki. Mercedes E - mamy w firmie jednego. Powiem krótko - auto dla dziadka. Podsumowując - 5 może i faktycznie nie jest najładniejszym samochodem (chociaż o gustach się nie dyskutuje i dla mnie np. A6 bardzo szybko się opatrzyło), ale jest na pewno samochodem świetnie jeżdżącym. Jeżeli komuś zależy żeby się pokazywać niech kupi e-klasę ale jak ktoś lubi frajdę z jazdy piątka RULEZ.
    • Gość: WWW.GIMMIK.PL IP: *.lanet.net.pl 13.07.09, 16:25
      Super wygląda :)
    • Gość: elo?!? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.09, 21:43
      A kto Ci idioto powiedział że ja jestem z jebanej stolicy?!? nigdy nawet nie bylem w ASO w warszawie, serwisowalem sie zawsze w Krakowie w Mcars i nigdy nie narzekałem. Apropo pieniedzy to jestes raczej ostatnią osobą z którą można dyskutować bo przy tym koszcie samochodu nie jeździ sie wiecej niz 150 tys. Kupujac uzywany nie wiesz co z autem bylo. Nie wierze zebys kupil 5 po liftingu bo ciezko zeby taki idiota jak ty jezdzil 2 lata i zrobil samochodem ponad 150 tys. Zastanow sie osle, moze to ty nie szanujesz samochodu i w ogole o niego nie dbasz. Takimi kretynskimi wypowiedziami psujesz jedynie opinie o marce, ktora (po twoich wypowiedziach wnioskując) moim zdaniem nie powinienes jezdzic. Przesiądz sie na jakąś gó...aną toyote, gdzie nie ma sie co psuć i daruj sobie wypowiedzi na temat BMW ...
    • Gość: gres IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.09, 14:07
      Heheh, dajecie chłopaki rade tymi kłótniami :D A ja powiem tak jak igi30... BMW może i nie wszystkim przypadają do gustu (chociaż mi akurat się podobają), ale ta przyjemność z jazdy... Za nią właśnie uwielbiam tą markę :)
    • Gość: Ona nie blondi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.09, 01:26
      Witam wszystkich forumowiczow :)
      Ile razy nie czytałabym na forach o BMW to zawsze wszyscy prawie
      wszyscy robia z siebie debili .Kiedys sie irytowałam i
      denerwowalam,teraz wiem ze to zwykła zadrosc.
      Ale pamietajcie zazdrosc to zła cecha,ja jestem człowiekiem takim ze
      jak mi sie cos podoba to zawsze powiem prawde.
      UH SZKODA NERWOW .POLSKA TO WALNIETY NAROD .Czasami wstyd mi naszego
      narodu.Pozdrawiam normalnych Polakow.A ci zazdrosni moze niech
      pomysla ze tez ich bedzie kiedys stac na takie auto.Dla chcacego nic
      trudnego:)
    • Gość: fytax IP: *.chello.pl 06.09.09, 18:22
      Jest jeden problem: X1 bedzie konkurentem Audi Q3 NIE Q5!! Monachijskim konkurentem Q5ki jest ..ups - BMW X3
    • Gość: r IP: 92.24.82.* 15.09.09, 15:58
      takich aut jest na peczki ford, vw, q5, q3, x3 czy x5 co za roznica nieco wieksze suvy peugeot, citroen i inne badziewie . Zadne zaskoczenie raczej kopie wiekszych modeli w mniejszej skali. dla kazdego cos fajnego byle kase wyciagnac ..
    • Gość: rebo IP: 92.24.82.* 15.09.09, 16:09
      elo .... w Eu nie
      musisz serwisowac swojego samochodu w ASO, jest taki przepis o nie uczciwej konkurencji ktory umozliwia wybur "mechanika" mozesz swoja 530 zaprowadzic do satlonu garazu fiata jesli tylko beda chcieli ja przyjac.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.