• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Rezydencja Arkuszowa - Domus Development Dodaj do ulubionych

• IP: 194.24.2.* 25.05.11, 14:53
    Witam,

Interesuję się mieszkaniem w Rezydencji Arkuszowa (Arkuszowa 67). Projekt prowadzi firma Domus Development - kompletnie mi nie znana. Czy ktoś może co kolwiek powiedzieć o tej firmie? Wiem, że ta inwestycja poprzednio miała być zrobiona przez Renaissance, ale budowa nigdy się nie rozpoczęła. Teraz podobno ma znowu ruszyć za sprawą Domus Dev.
    Będę wdzięczny za pomoc
    Edytor zaawansowany
    • Gość: mirek pęto IP: *.play-internet.pl 27.05.11, 00:00
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: gość IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 07.06.11, 12:50
      to ten sam developer, który budował rezydencje w Otwocku. Bardzo dobry standard wykończenia i nie robi lewizny. Zreszta możesz sam się przekonac i zobaczyć. Adres chyba maja na stronie
      • Gość: ks190 IP: 194.24.2.* 07.06.11, 12:54
        Budynek w Otwocku widziałem i wygląda solidnie. Moje pytanie brzmi, czy jest to rzetelny developer, czy nie było zastojów na budowie z przyczyn finansowych itd.
    • Gość: 100peteriusz IP: *.146.112.196.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 10.06.11, 09:30
      Uwaga na tą firmę!!!
      Jestem jednym ze "szczęśliwców", którzy dali się wywieść w pole w Otwocku przy ul. Sportowej. Zgodnie z umową mieszkania miały być oddane do końca kwietnia 2010r., a jeszcze nie mamy podpisanych umów notarialnych. Większość z nas złożyła do sądu wnioski o odszkodowania.
      • Gość: ks190 IP: *.chomiczowka.waw.pl 12.06.11, 13:23
        100peteriusz: Dzięki za ważne informacje. Jestem zainteresowany ich nową iwestycją, lecz muszę być bardzo ostrożny. Czy w związku z tym mógłbyś mi przysłać na maila swój nr telefonu lub adres mailowy? Twoje informacje pomogłyby mi na co uważać decydując się na ich inwestycję. Podaję swojego maila: wawkrzyszt@o2.pl. pozdrawiam
        • Gość: bolcon IP: *.home.aster.pl 12.06.11, 20:37
          Prześlij im jeszcze swoje zdjęcie i PESEL :)
          • Gość: ks190 IP: 194.24.2.* 24.06.11, 11:32
            Czy ktoś ma jeszcze jakieś informacje na temat tej firmy?
      • Gość: tomekatomek IP: *.warszawa.vectranet.pl 03.08.11, 19:19
        A nie mieliście w umowach dat podpisania aktów notarialnych?
        • Gość: 100peteriusz IP: *.146.59.100.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 19.08.11, 10:12
          • Gość: tomekatomek IP: *.kontel.pl 22.08.11, 15:50
            To rzeczywiście przegięcie, zwłaszcza jeśli trzeba płacić podwyższone odsetki kredytu do momentu wpisu do hipoteki itp.

Czy dało się negocjować umowę? To co dostałem od nich nie nadawało się do podpisu. Zbyt jednostronne. Czekam na odpowiedź developera.
    • Gość: gość IP: 194.24.2.* 22.08.11, 16:56
      tomekatomek, daj znać czy pisałeś w swoim poście o umowie przedwstępnej w sprawie Arkuszowej? Tez to dostałem od nich, ale nie nadaje się do podpisu, tym bardziej ze nawet terminow wykonawczych nie ma w niej podanych. Może w przyszłości warto byłoby wymienić się namiarami do siebie, aby wymieniać się informacjami odnośnie tej inwestycji bo z tego co widzę to trzeba być bardzo ostrożnym.

pozdrawiam
      • Gość: gość IP: 194.24.2.* 23.09.11, 15:19
        Odświeżam wątek. Czy ktoś ma jakieś nowe informacje na temat tej inwestycji i dewelopera?
        pzdr
        • Gość: stanny IP: *.147.250.65.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 02.10.11, 16:55
          Proszę o aktualizację...
          • Gość: tomekatomek IP: *.kontel.pl 19.10.11, 08:12
            Po trudnych negocjacjach udało się dojść do porozumienia w kwestii umowy. Został jeszcze jeden punkt do wyjaśnienia, ale chyba mogę uznać, że to finisz.
            W czwartek podpisuję umowę....i czekamy na postępy :)
            • Gość: martyna IP: *.etlink.pl 27.10.11, 11:11
              Ja też otrzymałam wstępny projekt umowy i jest kilka problematycznych zapisów. Możesz napisać na mojego maila inezenne@o2.pl, co udało Ci się wynegocjować lub jakie punkty zmienić?
              • Gość: tomekatomek IP: *.warszawa.vectranet.pl 06.11.11, 21:39
                Umowa jest u "ich" adwokata, który sprawdza, czy punkty które zaproponowałem nie są dla Domusa zbyt niekorzystne :)

Generalnie mam zasadę, że nie podpisuję umowy, która jest dla mnie niekorzystna. Nawet jeśli cena i lokalizacja są OK.

Jak będę miał odpowiedź dm znać.
            • Gość: 100peteriusz IP: *.181.181.226.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 04.11.11, 14:38
              Jak chcesz umoczyć, to podpisuj. Radzę wyżałować trochę i podpisać umowę u notariusza, a najlepiej byłoby, gdyby w umowie znalazły się kary za opóźnienia. My to niestety przegapiliśmy.
    • Gość: leny IP: 193.105.35.* 26.10.11, 08:45
      Witam,
      również jestem zainteresowany tym projektem, martwi mnie jednak sprawa śmietniska. Orientuje się ktoś, czy przy "sprzyjających" wiatrach czuć w tamtym rejonie smród?
      • Gość: gość IP: 194.24.2.* 26.10.11, 15:19
        Przy sprzyjającym wietrze w lato rzeczwyście czasem można coś poczuć. Jednak na co dzień nie ma z tym problemu. Myślę, że przyjemna okolica wynagradza ten "śmierdzący" problem w zupełności. Ja chyba zdecyduję się na mieszkanie w Rezydencji Arkuszowa, tylko szkoda że budowa nie jest w bardziej zaawansowanym stadium. Z drugiej strony jak człowiek będzie czekać na postęp budowy to z kolei inni sprzątną najładniejsze mieszkania :)
        • Gość: Tomaszek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.10.11, 10:07
          wplacic pieniazki na zakup mieszkanka

nie moze byc tak zeby sprzatneli nam sprzed nosa najlepszy apartamecik niegodziwcy

zapaszki nam nie straszne jak sie bardzo kocha to mozna sie przyzwyczaic

papatki i papacie

Tomaszek z Karolkiem
        • Gość: 100peteriusz IP: *.181.181.226.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 04.11.11, 14:40
          Lepiej przemyśl tę inwestycję. Ja jestem jednym ze "szczęśliwców" z Otwocka i wiem co piszę.
          • Gość: tomekatomek IP: *.warszawa.vectranet.pl 06.11.11, 21:37
            100petetiusz, czy możesz wymienić 3-5 punktów, dot. inwestycji Otwockiej, które były niezgodne z umową lub planem?

Nie pisz tylko proszę, że przeciągnęli budowę i jesteś z tego powodu w plecy, jeżeli w umowie nie zastrzegłeś sobie możliwości rezygnacji za winą developera lub kar z tytułu opóźnienia.

Interesują mnie fakty :)
    • Gość: ks IP: 194.24.2.* 31.10.11, 15:57
      Witam, z myślą o wszystkich, którzy zdecydowali się na mieszkanie w tej inwestycji zapraszam na forum warszawa-rezydencja-arkuszowa.mojeosiedle.pl/viewtopic.php?p=466323#466323

pozdrawiam
    • 31.10.11, 20:18
      • Gość: tomekatomek IP: *.warszawa.vectranet.pl 06.11.11, 21:32
        Zadupie? A co nie jest zadupiem (oprócz śródmieścia)? Czy Łomianki z punktu widzenia Wawy to też zadupie?

Cena zawyżona 2 razy? Jak masz do sprzedania coś w lepszym miejscu za 2 x niższą cenę zaproponuj!!!
        • Gość: michal IP: *.spray.net.pl 14.11.11, 09:32
          @tomekatomek
          Witaj. Tez jestem zainteresowany ta inwestycja (Arkuszowa). Chcialbym z Toba porozmawiac o umowie jaka zaproponowales developerowi etc. To bylby moj pierwszy zakup tego typu i to jeszcze na kredyt :) Mam sporo wątpliwości. Dodatkowo sam jestem z Otwocka i troche slyszalem o niezadowoleniu lokatorów.
          Napisz prosze maila na majkel14@o2.pl tak zebysmy mogli zlapac kontakt na priv.
          pozdr
          • Gość: Maniek IP: *.ipgum.pl 14.11.11, 11:23
            Jakie ceny ?
    • Gość: ks IP: 82.177.150.* 09.11.11, 19:59
      Przypominam o założonym forum dla osób, które zdecydowały się na zakup mieszkania. Swoje przemyślanie wpisujcie tutaj: warszawa-rezydencja-arkuszowa.mojeosiedle.pl/viewforum.php?f=3564
      • Gość: oi IP: *.dynamic.chello.pl 06.12.11, 23:13
        Na Arkuszowej dobrze by było gdyby ktoś zainteresował się renowacją i remontem niektórych charakterystycznych domów niektórych sprzed wojny i niektórych bodajże tuż po wojnie. Np: 126A, 102, 64, 140, 143 itd. Powinno się o nie zadbać. Pewnie tam biedni ludzie mieszkają. Są ciekawe i stare, dzielnica poeinna je wyremontować.
      • 08.01.14, 13:51
        Przypominam ze aktualna strona tego firmy Domus Development Plus to
        www.domusdevelopment.com.pl wcześniej było .pl a teraz jest com.pl
        lub www.arkuszowa.pl

Pozdrawiam
    • Gość: anonim IP: *.chomiczowka.waw.pl 13.04.12, 22:53
      Odświeżam wątek
      • Gość: anonim IP: *.sggw.waw.pl 04.10.13, 00:08
        • 28.04.14, 13:00
          byłam i sprawdzałam problem ze znajomym inspektorem budowlanym, nie ma tam problemów z odwodnieniem bo jest wykonana "wanna"
    • 25.08.13, 10:55
      służe pomoca jakie mieszkanie interesuje ? Obsługuje tą inwestycje . u mnie nie płaci Pani prowizji . moj tel 668862533
    • 25.08.13, 10:59
      Rezydencja Arkuszowa . Ciekawi mnie to bo z parkowaniem nie ma kłopotu bo można na ulicy Jowisza. Oraz w garażu podziemnym. Inwestycja nie jest robiona na szybcika . Nie można robić szybko bo wyjdzie nie chlujnie . Ale developer nie może wziąc pełnej odpowiedzialności za wykonawce który okazał sie nie trafiony i dlatego teraz kończy budynek . Mieszkania są w promocji bo developer chce inwestycje zamknąc . Dziwi mnie fakt tak niegatywnych ocen. Jestem w stałym kontakcie z firmą .
      • Gość: kontrachent IP: *.warszawa.vectranet.pl 27.10.13, 10:42
        w takim razie dlaczego po zmianie wykonawcy nic się nie zmniejiło, roboty nie przyspieszyły, a ludzie dalej nie maja mieszkań tylko płacą kredyty i dodatkowe opłaty w banku, a terminu oddania po raz kolejny jest niedotrzymany. Podejrzewam, że rzeczywisty termin oddania będzie po zimie, bo kto będzie płacił za ogrzewanie?Dlatego tak powoli wykonuje Pan pracę?
    • 25.08.13, 11:01
      służe pomocą w u mnie nie płacicie PAństwo prowizji jest 0 % obsługuje ta inwestycje .MOj tel 668862533 Radek
    • Gość: kacper IP: *.dynamic.chello.pl 17.01.14, 23:19
      • Gość: tomekatomek IP: *.warszawa.vectranet.pl 16.02.14, 08:12
        Do jakiej firmy Pan zaprasza?
    • Gość: Kris IP: *.142.196.4.metrointernet.pl 03.04.14, 10:19
      Ludzie mieszkają na niedokończonej budowie, bez porządnych barierek schodów itp. Wygląda to jak w Rumunii jakieś.
      • 28.04.14, 13:05
        teraz widać, że budowa ruszyła. kierownik budowy widać jest konkretny, do czerwca mają skończyć
      • Gość: yag_a IP: 193.24.92.* 29.04.14, 12:14
        Dokładnie, budowa trwa, ludzie się wprowadzili, ciekawe kiedy zainteresuje się tym nadzór budowlany. Obawiam się że ten niedokończony bałagan będzie straszył jeszcze jakiś czas. Współczuje właścicielom tych mieszkań, choć przed zakupem wystarczyło przeczytać opinie o deweloperze i zastanowić się czy warto ...
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.