Dodaj do ulubionych

Olszynka Park, Real Invest

20.08.14, 12:38
Natrafiłem na informacje o nowej "instytucji" (budynku mieszkalnym, wielorodzinnym) przy ul. Olszynki Grochowskiej. Buduje to (ma zamiar budować) Real Invest (realinvest.pl/inwestycje/olszynka-park.html).

Czy kojarzcie tego developera? Jak realizuje swoje inwestycje? Widzę, że kilka budynków już zrealizował. Jak się trzymają - jak radzą sobie w eksploatacji?

Nie wiecie na jakim etapie jest Olszynka Park? Znalazłem w necie tylko info, że wyburzyli domy, które stały tam wcześniej (www.twoja-praga.pl/info/informacje/3645.html). Zaczęli budowę?
Edytor zaawansowany
  • 20.08.14, 18:53
    Wczoraj byłem w okolicy. Nie ma śladu budowy - kamienica faktycznie wyburzona, ale teren praktycznie nieogrodzony, zero ekip i sprzętu. Na płocie wisi ogłoszenie z informacją, że są dostępne "ostatnie lokale", ale jak przejrzysz ofertę na stronie WWW developera to zobaczysz, że dosłownie ani jedno mieszkanie nie jest jeszcze sprzedane (trochę rezerwacji, na oko 20% lokali).
  • 01.09.14, 12:36
    Teraz pojawi się negatywna opinia Dolcana - za bardzo prymitywne formy reklamy.
  • 02.05.16, 15:16
    Witam. Chętnie pomogę podczas odbioru mieszkania od dewelopera. Mam wykształcenie oraz wieloletnie doświadczenie z zakresu budownictwa (Kierownik Budowy, Inspektor nadzoru, posiadam uprawnienia budowlane ). Przeprowadzę kontrole stanu faktycznego z opisem zawartym w dokumentacji projektowej oraz z Polskimi Normami budowlanymi. Sprawdzę czy wykończenie lokalu oraz całego obiektu zapewnia bezpieczne warunki mieszkaniowe oraz nie będzie generowało kosztów związanych z ewentualną naprawą usterek. Sprawdzam: jakość wykonania tynków, wymiary pomieszczeń, krzywiznę ścian, drzwi, okna, parapety, posadzki, balkony, tarasy, grzejniki, rozmieszczenie instalacji elektrycznej, instalacji wodnej i kanalizacyjnej.

Zainteresowane osoby zapraszam pod numer telefonu: Piotr 889 228 440
  • 11.01.17, 14:02
    My kupiliśmy mieszkanie w Anin Residence w październiku 2016. Dotychczas jesteśmy zadowoleni. Nie mamy żadnych zarzutów.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.