Dodaj do ulubionych

szukam dobrego psychol dla dziecka z roszczepem

20.07.09, 16:37
HEJ MAM NA IMIE MONIKA MAM 9 LETNIEGO SYNKA PO ROSZCZEPIE WARGI I PDNIEBIENI MUJ PROBLEM JES DOS TRUDNY I SAMA NIE WIEM JAK ZACZAC.MOJ SYNEK JEST BARDZO WRAZLIWYM CHLOPCEM NASZ PROBLEM TO TAKI ZE OD POSCIA DO SZKOLY JA MUSZE BYC TAM RAZEM Z NIM W KLASIE JEST SAM ALEJAK JEST PRZERW MUSZE BYC .GDY RAZ CZY DWA Z NIKLAM Z IEGO POLA WIDZENIA ZARAZ WPADA W STRASZNA HISTERIE BOJI SIE BARDZO ROZTANIA SAMA JUZ NIE WIEM CZEGO.BYLAM JUZ Z NIM U PSYCHOLOGA ALE TONIE MIALO SENSU.DODAM ZE JES BARDZO NIESMIALY NIELUBI TEZ GDY KTOS SIE Z NIEGO SMIEJE.DROGA ZECZ TO TAKA ZE CIESZKO GO WYCIAGNAC Z DOMU ZEBY GDZIES POJECHAL BO ZARAZ SIE PYTA CZY TO DALEKO A JAK JEDZIEMY DO RODZINY PYTA SIE CZY DLUGOBEDZIEMY .JEST BARDZO EMOCJONALNIE ZWIAZANY ZE MNA .PSYCHOLK U KTOREJ BYLISMY POWIEDZIALA NIC NA SILE ALE JA NPRAWDE GO DO NICZEGO NIE ZMUSZ NIE WIEM CO ROBIC .PROSZE O RADE .MONIKA Z GORY DZIEKUJE
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.