Dodaj do ulubionych

Deweloper Home Premium

02.04.18, 10:56
Witam,
Znalazłam na facebooku ofertę domów jednorodzinnych pod Warszawą (Ożarów Mazowiecki) od dewelopera "Home Premium - domy Twoich marzeń". Reklamują się jako domki o wysokim standardzie, materiałach wysokiej jakości. Przed zakupem chciałabym się dowiedzieć, jakie macie opinie o tym deweloperze? Czy wszystko jest w porządku i czy jakość wykonania faktycznie jest wysoka?
Dziękuję
Pozdrawiam

Ania
Edytor zaawansowany
  • janusz.bartoszek 05.04.18, 08:47
    Dzień dobry Pani Aniu,
    Od Home Premium kupiliśmy dom na Szkolnej w Ożarowie. Jak najbardziej polecam. Oddany na czas, starannie, solidnie wykonany dom. Widać, że nie oszczędzają na materiałach. Standard i jakość jest wysoka. Jeśli zdecyduje się Pani na zakup to polecam kontakt z panem Nadolnym z Home Premium - jest bardzo rzeczowy i pomocny.

Pozdrawiam,

Janusz Bartoszek
  • 57lukasz57 18.06.18, 10:31
    Moja siostra kupiła od nich dom i ogolnie bardzo sobie chwali. Wszystko wykonane jak trzeba, standard naprawdę jest wysoki. Okolica też w porządku, bo widziałem. :) Pozdrawiam
  • ankarara 13.09.19, 17:33
    ja się wlaśnie zastanawia nad tą nową inwestycją w Ożarowie, widzialam już inne oddane projekty i wyglądają bardzo fajnie. Mam taką pracę że i tak nie muszę być codziennie w firmie a jak trzeba podjechać to zawsze to by było bliżej niż z jakichś dalszych miejscowosći.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka