Dodaj do ulubionych

Viterra - żółte okna - problem nie do pokonania

IP: 62.233.207.* 19.05.03, 18:41
Drażni mnie, że mimo tylu dyskusji i listów (sama też wysłałam do Viterry
pismo w tej sprawie) wciąż nie ma odpowiedzi w takiej błachej sprawie. Co
będzie, gdy pojawi się poważniejszy problem?
Obserwuj wątek
    • Gość: Przemo Re: Viterra - żółte okna - problem nie do pokonan IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 19.05.03, 21:40
      Gość portalu: JS napisał(a):

> Drażni mnie, że mimo tylu dyskusji i listów (sama też wysłałam do Viterry
      > pismo w tej sprawie) wciąż nie ma odpowiedzi w takiej błachej sprawie. Co
      > będzie, gdy pojawi się poważniejszy problem?

Generalnie Viterra ta inwestycja sama sobie strzelila samoboja. Nie rozumiem
      jak przy takiej cenie mozna wybudowac takie slumsy. 4200 zl za m2 i co za to
      macie? Bloki okna w okno (blizej sie nie da, bo prawo budowlane nie pozwala), 5
      mieszkan na pietrze (!!!) w rzekomo kameralnym osiedlu, piekne podworko studnie
      jak w czynszowych kamienicach. A wszystko to sprzedaja mili handlowcy majacy
      geby pelne frazesow o wysokiej jakosci i wspanialym projekcie architektonicznym
      wykonanym przez prestizowe biuro. Przeciez ten projekt i ta inwestycja jest
      tragiczna. Do tego dochodzi jeszcze przepompownia sciekow w poblizu. Znam to z
      autopsji (moi rodzice mieszkaja w poblizu). Generalnie jest ok, ale jak
      zaczynaja cos przestawiac czy konserwowac to jebie gownem potem przez 2 dni.
      Zaczynam sie zastanawiac czy kupowanie mieszkania w osiedlu zamknietym w ogole
      ma sens. Z reguly nagromadzenie blokow czy tez zageszczenie mieszkan jest tak
      duze ze mieszkanie w osiedlu zamknietym robi sie bardziej uciazliwe od
      mieszkania w zwyklym wolnostojacym budynku. Viterra jest tutaj kolejnym tego
      przykladem. I tylko dziwie sie ze ludzie za taki koszmarek sa gotowi placic po
      4200 za m2 (bez wykonczenia).

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka