Dodaj do ulubionych

Dlaczego Slazacy nie nienawidza obcych?

08.09.13, 19:09
Poloki, Niymce, Rusy? Lista jest dluzsza.
Edytor zaawansowany
  • 09.09.13, 23:21
    Post został usunięty przez adminów lub założyciela forum .
  • 10.09.13, 10:02
    Post został usunięty przez adminów lub założyciela forum .
  • 10.09.13, 13:24
    Prosze pisac na temac i bedzie OK.
  • 10.09.13, 14:13
    Adika wczoraj też zresztą przycinałem :)

--
    weiss, rot, gelb, blau
    SOS dla lasów tropikalnych
    Stalinogród, Oberschlesien ; Zapiski kiepsko uczesane
  • 10.09.13, 17:25
    Ekipka z Silesiany jest troche zdziczala.
  • 10.09.13, 20:29
    E tam zdziczała, po prostu reprezentuje szerokie spektrum opinii. I tak jest lepsza od ekipy tetryków z FGGG i waszego oraz naszego ulubienca Balcia.
  • 10.09.13, 21:33
    My nie mamy ulubiencow. Fakty, konkrety, dyskusja.
  • 11.09.13, 08:06
    arnold7 napisał:

> My nie mamy ulubiencow. Fakty, konkrety, dyskusja.

Zadając retoryczne pytanie " Dlaczego Slazacy nie nienawidza obcych? " stwierdzasz,że wszystkich lubisz,a zarazem twierdzisz,że nie macie ulubieńców,no to ja już jestem całkiem głupi,jak ten Wałęsa,chcem ale nie mogem,lubiem ale nie mogem.
  • 11.09.13, 15:04
    wallenrod-7 napisał:

> arnold7 napisał:
    >
    > > My nie mamy ulubiencow. Fakty, konkrety, dyskusja.
    >
    > Zadając retoryczne pytanie " Dlaczego Slazacy nie nienawidza obcych? " s
    > twierdzasz,że wszystkich lubisz

Nie, zadajac takie pytanie nie stwierdzam, ze wszystkich lubie.

,a zarazem twierdzisz,że nie macie ulubieńców

A czego to dotyczylo? Nie doczytal Pan?

,no
    > to ja już jestem całkiem głupi,jak ten Wałęsa,chcem ale nie mogem,lu
    > biem ale nie mogem
    .

Chyba jest Pan calkiem.

• 12.09.13, 07:39
    arnold7 napisał:

> Chyba jest Pan calkiem.

- ma pan rację,słuchając was idzie ogłupieć,nie masz pojęcia z kim masz do czynienia.
    Ni pies ni wydra.
  • 13.09.13, 22:58
    RK logika...

• 14.09.13, 07:55
    arnold7 napisał:

> RK logika...
    >
    - co chciałeś przez to powiedzieć,bo nic nie rozumiem,pewnie całkowicie zdurniałem.
  • 14.09.13, 14:09
    No coz, musi Pan z tym dalej zyc.
  • 10.09.13, 22:44
    Nie wycina się za opinie, tylko za sposób ich wyrażania.

--
    weiss, rot, gelb, blau
    SOS dla lasów tropikalnych
    Stalinogród, Oberschlesien ; Zapiski kiepsko uczesane
  • 11.09.13, 08:35
    To nieprawda. W ostanim wycietym poście, grzecznie spytałem, czy tu są równi i równiejsi, bo np. zostawia się posty arnolda o J. Ziętku. I arnoldzik wyciął to w pień. Pluralizm, niech was kule biją.
  • 11.09.13, 08:41
    "Re: Plebiscyt w Dzienniku Z. - Wiele pytan

arnold7 22.08.13, 14:58 Odpowiedz
    Komunistycznego gnoja Zietka nie powinno tam byc, i co tam robi sosnowiecki gorol? "

Czyli w ten sposób mogę śmiało pisać????

• 11.09.13, 15:16
    adik49 napisał(a):

> Czyli w ten sposób mogę śmiało pisać????

O Zietku?

• 14.09.13, 21:48
    No cóź, ta rozmowa zmierza donikąd. A Bartoszcze zawsze tak aktywny w tępieniu chamstwa, zdaje się, że ogłuchł i oślepł. Biedny, może limity w NFOZ się skończyły. Czas na forumową ściepę na prywatną wizytę.
  • 14.09.13, 14:10
    adik49 napisał(a):

> "Re: Plebiscyt w Dzienniku Z. - Wiele pytan
    >
    > arnold7 22.08.13, 14:58 Odpowiedz
    i co tam robi sosnowiecki gor
    > ol? "

Chodzi o Gierka?
    Nie wprowadzaj ludzi w blad, bo Gierek byl krojcokiem. Jego matka Paula Gojny pochodzila z okolic Pszczyny.
  • 14.09.13, 14:33
    schikowsky napisał:

> Chodzi o Gierka?

Nie

> Nie wprowadzaj ludzi w blad

I co teraz?

, bo Gierek byl krojcokiem. Jego matka Paula Gojny p
    > ochodzila z okolic Pszczyny.

Zrodlo?

• 14.09.13, 15:02
    arnold7 napisał:

> schikowsky napisał:
    >
    > > Chodzi o Gierka?
    >
    > Nie
    >
    > > Nie wprowadzaj ludzi w blad
    >
    > I co teraz?
    >
    > , bo Gierek byl krojcokiem. Jego matka Paula Gojny p
    > > ochodzila z okolic Pszczyny.
    >
    > Zrodlo?
    >

Nie Gadaj, ze nie wiedziales:-)
    Taki dupny szpec od spraw slonskich....
    W swoich wspomnieniach pisal, ze matka Paula Gojny pochodzila z okolic Pszczyny a ojciec przywedrowal z kieleckiego:-)

Do biblioteki marsz!

"Smak życia"- Edwarda Gierka

"Światło dzienne ujrzałem w 1913 roku w Porąbce koło Sosnowca, w byłym zaborze rosyjskim, jako poddany cara Mikołaja II. Nie opodal miejsca mojego urodzenia zbiegay się granice Rosji, Niemiec i Austrii. By to, zwany popularnie, "trójkąt trzech cesarzy". Kawałek polskiej ziemi - Zagłębie Dbrowskie - włączono po Kongresie Wiedeńskim do imperium rosyjskiego. Porąbka była wówczas niewielką osadą górniczą.

Urodziłem się w małym domku, jakich wiele ostało się w Zagłębiu po dzień dzisiejszy. Matka moja, Paulina z domu Gojny, pochodziła ze śląskiej rodziny spod Pszczyny, ojciec zaś z Kieleckiego, do Zagbiła dotarł w poszukiwaniu pracy

W Polsce są 513 osoby o nazwisku Gojny.
    Zamieszkują oni w 36 różnych powiatach i miastach. Najwięcej zameldowanych jest w m. Rybnik ,a dokładnie 151.
    Dalsze powiaty/miasta ze szczególnie dużą liczbą osób o tym nazwisku Wodzisław Śląski (89), Rybnik (56), Żory (24), Ruda Śląska (19), Pszczyna (13), Zabrze (12), Jastrzębie-Zdrój (12), Katowice (12) i Siemianowice Śląskie z liczbą wpisów 9.
    Nazwisko 'Gojny' najczęściej występuje w:

1.m. Rybnik (151)
    2.Wodzisław Śląski (89)
    3.Rybnik (56)
    4.Żory (24)
    5.Ruda Śląska (19)
    6.Pszczyna (13)
    7.Zabrze (12)
    8.Jastrzębie-Zdrój (12)
    9.Katowice (12)
    10.Siemianowice Śląskie (9)
    www.moikrewni.pl/mapa/kompletny/gojny.html

"Ojciec Edwarda Gierka, Adam Gierek, jak wielu innych, w poszukiwaniu pracy przybył do Zagłębia z Kielecczyzny. Tu się ożenił z Pauliną z domu Gojny i został górnikiem. On miał dwadzieścia dwa lata, a wybranka jego serca – szesnaście. Wkrótce rodzina powiększyła się – najpierw przyszedł na świat syn Edward, a w kilka lat później córka Helena."

• 14.09.13, 15:24
    Jak ja lubie zdziczalych osobnikow z Silesiany. Niewazne, ze kula w plot, to i tak taki brnie dalej.

Co do matki Gierka - Henryk Pobozny nie byl Bawarczykiem.
  • 14.09.13, 16:43
    arnold7 napisał:

> Jak ja lubie zdziczalych osobnikow z Silesiany. Niewazne, ze kula w plot, to i
    > tak taki brnie dalej.
    >
    > Co do matki Gierka - Henryk Pobozny nie byl Bawarczykiem.
    -------------------------------------------------
    -------------------------------------------------
    " Ojciec Edwarda Gierka, Adam Gierek, jak wielu innych, w poszukiwaniu pracy przybył do Zagłębia z Kielecczyzny. Tu się ożenił z Pauliną z domu Gojny i został górnikiem. "

www.rog.com.pl/myslieg.htm

chomikuj.pl/Pajek_91/*e2*96*ba+!!+Historia+Polski/Biografie*2cpami*c4*99tniki*2cwspomnienia/Smak+*c5*bcycia+-+Pami*c4*99tniki+-+Edward+Gierek,1897339564.txt

• 14.09.13, 17:58
    allegro.pl/smak-zycia-pamietniki-gierek-i3532248694.html
  • 30.09.13, 19:35
    Mosz źle postawione pytanie. Żeby sie o tym przekonać styknie poczytać arnolda7, czyli ciebie i szacowne forum GGG.
  • 01.10.13, 19:39
    Już zgłupiałem ( nie nienawidzą - to jest podwójna negacja) czyli mam rozumieć ,że lubią obcych .co nie jest prawdą .Córka wyjechała na Górny Śląsk i to co opowiada to jej współczuje.Ale tam założyła rodzinę. W każdym mieszkańcy woj.Śląskiego nie borą przykładu z mieszkańców Niemiec (rodowitych).Przez rok robiłem usługi po domach prywatnych -ludzie życzliwi ,bez objawów nacjonalizmu.
  • 01.10.13, 20:34
    53jaro napisał:

> Już zgłupiałem ( nie nienawidzą - to jest podwójna negacja) czyli mam rozumieć
    > ,że lubią obcych

Jakie ziolo Pan pali?

.co nie jest prawdą .Córka wyjechała na Górny Śląsk i to co o
    > powiada to jej współczuje.Ale tam założyła rodzinę.

W dosc unikalny sposob uzywa Pan jezyka ojczystego:)

W każdym mieszkańcy

"W każdym mieszkańcy" - co Pan ma na mysli?

woj.Śl
    > ąskiego nie borą przykładu z mieszkańców Niemiec (rodowitych).

Ma Pan na mysli mieszkancow zachodniej Malopolski, czy wschodniego Gornego Slaska?

Przez rok robiłe
    > m usługi po domach prywatnych -ludzie życzliwi ,bez objawów nacjonalizmu.

Czyli co z tego wynika?

• 02.10.13, 08:15
    Za wiele wymagasz od Arnolda. Chop ma skończoną zawodówkę górniczą, ewentualnie technikum w systemie wieczorowym więc matmy za bardzo nie liznął. Zasady logiki są mu obce. Podwójna negacja itp. to dla niego obce terminy.
  • 03.10.13, 15:16
    Fakt, nie chodzilem do szkoly, w ktorej ucza, ze nie nienawidzic = lubiec. I bardzo sie z tego ciesze:)
  • 03.10.13, 19:35
    Widać, że w tej swojej szkole bąki zbijałeś. Pewnych rzeczy już nie nadrobisz.
  • 03.10.13, 19:59
    Widac to to, ze dalej brnie Pan w podtrzymywanie wyniku rownania, ktore ma o wiele wiecej rozwiazan, niz sie Panu i poprzednikom wydaje. Mozna np. powiedziec: "nie lubie, ale nie nienawidze", zgadza sie Pan? Zdaje Pan sobie sprawe z tego, jakie to niesie za soba konsekwencje?

• 03.10.13, 21:53
    Widać, że konczył Pan podobne szkoły co czołowy polski logik Lech Wałęsa. Trzeba było siedzieć na lekcjach matematyki a nie ciepać kiziolami w okna. Żegnam Panie Arnold, bo dalsza rozmowa staje się lekko półśmieszna.
  • 05.10.13, 11:06
    Jesli Pan sie nie zgadza, to "polsmieszna" to slabo powiedziane.
  • 06.10.13, 05:32
    Górnoślązacy i z Zagłębia Dąbrowskiego .Nie zawłaszczać nazw i symboli jak to robi PiS .Kaczyński Jarosław na tle baneru z nazwą <Solidarność>. W czasie strajków guwernantka zabroniła mu wychodzić z domu . Symbol litera 'W" rozpoczęcie powstania warszawskiego itd,
    To jest żenujące.
    Niektóre symbole i nazwy przynależą do całej polski .
  • 06.10.13, 20:52
    Ślonzoki z RASiu nie lubią ale teź nie nienawidzą Polski. Co to oznacza wyjaśni ci arnold7. Karlus mo sroga matematyczno logiczna wiedza, kerom zdobył na tajnych ślonzkich kompletach we zawodówce górniczej.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.