Dodaj do ulubionych

Londyńska 5/ yareal

02.02.14, 11:03
co sądzicie o tej inwestycji? czy to jest solidny deweloper? ceny pewnie będą dosyć wysokie...
Edytor zaawansowany
  • Gość: g.r.r.r.o.c.h IP: *.warszawa.vectranet.pl 02.02.14, 17:59
    oooo tak, już kupuję - pędzę, lecę, łeb mi się trzęsie

property24.com.pl/londynska-5-praga-poludnie
    Przy ul. Londyńskiej 5 na Saskiej Kępie Yareal zrealizuje kameralny apartamentowiec.

Trwa przedsprzedaż apartamentów. W 3 piętrowym budynku będzie 27 lokali od 30 do ok. 165 mkw w rozkładach od 1 do 5 pokojowych. Mieszkania na parterze mają prywatne ogródki. Apartamenty najmniejsze są w cenie ponad 15 tys./m2
    Pod budynkiem zaplanowano jednopoziomową halę garażową, k której usytuowane są również komórki lokatorskie. Można ją kupić za 4.500 PLN/m2. Miejsce postojowe w garażu pod budynkiem jest w cenie 57.000 PLN.

Oddanie planowane jest na I kwartał 2016 roku.

---------------------
    Kuźwa, wielką łaskę mi zrobią, że sprzedadzą metr po piętnaście tysięcy "w promocji" i miejsce parkingowe w garażu razem z komórką lokatorską -bez promocji- za ponad sześćdziesiąt tysięcy!

Mieszkałem w tej okolicy, żaden cymes, dużo meneli, a na Francuską pieszo jest hektar drogi. I już całe lata temu były kosmiczne problemy z parkowaniem. Tego typu inwestycje tylko je pogłębiają (mało kto dokupi sobie drugie miejsce parkingowe po takiej szalonej cenie).

Jak ktoś nie ma co robić z forsą niech sobie kupuje.
  • Gość: Alina IP: *.play-internet.pl 03.02.14, 04:52
    Dzwonilam i jak sie dowiedzialam ze chca 16 tys za metr to doszlam do wniosku ze na glowe trzeba upasc aby placic takie pieniadze w tej lokalizacji i tym standardzie

8-9 to maks a jak ktos da wiecej to widocznie ma za duzo pieniedzy lub pierze brudne pieniadze
  • emilia_33 03.02.14, 11:22
    no nie, ta cena to porażka. właśnie tak myślałam, że 8-9k to maax. kurcze a już myślałam, że znalazałam coś do kupienia :/
  • Gość: g.r.r.r.o.c.h IP: *.warszawa.vectranet.pl 03.02.14, 22:41
    1. Stara Saska Kępa ma obecnie swoje kolejne 5 minut, z powodów których kompletnie nie ogarniam (głównie faktu, że paru pożal się Boże napływowych celebrytów ogłosiło w prasie, że raczy tam zamieszkiwać). Ceny w rozmaitych ruderach -bez gwarancji zaparkowania samochodu- szybują w sufit.

2. Ale ta inwestycja yareala.... to przecież są obrzeża Saskiej Kępy, okolice w pobliżu koszmarnych gomułkowskich bloków na Międzynarodowej i niewiele lepszych nowych budowli na Zwycięzców. Budowanie tam czegoś z ceną 16 tys. zł z metra plus kantowanie na ponad 60 tys. zł na garażu i piwnicy to jest po prostu bezczelność. Obliczona jak mniemam na snobistyczny napływ dysponujący forsą.

3. Najbliższe otoczenie jest bardzo nie-apartamentowe. Wielu mieszkańców kamienic to dawny kwaterunek. Żulia i menelia. Mieszkałem pół roku na Angorskiej , zdemolowano mi samochód, widziałem dwa włamania do sąsiedniej willi (po chamsku-na rympał i przy ludziach), jeden żul chciał mi również wpier....olić w moim własnym mieszkaniu, do którego się po chamsku władował forsując domofon i taranując drzwi wejściowe.

• litania_do_panienki 18.11.14, 23:44
    up
  • monika.c 16.11.15, 12:52
    Bardzo nie polecam tego dewelopera - kupiłam od nich mieszkanie i mam bardzo duży kłopot z usuwaniem usterek i jakością wykonania (np. bardzo cienkie ściany, przez które słychać sąsiadów). Współpraca z deweloperem jest drogą przez mękę - albo niekompetentni pracownicy, albo osoby, z którymi po prostu nie da się rozmawiać.. Miesiącami nie odpowiadają na korespondencję, albo przesyłają odpowiedzi z wewnętrznymi komentarzami (bardzo niski poziom profesjonalizmu).
    Nie polecam. Ja uważam, że za moje mieszkanie słono przepłaciłam.
  • pkowalski.84 29.12.15, 14:49
    Witam. Chętnie pomogę podczas odbioru mieszkania od dewelopera. Mam wykształcenie oraz wieloletnie doświadczenie z zakresu budownictwa (Kierownik Budowy, Inspektor nadzoru). Przeprowadzę kontrole stanu faktycznego z opisem zawartym w dokumentacji projektowej oraz z Polskimi Normami budowlanymi. Sprawdzę czy wykończenie lokalu oraz całego obiektu zapewnia bezpieczne warunki mieszkaniowe oraz nie będzie generowało kosztów związanych z ewentualną naprawą usterek. Sprawdzam: wymiary pomieszczeń, krzywiznę ścian i jakość tynków, drzwi, okna, parapety, posadzki, balkony, tarasy, grzejniki, rozmieszczenie instalacji elektrycznej, instalacji wodnej i kanalizacyjnej.

Zainteresowane osoby zapraszam pod numer telefonu: Piotr 889 228 440
  • milenaz_1 19.04.16, 15:48
    Generalnie znam Dewelopera od kilku lat bo kupiłam dwa mieszkania na różnych inwestycjach. Musze przyznać, że nie do końca rozumiem wszystkie posty hejterów lub wciąż niezadowolonych klientów. Firma jak niewiele innych przekazuje mieszkania bezusterkowo, pomimo odbiorów przez eksperów z branży, na wszelkie zgłoszenia reklamacyjne z mojej strony usterki zostały usuwane bezproblemowo przez wyspecjalizowane ekipy. Na moja prośbę nawet panowie z serwisu zabezpieczali dokładnie mieszkanie a po wyjściu mieszkanie wyglądało tak jak przed wejściem. Co prawda mieszkania nie są najtańsze ale w dobrych lokalizacjach ( blisko centrum ). Jak dotąd nie miałam żadnych problemów z Yarealem, w przeciwieństwie do innych, konkurencyjnych, Deweloperów u których również kupiłam mieszkania. Milena Z.
  • prezes_pan 30.04.16, 23:22
    To leć Milenko i kupuj Apartamęta za 16 tysi z metra na Londyńskiej. Tylko się pośpiesz , bo zabraknie!
  • tanitazaitceva 22.05.19, 10:57
    Dzień dobry, nazywam się Tatiana, jestem projektantem wnętrz.
    Moja strona internetowa:
    wspanialaarchitektura.pl/main
    wspanialaarchitektura.pl

Chciałabym zaprosić Państwo do współpracy. Moge zaproponować wizualizacji 3D i rysunki.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.