• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Atal Marina

• IP: 217.67.210.* 18.07.12, 08:06
    Zapraszam wszystkich do dyskusji o nowej inwestycji na Białołęce: Atal.
    Wczoraj będąc w pobliżu, tak na szybko przejechałem obok budowy. Trochę mnie zniechęciło sąsiedztwo w postaci jakiś firm z ciężkim sprzętem etc...
    Inna wada to patrząc na Google maps po drugiej strony kanału mamy chyba podobną sytucję, jakieś gruzowisko i inna firma.
    Ktoś zna dobrze tamte rejony i mógłby się wypowiedzieć? Wiem,że szkoła ponad 1km (przejście przez Modlińską) a przedszkoli jeszcze nie namierzyłem.
    Edytor zaawansowany
    • Gość: Marek IP: *.sejm.gov.pl 18.07.12, 08:27
      Niezłe apartamenty. Ceny przyzwoite jakj na ta lokalizacje.
      • 18.07.12, 09:29
        Gość portalu: Marek napisał(a):

> Niezłe apartamenty. Ceny przyzwoite jakj na ta lokalizacje.

Chcesz wylecieć z ciepłej sejmowej posadki za pisanie na forum w czasie pracy? Mogę ci to załatwić od ręki...

S.
        --
        Mogę przewidzieć ruch gwiazd, ale nie szaleństwo ludzi.
        (Isaac Newton)
        • Gość: Marek IP: *.sejm.gov.pl 18.07.12, 11:54
          To Pan niezły załatwiacz jesteś.
          • 18.07.12, 12:08
            Już tu jeden maniek z pewnego instytutu kozaczył i słuch o nim zaginął, gdy jego szef zaczął dostawać co lepsze jego wypowiedzi firmowane domeną jego firmy. Z Sejmem jest o tyle prościej, że wystarczy zainteresować media. Więc do roboty i morda w kubeł, a na forum zapraszamy po pracy.
          • Gość: Ktoś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.12, 12:37
            Siedzisz na garnuszku podatników to zajmij sie praca za która dostajesz wynagrodzenie... pisz z domu po pracy ......
          • Gość: podatnik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.12, 20:20
            Podbijam ten wątek - w tych trudnych ,kryzysowych czasach musimy pilnować naszych podatkowych złotówek.
            A tu widać, że osoba zatrudniona przez sejm RP spędza dzień pracy udzielając się na forach.
            Może by sprawdzić kto to?
          • Gość: pyta IP: *.adsl.inetia.pl 20.07.12, 11:25
            Marek Jurek?
    • Gość: Dziarski Chwat IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.07.12, 08:40
      Niezłe łajby. Chyba lekko polecieli z wizualizacjami...
      • Gość: m. IP: *.subscribers.sferia.net 18.07.12, 20:49
        trzeba by jakas komisje sledcza powolac! Ciekawe ktorego posla stac na Bialoleke;-)
        • Gość: vega IP: *.dynamic.chello.pl 30.07.12, 15:01
          Panowie , kłócicie się jak dzieci ....a wracając do wątku o którym wszyscy tu chyba zapomnieli to osiedle wyglada bajkowo .Już zazdroszcze tym co będą mieli tarasy z widokiem na kanał .Moze okolica nie jest specjalnie elegancka ,zwłaszcza gdy oglada się to z kosmosu ale z ziemi nie jest to tak widoczne ....ciekawe czy deweloper okaże się uczciwy ...
          • Gość: Ewa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.12, 21:08
            Dev pisze ze 10 minut na Starówke, fantasta:) ale sama sie bacznie temu przygladam:) ... zwlaszcza te duze tarasy w niektórych mieszkaniach:)
            • Gość: ann IP: *.dynamic.chello.pl 11.09.12, 19:04
              Ja teraz z Tarchomina jadę na Kępę Potocką nie całe 10 min, a jezdzimy tam na plac zabaw z córka . Do Podzamcza z Kępy jest jakieś 2 min ,wiec tak to wychodzi . Po otwarciu mostu północnego wszystko się rozładowało więc korkuje sie dopiero w centrum .
          • 23.08.12, 14:49
            Pochodziłem za ogrodzeniem osiedla od strony kanału i na moje oko to podłoga garażu podziemnego jest dość głęboko i jeżeli kanałek przybierze na poziomie to będą pod poziomem wody. Ten kanał ma dno betonowe czy też jak regularna rzeczka? Czyli wraz z podwyższenim poziomu wody w kanale poziom wód gruntowych też idzie do góry?
            PS: czy nie śmierdzi (jak byłem 2tyg temu to nic nie czułem) z kanałku? Woda wydawała się stojąca...
            --
            www.reuters.com/article/idUSLDE61824V20100209
            • Gość: raf IP: 195.245.213.* 03.09.12, 18:00
              Porozmawiaj z sasiadami z osiedla obok. Wedlug nich niec takiego nie mialo miejsca a gosc ktory lowi tam ryby od 40 lat nie pamieta by pozaiom kanalu jakos znacznie sie zmienil
            • Gość: buz IP: *.dynamic.chello.pl 11.09.12, 19:08
              Przecież tam jest śluza przy elektrowni ,wiec zalanie raczej jest mało realne .
              • Gość: programistajava IP: *.emea.ibm.com 12.09.12, 09:20
                Ale ale, chwileczke. Rozmawiałem z kolegą z jednego z osiedla Derby i jak ich ten kanałek jakiś czas temu podlewał to woda szła w kierunku DO WISŁY. Wtedy chodziło chyba o to,że długo i konkretnie padało i kanałek przybrał.
          • 23.08.12, 16:18
            To jak jest w końcu? Bajkowo czy syf dookoła i mało zieleni?
            • Gość: baja IP: *.dynamic.chello.pl 22.09.12, 12:28
              Jeśli nic nowego nie będzie w planach obok, to będzie bajka. Zobacz sobie jak to teraz wygląda

atal-marina.warszawa.pl

podobno jakaś linia tramwajowa ma iść do centrum, ale nic potwierdzonego
            • Gość: Ponar IP: *.warszawa.vectranet.pl 01.03.13, 13:36
              Ja mieszkam w osiedlu Ponaru 50 m dalej. Mamy zmorę z tymi szczurami. Wieczorem nie można wejści do piwnicy.
              Ale lokalizację polecam
          • Gość: SB IP: 195.205.152.* 09.11.12, 12:13
            co do tej uczciwości developera to nie widziałem cen związanym z metrażem ogródka jedynie taras/balkon czy to oznacza że mieszkania parterowe będą miały ogródki gratis?? :>
        • Gość: gość IP: *.centertel.pl 19.08.12, 15:47
          No ba! Pewno europosła :)
    • Gość: GaZoBeton IP: *.warszawa.vectranet.pl 10.03.13, 11:05
      W tej inwestycji ceny m2 są takie same dla kawalerki, jak i dla 4-pokojowego mieszkania. W biurze sprzedaży napomknięto jednak, że możliwe są negocjacje. Czy ktoś może pochwalić się wynegocjowaniem niższej ceny (przy większym metrażu)?
      • Gość: Angesagtsein IP: *.sta.asta-net.com.pl 21.03.13, 16:33
        Ja już zarezerwowałam! :) Magazyny w ciągu 2 lat zamienią się w apartamenty ilokale usługowe. Polecam!
        • Gość: kkk IP: *.play-internet.pl 04.05.13, 11:12
          jesli nie zbancza...
          • Gość: Paulina IP: *.dynamic.chello.pl 03.04.14, 20:21
            Rozważam zakup mieszkania w Atal Marina i mam pytanie do osób które juz kupiły: jak wygląda współpraca z developerem po podpisaniu umowy? Czy na cos szczególnie powinnam zwrócić uwagę? bardzo zależy mi na jakości mieszkania, jak to wygląda? A może ktoś już odebrał mieszkanie i może podzielić sie wrażeniami odnośnie jakości? Będę wdzięczna za informacje.
            • Gość: IMHO IP: 85.17.141.* 04.04.14, 13:23
              Ktoś się pokusił o zrobienie bloga ze zdjęciami i opisem "współpracy" z deweloperem.

ponizejoczekiwan.blogspot.com/
              • Gość: Paulina IP: *.dynamic.chello.pl 04.04.14, 22:32
                Dzięki za linka. Poczytałam i wygląda że nie ma się nad czym zastanawiać....
              • Gość: Gość IP: *.dynamic.chello.pl 06.04.14, 22:19
                10/10... zajrzałem na ten wątek, żeby to podnlinkować ale widzę, że nie trzeba :)
              • 18.02.15, 20:38
                Ale jaja :) A wiecie, ze geniusze w atalu wpadli na pomysl zeby budowac jeszcze wiecej i wejsc na gielde :D Nie wiem co oni tam robia ale marketingowo taka stronka sobie wisi a im sie marzy parkiet :)

Czy tam nie moze jakis prezes (tak jak swego czasu w innej spolce) wysmasmarowac pisma zastraszajacego? :)
            • Gość: zdeniu IP: *.jmdi.pl 14.05.14, 11:55
              szkoda słów
            • 17.02.15, 20:45
              Zapraszamy na stronę www.facebook.com/robyg.murapol.domdevelopment raporty, opinie, informację o największych deweloperach w Polsce.
    • 17.02.15, 20:49
      Na stronie www.facebook.com/robyg.murapol.domdevelopment opinie, informacje, oraz raporty o deweloperach w Polsce.
    • 29.11.16, 15:12
      atalmarina2.fora.pl
      • 05.01.17, 09:57
        ja osobiście polecam www.lesnykwiat.pl/
        • 09.01.17, 08:53
          tak również zakupiłem tam mieszkanie i jestem bardzo zadowolony , piękna przyroda na około a czuję się jakbym mieszkała w domku.
          • 09.01.17, 12:37
            a można wiedzieć kiedy zalupiłeś mieszkanie ?
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.