Dodaj do ulubionych

Co na to obroncy odwiecznej polskosci Katowic?

06.02.14, 16:59
Beda protestowac?

katowice.gazeta.pl/katowice/1,35063,15407004.html?fb_action_ids=686188371428578&fb_action_types=og.likes&fb_source=other_multiline&action_object_map=[213983742130256]&action_type_map=[%22og.likes%22]&action_ref_map
--
Sam ni ma goroli
Edytor zaawansowany
 • 01.03.14, 15:04
  Musza pedziec, ze ech soom miou taki pomyslunek, uotworzyc taki Caffehaus we Kacach ze czasow Noszygo Najjasniszygo Pona Cysorza Wilhelma II!

  Teroz ino jyszcze brakuje Schützenverein ze Schützenhaus i knajpom oraz prowdziwy masorz, kery wyrobio wuszty uo kerych legendy uaziuy.

  Czos tyz co by grali tyz marsz noszygo Kattowitzer Regiment Keith (1. Oberschlesisches):

  www.youtube.com/watch?v=uNfWwdvZvRQ
  Pjykno muza na uotwarcie!

  Glückauf!
  --
  Lwow, „Przeglad Wszechpolski“, nr 1, styczen 1899, „Utrata wschodnich terenow znaczylaby smiertelny cios dla potegi Niemiec. W walce narodowej haslo moze jedynie brzmiec: My albo oni! To jest doprawdy walka o zycie i smierc, dlatego ze Polska jest nie do pomyslenia bez Gornego Slaska, bez Prus Zachodnich i nawet Prus Wchodnich“.
 • 04.02.15, 08:27
  tela Ci chopie powjym, ze Ślonsk był roz polski, roz nimiecki, ale zawsze ŚLONSKI. I tela, tu je miejsce dlo Ślonzoków bardzi polskich i bardzij nimieckich , zoleży, jak sie kto czuje.
  A kafeja, jak mo być z lot Cysorskich, to sie ni może nozywać Katowiczanka. Pyrsk.
 • 05.02.15, 09:10
  Ni, Arnoldzik, jeszcze nie będą protestować. Czekają aż wojskowy analityk Chrisraf założy w Katowicach piwiarnię monachijską. Ma już odpowiednich kucharzy, którzy potrafią władać długimi nożami i w szufladzie przygotowane mowy okolicznościowe. Co do wystroju wnętrza, to koncepcję jasno wyjaśnia przesłany przez Chrisrafa link. Na razie wszystkie te akcesoria ma powywieszane u siebie nad łóżkiem.
  Parsk.
 • 04.03.15, 15:10
  wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,17514822,Jaki_rozmiar_ma_przecietny_penis__Naukowcy_juz_to.html#Prze
  Ciekawe czy był większy jak Katowice były niemieckie,czy teraz gdy są polskie,może coś wiesz w tej sprawie,no boŚlązaczki są bardzo sexowne.
  Żona mi opowiadała,gdy w Szopienicach w młodości mieszkała na stancji u szkolnej koleżanki,która miała chłopaka,Jasia z rzeszowsczyzny pracujacego w kopalni,pewnego razu tak przy kolacji siedzieli wszyscy,tata i mama koleżanki ,i kolezanka z e swym Jasiem ,no też moja przyszła żona,i co sie stało przy tej kolacji,otóz ta mama tej koleżanki mówi do Jasia,połóż na stół ten swój walor,musimy ocenić,pomierzyć i zbadać,nie możemy dopuścić aby ta nasza córka miała problemy jakieś w przyszłości.
  Jasio biedny kochał tę córkę mocno więc stanął na wysokości zadania,walor okazał się poteżny,zatem ten Jasio z rzeszowsczyzny mógł tę piękna sexowną Ślązaczke posiąść i wziąć ją za żonę,co wnet się stało.
  Katowice mogły rozmnażać się dalej.
 • 04.03.15, 18:23
  Słusznie Erka. Podniesiony aspekt często pomijany jest w rozważaniach śląskich separatystów. Czytałem ostatnio o problemach Izraela. Jedni mury budują, drudzy przerabiają rury kanalizacyjne na rakiety, ale jak młodemu przystojnemu Żydowi wpadnie w oko zgrabna Palestynka, to mogą mu trąbić do ucha. Szczególnie jak ma ten kluczyk, który otwiera nawet stalowe majteczki niczym puszkę sardynek.
 • 04.03.15, 18:38
  Czy istnieje jakiś znany z nazwiska śląski separatysta?
 • 04.03.15, 18:59
  Tak, ostatnio przeczytałem w DZ komentarz Misia Uszatka, przecież znanego z imienia i nazwiska. Nawet można powiedzieć, że postać medialna.

  " miś uszatek (gość) ? 04.03.15, 15:44:07

  gorole niech sie zajmą swoim krajem a naszą ojczyznę niech zostawią w spokoju my was tu nie prosili przyszliście tu siłą i jeszcze głos podnosicie"
 • 04.03.15, 19:08
  Idioci są jednak wszędzie. Żegnam
 • 05.03.15, 08:24
  Panowie pomylili forum.

  --
  Abonament RTV to mniej niż 64 groszy dziennie.
  SOS dla lasów tropikalnych
  Stalinogród, Oberschlesien ; Zapiski kiepsko uczesane ; Limerycznie
 • 05.03.15, 15:20
  bartoszcze napisał:

  > Panowie pomylili forum.


  - przecież ja z Opolsczyzny listy piszę,a ona częścią Śląska jest i była od zawsze,a sex to przecież kultura.
  Człowiek się kocha głęboko i erotycznie z miłością wielką pokazuję głębię swojej kultury,czego nie da się powiedzieć o psie lub jakimś króliku.

  ...a zatem wszystko jest zgodne z tematem tego forum,zwłaszcza gdy mowa jest dodatkowo o prześlicznych,sexownych Ślązaczkach.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.