Dodaj do ulubionych

Słodowiec Park - Matexi

IP: *.centertel.pl 03.07.13, 08:17
Co myślicie o tej inwestycji? Trafiłem jakiś czas temu na to i juz trochę się zastanawiam.

www.slodowiecpark.pl/
Jakieś info nt. warunków technicznych, o deweloperze etc.?
Edytor zaawansowany
  • Gość: Zenek IP: *.r-link.pl 03.07.13, 14:48
    Matexi buduje też na Bemowie, i tam podobno było w miarę ok, jeśli ktoś lubi mieszkać w tłoku.
    Mieszkam na Słodowcu i nie dałbym tam za nowe mieszkanie więcej jak 4500 a na pewno ceny będą wyższe. Jedynymi plusami jakie widzę jest bliskość trasy toruńskiej, Simply i Biedronka w pobliżu, biblioteka (ale wiem że 99% ludzi uzna to za żart).
    A minusy? Hałas (wyjazd z miejscowych osiedli pod samymi oknami + tramwaje + samoloty na Bemowo + wielki kościół wygrywający melodie na dzwonach co kilka godzin), 20 minut na nogach do metra, park tylko w nazwie - nawet go z okien nie będzie widać, osiedle pijaków i emerytowanych nauczycieli = dużo kradzieży i darcia mordy na ulicy.
  • Gość: mama IP: *.centertel.pl 31.07.13, 05:41
    20 minut do metra to chyba dla tych emerytowanych nauczycieli - 10 minut drogi max. drugiej stronie Duracza w piekarni sprzedają najlepszy chleb na świecie. Pod domem są dwa parki - da się pojeździć na sankach. na dłuższy spacer można iść nad kanalek przy ul Gwiazdzistej lub do lasku Bielańskiego. Przychodnie, szkoły i przedszkole bliziutko, trasy raczej nie będzie bardzo słychać do kościoła można się przyzwyczaić. Jeżeli blok będzie porządnie wybudowany to według mnie będzie ok.
  • Gość: Gość IP: *.skanska.pl 23.01.14, 13:41
    Gość portalu: Zenek napisał(a):

> Matexi buduje też na Bemowie, i tam podobno było w miarę ok, jeśli ktoś lubi mi
    > eszkać w tłoku.
    > Mieszkam na Słodowcu i nie dałbym tam za nowe mieszkanie więcej jak 4500 a na p
    > ewno ceny będą wyższe. Jedynymi plusami jakie widzę jest bliskość trasy toruńsk
    > iej, Simply i Biedronka w pobliżu, biblioteka (ale wiem że 99% ludzi uzna to za
    > żart).
    > A minusy? Hałas (wyjazd z miejscowych osiedli pod samymi oknami + tramwaje + sa
    > moloty na Bemowo + wielki kościół wygrywający melodie na dzwonach co kilka godz
    > in), 20 minut na nogach do metra, park tylko w nazwie - nawet go z okien nie bę
    > dzie widać, osiedle pijaków i emerytowanych nauczycieli = dużo kradzieży i darc
    > ia mordy na ulicy.
    Zenek nie przesadzaj...też mieszkam na Słodowcu (Magiera) i sądzę, że jak dostrzegasz tam tylko Biedronkę jako atrakcję to bardzo Ci współczuję...
    Do Metra nie jest 20min tylko 5 (a raczej do pracy się nie śpieszę), zielone parki są dwa.. jak chciałbyś je widzieć to może zamieszkaj na ławce...
    Ogólnie jest to bardzo dobra lokalizacja a hałas - tak samoloty czasami przeszlkadzają ale tramwaj to akurat będzie za sąsiednim blokiem...
  • Gość: liza IP: *.dynamic.chello.pl 01.02.14, 12:39
    Poza tym z deweloperem same problemy. Nie wiedza chyba co to znaczy obsluga klienta i ze nie wystarczy sprzedac mieszkania wciskając nieprawdziwe informacje ale również reagować na pojawiające sie wady konstrukcyjne.
  • Gość: wo_w IP: *.static.chello.pl 10.03.14, 23:28
    napisz proszę co masz na mysli mówiąc o błedach konstrukcji, bo jestem zainteresowana mieszkaniem w tym bloku.
  • Gość: gg IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.07.13, 11:39
    narazie tak jak widać pierwsza inwestycja różni się w rzeczywistości od projektów reklamowych
  • Gość: menn IP: 91.189.26.* 28.07.13, 20:45
    I bardzo dobrze, w rzeczywistości wygląda bardzo przyjemnie
  • Gość: liz IP: *.action.pl 03.02.14, 09:38
    tylko wyglądają - jakość wykonania pozostawia wiele do życzenia
  • Gość: Karo IP: *.dynamic.chello.pl 03.02.14, 17:56
    Jakość? Przecież budynek jeszcze nie powstał - jakie zastrzeżenia co do jakości można mieć na tym etapie budowy? Nie jestem znawcą, ale wydaje mi się że teraz nie można jeszcze zbyt wiele powiedzieć o jakości wykonania - chyba, że nie mam racji - jeśli tak, proszę o konkrety.
  • Gość: Ed IP: *.mos.gov.pl 31.07.13, 08:27
    Dowiedziałem się o przykładowe ceny - nie jest źle. Im wyżej tym drożej (ok 7 tys za każde piętro).

56,48m2 , 7 piętro - 436 tys
    56,48m2, 2 piętro - 390 tys
    70m2, 3 piętro - 500 tys

Te mieszkania od strony słodowca są chyba najciekawsze. na tym sąsiadującym terenie raczej niz nie wybudują, bo jest tam jakiś mały budynek infrasrukturalny.
  • smaczek12 15.11.13, 19:10
    Powtarzam pytanie założyciela wątku - co sądzicie o tej inwestycji ?
    Buduje się szybko, a nawet bardzo szybko, ale czy solidnie ? Czy ktoś z tego forum kupił tam mieszkanie ? Czy warto ? bardzo proszę o opinie.
  • Gość: mama IP: *.centertel.pl 19.01.14, 15:35
    Wykonanie nie zależy od dewelopera tylko od wykonawcy a buduje to Unibep a to chyba obecnie najlepszy wykonawca na rynku. My kupiliśmy mieszkanie na wyższym piętrze, widok na Duracza - fakt, obawialiśmy się, że te z widokiem na stare bloki będą ciemne a na niższych piętrach może być głośno (np. w przypadku monopolu no i zjazdu do garażu). Nasze mieszkanie jest nieduże 44 m2 ale rozkład ma super - dwa pokoje, oddzielna duża kuchnia i łazienka jednak nie wszystkie mieszkania mają tak dobry rozkład. W tym momencie najlepsze rozkłady i ceny już są wykupione (z tego co widać na stronie). Menelstwo jest wszędzie a na Słodowcu nie większe niż gdzieś indziej (wychowałam się tam).
  • Gość: Kapitan IP: *.play-internet.pl 26.01.14, 09:18
    Ja kupiłem 35m2 na 4 piętrze, warto zaznaczyć, że obowiązkowo trzeba kupić mieszkanie z miejscem w garażu, które kosztuje 33 tys. zł
  • Gość: hej IP: *.static.chello.pl 28.01.14, 17:41
    My póki co jesteśmy zadowoleni ze współpracy z matexi, korzystamy z tego, że nasze piętro nie jest jeszcze zbudowane i robimy zmiany lokatorkie. Przenosimy ściany, gniazdka, grzejniki, zmieniamy układ odpływów w łazience, przenosimy pralkę, sporo tych zmian wyszło a zapłacimy za to grosze. Za wszystkie zmiany wyszło ok 400zł. Super, że jest taka możliwość i że ceny zmian są przystępne. Gdybyśmy musieli zmieniac to wszystko po odbiorze, to nie dośc że wyszłoby drożej to i dłuzej by trwał remont.
    Czy warto kupić tam mieszkanie.. heh .. powiem jak tam trochę pomieszkamy :D ale wolę to niż krasinskiego 41 <cena ok 8500 + 3 myjnie samochodowe do okoła, z jednej strony biurowiec oddalony o 8m a z drugiej persepktywa poszerzania krasińskiego do 2 pasmówki>
  • Gość: wiki IP: *.dynamic.chello.pl 01.02.14, 12:43
    Jestescie chyba w stanowczej mniejszości gdyż z deweloperem problemy maja nawet administratorzy inwestycji. Brak podstawowych informacji, wprowadzanie w blad to ich polityka.
  • Gość: Paweł IP: 72.52.128.* 16.11.13, 04:38
    Przeglądałem tę ofertę bo w znajomi szukają mieszkania i doradzam im z wyborem:-)
    Mieszkam w okolicy i znam ją dobrze i w zasadzie w 100% popieram pierwszą odpowiedź w wątku, oddaje dużo realiów.
    Ogromne minusy, które warto podkreślić:
    - część mieszkań z fatalnymi rozkładami typowymi dla nowego budownictwa ("krzywe" pokoje, w salonach brak ścian zaplanowanych pod tv+kanapę, w salonie za okna po 2-3 stronach), nie mówiąc o rozmieszczeniu stołu do jedzenia, wiele mieszkań z kuchniosalonami a la lata 90 czyli zapachy i hałasy w salonie gratis.
    - typowe błędy deweloperów: duże niepotrzebne halle czy np. sypialnia i łazienka sąsiada za ścianą salonu (i tak źle i tak niedobrze, bo albo masz szansę słuchać wieczorami przy tv jak się sąsiedzi kąpią, albo oni będą chcieli spać i nie pozwolą ci oglądać głośno tv po 22).
    Jako właściciel dwóch mieszkań w sąsiedztwie na Przasnyskiej (jedno stare o klasycznym rozkładzie kupiłem na wtórnym w WSM, drugie, nowe, po wnikliwych analizach, dopiero w budowie u deva) myślę, że dużo wiem na co patrzeć w ofertach devów. I patrzyłbym na pewno w tej ofercie także na sąsiedztwo:
    - obskura blokowa w oknach, meliniarskie sąsiedztwo i brzydota Piasków
    - hałas od AK wyraźnie słyszalny (u mnie na Przasnyskiej nie słychać bo mam "ścianę" z bloków i drzew, a tam jeszcze wiadukt jest wyżej plus idzie hałas z Broniewskiego)
    - no i ten tragiczny kościół który ja słyszę nawet na rogu Elbląska/Broniewskiego podczas spaceru. Gdy idę tędy na zakupy i słyszę te melodie z oddali, przecieram oczy ze zdumienia jak połowa Piasków w tych blokach dookoła może tolerować coś tak skandalicznego pod oknami? Pierwsze co zrobiłbym to pozwałbym proboszcza i obrzucił kościół jajami.
    Nikogo nie reklamuję, ale u mnie na samej Przasnyskiej i w okolicy jest tylu deweloperów, także tanich, że Słodowca bym nie brał pod uwagę nawet mając okrojony budżet. 7-8 tys./m2 - szkoda nawet takiej kasy na to. Jedyna zaleta w porównaniu z tym co mam u siebie to bliżej do metra. Ale nawet jak ktoś jest fanem ZTM to i tak nie chciałbym chodzić kilometra do metra Słodowiec, tramwaje słyszane w oknie z kolei byłyby dla mnie minusem.

Krótko mówiąc - nawet za 7 tys/m2 znajdziesz wiele innych, lepszych ofert, nawet w sąsiednich osiedlach Bielan czy Żoliborza.
  • Gość: anka IP: *.ip.netia.com.pl 16.11.13, 13:59
    Ja kupiłam mieszkanie na Bemowie, jestem zadowolona. Deweloper solidny,dokumenty do banku przygotowywane w godzine. Budynek wykonany tak jak zalozone było w projekcie, zadnych usterek w mieszkaniu nie mam. Na klatce i w garazu jak na razie tez nie widze. Minusem jak dla mnie jest tylko brak komorek lokatorskich dla wszystkich mieszkancow.Kto pierwszy ten lepszy;)
  • smaczek12 16.11.13, 18:44
    Dziękuję za odpowiedź - własnie tego chcialam się dowiedzieć. Bo okolicę znam jak własną kieszeń - i uważam że to bardzo dobre miejsce do życia. To NIE SĄ PIASKI, tylko Słodowiec, bardzo, bardzo zielone i spokojne Bielany. Menelstwo ???? nie przesadzajmy, mniej widoczne niż w innych dzielnicach.
    Rozkłady mieszkań ? według mnie - super; np. jeśli aneksy, to zwykle wyraźnie wydzielone z pokoju, z oddzielnym oknem.
    Wątpliwości budzi we mnie tylko bardzo bliska odległość między budowanym blokiem a tym zwielkiej płyty, wysokość budynku i - chyba- podwórko studnia. I zastanawiam się, czy tak blyskawicznie wznoszący się dom jest budowany solidnie.
  • Gość: paweł IP: *.dynamic.chello.pl 03.12.13, 21:50
    Uwaga! Nie bądźcie naiwni i nie kupujcie mieszkania na parterze,klimatyzator ze sklepu Carrefour rzęzi pewnie całą noc,a co dopiero będzie latem! Zamontowali jakieś badziewie,co zamiast cicho szumieć klika ciągle i rzęzi,to chyba sprężarka nad klimatyzatorem. Oglądałem mieszkanie i prawie się zdecydowałem,ale na szczęście usłyszałem.
  • Gość: Miśki IP: *.dynamic.chello.pl 03.12.13, 21:55
    My jesteśmy rozczarowani mieszkaniem na Bemowie. Kupiliśmy mieszkanie ciche i w fajnej okolicy,a jak sklep zamontował klimatyzatory na parterze,nie można otworzyć okna nocą .
  • Gość: Aga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.13, 23:40
    Planuje zakup mieszkania od matexi na Ursynowie!czy matexi to solidna firma?
  • Gość: cioccolatta IP: *.dynamic.chello.pl 01.02.14, 12:34
    Kompletnie nie polecam. Same problemy i fuszerka budowlana. Kompletne lekceważenie lokatorów i brak reakcji na zgloszone usterki.
  • Gość: q IP: *.static.chello.pl 10.03.14, 23:31
    jakich lokatorow.. jakie zgłoszone usterki.. to szkielet bloku!
  • Gość: M IP: *.greennet.org.pl 22.03.14, 21:21
    Jestem właścicielem mieszkania kupionego od matexi na bemowie. Powiem jedno: deweloper jest komunikatywny tylko na etapie sprzedaży. Potem zaczyna sie droga przez mękę. Po wprowadzeniu okazuje sie ze jakość wykonania jest słaba, zaś wszelkie sygnały dotyczące wad ujawnionych w mieszkaniu są ignorowane. Zdecydowanie odradzam tego dewelopera osobom które nie chcą kopać sie z koniem po zakupie miszkania
  • Gość: konjo IP: 87.204.12.* 09.04.14, 10:48
    Mili Państwo,

Czytam tutaj negatywne opinie o deweloprze matexi i nie jestem ani trochę zszokowany. Nie jest tak, że nie współczuję ludziom którzy tam zainwestowali swój kapitał i się rozczarowali. Sam "o mały włos" tam nie kupiłem. Ludzie skarżą się na usterki złe traktowanie, ignorowanie usterek technicznych, itd. Tak podejrzewałem że może to wyglądać. Powodem mojej rezygnacji był fakt, że matexi sprzedaje swoje mieszkania z poczuciem dyktowania swoich drakońskich warunków klientowi. Otóż byłem zainteresowany mieszkaniem 2 pokojowym i w zasadzie chciałem najnormlniej w świecie się z tą decyzją przespać dłuższą chwilę, I tu pierwsze schody - na zastanowie parę dni (3-5), po tych paru dniach umowa w formie aktu! Ale jak to parę dni, przecież kupuję mieszkanie a nie paczkę fajek ? Nie było możliwości negocjacji na tym etapie! Parę dni bo już kolejni klienci czekają na rezerwacje. Jakby chcieli możliwie szybko opchnąć te mieszkanie mając coś do ukrycia (teraz wygląda na to że faktycznie mieli - słaba jakość). No dobra można to przeżyć i się pospieszyć sie z decyzją, ale naciski z ich strony były totalnie niesmaczne! Ponaglanie, przypominanie, bo kolejny klient czeka! Kolejny etap umowa- no więc tutaj zostałem brzydko mówiąc rozwalony! Kary, kary, kary!!! Za opóźnienie 1 wpłaty - kara! Za to, że bank nie udzieli mi kredytu - kara! Za odstąpienie od umowy z innego powody - kolejna kara!! O przepadnięciu zaliczki nie wspomnę! Szukając mieszkania ponad pół roku dowiadywałem sie jak wyglądają umowy u innych deweloperów- Budimex, DomDev. Nigdzie czegoś takiego nie ma! Ja, z racji że jestem uświadomionym konsumentem nie zgodziłem się na to. Ale próbowałem jakoś wpłynąć. Osoba mnie reprezentująca negocjowała nawet z osobą, która zarządza firmą matexi w naszym kraju. Jakichkolwiek ustępstw! Nic, zero! Po szeregu negocjacji moja przygoda z matexi się skończyła. Znalazłem mieszkanie na Żoliborzu - Atelier i tam potraktowano mnie godnie. Miałem możliwość naprawdę szerokiej możliwości umowy. Deweloper poszedł na duże ustępstwa! Przykładowo - zminimalizował ilość transzy z 4 do 3 oraz dał możliwość doprecyzowania niejednoznacznych dla mnie zapisów. Dał również duży rabat z racji zaawansowania inwestycji (ponad rok do oddanie) i co najważniejsze pozwolił w spokoju załatwić wszystkie formalności związane z kredytem -ponad 1 miesiąc od momentu podpisania aktu. Zostałem dobrze potraktowany i jak na razie współpraca przebiega bez zastrzeżeń. Wszystkim generalnie odradzam matexi, bo polityka firmy jest zacofana. Mamy rok 2014 i dzisiaj interesy robi się inaczej niż w latach 80'.
  • Gość: hector IP: 195.42.249.* 09.04.14, 14:57
    Dziwne, ja kupiłem tam mieszkanie i mam zupełnie inne doświadczenia. Po dokonaniu decyzji o zakupie, spotkaliśmy się u notariusza i po akcie trzeba było wpłacić 10% wartości. Ze względu na opieszałość banku przy kredycie, deweloper kilkukrotnie przedłużał mi termin wpłaty kolejnej transzy.
  • Gość: anka IP: *.ip.netia.com.pl 14.12.13, 12:21
    deweloper nic juz tu nie ma do powiedzenia,carrefour jest tu winowajca;)ja mieszkam po drugiej stronie wiec do mnie nic nie dociera,ale moze warto poruszyc te sprawe u administratora albo zadzialamy jako wspolnota?
  • Gość: lidia IP: *.dynamic.chello.pl 01.02.14, 12:47
    Zupelnie jakbym czytała opinie o innej firmie. Jestem niestety również nieszczesliwa posiadaczka mieszkania w tym budynku i szczerze odradzam wspolprace z tym deweloperem. Oszustwo i spychologia. Slaba jakość wykonania i oszczędzanie na każdym kroku. Jak chcesz mieć Internet w mieszkaniu to zapomnij o TV dvb-t z anteny zbiorczej.w ramach oszczednosci doprowadzono tylko jeden kabel zasilający. Wiec jesteś skazana na umowę z dostawca Internetu rowniez w ramach telewizji.
  • Gość: Karo IP: *.dynamic.chello.pl 01.02.14, 20:22
    Witam! Trafiłam na ten wątek w poszukiwaniu informacji o inwestycji Słodowiec Park. Noszę się z zamiarem kupna mieszkania 3 pokojowego w tym budynku, jednak zaczął zastanawiać mnie fakt dlatego mieszkania dwustronne, mające okna na stary blok a z drugiej na park w ogóle się nie sprzedają.. niby rozkład ok, ceny powiedzmy że nie za wysokie a jednak większość z tych mieszkań nie cieszy się zainteresowaniem. Czy to kwestia bliskości drugiego, starego bloku czy są dostrzegacie jeszcze jakieś inne mankamenty związane z tymi lokalami?
  • smaczek12 02.02.14, 10:37
    To nie dlatego te mieszkania gorzej się sprzedają, że mają jakąś wadę - czy zauważyłaś, że dwupokojowe lokale właściwie wszystkie są sprzedane? Te, o które pytasz, są duże ( no, w miarę), trzypokojowe. Mnie one się bardzo podobały, ale i tak kupiłam 2 pokoje. Też bardzo ładne, ale mniejsze.
  • Gość: kix IP: *.dynamic.chello.pl 03.02.14, 09:43
    ludzi w tym kraju stać głównie na małe norki, ot cała tajemnica
  • Gość: Jarek IP: *.ip.netia.com.pl 14.02.14, 13:04
    Nie sprzedają się bo z tego bloku nie ma widoku na park. Są okna w kierunku parku ale przed parkiem jest jeszcze parking i kolejny blok z płyty a nawet dwa obok siebie :)
  • Gość: Press IP: *.warszawa.vectranet.pl 02.03.14, 21:54
    odnośnie kwestii sprzedaży to z tego co mi waidomo już spro jest sprzedanych wg informacji od handlowca. Byłem w okolicy i wg mnie nie jest tam tak żle. Mam też dodatkowe pytanie odnośnie ewentualnego placu zabaw dla dzieci. Czy ktoś ma info w tym temacie, czy będzie, jeśli tak to gdzie ?
  • Gość: mama IP: *.centertel.pl 03.03.14, 21:56
    Plac zabaw ma być na dachu budynku na XI piętrze...
  • Gość: Press IP: *.warszawa.vectranet.pl 03.03.14, 22:50
    hhh ciekawe a czy bedzie on otwarty czy zamknięty, jaką ma mieć powierzchnię. Z planów jakie widzę na stonie w necie mogę sie domyślać, że może bedzie od strony ulicy Duracza. tam jest kawałek terenu, który wg mnie może mieć około 40m2 co raczej nie bardzo bedzie mogło zasokoić potrzeby maluchów
  • Gość: wo_w IP: *.static.chello.pl 10.03.14, 23:35
    z tego co widac na makiecie to bedzie to szklarnia od gory otwarta <ze niby dostep powietrza> a tak to z kazdej strony wysokie szklane sciany.. przynajmniej nie bedzie glosno, bo kto tam dziecko zaprowadzi..
  • Gość: qw IP: *.static.chello.pl 10.03.14, 23:32
    wbudynek jest w ksztalcie litery u i te wewnętrzne okna moga dawac malo swiatła
  • Gość: gloria IP: *.dynamic.chello.pl 01.02.14, 12:36
    Warunki techniczne pozostawiają wiele do życzenia bądź przygotowany na kilkustronicowa listę poprawek deweloperskich przed odbiorem i walke w kazdy z punktow.
  • Gość: ksvrl IP: *.cegedim.fr 03.03.14, 10:34
    Od wschodu tego bloku jest całkiem spory parking.
    Czy ktoś się orientował czy tam nie jest planowana budowa jakiegoś małego bloczku bo jak tak to niezły ścisk się tam zrobi :(
  • Gość: mama IP: *.centertel.pl 03.03.14, 21:58
    Tam jest planowana rozbudowa/przebudowa tego obiektu który jest obecnie
  • Gość: Tomek IP: 194.126.236.* 10.03.14, 12:36
    A dokładnie co tam powstanie, jakiś budynek czy rozbudują ten parking?
    Tylko nie wiem co tam można rozbudować.
  • Gość: Inproro Interiors IP: *.dynamic.chello.pl 10.03.14, 13:59

Reprezentuję firmę Inproco. Świadczymy kompleksową usługę remontową dla klientów indywidualnych oraz deweloperów :
    wykończenia pod klucz, projektowanie oraz wykonawstwo mebli na wymiar , projektowanie wnętrz mieszkalnych oraz biurowych , wizualizacje 3D. Proponuję Państwu nasze usługi oraz współpracę.
    Jest wiele powodów, dla których warto wybrać firmę Inproco na wykonawcę
    Państwa projektów.
    • Wygoda: Firma Inproco zapewnia Klientom stały dostęp do aktualnych
    informacji dotyczących postępu prac. A wszystko to nie wychodząc z domu
    i korzystając z jednego źródła kontaktu.
    • Spokój: Gwarantujemy wykonanie projektu zgodnie z najwyższym
    standardem oraz w określonym limicie czasu i środków finansowych zgodnie
    z projektem.
    • Jakość: Jakość oferowanych przez nas usług dotyczy zarówno
    wykorzystywanych materiałów, jak również wykonawstwa, a ponadto odznacza
    się najwyższym standardem i konkurencyjnymi cenami.
    • Ekspertyza: Decydując się na firmę Inproco uzyskasz połączone
    doświadczenie ekip wykonawczych oraz architektów, a wszystko to w
    zasięgu jednego telefonu.

Pod względem cen jesteśmy bardzo konkurencyjni, zarówno w przypadku prac wykończeniowych jak również projektów, wizualizacji.

Istnieje możliwości zaprojektowania oraz wykonania mebli, jak również
    remontu / wykończenia pojedynczych pomieszczeń.
    Z nami mają Państwo możliwości zakupu spersonalizowanych, designerskich grzejników firmy LuxRad z 10% rabatem.
    Na życzenie mogę dosłać referencje naszych klientów.
    Pozostaję w kontakcie i liczę na nawiązanie współpracy.
  • Gość: mieszkaniec dura IP: *.dynamic.chello.pl 26.03.14, 10:07
    blok wygląda fajnie, obserwuję budowę od samego początku bo mieszkam obok czyli 20 metrów równolegle do niego. Co mnie bardzo dziwi że na zdjęciach go nie widać :D chyba że mają w planach zburzyć blok :D druga sprawa... po wybudowaniu tego bloku będą stawiać następny zamiast parkingu tego wzdłuż ulicy Duracza. Po trzecie jaki park tam się znajduje?? Bo chyba nie mają na myśli tego "Olszyna" gdzie jest wiecznie syf brud i mnóstwo psich kup na chodniku. Nie powiem że park Żeromskiego troszkę dalej jest bardzo fajny i naprawdę duży z jednym zastrzeżeniem... piach w piaskownicy (jak w Żeromskiego jak i w Olszynce) mogliby wymieniać częściej niż dwa razy w roku. Wielokrotnie widziałem jak właściciele swoich czworonogów wpuszczali ich do piaskownicy we wiadomym celu. Kolejna sprawa to okoliczni pijaczki... Tylko w czasie zimy ich nie słychać, a latem to drą się do późnych godzin nocnych. I oczywiście "pożycz 2 złote" :D ale do tego można się przyzwyczaić. Tyle mam do przekazania. Wieloletni mieszkaniec duracza 4
  • Gość: konjo IP: 87.204.12.* 09.04.14, 10:55
    Mili Państwo,

Czytam tutaj negatywne opinie o deweloprze matexi i nie jestem ani trochę zszokowany. Nie jest tak, że nie współczuję ludziom którzy tam zainwestowali swój kapitał i się rozczarowali. Sam "o mały włos" tam nie kupiłem. Ludzie skarżą się na usterki złe traktowanie, ignorowanie usterek technicznych, itd. Tak podejrzewałem że może to wyglądać. Powodem mojej rezygnacji był fakt, że matexi sprzedaje swoje mieszkania z poczuciem dyktowania swoich drakońskich warunków klientowi. Otóż byłem zainteresowany mieszkaniem 2 pokojowym i w zasadzie chciałem najnormlniej w świecie się z tą decyzją przespać dłuższą chwilę, I tu pierwsze schody - na zastanowienie parę dni (3-5), po tych paru dniach umowa w formie aktu! Ale jak to parę dni, przecież kupuję mieszkanie a nie paczkę fajek ? Nie było możliwości negocjacji na tym etapie! Parę dni bo już kolejni klienci czekają na rezerwacje. Jakby chcieli możliwie szybko opchnąć te mieszkanie mając coś do ukrycia (teraz wygląda na to że faktycznie mieli - słaba jakość). No dobra można to przeżyć i się pospieszyć sie z decyzją, ale naciski z ich strony były totalnie niesmaczne! Ponaglanie, przypominanie, bo kolejny klient czeka! Kolejny etap umowa- no więc tutaj zostałem brzydko mówiąc rozwalony! Kary, kary, kary!!! Za opóźnienie 1 wpłaty - kara! Za to, że bank nie udzieli mi kredytu - kara! Za odstąpienie od umowy z innego powody - kolejna kara!! O przepadnięciu zaliczki nie wspomnę! Szukając mieszkania ponad pół roku dowiadywałem sie jak wyglądają umowy u innych deweloperów- Budimex, DomDev. Nigdzie czegoś takiego nie ma! Ja, z racji że jestem uświadomionym konsumentem nie zgodziłem się na to. Ale próbowałem jakoś wpłynąć. Osoba mnie reprezentująca negocjowała nawet z osobą, która zarządza firmą matexi w naszym kraju. Jakichkolwiek ustępstw! Nic, zero! Po szeregu negocjacji moja przygoda z matexi się skończyła. Znalazłem mieszkanie na Żoliborzu - Atelier i tam potraktowano mnie godnie. Miałem możliwość naprawdę szerokiej modyfikacji umowy. Deweloper poszedł na duże ustępstwa! Przykładowo - zminimalizował ilość transzy z 4 do 3 oraz dał możliwość doprecyzowania niejednoznacznych dla mnie zapisów. Dał również duży rabat z racji zaawansowania inwestycji (ponad rok do oddanie) i co najważniejsze pozwolił w spokoju załatwić wszystkie formalności związane z kredytem -ponad 1 miesiąc od momentu podpisania aktu. Zostałem dobrze potraktowany i jak na razie współpraca przebiega bez zastrzeżeń. Wszystkim generalnie odradzam matexi, bo polityka firmy jest zacofana. Mamy rok 2014 i dzisiaj interesy robi się inaczej niż w latach 80'.
  • Gość: biwak IP: *.net.obi.com 15.04.14, 12:45
    Ja mam zupełnie odmienne wrażenie.
    Obsługa profesjonalna, szczera - bez wciskania 'kitu'.
    Do wszytskich dokumentów jest dostęp, terminy da się negocjować.
    Z ponaglaniem równiez się nie spotkałam. Jeśli komuś pasuje okolica - polecam przyjrzenie się projektowi.
  • smaczek12 07.05.14, 23:52
    Wolne żarty - to forum nie funkcjonuje!
    I nie tylko z powodu braku potencjalnych dyskutantów, lecz admina, który najwyraźniej sobie nie radzi.
  • Gość: ksvrl IP: *.cegedim.fr 08.05.14, 06:36
    Forum dopiero powstało więc na początek niema co się za wiele spodziewać.
    Zarejestrowałem się bez problemów, dałem jakiś post od czapy wypełniłem ankiete o okolicy.
    Na moje oko działa, a dyskusje się zaczną jak będą mieszkańcy i pojawią sie tematy.
  • smaczek12 08.05.14, 22:46
    hmm... Ja również bez problemu się zarejestrowałam,ale co z tego, skoro nigdzie nie byłam w stanie znaleźć kontaktu do moderatora, aby wysłał mi hasło umożliwiające dostęp do wątków tylko dla mieszkańców.Więc ....?
  • jarekgasior72 06.08.15, 17:18
    witam przyszłych mieszkańców osiedla jestem elektrykiem z uprawnieniami , pewnie będziecie podłączać kuchnie indukcyjne taka usługa u mnie kosztuje 75zł nr tel 606949670
  • tanitazaitceva 13.11.18, 09:25
    Projektowanie wnętrz, projekty pod klucz, profesjonalne biuro projektowe, architekci z pasją!tz-interior.com/
  • tanitazaitceva 30.11.18, 08:32
    Projektowanie wnętrz, projekty pod klucz, profesjonalne biuro projektowe, architekci z pasją!tz-interior.com/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.