Osiedle "Zapiecek", Piaseczno, Kandro-2 Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Kupuję mieszkanie na osiedlu "Zapiecek" w Piasecznie. Osiedle buduje Kandro-
    2. Zapraszam wszystkich przyszłych sąsiadów do dzielenia się uwagami,
    pomysłami i ewentualnymi wątpliwościami. Jak już podpiszę umowę stworzę
    stronę osiedla i forum. Pozdrawiam. Krzysiek
    • kandro-2 - mała poprawka, post nie wyszukiwał się po treści:)
    • Jaka jest tam cena za metr? Jakiej wielkości lokale wchodza w gre? I jak z
      dojazdem do Warszawy? Poza tym interesowaloby mnie w jakim stanie oddawane sa
      mieszkania.
      • Wszystko masz opisane na www.kandro-2.pl , cena za metr zalezy od tego czy jest
        to parter, czy pietro (wiem pietro: 3167,20 brutto). Wielkosc mieszkan zobacz
        na stronie. Standard... duzo pisania, zadzwon tam i umow sie, to moze pokaza
        Tobie juz wykonczone mieszkania z poprzedniego ich osiedla. Generalnie
        mieszkania sa bardzo dobrze wybudowane, ale trudno to opisac - trzeba zobaczyc:)
    • Gość: danusia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.10.04, 14:29
      na www nazywa się to "nad perełką".
      BTW nazwa adekwatna do koloru owej rzeczki:)
      • Wedlug materialow ktore dostalem w Kandro-2 osiedle bedzie nazywalo
        sie "Zapiecek", tak tez nazywa sie na ich www w czesci "o nas". Natomiast Nad
        Perelka to nazwa ulicy przy ktorej bedzie stal budynek realizowany w pierwszej
        kolejnosci (ten w ksztalcie "["), pozostale dwa beda mialy w adresie ul.
        Nadarzynska. Co do rzeczki to jeszcze nie mialem okazji jej ogladac:)

Newsy z budowy: Kandro-2 ma juz pozwolenie na budowe, zaczeli juz ogradzac
        teren budowy (wjazd od ul. Nadarzynskiej + duza tablica reklamowo-informacyjna).
    • Gość: EiK IP: *.citystrada.com / 217.153.87.* 24.11.04, 18:41
      witam!
      My też chcemy kupić mieszkanko na osiedlu Zapiecek.
      Czy już jesteś po podpisaniu umowy? Czy po jej przeczytaniu nie masz żadnych
      zastrzeżeń? Czy można negocjować treść lub inne punkty (np. harmonogram spłat?)
      Byłoby to nasze pierwsze lokum, więc nie mamy doświadczenia w tej kwestii i nie
      za bardzo wiemy, na co zwracać uwagę?
      • Gość: explorer IP: *.nask.waw.pl / *.nask.waw.pl 06.12.04, 13:47
        Tak, podpisalem juz umowe z Kandro-2. Wedlug prawnikow umowa jest OK, ale tak
        na wszelki wypadek troche ja dopiescilem. Pozniej na wszelki wypadek podpisalem
        jeszcze te umowe w formie aktu notarialnego. Tak wiec tresc negocjowalem,
        harmonogram wplat wydaje mi sie sensowny wiec zostawilem bez zmian. Ogolnie
        wspolpraca z Kandro-2 jest bardzo, bardzo przyjemna. W razie pytan piszcie:
        nemo@3fx.pl
    • Gość: Sąsiedzi IP: *.aster.pl / *.aster.pl 04.12.04, 14:34
      Zdaje się, że będziemy sasiadami.
      Mamy już podpisaną umowę heheheh.
      Kiedy strona i forum??????????
      Pozdr.
      • Gość: explorer IP: *.nask.waw.pl / *.nask.waw.pl 06.12.04, 13:50
        Byla strona i forum, ale nie zauwazylem zadnego ruchu wiec wylaczylem:) Jak
        beda chetni wlacze:) Kontakt do mnie: nemo@3fx.pl
        • Juz jest: 3fx.pl/forum/
          Zapraszam.
          • Poszukujemy sasiadow. Budynek juz prawie sprzedany, a na forum wciaz niewielu
            sasiadow. Adres forum: 3fx.pl/forum/

Pozdrawiam i zapraszam.
            • Gość: MI IP: *.ipartners.pl / *.ipartners.pl 25.02.05, 10:00
              Widzę, że jesteś bardzo zaangażowany na rzecz tego osiedla... Czy dostrzegasz
              jakieś jego wady?
            • Gość: Małgosia IP: *.ipartners.pl / *.ipartners.pl 25.02.05, 11:55
              Czy ktoś może mi napisać jak rozwiazano sprawę z parkowaniem samochodów na
              Zapiecku. Mam złe doświadczenia po M.Hekku... Czy jest wystarczająca liczba
              miejsc parkingowych naziemnych? i czy są one odpłatne. Co z garażami na
              osiedlu? Czy jest obowiązek zakupu?
              • Gość: 3fx IP: *.nask.waw.pl / *.nask.waw.pl 10.03.05, 16:25
                Na razie naprawde nie mam do czego sie przyczepic, a nie jestem latwym
                klientem. Co do parkowania samochodow to gdy ja kupowalem mieszkanie to nie
                bylo takiej mozliwosci aby zakupic mieszkanie bez garazu. Jak jest teraz gdy
                sporo mieszkan jest kupionych - nie wiem. Duzo miejsc parkingowych pod chmurka
                bedzie wewnatrz osiedla, przed mostkiem i kilka przed budynkiem BW-30. Tak wiec
                miejsc dla samochodow jest wystarczajaco (na pewno jest tyle ile musi byc
                zgodnie z przepisami), a jezeli chodzi o to aby byl na osiedlu porzadek z
                samochodami to sprawa przyszlej wspolnoty mieszkaniowej. Widze ze czasem
                odwiedzasz forum osiedla (poznaje po Twoim adresie) - zapraszam do dyskusji na
                forum.
                • Gość: Małgosia IP: *.ipartners.pl / *.ipartners.pl 16.03.05, 09:43
                  Dziękuję za odpowiedź! Obawiam się sytuacji, w której osiedle zamieni sie w
                  jeden wielki parking, gdzie chodniki będą okupowały samochody. Jak się już
                  zorientowałam to ok. 30 rodzin będzie mogło/nabyło mieszkania bez garazu pod
                  budynkiem... Dokładając do tego rodziny, które posiadają dwa samochody, co jest
                  bardzo częstą sytuacją może być tłoczno, nie sądzisz? Pozdrawiam!
                • Gość: Małgosia IP: *.ipartners.pl / *.ipartners.pl 16.03.05, 11:17
                  Jeszcze jedno... czy wiesz o drodze gminnej Nad Perełką, która przecina osiedle?
                  • Gość: 3fx IP: *.nask.waw.pl / *.nask.waw.pl 17.03.05, 11:35
                    Nic nie wiem o drodze ktora ma przecinac osiedle. Wydaje mi sie ze to malo
                    realny pomysl poniewaz osiedla (Zapiecek i osiedle od Jana Pawla II) sa/beda
                    ogrodzone i strzezone i raczej nikt nie moze tam sobie tak po prostu zrobic
                    drogi. Poza tym nie widze tam miejsca pod taka droge...

Co do samochodow na osiedlu to jeszcze nie widzialem osiedla gdzie dokladnie
                    wszystkie samochody bylyby schowane w garazach - takie czasy:)

Pozdrawiam,
                    Krzysiek

p.s. zapraszam na forum:)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.