• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Jak napisać dobre ogłoszenie? Dodaj do ulubionych

• IP: 162.116.29.* 01.07.09, 17:17
    artykuł sponsorowany.
    Edytor zaawansowany
    • Gość: TAMTAM IP: *.chello.pl 01.07.09, 17:36
      nawet nie sponsorowany poprostu oni sa jedna firma jakis czas temu agora kupila tradera!
    • Gość: ti-tu-tu-rum-tu-tu IP: *.19.165.16.osk.enformatic.pl 01.07.09, 18:41
      Kryptoreklama ale za to dość pożyteczna. Raczej pozytywnie.
    • Gość: MarJan IP: 10.202.56.* 02.07.09, 09:28
      dobry artykuł!!
      część informacji bardzo mi się przyda jak będę sprzedawał swoje autko
      ale również jak będę szukał nowego
    • Gość: asa IP: *.krakow.agora.pl 03.07.09, 09:11
      hieny się odzywają! a artykuł jest na przykładzie
      przykład ma być pomocny i taki jest, krok po kroku
    • Gość: Szukam Auta IP: 172.16.2.* 03.07.09, 15:40
      Kawal pozadnie i ciekawie napisanego artykulu. Nie ma nic wspolnego z kryptoreklama jesli ktos wie co to jest, a nie tylko mu sie wydaje, ze wie.
    • 03.07.09, 15:48
      bardzo fajny artykul
    • 03.07.09, 15:50
      autotrader.pl - profesjonalne i kompetentne. Wyposazenie "pelna opcja" mowi wszystko, he he. Banda glabow.
    • Gość: Skand IP: *.tbcn.telia.com 03.07.09, 16:13
      autotrader.pl-Zaplacilem 30zl za ogloszenie z wyroznieniem,ktore zostalo bez ostrzezenia
      skasowane.Najgorszy portal ogloszeniowy, uczy sprzedawac samochody
    • Gość: salasta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.07.09, 16:13
      krypto reklama czy nie, kogo to obchodzi liczy się to, że artykuł jest przydatny. Pozdrawiam kierowców wyposażonych w zdrowy rozsądek ;))
    • Gość: jarkoni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.07.09, 16:25
      Sprawdziłem ten CarFax, nie wiem jak z europejskimi autami, ale moje (Dodge) CarFax znalazło bezbłędnie z opisem po numerze VIN. Co prawda za kompletną historię auta trzeba już zapłacić, ale super, że taki system działa..
    • Gość: DM IP: *.hsd1.il.comcast.net 03.07.09, 16:49
      Napiszecie jak sprzedawac nieruchomosci. Jakich bledow uniknac, np. zeby nie brac agenta, ktory za 15% prowizji zamiesci w internecie ogloszenie za nas, bo wszystko idzie przez internet.
    • Gość: motorhead IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.07.09, 17:14
      Carfax nie wszystko ci powie. Jezeli auto bylo walniete na terenie US, i zgloszono szkode, to tak. Ale jezeli skutki wypadku zostaly skrzetnie usuniete przez zwinne ekipy osoby ktora kupila samochod na gieldzie, to nic z tego. Pozostaje ocena krajowego punktu ktory od razu wykaze po analizie kmputerowej odchylki od normy i postawi prawidlowa diagnoze.
    • Gość: jarkoni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.07.09, 17:20
      Dzięki Motorhead, moje było w Kanadzie delikatnie stuknięte, ale właściwie kupiłem 3-miesięczną nówkę. I jestem bardzo ciekawy, czy Carfax to wie, że stłuczka była, ale nie zamierzam wydawać $ 39,99 żeby zaspokoić swoją ciekawość.
    • Gość: hex IP: *.multimo.pl 03.07.09, 18:40
      artykul sponsorowany
    • Gość: lemnoss IP: *.infocity.pl 03.07.09, 18:44
      lepiej ju na dmoto.pl
    • Gość: :p IP: *.net.stream.pl 03.07.09, 19:46
      Poradnik jak najbardziej pozytywny. Ale żeby tak wszyscy zamieszczali takie ogłoszenia toby nie trzebabyło się najezdzic i rozczarować.
    • Gość: bla bla IP: 80.72.34.* 03.07.09, 21:26
      mhm, fakty w stylu masło maśle. "samochód klasy średniej z 3-litrowym silnikiem V6 nie....." ?? Przykład klasy średniej z 3 litrową V6 - zna ktoś? Bo jakoś mi nie przychodzi do głowy
    • Gość: Gość IP: *.isp.tvkg.net 03.07.09, 22:22
      Audi A4 3,0TDI widzisz synku jak ty mało wiesz o życiu.
    • Gość: pies IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.09, 02:35
      wy psy
    • Gość: cez IP: *.wroclaw.mm.pl 04.07.09, 11:03
      największy błąd to--AUTO OD KOBIETY--wpisane jako zaleta. no comment
    • Gość: Beata IP: *.kompus.3s.pl 04.07.09, 14:21
      Jakiego samochodu używanego NIE kupię Ja, pomijając oczywistość jaką dla mnie jest: wypadkowy (stuknięty, dachowanie - wyklepany); zardzewiały; od palacza (smugi, wypalone dziury w tapicerce); przesadnie do sprzedaży wypucowany (bo to znaczy, że ktoś starannie chce zatuszować defekty, a i tak się je znajdzie; bardzo brudny (ziemia, cement itp.); przekręcony licznik itp.:
      - "jak igła"
      - "nic nie puka, nic nie stuka"
      Te opisy w ogłoszeniach dyskwalifikują już na wstępie jakiekolwiek choćby dalsze rozważania.
    • Gość: trevor IP: *.oswiecim.vectranet.pl 04.07.09, 15:20
      audi A4 3.0 TDI to V6-tka? gość, syneczku, jak ty mało wiesz o życiu. A jeśli chodzi o auto klasy średniej z 3.0 V6 pod maską to do głowy przychodzi mi np. Alfa Romeo 75
    • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.09, 16:02
      do cez: hahaha dokladnie, pisza auto od kobiety i mysla ze jest to zaleta - porazka....
    • Gość: Kopka IP: *.krakow.agora.pl 17.03.10, 14:32
      a mnie się ten artykuł bardzo przydał! super serwis ten autotrader.pl
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.