Dodaj do ulubionych

Punkt Przedszkolny dla dzieci z autyzmem

IP: *.acn.waw.pl 25.08.09, 23:19


Szanowni Państwo,

Centrum Terapii SOTIS zaprasza od września do Terapeutycznego Punktu Przedszkolnego MAGICZNA BUSOLA ( www.magicznabusola.pl).

Jest to miejsce stworzone z myślą o dzieciach ze spektrum autyzmu i ich rodzinach. Tworząc je korzystaliśmy z naszych wieloletnich doświadczeń zdobytych w pracy z dziećmi autystycznymi w Centrum Terapii SOTIS (www.sotis.pl). Program dydaktyczno-wychowawczy i terapeutyczny został opracowany przy współpracy terapeutów CT SOTIS oraz konsultantów systemu AutismPro (www.autismpro.pl) w oparciu o najnowszą Podstawę Programową Wychowania Przedszkolnego.

Oferujemy opiekę nad dziećmi autystycznymi oraz z zaburzeniami ze spektrum autyzmu przez 5 godzin dziennie 5 dni w tygodniu. Program realizujemy podczas zajęć dydaktyczno-wychowawczych oraz grupowych zajęć terapeutycznych. Oprócz tego oferujemy każdemu dziecku terapię indywidualną w ramach systemu AutismPro stworzonego przez wybitnych światowych specjalistów w dziedzinie autyzmu.

System AutismPro umożliwia:

Wybór metody terapii (behawioralna, rozwojowa, społeczna)

Współpracę wszystkich specjalistów pracujących z dzieckiem

Codzienne monitorowanie postępów dziecka

Ciągłą aktualizację programu, według którego pracuje dziecko

Dostęp do materiałów e-learningowych dla rodziców

Nieograniczoną liczbę godzin terapii na terenie domu

Prowadzenie terapii w każdym miejscu w Polsce

Punkt Przedszkolny „Magiczna Busola” mieści się na warszawskim Żoliborzu w okolicach stacji metra pl. Wilsona przy ul. Czarnieckiego 27b w budynku CT SOTIS. Od początku 2010 roku planujemy znaczne zmniejszenie opłat dla rodziców, w związku z dofinansowaniem terapii w naszym punkcie przedszkolnym z budżetu gminy.

Chętnie odpowiem na wszystkie pytania:

Tel.:0 782 016 237

karolina.kuncewicz@magicznabusola.pl

Zapraszam również do odwiedzenia naszej strony internetowej www.magicznabusola.pl.

Z poważaniem,

Karolina Kuncewicz

Kierownik Niepublicznego Terapeutycznego Punktu Przedszkolnego MAGICZNA BUSOLA
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.