Dodaj do ulubionych

Edbud Plaza Kabaty

IP: *.aster.pl / *.aster.pl 01.01.05, 20:28
witam,
zamierzam kupić 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Edbud Plaza przy Metrze
Kabaty. Bardzo podobają mi się plany mieszkań i uważam że cena też jest dość
atrakcyjna.Czy ktoś może interesował się tym osiedlem i może mi coś
podpowiedzieć??
Obserwuj wątek
    • osiolek Re: Edbud Plaza Kabaty 01.01.05, 21:05
      Dla mnie minusem jest wielkość budynku, położenie przy ruchliwym skrzyżowaniu i
      bliskość Tesco.
      Plus: do metra bliżej już być nie może :)

Opinie o developerze różne, wg mnie Edbud jest powyżej średniej warszawskiej.
      Przynajmniej nie stroi się w piórka "ekskluzywnej inwestycji". Polecam też
      obejrzenie Edbud Relaks (przy Relaksowej) - nieco droższy, i do metra spory
      kawałek - ale bardzo fajne miejsce tuż przy Skarpie, i z południowym widokiem na
      las. Sam projekt też urokliwy.
      • Gość: znachorek Re: Edbud Plaza Kabaty IP: *.aster.pl / *.aster.pl 01.01.05, 21:22
        Tam też patrzyłem, ale chyba mimo wszystko jednak stawiałbym na bliskośc metra.
        Wydaje mi się że mieszkanie w Plaza z widokiem na Wańkowicza oszczędzi mi
        widoków na Tesco oraz hałasu z KEN. Sama Wańkowicza nie jest natomiast sama w
        sobie ruchliwa i nie powinna być zbytnio uciążliwa. W samym osiedlu ma być
        również dość sporo zieleni. Chcąc się upewnić że decyduje się na najlepszą
        propozycje dowiadywałem się również u innych developerów w okolicach matra
        Kabaty, ale jakoś nie przemawiają do mnie. Spółdzielnia DOM 2000 Brzeziny jest
        jakaś totalnie podejrzana (z tego co patrzyłem również na forum dość dużo osób
        mialo z nimi nie miłe przejścia i wolałbym sobie tego oszczędzić), natomiast
        Sam-81 ma podobno wyprzedane wszystki mieszkania w inwestycji "Moczydło".
        Pozostała jeszcze w tej okolicy w tej okolicy Kasztanowa Aleja (astronomiczne
        ceny w następnym etapie sięgające 4 700 za metr) oraz inwestycja developera o
        nazwie Klub 200 ale prawde mówiąc nie za bardzo wiem co to za developer chociaż
        cena jest dość atrakcyjna przynajmniej na stronie internetowej (3 600 za metr).
        Co do drugiego minusu który wspomniałeś czyli wielkości budynku to muszę się z
        Tobą zgodzić, jest dość spory, ale ciężko jest znaleźć pojedyncze inwestycje o
        mniejszych rozmiarach. Z tym chyba musiałbym się pogodzić ;((
        • rubeus Re: Edbud Plaza Kabaty 01.01.05, 23:02
          potencjalny przyszły sąsiedzie...
          Wańkowicza jest jak na razie na ogół cichą uliczką - ale to się może radykalnie
          zmienić po oddaniu wszsytkich budowanych inwestycji - wtedy ruch i chałas
          napewno wzrośnie - ale jak sądze głównie przez kilka godzin dziennie - myślę,
          że i tak będzie mniejszy niż ten dobiegający przez cały dzień z K.E.N-u.
          --
          Kabaty-Foto
          Forum Kabackie
          Serwis dyskusyjny o SF ->www.sci-fi.pl
          bookcrosing polska -> www.bookcrossing.pl/
        • osiolek Re: Edbud Plaza Kabaty 02.01.05, 00:12
          Okna na Wańkowicza - lepiej, bo to będzie jednak zawsze uliczka osiedlowa.
          Jeśli chodzi o inne inwestycje: od Dom 2000 trzymałbym się z daleka. Klub Dwustu
          wybudował sporo, m.in. taki koszmarny kloc na rogu Wąwozowej i Rybałtów oraz
          całkiem fajny budynek dokładnie naprzeciw Edbud Plaza (taki lekko cofnięty wobec
          KEN). Jest tam basen i siłownia :) Kłopot taki, że to jest spółdzielnia co m.in.
          znaczy, że faktyczną cenę znasz z reguły dopiero po rozliczeniu budowy.

Wzdłuż KEN, ale ciut bliżej buduje Wersal Podlaski (KEN Bis przy Płaskowickiej
          naprzeciw wieżowca-jajka), też duży kompleks ale chyba zgrabniejszy, mają
          świetnie zaprojektowane mieszkania. Jeszcze bliżej - Ursynów/Stokłosy buduje
          chyba Włodarzewska (wielkie i brzydkie).

Pozdrawiam
          • qqryq77 Re: Edbud Plaza Kabaty 02.01.05, 08:33
            jeszcze jedna inwestycja pomiedzy KEN a WAWOZOWA to MERKURY . zostaly chyba
            jeszcze 3 mieszkania. termin oddania do konca 2005. na stronie sa rzuty
            mieszkan i informacje ktore sa wolne. cena 3800 za m2.
              • qqryq77 Re: Edbud Plaza Kabaty 02.01.05, 22:08
                no wiesz jak pisales tamta cene EDBUDU to roznica wynosi od 500 do 1000 zl na
                m2. tak wiec mnozac to przez powierzchnie mieszkania 3 pokojowego wychodzi
                niezly nowy samochod . to nie wiem czy to jest niewielka roznica? co do ilosci
                mieszkan to juz im tylko 3 zostaly ale uwazam ze i tak kupowanie od strony
                wankowicza nie ma sensu bo tam przewaznie nie ma slonca i mieszkania sa
                zacienione.
              • Gość: felczer Re: Edbud Plaza Kabaty IP: *.kl.amwaw.edu.pl 06.01.05, 09:32
                Klub 200 oglądałem,ale po rozliczeniu inwestycji może się okazać,że to będzie
                droższe od Vitery czy Cataliny.Oddanie przewidywali bodajże na 2005/2006.Jeśli
                wejście do metra nie musi być"w piwnicy",to obejrzyj Pekao Jarzębiny, już
                oddają mieszkania i chyba coś im jeszcze zostało.Cena była coś koło
                4000/m.Omijaj "Domino"szerokim łukiem,za to na terenie budowy "Domino" pojawił
                się jakiś developer (nie pamiętam nazwy, chyba ich za długi przjęli)-nie znam
                szczegółów,ale to może być interesujące bo blok wygląda na gotowy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka