Osiedle na skraju lasu_Łazy_Emerald Development Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Witam,
    Poszukuję opinii na temat firmy Emerald Development Sp z o.o. oraz realizowanej przez nich inwestycji w Łazach - Osiedle na skraju lasu.
    W internecie niewiele można o nich znaleźć, a przyznam szczerze, że jestem poważnie zainteresowany zakupem szeregowca w tej inwestycji.
    Jeżeli ktoś miał okazję współpracować z tą firmą, może kupił u nich nieruchomość, to będę wdzięczny za wszelkie opinie.

Emerald Development Sp z o.o.
    05-500 Piaseczno
    ul. Przemysłowa 29, Gołków
    KRS: 0000417542
    NIP: 1231269228
    REGON: 146081695
    • Gość: ivo IP: *.warszawa.vectranet.pl 23.04.13, 19:29
      masz krs (ems.ms.gov.pl/) sprawdź sobie kiedy firma powstała. Cena atrakcyjna ale.... jednak pomyśl, przeanalizuj... Spotkaj się z deweloperem to nic nie kosztuje i sprawdź to czego się dowiesz. działka, na której powstaje inwestycja, kiedy zaczęła się budowa. Zanim podejmiesz decyzję tę ostateczną (umowa zaliczka kredyt)
    • Gość: Paweł IP: *.centertel.pl 18.05.13, 15:39
      Witam kupiłem od Nich dom w innej lokalizacji jeszcze działali jako działalność gospodarcza ale do dnia dzisiejszego wywjązują sie z jakich kółkiem usterek
      Nie miałem z nimi żadnego kłopotu oprócz opuźnienia w odbiorze domu o tydzień
      Pozdrawiam
      • Gość: greatidea IP: *.dynamic.chello.pl 01.09.13, 15:49
        Kupiliśmy tam segment - w rzeczywistości jest jeszcze fajniej niż można znaleźć na ich stronie.
        To, że jest blisko szkoła to piszą właściwie wszyscy, ale stamtąd do szkoły jest zaledwie 400m, a do tego szkoła wygląda jak dworek, a na pewno nie jak szkoła państwowa.

Niedawno odebraliśmy klucze, deweloper robi jeszcze drobne poprawki (absolutnie bez żadnego kręcenia nosem). Odbiór techniczny robiliśmy z panem, który się w tym specjalizuje - był pod wrażeniem jakości wykonania.

Cóż, jeszcze nie mieszkamy, ale na razie nie możemy powiedzieć złego słowa i szczerze mówiąc aż chce się polecać :)
        • Gość: Gosia 58 IP: *.subscribers.sferia.net 01.09.13, 21:07
          no to popierdzielam do łaz, czy mili sąsiedzi lubią poimprezować przy dobrej muzie?
          • Gość: greatidea IP: *.dynamic.chello.pl 01.09.13, 21:54
            Jak poznam sąsiadów to odpowiem ;)
            • Gość: sąsiad spod lasu IP: 91.222.124.* 16.09.13, 17:45
              Gość finansuje gminie prawie całą infrastrukturę w tej lokalizacji a to o czymś świadczy, nieprawdaż ? Tak nie zachowuje się developer który ucieka na Kajmany po sprzedaniu inwestycji. Patrząc na jakość wykonania tego osiedla oraz jego otoczenie (proponuję wizytę w realu bo to jest u nich na stronie to bardzo mało) nie sądzę ,że cena za jaką sprzedaje segmenty jest wygórowana - policzcie sobie koszt wykonania samych ogrodzeń gabionowych z otoczakami marmurowymi i pokażcie mi developera który oddaje do użytku nie tylko segment ale również ogródki w których jest coś poza zaoraną ziemią którą przykrył gruz pozostały po budowie ,do tego wspomniana infrastruktura.
              Biorąc po uwagę staż firmy na rynku - w mojej ocenie na plus, młodzi developerzy na początku się bardzo starają.
              Wniosek jest jeden: kto nie jest pazerny dużo zyskuje.
    • Gość: M&M IP: *.dynamic.chello.pl 27.02.14, 22:57
      Kupiliśmy segment z drugiego etapu, odbiór zapowiadają na czerwiec 2014. Na tą chwilę kontakt z deweloperem bardzo w porządku, złego słowa nie można powiedzieć. Wszystkie prace wykonywane tak jak to było zapowiedziane a jakiekolwiek nasze uwagi czy też poprawki realizowane są od razu.Szczególnie cenimy sobie kontakt z Kierownikiem Budowy, oby tak dalej!
      Zanim zdecydowaliśmy się na kupno widzieliśmy chyba wszystkie inwestycje w tej okolicy, nigdzie nie było tak wysokiego standardu za taką cenę.
      W sumie nie możemy się doczekać aby się już przeprowadzić! Oby do lata :)
      • Gość: anty dev IP: *.play-internet.pl 28.02.14, 15:31
        trzeba być ślepym idiotą by nie wyłapać ordynarnej autoreklamy i to.w zasadzie w całym wątku. m.in. wpisy "m&m" "sąsiad z lasu" to typowy język dewelopera lub jego działu sprzedaży. bo kogo obchodzi koszt ogrodzenia oprócz deva który za niego zapłacił...
        • Gość: greatidea IP: *.wybcz.pl 28.02.14, 16:16
          Od kogoś o takim nicku trudno wymagać wiary w dobre opinie, jednak zanim zacznie się kogoś wyzywać warto głębiej zapoznać się z tematem. Zapraszam na osiedle, większość mieszańców już mieszka, można uzyskać opinie z pierwszej ręki.
          • Gość: anty dev IP: *.play-internet.pl 28.02.14, 17:42
            no jasne. ty też nie jesteś z biura sprzedaży deva tylko jesteś ich klientem, który już kupił segment, i który z uwagą śledzi jak rozwija się wątek. a jak tylko pojawia się wpis demaskujacy waszą tanią kryptoreklame to od razu po kilkunastu minutach musiałeś wpisać post broniący swojego ukochanego dewelopera.
            nie znam tego deva i tej inwestycji ale jak chcecie się reklamować to wykupcie sobie jak inni legalna reklamę. inna sprawa że skoro pozytywne opinie nt deva są tylko autorstwa biura sprzedaży to... ocenę sytuacji zostawiam potencjalnym klientom ale mi się zapaliła czerwona lampka.
            • Gość: M&M IP: *.dynamic.chello.pl 28.02.14, 18:15
              No tak.... nie gluptasie to opinia ludzi ktorzy kupili segment i chca sie podzielic wrazeniami z innymi, ktorzy sie nad tym zastanawiaj. to smutne jak ludzie maja plytkie podejscie i wesza wszedzie spiski i klamstwa, na szczescie to nie moj swiat :)
              Nie chcesz wierzyc nie wierz, twoj problem. Bez odbioru z Toba, z reszta jak najbardziej :)
              • Gość: Darek IP: *.subscribers.sferia.net 28.02.14, 18:44
                Pracowniku developera, czasami milczenie jest złotem. Jeśli zależy ci na dobrej opinii o swojej firmie zagaś nic nie pisząc ten wątek.
              • Gość: anty dev IP: *.play-internet.pl 28.02.14, 19:01
                o proszę, następny wierny klient zakochany w swoim deweloperze, niczym Berkut w Janukowyczu, i także śledzi na bieżąco wątek by w razie potrzeby w ciągu 30 min interweniować. ten dev naprawde musi być wyjątkowy skoro ma tak cudownych i walecznych klientów.m&m dziś się jeszcze wykazał odkopaniem wątku z miesięcznego niebytu, za to greatidea w obronie deva wyskoczył zza węgła mimo że od miesiąca się nie pojawiał.brawo, brawo.medal za wierność deweloperowi i odwagę w jego obronie
                Żenujące...

P.S. tak myślę czy teraz odezwie się "sąsiad z lasu" czy ten klient co kupił u nich mieszkanie na poprzednim osiedlu ale też jest zachwycony
                • Gość: greatidea IP: *.dynamic.chello.pl 28.02.14, 21:04
                  Jest coś takiego jak śledzenie wątku przyjemniaczku, stąd moja odpowiedź.
                  Zaglądam gdy dostanę maila o nowym wpisie.

Pozdrawiam,
                  Wierny Klient
                  • Gość: Darek IP: *.subscribers.sferia.net 01.03.14, 15:07
                    a to chyba sam prezes wypisuje emocjonalne brednie samozachwalając się . Brawo! Radzę zrobić jakiś kurs markietingu albo coś teges bo w ten sposób nic nie sprzedasz.
                    Dobrze by było aby teraz wkroczył z wyzwiskami jakiś sąsiad zakochany wręcz w developerze!
                    • Gość: Marcin Wróbel-Kicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.14, 07:06
                      Drogi Darku w nawiązaniu do Twoich zarzutów że niby Prezes wypisuje te bzdury zwróć uwagę że niema Pana Prezesa tylko Pani Prezes po pierwsze a po drugie wypisujesz jakieś rzeczy o sąsiadach z lasu może to Ty jesteś tym sąsiadem z lasu i widząc szczęśliwych Ludzi Którzy kupili swój wymarzony dom od uczciwej firmy (między innymi Ja jestem współwłaścicielem ) jesteś zazdrosny więc jeśli chcesz porozmawiać uczciwie zapraszam na spotkanie na terenie osiedla myślę że Ludzie tam mieszkający chętnie porozmawiają z Nami na Miejscu i zobaczysz kto robi te wpisy na forum bo na pewno nikt z Moich Pracowników ani nie Ja
                      Domy sprzedają się jeśli standard wykończenia jest dobry i cena odpowiednia serdecznie pozdrawiam i zapraszam na spotkanie w imieniu Swoim i myślę że mieszkańców
              • Gość: wkurzona IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 27.04.14, 19:22
                witam, Przestrzegam przed zakupem... i nie chodzi o to że biorę udział w jakiejś rozmowie kto i co wpisuje. Chciałabym poinformować o nowej budowie po drugiej stronie ulicy - oczyszczalni ścieków i 11 metrowego zbiornika retencyjnego na ścieki. I co z tego że segmenty są dobrze wybudowane, dobre materiały, ale developer mimo że partycypuje w kosztach budowy ogrodzenia o wysokości 5 m które otoczy i zakryje zbiornik żeby go nie było widać, ale ziemia, woda, powietrze i wszystko wokół jest skażone. Ja nie chce się denerwowac i brac udziału w dyskusji. Chciałbym tylko zazncazyn że zanim ktoś wyda pół miliona złotych to niech przejdzie się DO GMINY I SPRAWDZI SĄSIEDNIE TERENY. Oczywiście wszyscy są mili, ale jeśli zada sie pytanie o oczyszczalnie ścieków - niestety przestają odbierać telefony. Wybór należy do kupujących tylko jak już kupicie i obudzicie się rano w dziwnym zapachu to nagle okaze sie że dom juz nie jest do sprzedania bo nikt nie kupuje domu przy oczyszczalni ścików.
                PRZEMYŚLCIE zanim podpiszecie kredyty na 30 lat.
                • Gość: tumieszkam IP: 91.222.124.* 01.05.14, 08:59
                  No to od roku mieszkam w tej "strefie skażonej". Zaznaczę tylko, że nie jest aż tak źle, wodę mamy z wodociągu, a nie ze studni... to tak w kwestii jej skażenia...
                  Ale ja nie o tym - nie mam zamiaru nikogo "zachęcać do zakupu".
                  Moim zdaniem największą niedogodnością dla mieszkańców osiedla, jest... brak utwardzonej drogi. To co się tutaj dzieje po opadach, choćby niewielkiego deszczu, to jest istny dramat. Cała droga zamienia się w pomarańczową breję z licznymi kałużami, których nie sposób ominąć. Przejazd samochodem załatwia sprawę, ale po takim kursie należy od razu jechać do myjni. Breja z kół samochodów przenosi się na podjazdy domów i do ich środka - jak ktoś lubi odkurzać to tutaj ma to zagwarantowane przynajmniej kilka razy dziennie. Z kolei w dni słoneczne żyjemy w permanentnym kurzu - po sąsiedzku przecież budowa i samochody kursują tu bez przerwy. Reasumując - droga, droga i jeszcze raz droga. Jestem pewien, że jakby powstała to i sprzedaż domów w nowej części osiedla wyglądałaby lepiej. Już wiele razy miałem okazję rozmawiać z osobami odwiedzającymi inwestycję, które pytały mnie o opinię o niej i o developerze. Kilkoro z nich trafiło tu akurat w niepogodę i kwestia braku porządnego dojazdu do posesji była dla nich istotną niedogodnością.
                  I to tyle z mojej strony - tytułem wstępu i zakończenia. Pozdrawiam ze "skażonej strefy"... ciekawe czy już zaczynam świecić w nocy...
            • Gość: antydevsamjestde IP: 91.222.124.* 24.05.14, 00:15
              anty dev sam jest dev i zapaliła mu się czerwona lampka jaki był głupi że zapłacił kupę kasy za reklamę a mógł nasłać pracowników do robienia wpisów, o! albo lepiej sam Prezes z nudów by wpisywał.
              widzisz , gdybyś zainteresował się jak przyciągnąć klientów , zrobiłbyś takie ogrodzenia i znałbyś koszty, ale TY chciałeś się nachapać i teraz siedzisz na 10 piętrze w bloku z płyty, korzystasz z mobilnego łącza bo na stałe cię nie stać odkąd przestały sprzedawać się Twoje inwestycje bubli budowlanych a kredyty wykańczają Twój umysł i zazdrościsz, że mimo smrodów z oczyszczalni segmenty konkurencji się sprzedają.
              A jak będziesz odpisywał to nie zapomnij przeczytać ile smrodów dzisiaj zjadłeś w pseudo żywności i ile anten gsm jest nad twoją głową
    • Gość: Inproro Interiors IP: *.dynamic.chello.pl 10.03.14, 15:06
      Witam
      Reprezentuję firmę Inproco. Świadczymy kompleksową usługę remontową dla klientów indywidualnych oraz deweloperów :
      wykończenia pod klucz, projektowanie oraz wykonawstwo mebli na wymiar , projektowanie wnętrz mieszkalnych oraz biurowych , wizualizacje 3D. Proponuję Państwu nasze usługi oraz współpracę.
      Jest wiele powodów, dla których warto wybrać firmę Inproco na wykonawcę
      Państwa projektów.
      • Wygoda: Firma Inproco zapewnia Klientom stały dostęp do aktualnych
      informacji dotyczących postępu prac. A wszystko to nie wychodząc z domu
      i korzystając z jednego źródła kontaktu.
      • Spokój: Gwarantujemy wykonanie projektu zgodnie z najwyższym
      standardem oraz w określonym limicie czasu i środków finansowych zgodnie
      z projektem.
      • Jakość: Jakość oferowanych przez nas usług dotyczy zarówno
      wykorzystywanych materiałów, jak również wykonawstwa, a ponadto odznacza
      się najwyższym standardem i konkurencyjnymi cenami.
      • Ekspertyza: Decydując się na firmę Inproco uzyskasz połączone
      doświadczenie ekip wykonawczych oraz architektów, a wszystko to w
      zasięgu jednego telefonu.

Pod względem cen jesteśmy bardzo konkurencyjni, zarówno w przypadku prac wykończeniowych jak również projektów, wizualizacji.

Istnieje możliwości zaprojektowania oraz wykonania mebli, jak również
      remontu / wykończenia pojedynczych pomieszczeń.
      Z nami mają Państwo możliwości zakupu spersonalizowanych, designerskich grzejników firmy LuxRad z 10% rabatem.
      Na życzenie mogę dosłać referencje naszych klientów.
      Pozdrawiam
      535 406 302

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.