Dodaj do ulubionych

Osiedle Bravo - Victoria Dom - Jana Kazimierza

08.04.16, 20:57
Nowa inwestycja, planowane rozpoczęcie w Maju, koniec IV kwartał 2017. Ceny do 7 kwietnia za m2 były zachęcające (6400-6800), teraz z dnia na dzień podskoczyły do ok. 7200 z tych mieszkań co się orientowałem, więc można powiedzieć dochodzą do standardowych w tych okolicach.
Co sądzicie o tym deweloperze, inwestycji ?
Edytor zaawansowany
  • pomatol 08.04.16, 22:01
    7200 za mieszkanie z uzytkowaniem wieczystym? sorry, ale jak mozna kupic mieszkanie na nieswoim gruncie? :)
  • rfactor 08.04.16, 23:37
    Ciężko znaleźć teraz gdzieś gdzie sprzedają na własnym, jeśli to nie jest Białołęka, Targówek i inne obrzeżne dzielnice Warszawy. Masz na oku jakąś z własnym terenem to chętnie zobaczę co mają w ofercie :)
  • pomatol 11.04.16, 20:44
    Nie mam, tez szukam czegos ciekawego. Wolalbym uniknac uzytkowania wieczyste, z logicznego punktu widzenia to proszenie sie o klopoty i wyzsze oplaty w przyszlosci
  • rfactor 16.04.16, 22:18
    Nowy artykuł i pomysł rządu odnośnie użytkowania wieczystego: prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/935361,nieruchomosci-uzytkowanie-wieczyste-gruntow.html
  • xevolutionx 05.06.16, 21:35
    To musisz szukać pod Warszawą, np.na Białołęce. Tam ziemia od chłopa kupiona a nie wynajęta od miasta.
  • kulfonnn 16.05.16, 10:29
    Nie mam zbyt dobrego zdania o tym deweloperze, jestem powiązany z dwoma inwestycjami, wiec jako takie zdanie na ich temat sobie wyrobiłem. W jednym przypadku były problemy z odbiorami technicznymi, reklamacjami i naprawami gwarancyjnymi. Fatalne zachowanie dewelopera, nie poczuwają się do napraw gwarancyjnych (izolacja balkonu, wadliwe mechanizmy okien itp). Dział sprzedaży wciska każdą bajkę o co klient by nie zapytał, a po odbiorze technicznym już nie jest tak różowo. W drugim przypadku inwestycja jeszcze trwa, ale tu znam inne zarzuty: słabe projekty mieszkań (wymagające oczywistych modyfikacji, błędy w dokumentacji - zmiany odpłatne), płatne obowiązkowe konsultacje przy zmianach lokatorskich, brak możliwości obejrzenia gotowych już lokali, generalnie nie wpuszczają klientów na teren budowy bo brak dni otwartych dla nich. Wpisanie obligatoryjnie do umowy (i pewnie aktu też) zgody na wielką neon-reklamę dewelopera... żenada. Ogólnie wrażenie że jest się petentem, a nie klientem co wydaje 500 tyś.
    Osobiście chyba bym się nie zdecydował na współprace z nimi.
  • topolino.pl 17.08.16, 17:39
    Pewnie piszesz o osiedlu Przy Parku? My kupiliśmy tam mieszkanie i do podpisania umowy wszystko było pięknie, obecnie już dłłłuuugo czekamy na szczegółowe wymiary mieszkania, zero odzewu na maile, zapytałam wprost czy mogę wejść na budowę sama zmierzyć swoje mieszkanie, żeby architekt mógł cokolwiek zacząć robić - do tej pory nikt się do mnie nie odezwał. Człowiek wydaje pół miliona i spodziewa się chociażby przyzwoitej obsługi posprzedażowej - tu obsługa żadna.
  • rafalwawa1985 15.01.17, 22:18
    Czy możesz proszę podzielić się swoimi doświadczeniami z VD ? Szczególnie chodzi mi o osiedle Bravo.
    na co powinni zwrócić uwagę potencjalni kupujący ?
    co zmienić zawrzeć w umowie z developerem żeby potencjalne problemy były mniejsze w przyszłości ?

Bylibyśmy wdzięczni za podpowiedź
  • xevolutionx 06.06.16, 11:55
    Do momentu zakupu kontakt z Victoria Dom wzorowy, po zakupie na plan mieszkania (który miał być wysłany mailem) czekałem ponad 2 tygodnie. Odpowiedź na jakiekolwiek pytanie przed zakupem zajmowała mailowo VD kilka godzin, po zakupie kilkanaście dni. Płatne konsultacje przy zmianach lokatorskich. I jeszcze rozbrajająca Pani (przepraszam DAMA) w biurze sprzedaży odpowiadająca rozbrajająco na nurtujące pytania "Nasz developer jest inny niż wszyscy " albo "u nas tak już jest"...
    Osiedle jeszcze nie powstało, zobaczymy co będzie dalej. Na razie masakra....
  • mianko 07.06.16, 12:00
    Ja już nie mogę się doczekać aż powstanie BRAVO :)
    Po tym jak zburzyli budynek na działce to słychać kolei, ciężarówki BUDOKRUSZ i złomowisko.
    Mieszkam w jk51 i bravo bedzie "ekranem akustycznym" od hałasów dobiegających od południa...
  • xevolutionx 07.06.16, 14:35
    Na Twoim miejscu to bym się załamał a nie cieszył. Osiedle Bravo będzie powstawało w najlepszym przypadku, do końca przyszłego roku - hałas od rana do nocy - MUROWANY.
    Jeszcze żeby tego było mało, to od przyszłego roku planowana jest 3 linia zabudowy . Mniej więcej po skosie w lewo od osiedla Bravo. Czyli kilka lat walenia i wiercenia od rana do nocy.
  • mianko 07.06.16, 23:21
    W ciągu dnia jestem w pracy i hałas mi wtedy nie przeszkadza. W weekend pracują do południa w sobotę. Teraz jestem w domu i dużo bardziej mi przeszkadza hałas pociągów i podskakujących ciężarówek.
    Jak bravo powstanie to skutecznie będzie tłumił hałas z innych budów. Tak jak do tej pory nie słyszałem budowy BI i Espresso, drugi etap jk51.
  • mianko 07.06.16, 23:25
    Z postów Twoich wynika, że kupiłeś w bravo mieszkanie.
    Jaką bajkę deweloper opowiada o:
    1) Złomowisko - pracuje już od 6 rano...
    2) Ciężarówki BUDOKRUSZ - Teraz jak zburzyli budynek to je słychać. Rozumiem teraz sasiadów z innych osiedli.
    3) Linia wysokiego napięcia - 220kV, która nie będzie schowana w ziemię.
    4) Linia wysokiego napięcia - 110kV, która chyba jest zakopana pod bravo.
  • xevolutionx 08.06.16, 19:57
    1) Złomowisko - w ciągu 2-3 lat użytkowanie wieczyste dla ( chyba) DD , więc złom się wynosi
    2) Budokrusz - j.w
    3) 220kV- dla mnie świetna wiadomość - hałas ma większy wpływ na życie czy zdrowie niż linia wysokiego napięcia (fizyka)
    4) 110kv - racja.
    5) od przyszłego roku zaczyna się budowa 3 linii zabudowy, a jak wielką będzie to wystarczy ,że wyjdziesz na swój balkon i zobaczysz...
  • mianko 08.06.16, 20:53
    1 i 2) na grupie Moje Odolany Burmistrz nie był wstanie podać daty, kiedy te firmy znikną. Dostaliśmy informacje, że PKP obiecuje nie przedłużać dzierżawy. Często dyskutujemy na grupie Budokrusz i nikt nie wspomina, że za 3 lata ich nie będzie. Możesz podać źródło Twoich informacji?
    3 i 4) 10 metrów od linii po elektromagnetycznego znacząco maleje. Jedynie po deszczu linia "trzeszczy" :) Z drugiej strony czemu tak bardzo ludzie protestują przeciw linii 400kV w okolicach drogi 50.
    5) z mojego balkonu dobrze widzę plac budowy Bravo. Jak powstanie to będę widział ścianę z oknami i balkonami bravo. Może mi pomachasz za dwa lata :) Na forum Moje Odolany ludzie bardziej się boją zabudowy z programu Mieszkanie+. Możesz podać źródło informacji o 3 linii zabudowy?
  • xevolutionx 09.06.16, 13:28
    1) PKP już dość dawno temu podjęło decyzję o nieprzedłużaniu dzierżawy gruntów w tym miejscu - można zawsze zapytać właściciela. #potwierdzoneinfo
    2)Mieszkańcy uważają, że inwestycja będzie stanowić zagrożenie dla ich zdrowia i negatywnie wpłynie na jakość wody z pobliskich ujęć. Uważają, że z powodu bliskości linii na wartości stracą znajdujące się w pobliżu nieruchomości. Sadownicy z pow. grójeckiego uważają z kolei, że w związku z inwestycją dojdzie do dewastacji regionu, który słynie z sadownictwa więc kompletnie inna bajka
    5) Będzie miło jeśli co jakiś czas dasz znać jak idzie budowa Bravo :)
  • mianko 09.06.16, 15:04
    Dzięki za informacje.
    Jak będziesz chciał zdjęcie z budowy to napisz do mnie na FB: Michal Anse
  • mianko 11.08.16, 13:00
    "PKP już dość dawno temu podjęło decyzję o nieprzedłużaniu dzierżawy gruntów w tym miejscu"

PKP nie wypowiedziało i nie zamierza wypowiedzieć dzierżawy gruntów w tym miejscu. Są to strategiczni klienci PKP... potwierdzone info na piśmie od PKP.
    Wyślij mi maila na FB to prześlę Ci odpowiedź od PKP...
  • djkate 29.06.16, 15:08
    dajcie spokoj! w okolicy inni sprzedaja w jakis kosmicznych kwotach i kazdy tam ma uzytkowanie. kto dzis nie ma uzytkowania? cxhyba na Bilolece?!
    spoko ceny zaoferowali na przedsprzedaz i co w tym dziwnego? sa na rynnku od 18 lat i nie buduja przeciez apartamtenotw tylko zwykla mieszkaniowke, a tu niektorzy sie sadzą jak jacys rockefellerowie. jak kgoos stac to sobie kupi, jak nie to niech nie pisze bzdur
  • rutanonimowy 02.07.16, 02:28
    Wystarczy zajrzeć na stronę dewelopera na Facebooku, aby zobaczyć, że ma spory problem na Białołęce. Z relacji wkur****ych komentujących na Fb wynika, że inwestycja jest mocno zalewana i choć deweloper obiecuje, że coś z tym zrobi to póki co nic się nie zmienia. Do tego kasuje niewygodne komentarze tłumacząc się, że dotyczą tylko jednej inwestycji, więc nie powinny rzutować na pozostałe, no ale to opinie nie tylko o inwestycji, a przede wszystkim o kompetencji dewelopera, więc raczej słabo. Ma też wyłączony system oceniania/recenzji na Fb, a to dodatkowy powód, aby zaufanie do niego mieć bardzo ograniczone.

Oczywiście cena jednak jest bardzo korzystna, no ale gdybym decydował się na ich ofertę to sprawdzałbym wszystko na każdym kroku i po dwa razy. Kilka tygodni temu byłem w ich biurze i to sprawdzanie to musiałaby być żmudna praca, bo przedstawicielka dewelopera wciskała mi jakiś sprzedażowy kit i słodkie obiecanki-cacanki, a gdy zacząłem zadawać szczegółowe pytania, weryfikować jej słowa i wprost porównywać do ofert konkurencji to niestety odpowiadała wymijająco jakimiś regułkami ze szkoleń.
  • xevolutionx 03.07.16, 17:28
    Mówisz o Białołęckiej ? Pamiętam jak jeszcze 3 lata temu w tym miejscu rosły ziemniaki. Myślę, że nie ma co porównywać tej inwestycji z JK51 . To zupełnie inne światy.
  • xevolutionx 03.07.16, 17:30
    Ale oczywiście nie zbyt dobrze to świadczy o deweloperze. Zresztą, jeszcze blok nie stoi a już swoje zdanie na ich temat mam...
  • piaseczniak 19.09.16, 19:19
    No nie wiem czy mają aż taki problem z Białołęcką. Można kupić w ramach MDM, więc pisanie, ze inwestycja to lipa mija się z prawdą... Oddają do mieszkania w 2018, więc jeszcze wiele się zmieni
  • xevolutionx 30.09.16, 22:00
    "Problematyczny" klient to ten, któremu 2 miesiące od wprowadzenia do nowego mieszkania okna się rozszczelniły, a jedna ze ścian jest cała mokra? Przyszedł do biednego Developera i głowę zawraca a wydał marne pół bańki . Same problemy z nim!
  • kamilachodowska 16.11.16, 19:32
    Jak dla mnie to osiedle - najlepsze u tego dewelopera. Też miałem kłopot z zawsze skaczących cen,
    ale postanowiłam pójść do biura sprzedaży tuż na terenie inwestycji - i teraz wszystko wiem :)
    W nawiasach mówiąc - usłyszałam o tej Victorii Dom na fejsie. Miałam reklamę z ich fanpaga - dość ładną :)
  • alexandratwardy 13.12.16, 14:53
    Na ile dobrze się orientuję - Victoria Dom ma dobre promocje czas od czasu które dotyczą różnych inwestycji.. trzeba uważać. Dlatego tak ważne być zorientowanym w necie
  • marcinjanin 14.12.16, 15:22
    Ogólnie postępy Victorii Dom są super. Z każdej dziury słyszę coś fajnego o rozwoju warszawskiej budowy i znanych lokalnych deweloperach
  • xevolutionx 14.12.16, 16:39
    agahey - brak aktywacji profilu
    kamilachodowska - brak aktywacji profilu
    alexandratwardy - brak aktywacji profilu
    marcinjanin - brak aktywacji profilu
    Propaganda Victoria Dom sięga dna. Lepiej budujcie bo pisanie na forach idzie wam marnie
  • rafalwawa1985 15.01.17, 22:15
    Czesc Xevolutionx
    Czy możesz proszę podsumować swoje doswiadczenia z VD ? Szczególnie chodzi mi o osiedle Bravo.
    na co powinni zwrócić uwagę potencjalni kupujący ?
    co zmienić zawrzeć w umowie z developerem żeby potencjalne problemy były mniejsze w przyszłości ?

Bylibyśmy wdzięczni za podowiedź
  • xevolutionx 25.01.17, 11:33
    Kolejny nieaktywny profil 😂

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.