Dodaj do ulubionych

SP Invest Prochowa 23 i inne

30.09.16, 21:31
Witam,
Zainteresowała mnie lokalizacja inwestycji na Prochowej. Obecnie mieszkam na Pradze Południe i chciałabym tu zostać.
Niestety o tym developerze ( a raczej prezesie Putkowskim) znalazłam bardzo mało opinii albo tylko złe :-(
Czy są tu osoby, które zakupiły mieszkanie na Czapelakiej lub Krypskiej albo odebrały już mieszkanie???
Za wszelkie konstruktywne uwagi będę wdzięczna. Myślę, że przydadzą się nie tylko mnie.
Edytor zaawansowany
  • inka.1982 07.10.16, 12:53
    Witam,
    Nic nikt nie wie???
  • moje89 18.10.16, 20:22
    Również mnie interesuje ta inwestycja i mam podobne wątpliwości, czy zdecydowała sie pani na zakup?
    Trochę mieszkań jest sprzedanych... więc ktoś nie miał wątpliwosci
  • inka.1982 20.10.16, 13:29
    Witam,

Nie zdecydowałam się na zakup, ponieważ byłam na miejscu inwestycji. Komunikacyjnie rzeczywiście super, ale ul. Prochowa to zbieranina różnych pomysłów deweloperskich (nie zdawałam sobie z tego sprawy) a od strony ogrodu widok na wieżowce przylegające do Wiatraka.
    Mieszkam na Grochowie i przyzwyczaiłam się jednak do ciszy i zielonego widoku za oknem z obu stron budynków. Więc albo będzie jakaś inwestycja która spełni moje oczekiwania, albo będę szukać na rynku wtórnym, jak mieszkam teraz.
    Z powodu lokalizacji zrezygnowałam też ze Szklanych Domów Grupy Invest- znowu miejscówka super, ale wciskanie na siłę nowego budynku pomiędzy 4 inne budynki, bo jakiś za przeproszeniem idiota z UM wyraził na to zgodę.....
    Generalnie teraz na Pradze Południe, dokładniej Grochowie jest bardzo dużych nowych inwestycji, jednak bezpośrednie sąsiedztwo ulicy Grochowskiej lub torów eliminuje u mnie takie lokalizacje. Kwestia priorytetów, przyzwyczajeń, kompromisów cenowych i konkretnie tego, czego oczekujemy od swojego wymarzonego i nietaniego M;-)
  • moje89 21.10.16, 14:52
    Widzę, że mamy podobne oczekiwania co do mieszkania, ja również mieszkałam całe życie na Grochowie i szukamy z mężem głównie tutaj. Tak jak pani pisze, dużo się buduje, ale głównie przy torach lub w blisko ulicy... Szklanych Domów, też oglądaliśmy, ale wciskanie tam bloku to faktycznie pomyłka. My jedziemy oglądać dokładnie tą Prochową jutro.. na razie wydaje się mi ta inwestycja najlepsza z tego co widziałam. Będziemy oglądać również, po drugiej stronie Wiatraka - villa Boheme - ale tamtą okolicę mniej znam, wiec nie mam zdania jeszcze.
  • moje89 18.10.16, 21:06
    Przejrzałam opinie i w sumie są dwie negatywne - jeden pan pisze zle opinie na każdej inwestycji, chodzi o to, ze ten pan wycofuje sie ze sprzedazy mieszkania, bo ktos mu płaci więcej... hmmm niby nic sie na tym materialnie nie traci, ale to faktycznie dziwne zachowanie..nie wiem co mysleć. Z drugiej strony przecież dużo ludzi kupiło mieszkania i z tych co kupili nie widzę, żadnej negatywnej opinii.
  • olani 18.10.16, 23:01
    www.wykop.pl/link/3406305/deweloper-warszawski-inwestplan-sp-zo-o/
  • moje89 19.10.16, 08:46
    przecież, to nie ten deweloper
  • moje89 22.11.16, 11:52
    jednak też tam nie kupiłam, nie chcieli odpowiedzieć co będzie na sąsiedniej działce - pani ignorowała to pytanie, poza tym od tyłu trochę meliniarskie bloki - słuchanie głośno muzyki, to nas zniechęciło
  • nowi84 28.11.16, 20:41
    Jak oceniacie tą inwestycję? Wiadomo jaka cena z m2?
  • pawelgaw1 30.11.16, 09:37
    Długo się zastanawiałem nad tą inwestycją ale wybrałem w końcu inna inwestycje i jest bardzo zadowolony. W okól zielono i cisza a do Centrum 15 min
  • 1pabloooo 30.11.16, 09:56
    gdzie jeśli można wiedzieć ?
  • pawelgaw1 30.11.16, 10:14
    Leśny Kwiat
  • gosciu4343 02.01.17, 21:33
    SP Invest radzę omijac z daleka. Ten deweloper to oszust! Wprowadza zmiany w architekturze lokali uslugowych tuz przed podpisaniem aktow notarialnych jak wszystkie transze za mieszkanie sa przelane, a kupujacy ma uruchomiony kredyt w banku. Mnie to spotkalo przy kupnie mieszkania w inwestycji Szwedzka 43. Tuz przed podpisaniem aktu deweloper rozpoczal budowe wielkiej rampy dla sklepu. Teraz tiry z lokalu uslugowe parkuja mi pod oknem i wystawiane sa ze sklepu odpady spozywcze. Ostrzegam wszystkich nie kupujcie mieszkania u tego dewelopera bo zostaniecie oszukani!
  • obywatel7mln 02.02.17, 21:02
    SP inves działa w granicach prawa i to jest najgorsze. Kupiłam mieszkanie przy Szwedzkiej 43 i do dziś mam tylko problemy. Na początku był problem z terminami, potem musiałam dopłacić za dodatkowe metry pod ścianami, od momentu odbioru kluczy do podpisania aktu płaciłam czynsz do dewelopera a po 7 miesiącach dodatkowo koszty związane z mediami choć zużycie CO było równe zeru! Miejsce postojowe okazało się własnością wspólnoty a ja jedynie użytkownikiem, administrator nie zna się na zarządzaniu blokiem, i można tak bez końca. Za dużo dodatkowych kosztów i łez. Mam nadzieję, że takie firmy spotka kiedyś kara- bo bogaca się kosztem uczciwych i niewinnych ludzi.
  • rybaczek21 19.07.17, 13:24
    Skoro DZIAŁA W GRANICACH PRAWA to chwała mu za to.
  • inspex2 20.07.17, 11:11
    Plabujesz zakup mieszkania? Koniecznie sprawdź jak możemy pomóc: www.inspex.pl
  • tanitazaitceva 31.12.18, 14:21
    Projektowanie wnętrz, projekty pod klucz, profesjonalne biuro projektowe, architekci z pasją!tz-interior.com/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.