• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Wzgórze słowików, Ursynow, Terra Casa Dodaj do ulubionych

• IP: *.dynamic.chello.pl 23.08.11, 18:33
    Dla celów inwestycji schowano część linii wysokiego napięcia w ziemie, będzie dokładnie pod inwestycją. Orientujecie się czy mieszkając nad linią energetyczną wystepują jakieś czynniki szkodliwe dla zdrowia lub też niedogodności np jak przy żyłach wodnych?? Czy może ktoś z pobliskich mieszkańców (ul. kiedacza, nowoursynowska) orientuje się jak wygląda sprawa okolicznych miejsc parkingowych, deweloper nic nie wspomina o parkingu w swojej inwestycji.
    Zaawansowany formularz
    • Gość: q IP: *.subscribers.sferia.net 23.08.11, 20:06
      śmiech na sali, sprzedają wizualizacje. pan sprzedawca twierdzi że najciekawsze sprzedane, choć nie ma jeszcze dziury w ziemi...a ceny 9-10 tys/m do negocjacji oczywiście niewielkiej......(?)
      • Gość: Jest jak IP: *.182.83.56.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 14.09.11, 11:12
        To bardzo dobra lokalizacja na Ursynowie i pewnie dlatego tak dobrze się sprzedaje. Na spacery tam się chodzi.
      • Gość: tomek IP: *.unknown.vectranet.pl 14.09.11, 20:53
        Też ich wyśmiałem. Proponowali mi czteropokojowe po prawie 11k za metr. Odpisałem, że jak zejdą na ziemię gdzieś w okolice 7k to możemy zacząć rozmawiać. Narazie cisza.
        Inną sprawą jest, że teraz tylko desperaci kupują dziurę w ziemi. Moim zdaniem, wobec tego co się teraz dzieje na rynkach, kupowanie dopiero budowanego mieszkania jest wielkim ryzykiem. Szczególnie jeśli chodzi o takich malutkich dewów, którzy praktycznie nic nie zbudowali.
        • Gość: mkk IP: *.play-internet.pl 13.10.11, 19:43
          Masz racje. My ogladalismy kilka swietnych na planach mieszkan, bylo drogo, wiec nie kupilismy. Potem zaczal sie kryzys i mieszkania powstaly. Dlatego udalo nam sie zobaczyc ze trzy-cztery gotowe"mieszkania marzen" z planow . Wniosek?

NIGDY, przenigdy nie bierzcie mieszkan na podstawie planow. Niech bedzie gola cegla, ale zobaczcie uklad pokojow, okna, swiatlo ZANIM ZAPLACICIE i zanim cokolwiek podpiszecie (czasem jeden balkon zmienia o 80% naslonecznienie pomieszczenia, czasem maly pokoj okazuje sie kanciapa, bo okno jest male lub zle polozone, itd.)
          • 14.10.11, 10:28
            Czasy kupowania mieszkań na planie się skończyły. Teraz już tylko totalni desperaci albo ludzie przypadkowi i bez pojęcia takie kupują.
        • Gość: abc IP: *.aster.pl 14.03.12, 14:25
          powiem tak - jeśli kogoś stać na duże ryzyko utraty swoich pieniędzy i na dobrych prawników oraz na nerwy, stres i stratę czasu - to to jest najlepszy deal jaki możecie zrobić :)
          / ja jestem niedoszłym klientem w CUDOWNEJ inwestycji tegoż "developera" - poszukajcie w necie AVANGARDEN ...
          / (straciłem 40 tyś wpłaconych zaliczek i właśnie jesteśmy w SĄDZIE - bo się zawziąłem że nikt mnie nie będzie tak oszukiwać i traktować - jak oni)
          / ciekawe dlaczego firma się nie chwali nigdzie tą realizacją ... nigdzie na ich stronach już nie znajdziecie ani reklam, ani filmów ani zdjęć ... / a "wzgórze słowików" jest raptem kilka kroków od AVANGARDEN ...
          / czemu firma udaje że tematu nie ma ??? - bo nigdy nie zrobili i już nie zrobią osiedla jakie kupowali pełni wiary ich KLIENCI ...
          na działce stanął blok ... i płot i wykop ... a z projektu JAMESów który był powodem dla tego że ludzie to chcieli kupić zostanie blok i płot, a nie OSIEDLE ...
          * jakkolwiek - net nie jest do tego żeby się żalić ani straszyć - ale jeśli ktoś z Państwa chce to kupić - to polecam najpierw się skonsultować z DOBRYM PRAWNIKIEM zanim coś podpiszecie i wpłacicie jakieś pieniądze :)
        • Gość: abc IP: *.aster.pl 14.03.12, 14:56
          piszesz że mały developer ... i że niczego jeszcze nie zbudowali i że ryzyko - ale uważaj - na ich stronie mamy informację: "TC Forum spółka z o.o. Rezydencje Spółka komandytowo akcyjna" i to rzeczywiście jest NEUTRALNE ..........
          ale jak wejdziesz w zakładkę "KONTAKT" - i zerkniesz na adresy mailowe ........................
          to to już neutralne nie jest ...
          bo masz podane wyraźnie: krainska@terracasa.pl i strzalkowski@terracasa.pl ......... :)
          teraz wejdź na stronę : www.terracasa.pl/pl_,inwestycje_zrealizowane_avangarden.php
          a potem wejdź na stronę: www.avangarden.eu .................. :)

ja niczego nie sugeruję - zauważam jedynie fakty ... gdyby ktoś się zastanawiał czy kupić czy POCZEKAĆ aż wirtualna budowa i obrazki BĘDĄ ZBUDOWANE - to niech się przyjrzy temu co widać na podanych wyżej stronach

a jeśli ktoś jest ciekawy co pokazywali KLIENTOM avangarden i co im obiecywali ... to służę pomocą ... mam ładne foldery i super obrazki ... taka pamiątka jakiej już nie znajdziecie - bo wszystkie ślady z netu pousuwali ...
    • 14.09.11, 11:57
      Nieźli fantaści, za 3 pok chcą prawie dychę za metr hahahahaha:) Są na etapie dziury w ziemi i cenią się lepiej niż Ronson przy Kenie:) Zresztą Ronson wcale nie lepszy.
      • Gość: ss IP: *.subscribers.sferia.net 14.09.11, 12:02
        tia, już lece kupywać .Taniej dziury w ziemi na zadupiu nie kupię...
        • 14.09.11, 12:41
          Ceny kosmos, za tyle chodzą mieszkania na Kabatach gdzie do metra jest 7min piechotą. A gdzie Kabaty a gdzie to osiedle ? Już wolałbym tego Ronsona na kenie choć też ceny kosmos jak dla mnie.
    • Gość: dolina IP: *.static.otenet.gr 15.09.11, 01:37
      Świetna lokalizacja, kto nie kupi może żałować!
    • Gość: gość IP: *.dormar.net.pl 28.09.11, 11:15
      Właśnie z powodu linii wysokiego napięcia odpuściłem sobie to wzgórze. Jak poczytałem trochę info o szkodliwości pola elektrycznego i magnetycznego włos mi się zjeżył. Pola te są emitowane niezależnie czy kable są wkopane czy idą górą. Najbardziej zagrożone są dzieci - stwierdzono, że linia jest dla nich szkodliwa (białaczka) nawet z odległości 500 m (a nie 20-30 jak tutaj). Niestety polskie normy są w tyum zakresie bardzo liberalne i pozwalają budować blisko linii.
      • Gość: noon IP: *.hochtief.de 28.09.11, 15:22
        też się nad tym zastanawiałam [nad liniami-przejeżdżam codziennie koło tej buowy]. Co prawda wcześniej stał tam słup wysokiego napięcia, a zaraz obok jest już segment. Mieszkam niedaleko i myślę, że miejsce jest dosyć fajne, o ile nie wybudują tam drogi łączącej Ursynów z Wilanowem kiedyś. Ceny są dosyć wysokie. Na razie praca wre, podwykonawcą jest Henpol.
        • Gość: ursyniak IP: *.k.omnitec.pl 12.10.11, 13:48
          Nie Podwykowanwcą tylko Generalnym Wykonawcą. Henpol to dobra i solidna firma z Warszawy. Prawda, mieszkania do najtaszych nie należą, ale lokalizacja świetna i projekt robi super wrażenie, oraz bardzo dobrej jakości . Budowa wrze. Zasuwają jak małe samochodziki bo przez okno codziennie widać.
          • Gość: wonski IP: *.dynamic.chello.pl 13.10.11, 00:08
            Paniom z biura dewelopera już dziękujemy
            • Gość: wieśniak IP: 195.187.136.* 17.10.11, 12:50
              lece kupować toć to blisko Kabatów!
    • 05.12.11, 23:01
      na stronie inwestora pojawiły się zdjęcia z budowy. Ja też zrobiłem jedno z widokiem w czasie powrotu do mieszkania za 10k za metr LOL.

www.image-share.com/upload/1106/293.jpg
      • Gość: beciast123 IP: *.warszawa.vectranet.pl 04.02.12, 19:52
        NIE POLECAM WZGÓRZA SŁOWIKÓW, ZOSTAŁAM OSZUKANA !!! Zarezerowałam mieszkanie w tej inwestycji na dwa tygodnie i w tym czasie załatwiałam kredyt. Pan Jacek, powiedział, ze nie ma problemu przytrzyma mi to mieszkanie na dwa tygodnie. Dostarczył mi dokumenty potrzebne do kredytu. Przed upływem dwóch tygodni otrzymałam decyzję z banku o przyznaniu kredytu, dzwonie do Pana Jacka ze słowików, żeby go poinformować, ze mam już kredyt i okazało się, ze on nie wie jak to się stało, ale mieszkanie się sprzedało....Domyślam się, że przyszedł ktoś z gotówką, więc sprzedał mu moje mieszkanie, ale uważam, ze powinien do mnie zadzwonić i poinformować mnie o tym fakcie wcześniej. Czuję się oszukana przez Pana Jacka, ale może to i dobrze, skoro tak się zachowują to, aż się boje pomyśleć co mogłoby być pózniej .... Nie uwierzyłabym już w żadne słowo Pana JAcka. Tylko szkoda, bo straciłam czas i nie tylko....Miałam korzystny kredyt przyznany w euro, a od stycznia nie dostanę już kredytu w euro i w złotówkach również mam dużo mniejszą zdolność kredytową. Gdyby nie te pechowe dla mnie słowiki, prawdopodobnie w zeszłym roku, kupiłabym inne mieszkanko a teraz od stycznia będzie już ciężko z nowymi warunkami kredytowymi.
        • Gość: beciast123 IP: *.warszawa.vectranet.pl 04.02.12, 19:55
          Ciekawa jestem jakie Wy macie doświadczenia z tym developerem, podzielcie się proszę ?
        • 05.02.12, 08:08
          Gość portalu: beciast123 napisał(a):

Wyjątkowo partackie naganiactwo:)
          • Gość: Dancer IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.02.12, 10:51
            10/10
            Poz.
            • Gość: Słowikowa IP: *.subscribers.sferia.net 05.02.12, 11:56
              Panie sprzedawco dziury w ziemi, jak widzisz każdy rozpoznał twoją nagonkę. Że niby kupujta bo sie dziura w ziemi sprzedaje tak szybko, że zaraz wykupią wszystko i co to będzie!
              Moja propozycja:najpierw wybudujta, zejdźta z cenami do poziomów realnych to sprzedata przyjednym.
              • Gość: beciast123 IP: *.warszawa.vectranet.pl 05.02.12, 13:08
                Te najatrakcyjniejsze mieszkania z widokiem na skarpę, to się bardzo szybko sprzedały, ale pozostałych mieszkań nikt już nie kupuje. Bo co to za atrakcja, w takiej cenie, daleko od metra i z widokiem na ulicę , developer nic wcześniej nie wybudował,
                • 05.02.12, 14:06
                  Gość portalu: beciast123 napisał(a):

> Te najatrakcyjniejsze mieszkania z widokiem na skarpę, to się bardzo szybko spr

Te mieszkania od samego poczatku były zarezerwowane. Czy są atrakcyjne ? Latem pełno komarów, na dole skarpy jakieś bagno, kablownia, zlewnia, błoto no i sama skarpa która w przyszłości może się osunąć. Nie jestem do końca pewnien czy będzie to dobre miejsce dla zabaw dzieci. Pomijając to wszystko są/będą lepsze miejsca na ursynowie do zamieszkania chociażby przyszła inwestycja Simura zielony nugat V.
                  • Gość: beciast123 IP: *.warszawa.vectranet.pl 05.02.12, 14:29
                    Nie wiesz w jakiej cenie będzie metr na osiedlu Zielony Nugat V ? Z tego co się kiedyś dowiadywałam, to tam będą mieszkania tylko powyżej 60 metrów.
        • Gość: hary IP: *.centertel.pl 05.02.12, 14:39
          Kobieto dziekuj p. Jackowi ze zrobil Cie w balona, gdyz dzieki temu nie kupisz mieszknia w tej gownianej inwestycji i dziekuj KNF ze uniemozliwil ci zadluzenie sie na cale zycie

mowiac krotko mozesz byc szczesliwa, a mieszkanie kupisz gdzie indziej taniej i znacznie lepsze
        • Gość: abc IP: *.aster.pl 14.03.12, 14:33
          dziękuj BOGU ... "pan Jacek" ci życie uratował i powinnaś mu dziękować ...
          przeczytaj sobie mój post o AVANGARDEN ............ i już nie będziesz żałować :)
    • Gość: hary IP: *.centertel.pl 05.02.12, 14:40
      1/
      lokalizacja do dupy - jak mozna mieszkac nad linia wysokiego napiecia ?????

2/
      10 tys za metr ??? qrwa toz w samym centrum mozna kupic w Murano, Trio za 9-10 :))))))) gdzie nad Wisle, na starowke, do parku idzie sie 5-15 minut spacerem, do metra ma sie 3-4 minuty :))))

3/
      kupic mieszkanie w czyms, gdzie podajesz reke sasaidowi bo idiota deweloper tak to zaprojektowal, ze sasiedzi zagladaja sobie do okien

INWESTYCJA DLA MEGA KRETYNOW

Tam to nawet za 100 zl za metr nie mozna kupic, gdyz CALKOWICIE DYSKWALIFIKUJACA jest linia wysokiego napiecia

• Gość: eeeeeeee IP: *.subscribers.sferia.net 05.02.12, 19:46
        Ten blok to jakaś porażka, a ceny z dupy.
        • Gość: beciast123 IP: *.warszawa.vectranet.pl 05.02.12, 20:40
          Dlaczego porażka ? Na obrazkach nie wygląda zle, tylko nie wiadomo czy wybudują podobnie jak pokazują na folderach. Namalować to można wszystko.
      • Gość: Stara=prawda IP: *.play-internet.pl 05.02.12, 21:27
        Czemuś bidny boś gupi Czemuś gupi - boś bidny. Całe szczęście że te nowe rekomendacje odetną możliwość zadłużania się na taką kasę ludziom którzy na oczy pewnie 10 tysięcy gotówką nie widzieli a co dopiero pół bańki. Jak zabraknie tego typu klienteli to ceny wrócą do przyzwoitych poziomów albo deweloperzy zaczną budować porządnie w miejscach nadających się do życia :) Swoją drogą jestem pod wrażeniem skąd znaleźli osoby skłonne płacić takie sumy za mieszkanie (o przepraszam póki co dziurę w ziemi) w tragicznym miejscu SZOK !
        • Gość: beciast123 IP: *.warszawa.vectranet.pl 05.02.12, 21:37
          Mi się lokalizacja bardzo podobała, cicho spokojnie, nie każdy lubi takie inwestycje przy ruchliwej ulicy np Inewstycja Ronsona
          • 22.06.12, 19:50
            od zachodu droga ursynow - wilanow (alternatywna dla przejazdu dolina sluzewiecka) od wschodu droga dojazdowa do osiedla szeregowcow (wcisnieta pomiedzy budynek wzgorza slowikow a mur sasiedniego osiedla), ktore ma powstac na dzialce na skraju skarpy, a pod ziemia linia wysokiego napiecia. Trudno o "lepsza" lokalizacje...
            • Gość: kAmiLa IP: *.dynamic.chello.pl 15.04.13, 19:57
              Najlepsze jest to że ludzie pokupywali ogródki a tuż obok nich ma iść droga osiedlowa do nowej inwestycji.Dramat ale myślę ze bedzie pozew zbiorowy o wprowadzanie naiwnych ludzi w błąd!!!
              • Gość: ynvestor IP: 212.75.109.* 15.04.13, 21:01
                wałek na wałku i następny wałek w kolejce
                a teraz jeszcze wzgórze słoików
                ojapie
      • Gość: Fernando IP: *.ostrowiec.com.pl 16.08.12, 21:30
        Każdy maprawo być kim chce i gdzie chce.
      • Gość: Niemiec IP: *.adsl.alicedsl.de 22.04.13, 20:00
        Sam Idioto!
        Jakis z ku... syn chce szantazowac dewelopera. To wszystko! Do piekla z Polakami!
    • Gość: jura IP: *.dynamic.chello.pl 05.02.12, 21:57
      chyba dewelopera pogielo :))))

przeciez za 7-8 mozna kupic w centrum, na woli i zoliborzu :)))

a tu gosciu chce sprzedac za 10 do tego czytam nad wlasna linia energetyczna :)))
      z ciekawosci zajrzalem i zobaczylem, ze ktos cos tam kupil
      chyba zaraz pekne ze smiechu
      ludzka glupota jest wrecz bezgraniczna :)))))))))))))

nabywcom serdecznie gratuluje glupoty - no chyba, ze pod wami jest gaz lupkowy :)))))))))))))

• Gość: abc IP: *.aster.pl 14.03.12, 15:08
      spytaj lepiej ich dział sprzedaży jaki związek i skutek ma strona internetowa
      www.terracasa.pl/pl_,inwestycje_zrealizowane_avangarden.phpi
      www.avangarden.eu
      i już nie musisz się martwić liniami wysokiego napięcia ... zdrowiem czy żyłami wodnymi .......
      albo jak inni bulwersować się cenami z kosmosu ...

a jeśli koniecznie chcesz kupić - to poczekaj aż będzie gotowe i przyjdź na miejsce z zawodowym
      radiestetą (np. www.radiestezja.org.pl/) i on ci powie czy ryzykujesz i co ci grozi

to w końcu nie jest żadna tajemna wiedza ani żadne czary - ludzkość tą wiedzę zna i stosuje od tysięcy lat i jest to naukowo potwierdzona wiedza

• Gość: karol IP: *.205.16.0.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 15.03.12, 17:00
        A ja chyba kupię tu mieszkanie. Bo jak tak patrzę na jakość niektórych wpisów na tym forum to się cieszę, że autorzy tych wpisów nie będą moimi sąsiadami.
        Ja się nie znam, czy kabel w ziemi szkodzi czy nie, ale myśle sobie tak, że skoro połowa tych mieszkań jest już sprzedana za cenę, na którą mogą sobie pozwolić poważni ludzie, to oni wiedzą co robią. A cena rzeczywiście nie jest taka niska, ale za to może w sąsiedztwie nie będzie tyle żółci :-)))). Pozdrawiam sfrustrowanych i nie odpowiadajcie na mój wpis, bo ja juz tego nie będę czytał. :-)))))))))
        • Gość: jelonek IP: *.unknown.vectranet.pl 15.03.12, 20:10
          On: 7000 netto
          Ona: 4000 netto
          Razem: 11000 netto

Kredycik na 100% czy tam 90% LTV w złociszach za ca. 60m2 w tej pseudo inwestycji z kablem w ziemi: 540tys/30lat jakieś 3000 miniratki + czynsz 560zł + ubezpieczenie + inne pierdoły.

Jutro ona traci pracę. I jelonki są ugotowane na zimno w sosie własnym. Ale co tam, przecież to poważni ludzie, płacili poważną kasę więc wiedzieli co robią, przecież gdyby nie byli mądrzy to nie zarabiali by tyle.

I tak wygląda typowy obraz dzisiejszego jelonka.
          • Gość: energetyk IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 16.03.12, 20:36
            Sprawdzalem dzisiaj, co z tym kablem. Kabel tak naprawde lezy zakopany gleboko w ziemi na dzialce obok zupelnie poza budynkami. Z tego co wiem, a siedze troche w tej branzy, to jest zupelnie bezpieczny. W Warszawie jest pelno jest takich podziemnych kabli. Jest to o wiele bezpieczniejsze niz linie nadziemne i dlatego przepisy unijne wymagaja, zeby nowe linie ukladane byly w ziemi. Wszystkie kable sa wlasnoscia Stoenu, a oni musza przestrzegac przepisow unijnych, ktore sa bardzo restrykcyne.

• Gość: magnez IP: *.acn.waw.pl 16.03.12, 22:01
            ... no to odezwał się "wieszcz narodowy" :-) taki co wie lepiej i wszystkim życzy wszystkiego najlepszego :-). Pytanko do osobnika, który z definicji obraża mnie i moją rodzinę tylko dlatego, że mam zamiar wziąć kredyt na mieszkanie: "miszczu" powiedz, jak to jest mieszkać w twoim wieku wciąż u mamusi? Obrażasz innych dlatego że nie masz zdolności (kredytowej również). Niestety jako kierownik zmiany w Mc's nie masz zbyt dużej możliwości zaciągnięcia kredytu :-(, ale nie martw się, mamusia zawsze upierze, uprasuje, ... a nawet w niedzielę przed sumą poda gorący rosołek, żeby syneczka główka nie bolała, no i jakoś trza wyglądać przed sąsiadami na wiosce... prawda?
            Mój kredyt-moje ryzyko...
            ... a tobie wara od krytykowania moich decyzji.
            p.s. twoje wyliczenia są z doopy ekonomisto z kębricz
            • Gość: wapno IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.12, 12:22
              kalkulatorek do rączki i jazda: 3 tysiące mini ratki plus opłaty około 1000zł =4000zł miesięcznie teraz sobie kolego oblicz co się lepiej opłaca: wynająć na powiedzmy 3 lata i przez ten okres płacić powiedzmy 3 tysiące na wynajem oraz zbierać na większy kapitał własny wcześniej się o tym mówiło procent składany-poczytasz o tym i się doszkolisz to pogadamy. Zwróć uwagę ile przez te np 3 lata masz kapitału a ile odsetek bo jak zapewne wiesz mini ratka składa się z części odsetkowej (przy dużym kredycie to ogromny koszt) i części kapitałowej...
      • Gość: Kate77 IP: *.dynamic.chello.pl 19.03.12, 18:58
        pan abc dość mocno uparł się na promowanie stowarzyszenia radiestetów warszawskich na forum... czyżby krypto-reklama?? Aby nie zaśmiecać forum ludziom, którzy chcą się czegoś dowiedzieć na temat osiedla wzgórze słowików na Ursynowie za pseudo reklamy serdecznie dziękujemy!:P Jak ktoś chce wilanów to niech tam sobie pisze.
      • Gość: BOLO IP: *.adsl.inetia.pl 14.05.12, 22:45
        Apropo radiestezji:)
        Jest to nauka która jest oparta na oszustwie, żyły wodne nie istnieją, każdy hydrolog Ci to powie.
        Ale w naszym kraju można uzyskac tytuł radiestety:)
        Kolejan Parnaoja.
        A Developer nie znam:)
    • Gość: Kate77 IP: *.dynamic.chello.pl 19.03.12, 19:16
      Witam, jestem zainteresowana zakupem mieszkania na Ursynowie - rozważam również wzgórze słowików. Czy ktoś wie może coś więcej o tym osiedlu? Na forum widzę różne wpisy, ale z tego co widziałam to dziury w ziemi już nie ma , budowa idzie, a okolica bardzo mi się podoba. Pytałam się o linię wysokiego napięcia bo to trochę dziwne: jest - nie ma - znowu jest, ale w biurze sprzedaży dostałam projekt pokazujący jak linia idzie - nie pod budynkami tylko zupełnie obok. Może ktoś już ten temat przerabiał i mi to wyjaśni?:)
      • Gość: spokokolo IP: *.acn.waw.pl 23.03.12, 16:41
        Cześć Kate77,
        ja kupiłem mieszkanie na tym osiedlu. Jestem zadowolony, ponieważ kupiłem to co chciałem, ... długo szukałem na Ursynowie, bo mając już dosyć mieszkania w blokowisku chciałem nadal mieszkać na Ursynowie (które znam "od początku"). Myślałem o Ronsonie przy KEN-ie ale z jednej strony znowu miałbym blok sąsiadów, a z drugiej KEN.
        Rozmawiałem z ludźmi na budowie i sprawdziłem w urzędzie jak wygląda sprawa kabla- to co usłyszałem dla mnie jest OK. Kabel rzeczywiście idzie po terenach miejskich. Ja przerobiłem sobie mieszkanko pod siebie i teraz prawie codziennie przejeżdżam obok budowy i widzę jak spoko posuwa się budowa do przodu (a może lepiej powiedzieć "do góry").
        SK
        • Gość: won naganiacze IP: *.dynamic.chello.pl 24.03.12, 00:40
          DZIENKUJEMY!!!
        • Gość: Kate77 IP: *.dynamic.chello.pl 25.03.12, 22:10
          Spokokolo dzięki za info! Napisz mi jeszcze jak wygląda sprawa umowy bo się na tym zupełnie nie znam. :) I co z przedłużeniem tej ulicy obok osiedla, wiesz coś o tym poza tym co mówią w biurze dewelopera? A ta firma co buduje (goście w żółtych kaskach) Henpol to już coś wybudowała w Warszawie?
          • Gość: programistajava IP: 217.67.210.* 26.03.12, 07:58
            1. Henpol to znana firma, tutaj sie nei bój. Jak zleceniodawca nie przyoszczedzil na materialach i projekcie to powinno byc ok.

2. Ciszewskiego BEDZIE przedluzona bo taki plan zagospodarowania ostatnio uchwalila w pospiechu Rada. KIEDY to juznie wiadomo bo nie ma kasy.
        • Gość: Franciszko IP: *.centertel.pl 14.06.12, 23:07
          Sporo szukałem mieszkania i w sumie doszedłem do wniosku że obecnie chodzi o metraż no i cenę. Lokalizacja przychodzi póxniej. Akurat Ursynów stał sie bardzo drogi i niewygodny, słabo bo są korki. Np. na ul. poprawnej w Wawrze budują sie oseidla po podobno niezłych cenach a dojazd jest szybszy niż z Ursynowa do Centrum. Wszystko przez most siekierkowski, który oszczędza okolo 20 min drogi. Popatrzcie sobie oferty deweloperów tam bo naprawdę są o wiele bardziej konkurencyjne.
          • Gość: mereczek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.08.12, 14:54
            Nawet dla ludzi pracujących na Ursynowie dobrą opcją jest zakup mieszkania na Wawrze- w segmencie- ogród, garaż,duży balkon, a ceny o połowę niższe niż na Ursynowie. Teraz po zrobieniu trasy Siekierkowskiej dojazd jest świetny
            jestem zadowolony z tego wyboru
            • Gość: ynrek IP: *.dynamic.lte.plus.pl 28.09.12, 12:55
              dokładnie. dzięki dobremu połączeniu lepiej wybrać wawer. przy cenie 4300 za metr mam dwa razy większą powierzchnie niż na Ursynowie
              • Gość: maksym IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 04.11.12, 22:39
                a na wawrze to stan developerski czy wykonczone? można kominek wstawic i urzadzic według uznania?
                • Gość: dareczekL IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 14.11.12, 13:42
                  stary, jakie tylko chcesz opcje. developerski i wykończony. wedle uznania. zalezy czy chcesz ekipe brac z innego miasta czy kompleksowa obsluge czy zdac sie na developera. sam decydujesz.
                  polecam jednym słowem
                  • Gość: grenkol IP: *.146.14.45.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 03.12.12, 22:43
                    dokładnie tak jest. ze swojej strony polecam wziąć ekipę nie z wawy. i bez projektantów itp.
                    biorą mnóstwo kasy a efekt jest nie zawsze lepszy
      • 27.03.12, 11:53
        Gość portalu: Kate77 napisał(a):

> Witam, jestem zainteresowana zakupem mieszkania na Ursynowie.

Bez reklamy, ale zdecydowanie wolałbym zielony nugat V.
        Wizualizacje trochę podkolorowane, ale w tamtej okolicy na pewno nie powstanie droga do wilanowa, jak również wielki, brzęczący nocą słup wysokiego napięcia :) straszący podczas powrotu do domu.
        • Gość: pppp IP: 217.67.210.* 27.03.12, 14:47
          Ale za to vis a vis Świątyni Opatrzności Bożej i 200m dalej od przystanku autobusowego. Każda lokalizacja ma wady i zalety.
          • 27.03.12, 16:01
            Gość portalu: pppp napisał(a):

> Ale za to vis a vis Świątyni Opatrzności Bożej i 200m dalej od przystanku autob
            > usowego.

Chyba coś się pomyliło forumowiczowi zielony nugat V będzie u zbiegu kokosowej i nowoursynowskiej (niedaleko ulicy nugat) to jest zaciszna lokalizacja odległa około 600m od budowanego wzgórza słowików.
            • Gość: moo IP: *.pgd.pl 27.03.12, 16:49
              to była "zaciszna okolica" jak powstawał pierwszy etap osiedla zielony nugat - wiem co mówię, mieszkam w tej inwestycji. Teraz to można dużo powiedzieć o tej okolicy tylko nie to, że jest - zaciszna.
              • 27.03.12, 17:37
                Od czasu do czasu spaceruje w tamtych okolicach i odnoszę wrażenie że jest tam zacisznie. Fakt faktem simur trochę tam już pobudował i z perspektywy mieszkańca okolica może wyglądać inaczej. Jednak nadal uważam, że lokalizacja nugat V jest lepsza niż wzgórza słowików.
                • Gość: magnez IP: *.acn.waw.pl 28.03.12, 08:53
                  Pracownikom spółdzielni mieszkaniowej budującej projekt Nugat V - dziękuję za wizytę.
                  Co za nienachalna reklama - żenada po trzykroć
                  • 28.03.12, 09:19
                    Gość portalu: magnez napisał(a):

> Pracownikom spółdzielni mieszkaniowej budującej projekt Nugat V - dziękuję za w
                    > izytę.
                    > Co za nienachalna reklama - żenada po trzykroć

Zanim oznajmisz swój sukces w demaskowaniu naganiaczy, następnym razem upewnij się czy aby na pewno tak jest. Moje posty nie biją sympatią do simura. Jednak w tym wątku osobiście uważam, że ich nowa inwestycja prawdopodobnię będzie o niebo lepsza niż ta marketowa promocja pod tytułem wzgórze słowików.
                    • Gość: Kate77 IP: *.dynamic.chello.pl 30.03.12, 20:51
                      Programistojava dzięki za wyjaśnienia w sprawie Henpol!
                      Sprawdzałam zielony nugat V, ale po pierwsze tam jest tylko ogrodzona działka i nic się nie dzieje, a po drugie oni będą mieli większe mieszkania niż to czego ja szukam :) Poza tym tam nie bardzo widzę miejsce do zabaw dla dzieci a to jest dla mnie istotne.
                      • Gość: Gość IP: *.aster.pl 04.04.12, 00:35
                        Z tego co się orientuję w Simurze juz leży stos podań dotyczących zakupu mieszkań w Zielonym Nugacie V. Zaczną pewnie jak sprzedadzą Wilanów
                        • Gość: moo IP: *.pgd.pl 04.04.12, 16:11
                          Po budowie hula wiatr, a w spółdzielni kłębi się stos podań...
                          • Gość: wildbear IP: 168.168.43.* 04.05.12, 13:13
                            podobno jest wielu takich co wpłaciło po 50 tys. by mieć prawo pierwokupu w simurze, i mimo że nie będzie to zaliczone na poczet ceny...
                            • Gość: biggy IP: *.dynamic.chello.pl 23.06.12, 01:07
                              ja wpłaciłem 100 tysiency i jestem zadowolony
                              • Gość: Gość IP: *.aster.pl 06.07.12, 20:13
                                Jasne, wpłaciłes, tylko nie wiadomo czy SIMUR nie sprzeda tego terenu. hehe
                                • Gość: Gosc IP: *.aster.pl 06.07.12, 20:19
                                  W sierpniu wygasa pozwolenie na budowe, budowa nie ruszy bo nie ma projektu, starania o kolejne pozwolenie trwają dlugo . Nawet jesli spoldzielnia nie sprzeda terenu to i tak mozna sobie darowac z 5 lat zanim cos powstanie.
                                  • Gość: Jurny Roman IP: *.dynamic.chello.pl 08.07.12, 23:28
                                    Już budujom, pierwsze łopaty wbite!!!
                                    • Gość: Gośc IP: *.aster.pl 13.07.12, 16:36
                                      Wczoraj jechałam tam rowerem, wiatr hula, pusto. Gdzie Ty widziales te łopaty?
    • Gość: SŁOWIK IP: *.dynamic.chello.pl 14.07.12, 08:13
      mieszkam na linni energetycznej i nie zaobserwowalem zadnych szkodliwych objawow wprawdzie wlosy mi sie troche przerzedzily zeby sie chwieja i troche swiece noca ale sa tez pozytywy mam mniejszy apetyt schudlem i sila woli moge zmusiic ludzi zeby mnie sluchali

• Gość: latino IP: *.warszawa.vectranet.pl 25.08.12, 19:39
      cholera byłem o krok od zakupu tam mieszkania, jednak cos mnie tkneło i zszedłem ze skarpy zobacyć co sie ddzieje na dole.. i co tam widze? otóż w krzakach stoi taki sam wielki transformator jak ten przy ul ciszewskiego!! Po prostu chłopcy zakopali pod inwestycją linie wysokiego napięcia i wypuscili ją 50 metrów od przyszlego placu zabaw dla dzieci . Zoooooonnkkkk. Uciekłem jak sarna z tego miejsca. Prąd aż buczy!!!. Na skarpie brud jak cholera, ludzkie odchody itd. Słabe miejsce!
      • Gość: gosia 58 IP: *.subscribers.sferia.net 28.09.12, 22:05
        Szukając mieszkania zajrzałam i tam.Miejsce słabe , ceny z kosmosu. Podsumowując: lipa pod każdym względem.Tu naprawdę tylko jelenie mogą kupić...
        • Gość: Kamilek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.12, 18:02
          Czy to prawda: warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,65705,12705859,Skrot_z_Ursynowa_na_Wilanow_slimakiem_jak_na_Karowej.html ? Chciałem w przyszłym tygodniu kupić tam mieszkanie ale ta informacja skutecznie mnie odstraszyła poza tym podobno pod inwestycją jest zakopana linia wysokiego napięcia.
          • Gość: asdf IP: *.dynamic.chello.pl 20.10.12, 18:24
            Podstawowa zasada kupowania mieszkania, nie patrzec co jest teraz ale sprawdzac co bedzie za 5, 10, 20 lat. W przypadku gdy jest miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego sprawa jest dość prosta. W przypadku gdy tego planu nie ma to szczerze mówiąc kupujesz los na loterii. Ursynów praktycznie nie ma połączenia z Wilanowem, prędzej czy później takie połączenia będą a tamta okolica będzie jednym z nich.
        • 06.03.15, 08:11
          PROJEKT POZNAŃSKA 10 W KRAKOWIE - ZAKUP MIESZKANIA.
          Proszę o opinie osób zorientowanych w temacie. Czy posiada ktoś rzetelną opinię na temat Dewelopera Terra Casa? Planuję kupić mieszkanie przy ul. Poznańskiej 10 w Krakowie. Czy współpracował ktoś wcześniej z tym Deweloperem?
    • Gość: Barbra IP: *.dynamic.chello.pl 22.10.12, 22:25
      Poniżej info z września 2012 - JEST DECYZJA O PRZEDŁUŻENIU CISZEWSKIEGO www.passa.waw.pl/47,polaczenie-drogowe-ursynowa-i-wilanowa.html

"Być może kiedyś, kiedy w budżecie znajdą się środki na wybudowanie przedłużenia ulicy Ciszewskiego w kierunku Wilanowa, trzeba będzie wywłaszczać właścicieli wybudowanych ostatnio domów, bo będzie to tańsze niż opracowywanie i realizacja kolejnej koncepcji połączenia drogowego dwóch dzielnic" - wątek dotyczy Wzgórza Słowików

Dłuższy fragment:
      "Połączenie drogowe obu dzielnic planowane jest od wielu lat. Pod koniec 2011 r. Rada m.st. Warszawy uchwaliła miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego w rejonie ulicy Nowoursynowskiej, w którym zielone światło otrzymało przedłużenie ulicy Ciszewskiego. Zamiast planowanej i bardzo potrzebnej drogi powstają w tym miejscu... budynki mieszkalne. Ktoś wydał inwestorom decyzje o pozwoleniu na budowę właśnie w tak newralgicznym rejonie. Arterii drogowej natomiast nie buduje się, ponieważ w budżecie miasta nie ma na ten cel środków. Dlatego radni Ursynowa domagają się wpisania inwestycji do budżetu na rok 2013 oraz do Wieloletniego Programu Inwestycyjnego. Być może kiedyś, kiedy w budżecie znajdą się środki na wybudowanie przedłużenia ulicy Ciszewskiego w kierunku Wilanowa, trzeba będzie wywłaszczać właścicieli wybudowanych ostatnio domów, bo będzie to tańsze niż opracowywanie i realizacja kolejnej koncepcji połączenia drogowego dwóch dzielnic. W dzisiejszej Polsce notuje się wiele przypadków podobnej bezmyślności urzędniczej. Warto dodać, że część zdesperowanych z tego powodu radnych Ursynowa nosi się z zamiarem zablokowania dalszych inwestycji mieszkaniowych u wylotu Ciszewskiego"
      • Gość: Link/4 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.10.12, 00:40
        To mrzonki. Tego połączenie nie da się tam zrealizować bo tam jest rezerwat przyrody. Połączyć Wilanów można przedłużając Filipiny Płaskowickiej.
        • Gość: Domownik IP: *.subscribers.sferia.net 15.04.13, 21:00
          a po ile teraz mieszkania na wzgórzu?
          • Gość: inwestor IP: *.dynamic.chello.pl 15.04.13, 23:38
            po pienć kafli
            • Gość: 2-qwerty IP: *.adsl.inetia.pl 23.04.13, 08:03
              warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34862,13788641,Mieszkania_juz_gotowe__a_pozwolenie_na_budowe_cofniete.html#BoxSlotII3img
              • Gość: Tomek IP: *.31.31.249.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 17.05.13, 21:58
                Ładna ta inwestycja. Gdzie to jest dokładnie?
                • Gość: Karol IP: *.home.aster.pl 17.05.13, 23:47
                  Nie kumasz, cofnięto im pozwolenie na budowę. Nie ma inwestycji. Biedni Ci co się w kredyt wpędzili i muszą teraz w nieskończoność pomostowe płacić. Szczerze tym ludziom współczuję. Nie interesuj się bo będziesz kolejną ofiarą.
                  • Gość: Abc IP: *.82.159.45.static.user.ono.com 22.07.13, 15:16
                    To jakaś ściema z tym cofnięciem bo wszystko oddano do użytkowania. Jak można cofać pozwolenie wybudowanej i oddanej inwestycji? Ładne miejsce, ładna architektura choć do najtańszych osiedle nie należy nawet na Ursynowie.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.