Dodaj do ulubionych

Deweloperzy

IP: 62.29.138.* 09.08.06, 12:48
Czy Ktoś może mi polecić jakiegoś dewelopera po lewej stronie Wisły?
Obserwuj wątek
      • Gość: Gość Re: Deweloperzy IP: *.dynamic.chello.pl 26.08.13, 18:51
        Napisz napisz.... to wtedy kolega z JWC na pytanie:

Poszukują dla siebie mieszkania. Moje wymagania to:
        - Dzielnica: Bemowo/Bielany/Żoliborz/Wola/Ochota/Mokotów
        - Metraż: ~40-55 m2
        - Rozkład: 2 pokoje (sypialnia, salon), oddzielna kuchnia (możliwy aneks jeżeli jest przemyślany i nie znajduje się na ścianie salonu ale w niewidocznej wnęce - pod warunkiem dużego upustu od mojej ceny maksymalnej), balkon/loggia (minimum 3m2)
        - Powyżej parteru (możliwy parter na osiedlu strzeżonym przy dużym rabacie)
        - Budynek do 6-7 kondygnacji
        - Cena za metr do 5.000 PLN
        - Cena za całość do 230.000 PLN
        - Ogrzewanie miejskie - wszelkie piecyki gazowe odpadają
        - Nie interesuje mnie forma TBS

Kupię mieszkanie

Da Ci odpowiedź:
        W najbliższy weekend odbędą się dni otwarte, w biurze handlowym na ul. Stawki 2 w Warszawie (Intraco), w godzinach 10-16.

Re: Kupię mieszkanie

Kolego z JWC, a jakieś konkrety? Cenka chociaż? Tylko nie pisz znowu o Kaputach bo to jednak nie te okolice o które pytał kolega z posta...
    • nto_ponko Re: Deweloperzy 27.08.13, 13:34
      jeśli szukasz sprawdzonego dewelopera to polecam udać się do jw construction, to jeden z większych deweloperów i z dłuższym stażem z tego co wiem to często robią dni otwarte, różne promocje
    • gosc-1984 Re: Deweloperzy 17.10.15, 21:15
      Witam serdecznie !może ktoś z Państwa może mi pomóc otóż rok temu kupiłem mieszkanie od dewelopera zarazem z była partnerka jednakże nasze drogi rozeszły się ,zadzwoniłem do dewelopera przedstawiłem sytuacje bez problemu zgodził się na rozwiązanie umowy za porozumieniem stron w parę di załatwiłem akt notarialny razem z deweloperem w którym napisane jest ze w ciągu trzech miesięcy zostanie mi zwrócona kwota 350 tys zł minęło dwa miesiące i 2 tyg nie dostałem ani złotówki na konto bankowe ,obawiam się ze deweloper moze mi nie wypłacić pieniędzy dzwoniłem wielokrotnie ciągle księgowa mi mówi ze n
      musi zadzwonić do szefa i zapytać czy są jakieś środki nie mówiąc ze są w trakcję nowej inwestycji. Co w takim wypadku gdzie ja się mogę udać ??czy muszę się obawiać? Ze deweloper nie odda mi moich ciężko zarobionych pieniędzy. Dziękuję.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka