integracja se...

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • mam synka ktory potrzebowal pomocy mial trudności ruchowe mial nadwrażliwośc dotykowa i jeszce wiele deficytów. lekarze nie wiedzieli co robić . w końcu pewien lekarz polecil mi bym poszukal terapeutki z integracji sensorycznej. znalazlem w internecie gabinet integracji sensorycznej. poszedlem z synkiem. terapeutka okazala sie pani Beata bardzo miła kompetentna i wiedzaca jak pomoc mojemu dziecku . nawet pawelek od razu polubil pania Beatę. powiem tak- bardzo pomogla mojemu synkowi ta terapia sensoryczna a pani Beata jest doskonała wie co robi i jestem jej bardzo wdzięczny. jesli ktoś jest z okolic Bartoszyc a nawet jesli mieszka dalej warto udac sie do prywatnego gabinetu pani beaty. Zobaczcie sami i przekonajcie sie musialem to napisać bo wiem że wielu rodzicow ma podbne problemy podaje strone www gdzie jest kontakt www.si-bartoszyce.com.pl POLECAM INTEGRACJE SENSORYCZNĄ W BARTOSZYCACH W GABINECIE BEATY KUPREWICZ
    • IP: *.bartoszyce.vectranet.pl

Gość: mamuśka 12.11.10, 09:45 Odpowiedz
      To bardzo ciekawe, co pan pisze, bo moja córka chodziła do tej pani pół roku, płaciliśmy z mężem za każde spotkanie a ciągle nie znaliśmy przyczyny zachowań córki.Pani Beata mówiła nam, że jest coraz lepiej, więc płaciliśmy dalej ale sami w domu zmian nie widzieliśmy.Znajoma pani psycholog poleciła nam inną terapeutkę.Pani ta pracuje z dziecmi ponad 20 lat, jest znanym pedagogiem w Bartoszycach!Po spotkaniu p.Zuzanną dowiedzieliśmy się, o co chodzi,dziecko zostało przebadane, znamy wyniki badań mamy program do pracy w domu , córka jest prowadzona przez p.Zuzannę w gabinecie przy SOSW Ii chociaż nie chodzi tam długo, to już z mężem zuważamy zmiany w zachowaniu.
      • IP: 80.51.99.*

Gość: tatusiek 21.12.10, 23:51 Odpowiedz
        to chyba pani sama pani zuzio to napisala. bo paniwcale sie nie zna i nikomu bym pani niepolecił
        • IP: *.bartoszyce.vectranet.pl

Gość: Lena 22.01.11, 19:50 Odpowiedz
          Upsss tatusiek chyba nadużywa...:)
          • IP: 88.220.103.*

Gość: ja 27.11.11, 13:09 Odpowiedz
            Moje dziecko również uczęszczało do Pani Beaty Kuprewicz na zajęcia integracji. I niestety niewiele pożytku to przyniosło, poza ogołoceniem mojego portfela. Obecnie chodzimy na zajęcia do konkurencji (nie do P. Zuzi) i postępy jednak są osiągalne. A na dodatek okazało się, że wiele "cennych" rad udzielanych przez prowadzącą jest ... coż, łagodnie mówiąc bezsensowna i mogąca zaszkodzić dziecku.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.