Dodaj do ulubionych

Optyk Okulista PISZ

12.05.14, 17:47
OPTYK VISION
pisz@optyczny.pl
tel.(087)423-23-97
ul.Dworcowa 4d
12-200 Pisz

Witaj,
Z chęcią w skrócie przedstawię Państwu naszą firmę w kilku słowach.
Od 1999r do teraz Optyk Vision prezentuje najwyższy możliwy poziom usług optycznych i okulistycznych . Bazujemy na nowych, zaawansowanych technicznie urządzeniach gdyż to pozwala na bardzo precyzyjną pracę. Daje to całkiem konkretne rezultaty dla klienta. Wysoki poziom usług jest kluczem do nawiązania naprawdę przyjacielskich relacji z naszymi klientami, pacjentami .
Gabinet Okulistyczny
Pełne badanie okulistyczne rozszerzamy o diagnostykę, okulistykę dziecięcą, optometrię, dobieramy okulary i soczewki kontaktowe.
Wykonujemy badania : OCT, GDX, Pole Widzenia, Pachymetria, Keratometria, Kąt Przesączania Rogówki, Pomiar Ciśnienia. Badamy wadę wzroku
Pracownia Optyczna
Okulary wykonujemy w naszym laboratorium ponieważ nawet najlepsza pracownia przy zakładzie optycznym nie będzie wyposażona w tak dobrze jak profesjonalne laboratorium optyczne. W praktyce nie wpływa to na termin odbioru okularów, wpływa na znakomitą jakość produktu. Z całą konsekwencją nie proponujemy klientom "okularów w godzinę" ponieważ stawiamy na wysoką jakość wykonania. Gwarantem jakości usług optycznych jest nasze laboratorium optyczne Vision Lab zlokalizowane w Warszawie, gdzie pracownia optyczna jest jedną z najbardziej nowoczesnych w Europie. Okulary wykonywane są na obecnie najbardziej zaawansowanym automacie Mr Blue firmy Essilor.
W nasz egzemplarz był jednym z pierwszych w Europie.

Każdy optyk oraz okulista kilka razy w roku przechodzi dodatkowe szkolenia które pozwalają zdobywać aktualną wiedzę z zakresu okulistyka, optometria oraz optyka. Na szkoleniach, jako specjaliści czasem możemy uzyskać kolejny certyfikat - oczywiście po zaliczonym egzaminie !
Poza aktualną wiedzą i nowoczesnym sprzętem oczywiście mamy wszystko co ma być w salonie optycznym czy w gabinecie okulistycznym.
Duży wybór markowych opraw i katalog dobrych soczewek = dobre okulary.
Zazwyczaj polecamy sprawdzone rozwiązania, są oczywiście nieco droższe. Zyskujemy w ten sposób klientów którzy wracają do nas od lat.
Jeżeli klient się uprze że chce najtaniej, ok. Okulary będą tańsze niż gdziekolwiek, ale gwarantuję że lepiej polegać na naszym doświadczeniu.

Polecam Wam naszych lekarzy, zapraszam po okulary i na kawę .
Monika.
Edytor zaawansowany
  • optyk_pisz 14.05.14, 11:38
    Zapraszamy do salonu przy ul. Dworcowej 4d. Mamy atrakcyjną ofertę przygotowaną na zbliżający się Dzień Mamy.

Brakuje Ci pomysłu?

Spraw swojej mamie praktyczny prezent. Otrzymasz zniżkę na komplet soczewek korekcyjnych renomowanej firmy Essilor z zaawansowaną powłoką antyrefleksyjną lub rabat na okulary przeciwsłoneczne z filtrem polaryzacyjnym marki Belutti.

Serdecznie zapraszamy

OPTYK VISION
    pisz@optyczny.pl
    tel.(087)423-23-97
    ul.Dworcowa 4d
  • optyk_pisz 04.06.14, 11:14

WIELKA PROMOCJA!!!

Super obniżka cen!
    NAWET DO -60% na okulary korekcyjne!!!

Rabat do -40% na oprawki okularowe + nawet do -20% na szkła korekcyjne.
    Takiej promocji jeszcze nie było!

Zapraszamy do salonu w celu zapoznania się z nasza atrakcyjną ofertą przygotowaną specjalnie dla naszych klientów.
  • mlody145 24.07.14, 15:49
    Czy ta promocja jeszcze aktualna?
  • blog_erka 19.08.14, 16:42
    Pewnie nie ;) ale może wkrótce będzie jakaś nowa akcja promocyjna. Moja mama skorzystała z tej ostatniej promocji i kupiła okulary z najlepszym antyrefleksem w cenie tańszego.
  • 59sandra 17.01.15, 13:08
    DZIEŃ BABCI I DZIADKA W OPTYK VISION UL.DWORCOWA 4D ,PISZ
    -15% na zakup soczewek z antyrefleksem HI-VISION LONGLIFE
    -30% okulary przeciwsłoneczne z filtrem polaryzacyjnym firmy BELUTTI!
    ZAPRASZAMY!!
  • blog_erka 19.08.14, 16:47
    Korzystałam z usług tego okulisty i optyka. Miła i profesjonalna obsługa, super okulary! Bardzo polecam!
  • 52lena 20.08.14, 10:58
    Mają duży wybór opraw słonecznych.
  • okularnicaania 18.09.14, 15:38
    Opraw słonecznych? Pierwszy raz słyszę o czymś takim ;) może miało być: okularów przeciwsłonecznych?
  • optykvisionpisz 22.09.14, 11:16
    WYPRZEDAŻ OKULARÓW PRZECIWSŁONECZNYCH!!!
    WSZYSTKIE MODELE -20% LUB -30%!
    NAJLEPSZA JAKOŚĆ Z FILTRAMI I POLARYZACJĄ ZNANYCH FIRM BELUTTI SOLANO I GEOS!
    Promocja trwa do końca października 2014r.
    Optyk Vision
    Zapraszamy serdecznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 24anna 23.09.14, 16:34
    Polecam bo mają fajne słoneczne!!
  • irka19 03.10.14, 10:09
    Ostatnio zakupiłam sobie u nich słoneczne Solano,w sezonie za tyle bym nie kupiła ich.
  • 1limba 23.10.14, 16:35
    Na takie okazje trzeba czekać i jak są to korzystać ,bo wiecznie nie trwają!!!!!
  • adrianna5555 27.10.14, 16:10
    To prawda. Ja zawsze zaopatruję się w okulary przeciwsłoneczne jesienią lub zimą. Można kupić dobre okulary w dobrej cenie.
  • optykvisionpisz 17.11.14, 11:21
    WYPRZEDAŻ OKULARÓW PRZECIWSŁONECZNYCH ZOSTAŁA PRZEDŁUŻONA DO KOŃCA STYCZNIA 2015R. POZDRAWIAMY I ZAPRASZAMY! OPTYK VISION
  • 5abba 17.11.14, 15:06
    Dobrze wiedzieć to mam już prezent pod choinkę:)
  • santaclaus5 20.12.14, 11:23
    Są jeszcze fajne modele. Kupiłem wczoraj sobie polaryzacyjne okulary w dobrej cenie.
  • joasiagorna83 22.03.18, 08:33
    A kiedy można spodziewać się nowych promocji na okulary przeciwsłoneczne?
  • joasiagorna83 21.03.18, 18:33
    Również polecam panie okulistki
  • charlie4 14.01.15, 16:55
    Korzystam z usług optycznych w tym miejscu. Nie jedne okulary tam robiłam i mogę gorąco polecić. Obsługa rewelacyjna, okulary też super. Co ważne nawet po gwarancji można okulary naprawić i zamówić do nich części.
  • gloriana1 27.02.15, 11:29
    Co ważne przy zamawianiu nich szkieł progresywnych, brane są wszystkie potrzebne wymiary, żeby szkła zamontować dokładnie tak jak u danej osoby potrzeba a nie na oko jak to robią niektórzy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka