Dodaj do ulubionych

Wrażenia z dema: Chronicles of Riddick: Assault...

05.03.09, 06:20
Ja muszę przyznać się bez bicia że w pierwszą część Riddicka nie grałem. No jakoś mnie to ominęło. Będę więc miał podwójną przyjemność ponieważ nie znam fabuły pierwszej gry. Dla mnie wypas którego nie mogę się doczekać. Demo mi się bardzo podobało. Zaskoczyło mnie to iż Riddick gdy podejdzie do ściany to opuszcza broń żeby nie polerować tapet lufą. Taki drobiazg a cieszy. A graficznie jest naprwdę przyzwoicie.
Edytor zaawansowany
  • 05.03.09, 07:30
    Pierwsza część była bardzo dobra, ale druga część wygląda dokładnie jak ona. Poza tym wkurza mnie jedna nielogiczność całego riddickowego świata: gdyby ktokolwiek wziął do rąk latarkę, Rysiek nie miałby żadnych szans.
  • 05.03.09, 07:39
    Po to właśnie Rysiek ma swoje gogle żeby żaden pacan mu latarką po oczach nie świecił. Zdejmuje je tylko w określonej sytuacji. Nie widzę w tym żadnego braku logiki. Wręcz przeciwnie. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Dobrze że mamy demokrację bo już dawno szykował bym dla ciebie stryczek. ;) :P
  • 05.03.09, 08:30
    Pierwsza część była wspaniała to byl hit na ktory dlugo czekalem co najwazniejsze nie rozczarowalem sie i kazdemu bym polecil nawet teraz jesli ma okazje wrocic do tego tytulu. Gra w tamtych czasach dostala bardzo wysokie noty za klimat, grafike, udzwiekowienie i grywalnosc. Ciekaw jestem co pokaze nam sequel i jak wypadnie na tle częśći pierwszej.
  • 05.03.09, 08:37
    To jest raczej remake a nie sequel no ale mniejsza z tym.
  • 05.03.09, 08:53
    Demo genialne. Już nie mogę się doczekać by dorwać pełną grę w swoje łapy. Wczesniej grałem tylko na PC (w escape from butcher bay) i nie mogłem się oderwać.
  • 05.03.09, 09:17
    sorki teraz doczytalem, moj blad:)
  • 05.03.09, 10:41
    @leonart1985pl

Brak logiki jest w tym, że statek jest pełen ciemnych zakamarków, w których - co wiedzą żołnierze! - kryje się Rydz... tzn. Riddick, ale NIKT nie poświeci w te miejsca latarką ani nie założy noktowizora. Zamiast tego wszyscy pchają się w niebezpieczne tereny, mając widoczność krótszą niż na długość własnego nosa.
    --------------
    kultturystyka.blox.pl - Pegasus. Próba czasu
  • 05.03.09, 10:59
    A ja mam do "Dicka" mega pecha. Grałem dwukrotnie na PC i ze względu na bugi nie udało mi się jej ukończyć (gra dwa razy zgubiła sejwy w tym drugi raz pod sam koniec gry). Po tym incydencie powiedziałem sobie, nie nigdy więcej Dicka ! ;) Jak znam swojego pecha gdybym zagrał na konsoli jeszcze by mi pod koniec gry RROD wyskoczył ;) Dmuchając na zimne nawet dema wczoraj nie ściągałem :D
  • 05.03.09, 11:39
    Przecież przeciwnicy używają latarek wtf eszuran?
  • 05.03.09, 13:49
    Hmm, z Butcher Bay tez nie pamietam, zeby uzywali... Moge sie mylic, of kors, ale... Zarzucilbys screenem?
  • 05.03.09, 14:18
    Demko na mnie nie robi wrażenia. Wygląda to jak produkcja na pierwszego Xa, tyle, że troszkę podrasowana i wydana na 360. Riddick na X1 był czymć niesamowitym, demko nowej wersji nie wywarło na mnie żadnych emocji...
  • 05.03.09, 21:49
    Ale wy jestescie co niektorzy w plecy z wiedza :P Przeciez Riddick to remake jedynki z pierwszego xboxa tylko z troszke podciagnieta grafika (ale za to gdziesz czytalem ze w 1080p) i dodatkowymi episodami. Wy myslicie ze to druga czesc? Lol hehe
  • 05.03.09, 23:02
    luk4sz-pl, no bo epizod na Dark Athenie, to dalsze losy Riddicka, więc to jak Remake + kontynuacja... Jak dla mnie gra taka sobie, demko za krótkie bym mógł ocenić...
  • eszuran:

W Butcher Bay pierwsze latarki pojawiały się już w pierwszym tunelu, kiedy Riddickowi się śniło, że uciekł (pretekst do nauczenia gracza całego sterowania w 30 sekund).

Co do tego dema, pojawiają się ważne pytania. Po pierwsze, dlaczego drzwi do sali ochrony przecięły się same? Po drugie, czemu szanowny autor nie użył bezmózgiego do tłuczenia żarówek, co w pierwszej części stanowiło podstawę przetrwania? ;)
  • 06.03.09, 13:50
    Mi demko kompletnie nie podeszlo, jakos mega slabo a i graficznie nienajlepiej ...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.