• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Parkowa Aleja w Kobyłce Dodaj do ulubionych

• 25.05.11, 16:58
    Wszystkim zainteresowanym stanowczo odradzam udziału w inwestycji Parkowa Aleja w Kobyłce. Firma na stronie chwali sie swoimi osiągnięciami w Zielonce, tymczasem wybudowany przez nich 3 letni blok powoli ulega destrukcji.
    Edytor zaawansowany
    • Gość: młotek IP: 83.238.72.* 07.07.11, 10:37
      Więcej można przeczytać tutaj:

forum.gazeta.pl/forum/w,106,21911586,0,sm_kolonia_brzezinki_w_Zielonce.html
    • Gość: anonim IP: *.aster.pl 22.02.12, 21:33
      witam jestem zainteresowany kupnem mieszkania na osiedlu parkowa aleja mam pytanie czy jest ktos jeszcze zainteresowany kupnem albo czy juz ktos tam kupil jakies mieszkanie?? prosze o odp
      • Gość: gość IP: *.centertel.pl 25.04.12, 15:51
        Witam,
        ja również jestem zainteresowana kupnem mieszkania w tym miejscu i byłabym wdzięczna za jakieś informacje na temat tego developera.
        • 26.04.12, 00:20
          Witam ja też jestem od developera i chce kupić mieszkanie od firmy w której pracuję :)
          • 10.07.12, 21:33
            oglądałam te mieszkania, mają duży ogródek i ogólnie ok, ale tak jak reszta nie znam developera i nie wiem czy można mu zaufać jeśli chodzi o wytrzymałość konstrukcji
            • Gość: janosik IP: *.128.67.194.static.cdpnetia.pl 14.09.12, 12:35
              Dżizas,
              ludzie ogarnijcie się trochę. To jest ta sama firma która wcześcniej pod nazwą kolonia brzezinki budowała bloki na oś. wojskowym w zielonce. To co się tu wyprawiało woła o pomstę do nieba. Cud że tym nieudacznikom udało się tą inwestycję dokończyć. Ostatni blok chyba z rok stał nie dokończony. Lista błędów jest b. długa np. kostka brukowa w podziemnym garażu, która przesiąka po każdym deszczu, praktycznie zerowe odwodnienie garażu, nieocieplone ściany poniżej poziomu gruntu, odpadające tynki, korytarz pomalowany tylko raz, zepsute na wejściu liczniki wody, tynki a la fale dunaju, brak podjazdów dla wózków, placu zabaw itd.
              Wszystkim cwaniaczkom i mędrkom którzy zaraz stwierdzą że trzba było się sądzić pilnować i czytać uważnie umowę mówię:
              w zielonce też tacy debeściacy byli i niewiele wskórali.
              Moja rada:
              płacić jak już będzie gotowe i koniecznie wziąć zaufanego eksperta do odbioru i do podpisywania umowy.
              Jeśli coś im się nie spodoba (ekspertom) to nie wierzcie pracownikom PA bo oni potrafią zbajerować każdego, nie tylko leszczy.

• Gość: wielki franek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.09.12, 23:17
                janosik jak ci "nieudacznicy" byli w stanie zbajerować każdego nie tylko tych co są leszcze...?
                Wyglada na to że twoje osiedle marnie się sprzedaje, całe szczęście budynki które mnie intersują są własciwie gotowe i sporo możemy sobie pooglądać a Panowie z PA nie zaprzeczją że posiadają doświadczenia dobre i złe chętnie opowiadając o płynących z ww. doświadczeń wnioskach...
                Ja swój lokal oglądam co tydzień w weekend (najczesicej spotykajac panów z Pa którzy chyba tam nocują) i nie mam większych zastrzeżen (poza puszkami po piwie w kominach...niepasteryzowanym glównie albo grejpfrutówce :-) w moim m)
                PA godzi się na elastyczne podejście do wpłat i szczegółowe zapisy w umowach włącznie z wpłatą po odbiorach i akcie notarialnym (zawsze można sobie zostawić parę trzy na usterki).
                Ja wynegocjowałem ostatnią wpłątę w wysokosci 20% wartości mieszkania - oczywiście nie podpiszę dyspozycji wypłaty ostaniej transzy kredytu jeżeli cokolwiek będzie nie tak jak się umawialiśmy. Oglądałem wszystkie chyba mieszkania w konkurencyjncyh projektach (ARS,AMM i jekieś małe inne) i PA wypada najlepiej jeżeli chodzi o stosunek ceny do jakości włączając w to obietnice.
                Jeżeli chodzi o opinie z forum to z uwagi na własny rozum postanowiłem przelać swoje wątpliwości na umowę i zastrzegłem sobie:
                Ostatnia wpłata po wywiązaniu się z umowy !!!!
                Pozatym mają jasny standard (nie na zasadzie dach = balochodachówka - tylko jest napisane jaka) niby nic ale robi wielką różnicę w sądzie też.
                Jak się ich dobrze pomęczy to rozumieją wątpliwości tych co kupują.
                janosik chyba o innym osiedlu piszemy?

• Gość: maria IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.12, 15:06
        witam, ja również jestm zaintersowana kupnem mieszkania od tego developera.Czy zdobył Pan już może jakieś inf na jego temat? Jest Pan nadal zaintersowany kupnem, czy może zrezygnował Pan?Jeśli tak to dlaczego?Pozdr i czekam na inf zwrotne
        • 12.07.12, 13:48
          nie mam żadnych informacji na temat developera oprócz tych z forum, jak narazie zastanawiam się i nie wiem jaką decyzję podejmę
    • Gość: eda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.04.12, 02:58
      tansze materialy i ekipa robia swoje
      • Gość: gość IP: *.free.aero2.net.pl 21.08.12, 12:12
        Eda dlaczego uważasz, że mają tańsze materiały?? byłaś na budowie?? Ja byłem i widziałem wszystko w pustostanie i według mnie jest wszystko ok. Piszecie, że blok w zielonce się rozpada. A czy mogę wiedzieć co dokładnie. Bo znajomy mojego kolegi tam mieszka i mówi, że jest wszystko ok. proszę o dokładniejsze informacje. ja już mam tam mieszkanie zarezerwowane i deweloper przyjemny i idzie nam na rękę z naszymi pomysłami. Na razie nie mam żadnych zastrzeżeń.
        • Gość: sąsiadka:) IP: *.devs.futuro.pl 11.09.12, 16:22
          Witam,
          niestety nikt na tym etapie nie jest w stanie przewidzieć jakiej jakości są to budynki, a prawda jest taka że jak sobie sam nie pobudujesz to nie będzie idealnie... Uważam, że na forum zazwyczaj wypowiadają sie osoby które są niezadowolone. Jeśli jest wszystko ok to szkoda czasu na pisanie-taka prawda...Mam znajomych mieszkających w pierwszej inwestycji developera i nie narzekaja. Kupiłam juz mieszkanie w Parkowej i mam nadzieję, że bedę zadowolona, developerzy idą nam na rękę jeśli mamy jaieś pomysły, wszystko jest czarno na bialym. Pozostaje tylko "trafić" na miłych sąsiadów i wszystko będzie ok:)
          • Gość: gosia 58 IP: *.subscribers.sferia.net 11.09.12, 18:01
            my z kochankiem zrezygnowaliśmy, za dużo matek z wrzeszczącymi dzieciakami kreci sie w pobliżu biura sprzedaży.
            ps.:bardzo miłe panie z biura, skąd je wzieli w tej kobyłce?
            • Gość: gradosza IP: *.rwe.com 14.09.12, 06:25
              I słusznie;-) Trzeba było zobaczyć ile się ich kręci na budowie;-) Ja z kochankiem mamy właśnie wrzeszczącą 2,5 latkę i dzisiaj podpisujemy umowę rezerwacyjną. Na budowie byliśmy w wakacje 2 razy - idzie dobrze. Panowie mili, wpuszczają do domów, można oglądać co się chce. A tak jak napisał ktoś wcześniej, jak się samemu nie wybuduje to nie będzie idealnie a jest coś takiego jak prawo budowlane, więc nie dajmy się zwariować...
          • Gość: gość IP: *.free.aero2.net.pl 02.10.12, 15:47
            dobrze jest czytać zadowolonych z parkowej ;] my tez już mamy umowę i tylko czekamy na zakończenie prac budowlanych. Mam nadzieję, że naprawdę będziemy się wprowadzać w kwietniu i wszystko pójdzie tak sprawnie jak teraz. na razie jesteśmy zadowoleni.
    • Gość: KOBYŁKA IP: *.adsl.inetia.pl 13.09.12, 14:43
      Zgadzam się z przedmówcą, firma pokrętna a jakość fatalna!!! ODRADZAM STANOWCZO!!! BANKRUT
      • Gość: ada IP: *.free.aero2.net.pl 02.10.12, 15:49
        a tobie co zrobili??? mieszkasz w którejś ich inwestycji??
        • Gość: Parkowy IP: *.aster.pl 13.10.12, 19:48
          Przed kupnem mieszkania w PA prześledziliśmy dokładnie historię inwestycji w Zielonce. Byliśmy nią mocno zaniepokojeni. Jednak nasze aktualne doświadczenia z panami z PA są bardzo pozytywne. W kwestii umowy i na budowie byli elastyczni. Bez problemu i dopłaty mogliśmy przesunąć ścianki działowe, czy wprowadzić inne, ponadstandardowe rozwiązania w mieszkaniu. Wszystkie usterki, które udało nam się zauważyć, zostały usunięte. Odnosimy wrażenie, że po prostu bardzo się starają. Jedyną obawę budzi widmo podłączenia prądu w lutym, ale to już zależy od energetyki.
    • Gość: sąsiad IP: *.safecomp.com 04.12.12, 15:15
      Ewentualnych i już zadeklarowanych sąsiadów zapraszamy na testową a może i stałą lokalizację zapoznawczą:

parkowa-aleja.xaa.pl
      • 03.02.14, 15:04
        Witam, była w ten weekend oglądać inwestycję i szczerze nie mam zdania. Po Waszych komentarzach zaczęłam się poważnie zastanawiać czy nie odpuścić sobie tego developera.
        Miałam możliwość wejść do pierwszego etapu inwestycji, gdzie akurat właściciel robił sobie pomiary. Na pierwszy rzut oka ok ale na poddaszu od okna dachowego jakiś zacieki (właściciel zwrócił na to uwagę twierdząc że coś z tym oknem chyba nie tak) na co Pan stwierdził że z oknem jak najbardziej jest wszystko w porządku, dzieje się ze względu na różnicę temperatury w pomieszczeniu i na zewnątrz (wg mnie coś jednak nie do końca prawda w tym co mówił Pan oprowadzający nas po inwestycji.
    • 10.03.15, 10:08
      Witam, Zastanawiam się nad kupnem mieszkania w 3 etapie. Proszę o oponie ludzi którzy już tam mieszkają. jakie są wady mieszkań i czy dzieje się coś niepokojącego? Jak z izolacją między mieszkaniami ( czy słychać sąsiadów)? itp, za wszystkie opinie będę wdzięczny
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.