Dodaj do ulubionych

Mysłowice-domki firmy Agnes

27.04.05, 10:02
czy ktos zna wyzej wymienioną?
buduja osiedle w Myslowicach i maja calkiem przyzwoite ceny, w sobote jade zobaczyc na wlasne oczy jak to wyglada, ale jesli ktos mial doswiadczenie z ta firma to bardzo prosze o opinie.
Edytor zaawansowany
  • Gość: Milan97 IP: *.ip.netia.com.pl 21.05.14, 12:28
    Treść postu jest niedostępna.
  • ada_mex 24.08.15, 12:42
    Odradzam również. Pan Janusz Golec jest nie wiarygodną osobą. Jestem po niedoszłej transakcji (na szczęście). Po zdobyciu informacji z innych inwestycji to naprawdę odradzam.
  • marekkowal1234567 15.07.16, 15:25
  • werner61 29.07.16, 15:26
    Tak się składa , że firmie nie jest znany żaden klient, nawet zainteresowany o nazwisku Marek Kowal.
    Cóż plucie goryczą i wygłaszanie dyrdymał nie mających pokrycia z rzeczywistością to ulubione zajęcie wszystkich "szanowanych obywateli" pozostających incognito.
    To właśnie taka już jest twoja odwaga i odpowiedzialność , żę musisz się dowartościować wypisując kłamstwa pozostając w cieniu. To jest bardzo modne.
    Szkoda słów na takich ....
  • marekkowal1234567 07.10.16, 11:37
  • justyna7711 07.12.16, 14:08
    Dzień dobry..
    Jestem klientką pana Janusza Golca - na zakup domu zdecydowaliśmy się po 5min dosłownie:) pan Janusz jest jednym z najlepszych fachowców jakich znam. Jesteśmy z rodziną zachwyceni, dzięki niemu i naprawdę fantastycznym ludziom jakich nam polecił odzykałam wiarę, ze jeszcze w naszym kraju można spotkać uczciwych developerów. Kupiliśmy domek w Tychach i również sąsiedzi są tego samego zdania nikt nie pozwoli złego słowa na pana Golca powiedzieć. Jeżeli chodzi o kwestie finansowe pan Janusz niejednokrotnie wykazywał się ogromną cierpliwością - wiadomo banki mają czas:) Z całego serca polecam - gwarantuję, że już przy pierwszym spotkaniu każdy poczuje, ze jest w rękach profesjonalisty i żadna krzywda stać się nie może:) A co do terminów jeszcze nie spotkałam budowy a większość znajomych się pobudowała na których co do sekundy wszystko było na czas. I zawczasu dodam, że nie jestem z rodziny ani nawet znajomą zwyczajnie naprawdę zadowolona klientka z rodziną.
  • marekkowal1234567 16.12.16, 10:43
  • marekkowal1234567 05.04.18, 13:48
  • werner61 12.10.17, 18:38
    Nie wiem skąd masz informacje jakoby, pozytywne opinie na OFERTEO były wpisywane przez mnie ? Otóż wszystkie opinie na OFERTEO sa wpisane przez realnych klientów (!) , są to klienci zarówno z inwestycji w Mysłowicach i Tychach. Mogę ich skonfrontować z każdym poważnie zainteresowanym klientem, sa to klienci którzy po prostu takie zdanie o nas mają a Tobie to najwyraźniej nie przypada do gustu - bo z tym Ci po prostu wygodniej.
    Więc powtarzam nie wiem skąd zaczerpnąłeś takie kłamliwe informacje.
    Zarzucasz, komuś używanie nick'u a nie nazwiska - a ty występujesz jako KTO ? Otóż firma nigdy nie obsługiwała ani tez nie miała kontaktu z osoba o nazwisku Marek Kowal. Więc co Ty to kto ? My wiemy kim jesteś.
    Mam nadzieję, że wszyscy rozsądnie i rzeczowo myślący klienci, potrafią zrozumieć , że działając anonimowo próbujesz za wszelką cenę oczernić firmę.
  • marekkowal1234567 05.04.18, 13:51
  • werner61 23.02.18, 15:54
    W związku z atakiem anonimowego forumowicza o nicku : marekkowal1234567, przytoczę szereg opinii bezpośrednich klientów firmy "Agnes", klientów jak najbardziej realnych z nazwiska i imienia - NIE ANONIMOWYCH.

Łukasz M., Mysłowice, 24 lipca 2016
    Od maja 2016 r. cieszymy się domem wykonanym przez firmę "AGNES". Jest ona jak najbardziej godna polecenia ponieważ: - jest z nią dobry kontakt, - wykonuje prace rzetelnie i terminowo, - informuje o wszystkim na bieżąco (możliwych zmianach w projekcie, doborze materiałów, czy ewentualnych innych rozwiązaniach). Polecam!

Krystian O., Tychy, 15 czerwca 2014
    W 2011 roku powierzyliśmy firmie "AGNES" budowę naszego domu w zabudowie bliźniaczej na nowo budowanym osiedlu w Tychach. Wykonawca zgodnie z ustaleniami załatwił konieczne uzgodnienia i pozwolenia oraz wybudował dom w stanie surowym zamkniętym. Prace wykonane zostało terminowo oraz fachowo. Całość została wybudowana w uzgodnionej w umowie cenie. Ponieważ jesteśmy z wykonawcy zadowoleni, firmę Agnes możemy szczerze polecić.

Marcin W., Mysłowice, 14 czerwca 2014
    W zeszłym roku zleciliśmy firmie Agnes wybudowanie segmentu bliźniaczy "BRATEK-2" w stanie surowym zamkniętym oraz załatwienie wszystkich wymaganych do tego pozwoleń. Firma "AGNES" wywiązała się z tego zadania terminowo, całość prac zostało wykonanych poprawnie, zgodnie z projektem.

Tak samo jak Pani Justyna7711, która wystawiła firmie pisemne referencje firmie Agnes, tak i ci klienci powierzyli budowę firmie i są ze wzspółpracy zadowoleni.
    Pisemne referencje klientów są do wglądu w biurze firmy "Agnes" i stanowią niezbity dowód na kompetencje firmy i jej dobre imię.
  • marekkowal1234567 14.03.18, 18:55
  • marekkowal1234567 23.05.18, 19:26
    Jaka wiarygodność jaki profesjonalizm. Gdzie nie spojrzę tam niezadowoleni klienci. Poza tym do wyjaśnienia parę spraw:
    1. Około 80 prawomocnych wyroków sądowych i nakazów komorniczych,
    2. Dlaczego firma prowadzona jest na żonę, która jest pielęgniarką w szpitalu?
    3. Długi "uczciwego" pana Golca wynoszą kilka milionów.
    4. Skoro wszyscy klienci są tak zadowoleni to zapraszam na inwestycję prowadzoną przez Golca do Mysłowic na ulicę Orła Białego - wszyscy dowiedzą się prawdy.
    5. Proszę o wyjaśnienie komentarzy wypisywanych na temat firmy AGNES na różnych portalach o tej samej treści i przez te same osoby - mogę podać nazwy portali.
  • marekkowal1234567 16.07.18, 15:40
    Czy poprzednia pana firma nazywała się UNI KERN? Dlaczego została zamknięta? Czy miała długi? Dlaczego wspólnik spłaca pana długi a pan nie?
  • marekkowal1234567 14.03.19, 09:54
    Panie Golec. Niech pan się zastanowi co pan pisze. Referencje "NIE ANONIMOWYCH" klientów. Czyli Pan Łukasz M., Krystian O., Marcin W. czy Justyna 7711 to są rzeczywiście klienci znani z imienia i nazwiska???
    Te opinie wystawił sobie pan sam i teraz się tym szczyci? Śmieszne. A pisemne referencje też pan sobie sam wypisał. Bajkopisarz
  • marekkowal1234567 14.03.19, 09:58
    Jeszcze jedno. Dlaczego pousuwał pan moje wpisy? Bo mówiły prawdę o panu i pana firmie? O skubaniu klientów z kasy. Tego się pan wstydzi? Gdyby pan tego nie robił nikt by o panu złego słowa nie napisał a tak to niech wszyscy wiedzą jaka jest prawda.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.