Dodaj do ulubionych

Najlepsi developerzy

IP: 213.194.23.* 27.01.04, 16:05
Bardzo duzo na tym forum watkow o zlych developerach. Sprobujmy w zwiazku z
tym moze stworzyc liste najlepszych developerow... u ktorych warto kupowac
mieszkanie. Bardzo prosze o posty od osob, ktore sa zadowolone ze swojego
developera. Pozdrawiam!
Obserwuj wątek
          • Gość: nauka Re: Najlepsi developerzy IP: *.crowley.pl 16.02.04, 14:34
            Ludzie co wy wyprawiacie na tym formu. Weszłam tu ponieważ zbiram amterialy do
            pracy o rynku mieszkaniowym. Zobaczyłam tekst "Marina" i zainteresowałam się,
            ponieważ widziałam dużą reklamę w gazecie. Jeszcze nic nie wiem o rynku, nie
            szukam mieszkania i nie znam żadnego dewelopera, ale to co tu czytam przeraziło
            mnie. Czy wy nie potraficie rozmawiać o konkretach. Masz problem czy pytanie
            napisz,ale żeby tak sobie pluć na wzajem. Bo mam poważne podejrzenia czy w
            firmach nie są zatrudnieni ludzie specjalnie tylko do robienia opinii
            konkurencji, oczywiście złej opinii. A gdzie walka na argumenty? Do czego to
            prowadzi? Jestem zniesmaczona. Wszystko czego nie uczą na tych studiach o etyce
            w biznesie, o zdrowej konkurencji, no i przede wszystkim o uczciwości to jakieś
            nieżyciowe bzdury, bajki dla małych dzieci. Ciekawe ile płacą za uprawianie
            takiego procederu, zresztą chyba nie muszą płacić dużo, bo przy dzisiejszym
            rynku pracy mozna za parę złotych zrobić wszystkio. Weźcie się lepiej do
            uczciwej roboty, a rynek sam zweryfikuje niesolidne i nieuczciwe firmy. Myślę,
            że każdy kto chce kupić mieszkanie dobrze sprawdzi każdą firmę. Dajcie mu
            szansę obiektywnego wyboru i własnego wyboru. Ale się nagadałam. Wnerwiło mnie
            to co tu przeczytałam. Może powinnam zmienić temat pracy? Chyba jeszcze nie
            napisano zbyt wiele o czarnym PR.
            Pozdrawiam

• Gość: REALISTA Re: Najlepsi developerzy IP: *.chello.pl 05.05.04, 23:27
              LEPIEJ ZBIERAĆ MTERIAŁY TEORETYCZNIE I SIĘ UCZYĆ NIŻ ZOSTAĆ Z MIESZKANIEM KTÓRE
              NIE NADAJE SIĘ NAWET DO ZAMIESZKANIA W STANIE SUROWYM. A TAK NA MARGINESIE TO
              NA TYM FORUM NA PEWNO JEST OSOBA OD SPRAW MARKETINGU Z FIRMY J.W.HEHE ALE ON
              ŁADNIE PISZE O TEJ FIRMIE, CIEKAWE CZY NADAL TWIERDZI ŻE SĄ PROSTE ŚCIANY W
              J.W.??I CZY NIE MA OPÓŹNIEŃ??
              • lara_croft Re: Najlepsi developerzy 28.09.04, 10:38
                Gość portalu: REALISTA napisał(a):

> LEPIEJ ZBIERAĆ MTERIAŁY TEORETYCZNIE I SIĘ UCZYĆ NIŻ ZOSTAĆ Z MIESZKANIEM KTÓRE
                >
                > NIE NADAJE SIĘ NAWET DO ZAMIESZKANIA W STANIE SUROWYM. A TAK NA MARGINESIE TO
                > NA TYM FORUM NA PEWNO JEST OSOBA OD SPRAW MARKETINGU Z FIRMY J.W.HEHE ALE ON
                > ŁADNIE PISZE O TEJ FIRMIE, CIEKAWE CZY NADAL TWIERDZI ŻE SĄ PROSTE ŚCIANY W
                > J.W.??I CZY NIE MA OPÓŹNIEŃ??

ja jestem klientką JWC z ostrobramskiej i o ile moge psioczyć na opoznienia, traktowanie klienta poniżej krytyki, złodziejskie umowy to smiem twierdzić ze jestem wybitnie zadowolona z poziomu wykonania usług przez ich podwykonawców
                - tak mam idealnie gładkie sciany i proste katy.
                A standard wykonczenia mieszkania naprawde przeszedł moje oczekiwania
                - chodzi mi konkretnie o okna i drzwi wewnetrzne - spodziewałam sie ze bedzie żle, a jest naprawde niezle!
                I tak naprawdę strajac patrzec obiektywnie nawet kolorystyka elewacji moze daleka jest od idealu, ale nie powiedziałabym ze jakoś drastycznie razi odczucia estetyczne.

• stelmik Re: Najlepsi developerzy 28.01.05, 16:59
          A wg mnie JW Destruction przy Viterze to super firma deweloperska, choć byle
          jaka, ale lepsza. W Viterze nie masz nic na czas, a i przy odbiorze zdarza się,
          że np. zapomnieli zamontować okna, by np. "myśleli", że tutaj będzie taki wylot
          powietrza.
      • Gość: XXXL Re: Najlepsi developerzy IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 28.01.04, 11:07
        Mejbi,

Zdecyduj się czy tak, czy nie.
        W innym wątku piszesz:
        "Ataner rozpoczyna budowę kolejnego osiedla przy ul. Katowickiej w Poznaniu,
        tzw. Polanka 2. Co myslicie o kupnie mieszkania właśnie tam (ja mam ten
        zamiar)? Problem polega na tym, ż ena dobrą sprawę budowa jeszcze nie
        ruszyła, a deklarowany termin oddania mieszkań to czerwiec 2005. Tymczasem
        ludzie "rzucili się" na plany mieszkań i już większość jest zarezerwowana. Co
        o tym myslicie? POdzielcie się swoją opinią nt. samego Atanera oraz jego
        inwestycji przy Katowickiej."

Pozdrowienia
        • Gość: mejbi Re: Najlepsi developerzy IP: *.pbpolsoft.com.pl 28.01.04, 14:46
          I właśnie po otrzymanych odpowiedziach na mojego posta sądzę, że nalezy się
          Atanerowi bardzo dobra ocena. Nie otrzymał on ani jednej złej opinii (!), a
          jedynie same pochwały. Na podstawie tego uznałam, że nalezy to odnotować. To
          tylko potwierdzenie tego, co przypuszczałam. Acz nie mam bezpośredniego
          doświadczenia z tym developerem, to bacznie obserwuję go już od jakiegoś czasu
          i opinie innych potwierdzają, to co sama zaobserwowałam. Mam nadzieję, że już
          wkrótce będę mogła to sama osobiście potwierdzic na tym forum.. Tymczasem plus
          dla Atanera za bardzo dobrą opinię innych.
    • Gość: Adam Re: Najlepsi developerzy IP: 213.194.23.* 30.01.04, 09:39
      A jest moze jakis portal internetowy oceniajacy developerow?
      Zwiedzilem juz kilka portali ale to czego mi brakuje to miesjce gdzie bylyby
      wszystkie inwestycje wraz z cenami... np chcialbym sie dowiedziec ile kosztuja
      mieszkanie w Marinie budowanej przez Dom Development ale ani na stronie osiedla
      ani na zadnej innej nie znalazlem cen...
    • pawel_71 Re: Najlepsi developerzy 30.01.04, 10:03
      Supo Construction - z Warszawy. Developer maly, buduje kameralne budynki
      we Wlochach, ale bardzo solidny, terminowy, elastyczny i godny polecenia.
      Standard wykonanych prac wiekszy niz w innych podobnych osiedlach
      (np. kostka brukowa w garazu a nie beton, wszystkie schody, tarasy, balkony
      wylozone plytkami i dekoracyjne tynki w klatce.

Pozdrawiam,
      Pawel
      • phansik Re: Najlepsi developerzy 02.03.04, 12:27
        kostka brukowa w garażu - nie wszędzie!

Mogę go polecić. Jestem jego klientem. Ogólnie dobrze.
        Jednak tak jak z innymi tego typu firmami polecam aby wszystkie szczegóły
        wykończenia były spisane na papierze. Przykład: Ogród miał być wg projektu
        firmy. Miał być np. plac zabaw dla dzieci. Tylko że ten plac i inne tego typu
        rzeczy nie były spisane na piśmie. A teraz developer mówi, że tego nie wykona
        bo nie. I prawnie jest zabezpieczony bo na piśmie tego nie mam.
    • Gość: Stanisław Re: Najlepsi developerzy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.01.04, 10:52
      Witam.,

Dużo piszecie o małych deweloperach , rzeczywiście małe firmy bardziej dbają o
      indywidualnego klienta , oczywiście znajdują się wśród nich także oszuści jak
      wszędzie każda firmę trzeba sprawdzić Mieszkam w Łomiankach i przychylam się do
      głosów mieszkańców Łomianek - polecam budujące w Łomiankach firmy : BUDIMEX
      (niestety lokalizacja inwestycji za blisko trasy = duży dosyć hałas oraz
      mniejsza ,ale cieszącą się bardzo dobrą opinią firmę DOMPOL - mają dobrą
      lokalizację swoich inwestycji oraz jeżeli ktoś szuka mieszkania to DEVCOR
      Pozdrawiam
      Staszek
    • Gość: lola Re: Najlepsi developerzy IP: *.piaseczno.sdi.tpnet.pl 02.02.04, 08:45
      Godna polecenia jest firma Kandro 2 budująca w Piasecznie. Zrobiłam bardzo
      obszerny wywiad na ich temat- nigdzie nie spotkałam negatywnej opinii. Budują
      solidnie i terminowo, nie pobierają dodatkowych opłat za niewielkie zmiany w
      projekcie (w przeciwieństwie np. do Dom Development), są otwarci na sugestie
      klientów- jednym słowem współpraca z nimi to przyjemność w całym tym stresie
      jakim jest kupno mieszkania. Polecam.
    • Gość: Magnolia Re: Najlepsi developerzy IP: 212.160.146.* 02.02.04, 10:19
      Dom Development- proszę bardzo! Mam mieszkanie na Bartyckiej- mają świetną
      obsługę klienta kupującego- dopóki Ty im płacisz wejdą Ci w d... bez wazeliny.
      Ale jak już kupisz to powodzenia- my nie mamy parkingów, podobnie Akacje. Teraz
      jeszcze postawiali na osiedlu znaki z droga pożarową i mozesz sobie zaparkować
      chyba podwieszając samochód pod balkonem. Poza tym na akt notarialny czekałam 2
      lata!!! i podpisałam dlatego,że miałam już tego dośc i założyłam, że nie będę
      sie czepiać. O wymianę wadliwego okna walczyłam pół roku i to w czasie zimy!!!
      Jedyne na plus to fakt,że skończyli o czasie.
      A mieszkania w Marinie mają kosztowac od 5200 za metr w góre. Mam szczerą
      nadzeje,że się im noga na tej inwestycji powinie, bo przecietnemu kupującemu z
      nimi wywalczyć nic sie nie da- maja za duże "plecy" wszędzie.
    • Gość: Kosma Re: Najlepsi developerzy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.04, 11:28
      Mogę śmiało dodać do listy EBEJOT (buduje w Ursusie). Gdy wpłacałam zaliczkę na
      placu budowy stała 1 koparka z łopatą zanurzoną w ziemii. Był to grudzień
      2001r.Babska intuicja podpowiadała mi, żebym była spokojna, wszystko będzie
      dobrze. W czerwcu 2003r. odebrałam klucze. Mieszkanie było zrobione bez
      zarzutu. Prace wykończeniowe trwały 1,5 tygodnia.Majster sam był zdziwiony,że
      mieszkanie może być tak dokładnie wykonane. We wrześniu podpisywaliśmy akt
      notarialny i po bólu. Myślę, że wszyscy klienci mają taką samą opinię.
      Podkreślam, że nie jestem pracownikiem EBEJOTU.
    • Gość: Adam DOMPOL z Łomianek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.02.04, 17:13
      Polecam firmę DOMPOL z Łomianek budują solidnie i dobrze - praktycznie po
      odbiorze budynku nie miałem do nich żadnych uwag i co ważne skończyli budowę
      przed czasem określonym w umowie!! a kase za budowę brali ode mnie etapami po
      odbiorze każdego z nich.
      Budują obecnie w Łomiankach kameralne osiedla

Pozdrawiam
      Zadowolony ADAM
      • Gość: marek Re: Najlepsi developerzy IP: *.chello.pl 23.04.04, 22:27
        Z tym, że ECHO INVESTMENT nie jest najtańsze to sie zgodzę, natomiast ze
        sformułowaniem "dobry produkt" bym polemizował. Tomasz powinien odwiedzić
        mieszkańców Osiedla Zeusa na Bemowie i porozmawiać o jakości oferowanej przez
        ECHO. Może też pogadaććć z mieszkańcami Babka Tower - tez o jakosci i np. o
        traktowaniu klienta. Jak znam życie to pewnie o tym wszystkim wie, bo sam
        pracuje w ECHO INVESTMENT.
        • zuza212 Re: Najlepsi developerzy 04.07.04, 18:01
          To, ze ktos jest zadowolony z uslug tego developera, nie oznacza, ze musi dla
          niego pracowac. Forum sluzy do polemiki i wymiany opinii, a nie do wzajemnego
          obrzucania sie oszczerstwami. Jak rozumiem, Ty przeprowadziles wywiad ze
          wszystkimi mieszkancami wybudowanych przez Echo mieszkan i 100% to ludzie
          niezadowolenii? Ja rowniez kupilam mieszkanie od echa i jako klient nie
          zostalam zle potraktowana, ale to chyba kwestia nastawienia do zycia. Ty
          widocznie nalezysz do tych, co szukaja dziury w calym.
          • Gość: marek Re: Najlepsi developerzy IP: *.chello.pl 09.07.04, 20:57
            Gratuluje samopoczucia i udanego zakupu. Widać Tobie nie przeszkadzały by
            odpadajace tynki z sufitów, pękające ściany nośne i brak izolacji przy tarasie
            (moje doswiadczenia z Osiedla Zeusa), bo nie szukasz dziury w całym. Z
            posadzeniem Tomasza o pracę w Echo Investment, faktycznie przesadziłem.
            Przepraszam. Z drugiej strony jego post brzmi jak ogłoszenie reklamowe - nawet
            podał adres strony WWW.
            • Gość: Andrzej Re: Najlepsi developerzy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.10.04, 21:01
              Echo? Kupilem na Zeusa. Chcecie konkrety? Prosze:
              Obiecane w reklamie:
              - fitness club (po pieciu latach w tym pomieszczeniu nadal przechowuja cegly i
              chuj wie co. Mozna sobie powyciskac workiem z cementem)

Odpadaja sufity
              Przez piec lat trwa budowa i napierdalaja mloty pneumatyczne bo skuwaja sufity
              i kafelki na balkonach. Jak w jednym skoncza zaczynaja w drugim. % lat na
              pierdolonej budowie za duza kase.
              Po podpisaniu umowy olewaja Cie calkowicie.
              Wiekszosc mieszkan ma problemy z wilgocia.

Jak zglaszasz usterki o ktorych wszyscy wiedza to najpierw Ci miesiacami
              wciskaja kit ze jest OK.

Z tego co wiem w innych budynkach ECHA jest nie lepiej. Kieleckie standarty
              budowy i obslugi klienta. Za warszawskie pieniadze.

• Gość: Paweł Re: a Wersal Podlaski IP: *.e-plan.pl 08.05.04, 13:56
          Wersal jest w porządku. Kupiłem u nich mieszkanie na KEN właśnie.
          Były oczywiście jakieś problemy, ale tak między Bogiem a prawdą to były to
          problemiki ( nie wynikające na szczęście ze złej woli Wersala, bądź z braku
          kompetencji, tylko z tego, że w taką inwestycję zaangażowanych jest iluś tam
          dostawców, podwykonawców, urzędników itd, no i czasami się trafia jakiś wypadek
          przy pracy).

Z czystym sumieniem polecam WP. Mieszkanie jest zrobione bardzo dobrze (wspomnę
          tylko taki szczegół jak okna - są drewniane).

Na naszym forum ( forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=106&w=3903369 )
          trochę się podkręcamy, i generujemy jakieś tam problemy (większość to niczym
          nieuzasadnione obawy), ale nie chciałbym, żeby to negatywnie rzutowało na obraz
          WP, bo te nasze posty nie są miarodajne, gdyż skupiamy się tam na
          najczarniejszych scenariuszach. Jak chcesz poznać szerszą opinię na temat WP, to
          zapytaj właśnie tam.

Pozdrowienia
          Paweł
          KEN 50

• majkelm Re: Co sądzicie o Wersalu Podlaskim 18.02.04, 11:00
      Gość portalu: Adam napisał(a):

> Bardzo duzo na tym forum watkow o zlych developerach. Sprobujmy w zwiazku z
      > tym moze stworzyc liste najlepszych developerow... u ktorych warto kupowac
      > mieszkanie. Bardzo prosze o posty od osob, ktore sa zadowolone ze swojego
      > developera. Pozdrawiam!

Zerknąłem do wątku o złych developerach, nie znalazłem nic o Wersalu Podlaskim,
      tutaj też nie choć widzę że wiele osób u nich mieszkanie kupuje. Ciekaw jestm
      waszych opinii bo sam podpisałem umowę, ale w Białymstoku, co mówi się o WP w
      Warszawie ?

Pozdrawiam majkelm
    • ola2408 Re: Najlepsi developerzy 18.02.04, 18:18
      LUDZIE W POROWNANIU Z AARDOM VEL DOM CONSTRUCTION, TO WSZYSCY DEVELOPERZY SA
      ANIOLAMI, WSZYSTKO W TEJ FIRMIE JEST BEZNADZIEJNIE!!!!!!!!!!!!!!!!
      ODRADZAM KUPOWANIE W W/W JAKIEGOKOLWIEK LOKALU. ROK TEMU MIALAM OTRZYMAC
      MIESZKANIE ... I CZEKAM I CZEKAM I CZEKAM A DO TEGO NAGLE OKAZALO SIE ZE GRUNT
      NA KTORYM "STOI" OSIEDLE JEST POD HIPOTEKA ... AARDOM TO NAJWIEKSZY SYF NA
      SWIECIE - OBYSCIE JEDLI WLASNE KUPY WY CALE ZAWSZONE PREZESOSTWO
      TEJ "SMIESZNEJ" FIRMY
    • vondas Re: Najlepsi developerzy 14.04.04, 13:19
      Słusznie napisałeś "spróbujmy". Wśród tylu wypowiedzi znalazłam raptem kilka na
      temat. Ja polecam Structur Concept. Wybudowali do tej pory na ul. Pustułeczki,
      a realizują na Wołodyjowskiego. Solidna robota, choć nie najtaniej.

Gość portalu: Adam napisał(a):

> Bardzo duzo na tym forum watkow o zlych developerach. Sprobujmy w zwiazku z
      > tym moze stworzyc liste najlepszych developerow... u ktorych warto kupowac
      > mieszkanie. Bardzo prosze o posty od osob, ktore sa zadowolone ze swojego
      > developera. Pozdrawiam!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka