Dodaj do ulubionych

Lirowa Ochota - kameralny apartamentowiec

IP: *.dynamic.chello.pl 11.03.13, 22:05
Znalazłem bardzo fajną inwestycje całkowicie przypadkiem spacerując w okolicach parku szczęśliwickiego, który uwielbiam. Urodziłem się tam niedaleko i poważnie zastanawiam się nad przeniesieniem na stare nowe :) śmieci. Czy ktoś z tu obecnych zakupił już mieszkanie na Lirowej. Wiem że budynek ma być lada dzień oddany do użytku. Proszę o opinię.
mpapartment.pl/sprzedaz-mieszkan-ochota-warszawa.php
WE
Edytor zaawansowany
  • 11.03.13, 22:20
    Panie Mariuszku. Podstawowy pana problem to braki w języku polskim. Dokładnie te same braki widać na stronie. W związku z czym został pan zdemaskowany w niecałe 10 sekund.

Robić w ch.uja takimi opowieściami trzeba umieć, a nie pomagają w tym braki w wykształceniu na poziomie pierwszych klas podstawówki.
  • Gość: Wojciech IP: *.dynamic.chello.pl 11.03.13, 22:32
    Nie bardzo rozumiem wypowiedź? Panie Mariuszu jakie Pan widzi braki w języku? i czy to jest przedmiotem rozmowy?
  • 11.03.13, 22:40
    Spożytkuj czas na naukę interpunkcji i rozróżniania liczby pojedynczej i mnogiej, zamiast brnąć w dyskusję o tym co oczywiste.
  • Gość: Wojciech IP: *.dynamic.chello.pl 11.03.13, 22:55
    Panie Mariuszu czy Pana konstrukcja "rozróżniania liczby pojedynczej i mnogiej" jest poprawna? :)
    Syn mnie właśnie poinformował skąd pochodzi Pana nick. Od tzw. trollowania. Pani Mariuszu jest sporo innych tematów na tym forum. Proszę o trollowanie innych wątków. Ja chciałbym porozmawiać z kimś kto ma coś do powiedzenia.

Pozdrawiam,
    WE
  • 11.03.13, 23:39
    A co ty masz do powiedzenia, poza reklamą jakiejś obsranej tzw. "inwestycji", czyli zwykłych klitek w jednym, niezbyt urodziwym bloczku?

Nie jestem Wanda, nie jestem Mariusz Mariuszku i tropię trolli oraz płatnych pachołków deweloperów.

Musisz jeszcze wiele się nauczyć z szemranego marketingu, bo słabo ci idzie. I prawdopodobnie brak ci piątej klepki.

Pracodawca nie będzie zadowolony, jak przeczyta jak reklamujesz tę inwestycję.
  • Gość: W.Ć. IP: *.dynamic.chello.pl 11.03.13, 23:04
    Jest i nasz troll numer jeden. Nasza Wandzia ;-] Schowaj się do domu bo straszysz ;-]
  • 11.03.13, 23:40
    Błagam, doczytaj chociaż co to jest proxy, bo robisz z siebie debila.
  • Gość: NS IP: *.play-internet.pl 11.03.13, 23:42
    tak fajna, ze nikt tam nie chce kupowac :)))

nie ma co sie dziwic - wystarczy pojechac aby odetchnac stacja benzynowa :))) oraz zgnilizna ruder dookola :))))
  • Gość: Zbyszek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.13, 15:25
    Mieszanie które zarezerwowałem będzie teraz Notarialnie potwierdzone Aktem wstępnym.
    Mieszkanie maja mi oddać styczeń - luty 2014r. ponieważ trwają formalności urzędowe ale blok jest już w stanie deweloperskim ( tylko papiery i mieszkam ). Super lokalizacja, przepięknie wykończony, ogród na dachu, cisza, spokój, naprawdę polecam. Ja osobiście jestem zachwycony i cena super jak na naszą lokalizację.
  • Gość: qwerty IP: *.dynamic.chello.pl 20.11.13, 20:10
    Napiszcie coś proszę o cenach w tej inwestycji. Może ktoś rozmawiał z deweloperem, jak się układa współpraca. ? I mała prośba gamonie piszący gdzieś kątem spod mamusi sukienki proszę się nie wypowiadać. Nie chcesz nie kupuj ale nie w... dalaj się i nie marudź. ok.
  • Gość: Gosia 58 IP: *.subscribers.sferia.net 21.11.13, 08:11
    Byłam na kawie u Prezesa bo zainteresował mnie ten ogród na dachu a to że stacja blisko , to nic . Mój konkubent będzie miał blisko po pifko!
  • Gość: qwerty IP: *.dynamic.chello.pl 21.11.13, 20:56
    a jakiej stacji mówicie że blisko jest niby ?
  • Gość: poiu IP: *.dynamic.chello.pl 19.01.14, 02:34
    Heja, planuje kupic mieszkanie na parterze, aby wraz z siadami zrobicgrilla, albo jak beda slabi to sami :-) kto sie pisze?
  • Gość: klin IP: *.dynamic.chello.pl 30.01.14, 21:24
    Parter to fajny pomysl, zastanawiam sie nad 80m. A ty?
  • Gość: Lekarz IP: *.free.aero2.net.pl 01.02.14, 09:59
    > Parter to fajny pomysl, zastanawiam sie nad 80m. A ty?

Ja biorę 160 metrów na pierwszym piętrze, przecież taka okazja się więcej nie trafi. Przecież ceny idą ostro w gurę, bo zdaniem ekspertów gospodarka pędzi. Już się nie mogę doczekać wspólnego grilla, pozdrawiam przyszłych sąsiadów! ! ! Może będziemy sąsiadami!
  • Gość: kalolina 32 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.14, 08:34
    Cześć,
    byłam wczoraj na inwestycji i jestem zaskoczona wykończeniem , bardzo ładnie, kamień na klatkach, ogród zielony na dachu a dla wszystkich taras z deki egzotycznej, winda przy 3 piętrach ( już częściej się to spotyka ) mieszkania widne i przestronne. Dla mnie III piętro przypadło go gustu ok. 53m2.
    Polecam i zapraszam nowych sąsiadów:) bo ja się decyduję...
    K.B
  • Gość: klin IP: *.dynamic.chello.pl 01.02.14, 09:28
    Hej, ja sie chyba decyduje. Za tydzien odezwe sie do developera.
    Nie wim tylko cz parter cz 1 pietro.
  • Gość: klin IP: *.dynamic.chello.pl 01.02.14, 10:16
    Nie widialem tam mieszkania 160m. Bedziesz laczyl 2 mieszkania?
  • Gość: król lemingów IP: 93.154.174.* 30.01.14, 22:02
    Szybko! Kupować natychmiast! Taniej nie będzie! Już biegnę do biura sprzedaży i pozdrawiam sąsiadów.
  • Gość: mieszkanec IP: *.dynamic.chello.pl 15.02.14, 10:27
    Forum dla mieszkancow

forum.gazeta.pl/forum/w,25,149562457,149562457,Lirowa22_MPapartments_kto_kupil_.html
  • Gość: mieszaniec IP: *.dynamic.chello.pl 15.02.14, 10:29
    forum.gazeta.pl/forum/w,25,149562457,149562457,Lirowa22_MPapartments_kto_kupil_.html
  • 09.01.17, 10:45
    Witam,
    chętnie pomogę podczas odbioru mieszkania od dewelopera. Mam wykształcenie oraz wieloletnie doświadczenie z zakresu budownictwa (Kierownik Budowy, Inspektor nadzoru, posiadam uprawnienia budowlane bez ograniczeń). Przeprowadzę kontrole stanu faktycznego z opisem zawartym w dokumentacji projektowej oraz z Polskimi Normami budowlanymi. Sprawdzę czy wykończenie lokalu oraz całego obiektu zapewnia bezpieczne warunki mieszkaniowe oraz nie będzie generowało kosztów związanych z ewentualną naprawą usterek. Sprawdzam: jakość wykonania tynków, wymiary pomieszczeń, krzywiznę ścian, drzwi, okna, parapety, posadzki, balkony, tarasy, grzejniki, rozmieszczenie instalacji elektrycznej, instalacji wodnej i kanalizacyjnej.
    Zainteresowane osoby zapraszam pod numer telefonu:
    Piotr 889 228 440
    www.odbior-mieszkan.pl
    Warszawa i okolice

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.